Pytanko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-08, 15:28   #1
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47

Pytanko


Czy moglby mi ktos doradzic jak powinnam sie malowac oraz jakie kolory mi pasuja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NowaAdusia.jpg (226,3 KB, 1 załadowań)
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 10:03   #2
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
PLEAAAAAAAAAAAAAASE

Naprawde bardzo prosze o pomoc kogos, kto sie na tym zna.
Pozdrawiam
Ada
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 10:39   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanko

Witaj Ado
Ale niecierpliwa z Ciebie istota Już śpieszę z odpowiedzią.

Masz śliczny kolor włosów Hehe będę nieskromna i powiem, że mam taki sam

Taki kolor jednak zobowiązuje do przemyślanego makijażu - musisz pamiętać ożywianiu koloru cery. Widzę, że nie masz większych problemów z cerą Nawet jakies słodkie piegi mi się pokazują. I moim zdaniem nie powinnaś używać podkładów mocno kryjących, chyba, że mocno zalaży Ci na pokryciu piegów. Ale są one tak drobne, że dodają Ci uroku

Podoba mi się również kreska, którą malujesz - podkreśla ładnie oczy i odwraca uwage od lekko opadającej powieki. Maluj się tak dalej. Jeśli masz dosyć kreski to możesz również są zamienić mocniejszymi cieniami - koniecznie ciemnymi.

Unikaj na powiekach, zwłaszcza w tym miejscu gdzie opada perłowych i bardzo jasnych cieni.

Mam jedną uwagę do brwi. Nie powinny być brązowe - jeśli są takie naturalne to lekko je poprawiaj szarym, takim prawie grafitowym cieniem lub ołówkiem, albo zrób sobie szarą hennę na brwi.
Powinnaś je równiez nieco dokładniej depilować, albo podmalowywać bo mają delikatne krzywizny.



Usta - możesz spokojnie łączyć na nich chłodne jak i cieplejsze barwy. Unikaj jednak mocno ceglastych czy pomarańczowych. Zawsze zgaś je odrobinę czym chłodniejszym.

Przyda Ci się również odrobina różu na policzki - może być również w postaci kremu. Kolory to chłodny jasny róż, delikatna arbuzowa czerwień.

Goraco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 00:53   #4
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Re: Pytanko

Dzieki bardzo, mam jeszcze taka malutka prosbe czy masz moze jakis pomysl na fryzurke?
Bylabym Ci bardzo wdzieczna
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 11:54   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanko

Ado mi sie podoba Twoja fryzurka. Ja bym jedynie dokładnie podcięła wszystkie końcówki. Nawet moga byc cięte na różnej długości - również grzyweczkę. I możesz potem takie włosy po wyschnięciu leciutko przeciągnąć ( niektóre pasemka) jakimś nabłyszczaczem, żelem. Tak, żeby tworzyły takie małe pasemka.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.