Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 14:38   #301
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Wiesz, po 18stce jest fajnie, bo ci lekarz może przepisać tabletki bez informowania rodziców XD Można się porządnie zabezpieczyć. Bo tak to oni się boją przepisywać, mogą za to iść siedzieć.


littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:32   #302
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
(...)Napisalem tylko, ze wielka milosc nie musi byc warunkiem do seksu. Natomiast napisalem, ze ma nim byc dojrzalosc, fizyczna i psychiczna, co wyklucza 15stolatki.
tak podczytuje ten watek i Wyraku, Ty masz chyba doktorat ze znajomości stanu dojrzałości fizycznego i psychicznego dzisiejszych 15latek tylko pozazdroscic.



zastanawiam sie jaki jest sens ciagniecia tego watku i dyskutowania w nim ile tak naprawde trzeba miec lat, zeby byc gotowym na seks? i jak to jest, ze zycie seksualne innych osob najbardziej interesuje ludzi zawsze mnie to ciekawilo
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:40   #303
najlepsza100
Przyczajenie
 
Avatar najlepsza100
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Dokładnie,zgadzam się. Nie porównujmy 30 latków do niedojrzałych 15 stek,którym buzują hormony i chcą się za/bawić w dorosłość,sprawdzając jak smakuje seks (cielu7) bo to jest dla mnie smieszne.
zgadzam się
najlepsza100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:04   #304
Him666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Lightbulb Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Jestem dziewczyną mam 13 lat i mam chłopaka o 3 lata starszego. To nie on mi lecz ja mu zaproponowałam rozpoczęcie współżycia. Bardzo mi na Nim zależy wiem że to może brzmieć głupio w tak młodym wieku. Ale nic na to nie poradzę On jest temu raczej przeciwny.. mówi żebym się nad tym poważnie zastanowiła. Bo mogę tego żałować. Ale ja chce to zrobić właśnie z nim. Co mi radzicie ???
Him666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:06   #305
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Him666 Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyną mam 13 lat i mam chłopaka o 3 lata starszego. To nie on mi lecz ja mu zaproponowałam rozpoczęcie współżycia. Bardzo mi na Nim zależy wiem że to może brzmieć głupio w tak młodym wieku. Ale nic na to nie poradzę On jest temu raczej przeciwny.. mówi żebym się nad tym poważnie zastanowiła. Bo mogę tego żałować. Ale ja chce to zrobić właśnie z nim. Co mi radzicie ???
Jak chcesz zeby poszedl do wiezienia to prosze bardzo.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:21   #306
Him666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Ale nikt by sie o tym nie dowiedział to jak miał by tam trafić ???
Him666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:42   #307
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)



dzisiaj nikt się o tym nie dowie a jutro sama go oskarżysz o gwałt bo Ci nie dogodził
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 22:09   #308
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
tak podczytuje ten watek i Wyraku, Ty masz chyba doktorat ze znajomości stanu dojrzałości fizycznego i psychicznego dzisiejszych 15latek tylko pozazdroscic.


Cytat:
Napisane przez Him666 Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyną mam 13 lat i mam chłopaka o 3 lata starszego. To nie on mi lecz ja mu zaproponowałam rozpoczęcie współżycia. Bardzo mi na Nim zależy wiem że to może brzmieć głupio w tak młodym wieku. Ale nic na to nie poradzę On jest temu raczej przeciwny.. mówi żebym się nad tym poważnie zastanowiła. Bo mogę tego żałować. Ale ja chce to zrobić właśnie z nim. Co mi radzicie ???

Przestan trollowac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:58   #309
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość


dzisiaj nikt się o tym nie dowie a jutro sama go oskarżysz o gwałt bo Ci nie dogodził
haha
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 23:08   #310
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość


dzisiaj nikt się o tym nie dowie a jutro sama go oskarżysz o gwałt bo Ci nie dogodził
Albo on ją, w końcu to ona namawia go do tego
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 23:49   #311
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Albo on ją, w końcu to ona namawia go do tego
Tyle ze jesli ona by faktycznie miala*** 13 lat, a on 16, to jej niz z tego punktu nie grozi, a jemu zarzuty karne.

*** faktycznie by miala, bo nie ma, bo to prowokacja i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 00:14   #312
Him666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Ale ja chce z nim być i nie chce go zaskarżać.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

jaka prowokacja ??: noniewiem:
Him666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 00:19   #313
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tyle ze jesli ona by faktycznie miala*** 13 lat, a on 16, to jej niz z tego punktu nie grozi, a jemu zarzuty karne.

*** faktycznie by miala, bo nie ma, bo to prowokacja i tyle.
To był sarkazm
Ale jak już się tak czepiasz to oskarżenie o molestowanie

amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 00:39   #314
Him666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

ja chce być z nim szczęśliwa i tyle czyto tak wiele ??
Him666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 01:07   #315
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Him666 Pokaż wiadomość
ja chce być z nim szczęśliwa i tyle czyto tak wiele ??
Tak
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 11:42   #316
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
To był sarkazm
Ale jak już się tak czepiasz to oskarżenie o molestowanie


Obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15, chłopak ma 16 lat wiec nie bedzie to traktowane jako przestepstwo tylko jako czyn karalny i sąd może zastosować środki wychowawcze i poprawcze
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:06   #317
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15, chłopak ma 16 lat wiec nie bedzie to traktowane jako przestepstwo tylko jako czyn karalny i sąd może zastosować środki wychowawcze i poprawcze
To był sarkazm okraszony żartem.
Ewidentnie widać, że ktoś sobie jaja robi, więc logiczne, że nie biorę tego pytania na serio i również tak nie odp. Nie będę przykładała do trolowego wpisu KPK
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 22:47   #318
Him666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Kiedy to prawda ale ok nie chcecie to nie wierzcie liczyłam na pomoc
Him666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 22:52   #319
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
No właśnie..Skad taka bzdura,że ginekolog może przepisać tabletki anty tylko pełnoletniej osobie?Jeśli dobrze pamiętam to czytałam artykuł i każdego lekarza obowiązuje tajemnica lekarska,nie ma prawa on powiadamiać rodziców osoby która skończyła 16 rok życia [albo 15? nie pamiętam dokładnie].Jeśli chodzi o pigułki "po" to owszem lekarz wiem,że może zrobić z tego jakieś problemy ale to nie reguła.
Ty, to czemu mojej siostry(wtedy 17) to nawet przebadać nie chciał bez obecności matki przy tym? (profesor dodam, chyba wie co robi)

O ile wiem to nie obowiązuje lekarza żadna tajemnica lekarska dopóki pacjent nie skończy 18 lat.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2009-04-15 o 22:54
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 23:45   #320
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ty, to czemu mojej siostry(wtedy 17) to nawet przebadać nie chciał bez obecności matki przy tym? (profesor dodam, chyba wie co robi)

Bo ma prawo nie chcieć. Ale to nie jest wymóg prawny i wielu lekarzy nie wymaga takich wygłupów.

O ile wiem to nie obowiązuje lekarza żadna tajemnica lekarska dopóki pacjent nie skończy 18 lat.
Obowiązuje. Od 16 roku życia samodzielnie decydujesz o swoim ciele.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:52   #321
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Chłopcze, wiem że Ci hormony buzują... ale sex w wieku 15 lat to niezbyt dobre wyjście... a co będzie jak dziewczyna zajdzie w ciążę?? Zapewne, jak większość osób w Twoim wieku nie jesteś na to gotowy. Więc radzę wstrzymać się ze współżyciem. Są różne formy pieszczot. Chociaż narazie trzymanie za rękę i całowanie w usta powinno Ci wystarczyć...
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 00:19   #322
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

A moje koleżanki biorą tabletki przedział wiekowy 16-18 lat same były u ginekologa.
Ginekolog ma prawo przepisywac srodki antykoncepcyjne od 16 roku życia
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:53   #323
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
A moje koleżanki biorą tabletki przedział wiekowy 16-18 lat same były u ginekologa.
Ginekolog ma prawo przepisywac srodki antykoncepcyjne od 16 roku życia
Jasne, że ma prawo... Ty i Twoje koleżanki też macie prawo zabezpieczać się w ten sposób... tylko miejcie na uwadze, że to są hormony... źle dobrane tabletki mogą wywołać w waszym organizmie nieodwracalne skutki... jak np. brak owulacji, a co za tym idzie - problem z zajściem w ciążę - to najpoważniejsze a są też inne przykre następstwa...
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:18   #324
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Kleo24 Pokaż wiadomość
Jasne, że ma prawo... Ty i Twoje koleżanki też macie prawo zabezpieczać się w ten sposób... tylko miejcie na uwadze, że to są hormony... źle dobrane tabletki mogą wywołać w waszym organizmie nieodwracalne skutki... jak np. brak owulacji, a co za tym idzie - problem z zajściem w ciążę - to najpoważniejsze a są też inne przykre następstwa...
Dlatego też po tabletki idzie się do lekarza, ktory zleca badania i dopasowuje tabletki
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:37   #325
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Kleo24 Pokaż wiadomość
Jasne, że ma prawo... Ty i Twoje koleżanki też macie prawo zabezpieczać się w ten sposób... tylko miejcie na uwadze, że to są hormony... źle dobrane tabletki mogą wywołać w waszym organizmie nieodwracalne skutki... jak np. brak owulacji, a co za tym idzie - problem z zajściem w ciążę - to najpoważniejsze a są też inne przykre następstwa...


a gadanie, a w zywnosci to nie ma hormonow? plaga ginekomastii to sie wziela z tego, ze mlodzi chlopcy specjalnie jedli taka a nie inna zywnosc? Po prostu wrozka Estrogenka karmila swoje kurczaczki magicznym ziarnem, a zly KFC ukradl owe kurczaki i tak powstal Chocapic.
I poczytaj sobie o tym JAK dzialaja tabletki antykoncepcyjne, jednym sluza innym nie, ot co. Ciekawe ile osob robi badania na plodnosc PRZED braniem tabletek antykoncepcyjnych?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 20:25   #326
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Dlatego też po tabletki idzie się do lekarza, ktory zleca badania i dopasowuje tabletki
Wiem o tym doskonale. Tylko niestety nasza szara rzeczywistość i cudowna służba zdrowia często sprowadza ludzi/pacjentów na ziemię.

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
a gadanie, a w zywnosci to nie ma hormonow? plaga ginekomastii to sie wziela z tego, ze mlodzi chlopcy specjalnie jedli taka a nie inna zywnosc? Po prostu wrozka Estrogenka karmila swoje kurczaczki magicznym ziarnem, a zly KFC ukradl owe kurczaki i tak powstal Chocapic.
I poczytaj sobie o tym JAK dzialaja tabletki antykoncepcyjne, jednym sluza innym nie, ot co. Ciekawe ile osob robi badania na plodnosc PRZED braniem tabletek antykoncepcyjnych?
Wiem JAK działają tabletki i wiem, że jednym służą a innym nie. Nie potrafisz chyba wnioskować z czyichś postów... Ale nigdy pewności mieć nie będziesz do której grupy kobiet należysz właśnie Ty. A statystyk ile osób robi badania na płodność PRZED braniem tabletek nie znam - wydaje mi się, że nikt ich nie robi, bo biorąc tabletki kobiety chcą się ustrzec przed ciążą i w danym momencie zakładają że mogą mieć dzieci - w innym przypadku nie musiałyby stosować tabletek.

Dziewczyny, strasznie się oburzyłyście na mój wcześniejszy post... niepotrzebnie. Jako osoba mająca długie doświadczenie w przyjmowaniu tabletek i znająca konsekwencje jakie MOGĄ aczkolwiek wcale nie muszą się pojawić chciałam rzucić światło na drugą stronę medalu. Też kiedyś wychodziłam z takich samych założeń co wy. Ale niestety w życiu różnie bywa.

Edytowane przez Kleo24
Czas edycji: 2009-04-16 o 20:27
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 23:06   #327
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Kleo24 Pokaż wiadomość


Wiem JAK działają tabletki i wiem, że jednym służą a innym nie. Nie potrafisz chyba wnioskować z czyichś postów... Ale nigdy pewności mieć nie będziesz do której grupy kobiet należysz właśnie Ty. A statystyk ile osób robi badania na płodność PRZED braniem tabletek nie znam - wydaje mi się, że nikt ich nie robi, bo biorąc tabletki kobiety chcą się ustrzec przed ciążą i w danym momencie zakładają że mogą mieć dzieci - w innym przypadku nie musiałyby stosować tabletek.

właśnie. skoro nie znasz statystyk na ten temat, to nie wnioskuj, ze tabletki powodują zanik owulacji po ich odstawieniu - no bo skad wiedziec jaki czynnik jest winny w razie bezplodnosci? prawda? Zakladanie, ze ktos moze miec dzieci, tez jest bledem. Ja sobie moge zalozyc, ze nie moge miec dzieci i bede uprawiac seks bez zabezpieczenia i zajde w ciaze. No ale jak to? Przeciez zakladalam, ze jestem bezplodna, no bo czemu, nie?Poslugiwanie sie tym argumentem, ze tabletki sa winowajcą bezplodnosci, jest bledne. Cialo ludzkie ma zdolnosc regeneracji i samooczyszczania. Nadmiar hormonow (sztucznych! -czyli wszelkie tabletki) w ciele nie gromadzi sie latami przeciez... idealnym przykladem tego sa wlasnie tabletki anty, trzeba je przyjmowac codziennie, zeby utrzymywac poziom hormonow na wlasciwym stadium.
Naprawdę, nie wiem co mam 'wnioskowac' z Twoich postow bo wylozylas wszystko czarno na bialym, zadnej glebi w nich sie nie doszukałam.

A gdyby, zajscie w ciaze zalezalo tylko od hormonow, to te wszystkie dziewczyny na forum 'Poczekalnia', byly by juz dawno szczesliwymi mamami. Do tego potrzebny jest facet o dobrym nasieniu (przepraszam, ze tak przedmiotowo), zupelny relaks, zdrowa przyszla mama i łut szczęścia. Jak widac, czynnikow jest wiele.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 23:40   #328
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
właśnie. skoro nie znasz statystyk na ten temat, to nie wnioskuj, ze tabletki powodują zanik owulacji po ich odstawieniu - no bo skad wiedziec jaki czynnik jest winny w razie bezplodnosci? prawda? Zakladanie, ze ktos moze miec dzieci, tez jest bledem. Ja sobie moge zalozyc, ze nie moge miec dzieci i bede uprawiac seks bez zabezpieczenia i zajde w ciaze. No ale jak to? Przeciez zakladalam, ze jestem bezplodna, no bo czemu, nie?Poslugiwanie sie tym argumentem, ze tabletki sa winowajcą bezplodnosci, jest bledne. Cialo ludzkie ma zdolnosc regeneracji i samooczyszczania. Nadmiar hormonow (sztucznych! -czyli wszelkie tabletki) w ciele nie gromadzi sie latami przeciez... idealnym przykladem tego sa wlasnie tabletki anty, trzeba je przyjmowac codziennie, zeby utrzymywac poziom hormonow na wlasciwym stadium.
Naprawdę, nie wiem co mam 'wnioskowac' z Twoich postow bo wylozylas wszystko czarno na bialym, zadnej glebi w nich sie nie doszukałam.

A gdyby, zajscie w ciaze zalezalo tylko od hormonow, to te wszystkie dziewczyny na forum 'Poczekalnia', byly by juz dawno szczesliwymi mamami. Do tego potrzebny jest facet o dobrym nasieniu (przepraszam, ze tak przedmiotowo), zupelny relaks, zdrowa przyszla mama i łut szczęścia. Jak widac, czynnikow jest wiele.
Zadziwiasz mnie
Nie napisałam, że tabletki powodują zanik owulacji po ich odstawieniu. Tylko, że "źle dobrane tabletki mogą wywołać w organizmie nieodwracalne skutki... jak np. brak owulacji" - chyba jest różnica...

Nie twierdzę, mimo tego, że mi to zarzucasz, że "tabletki są winowajcą bezpłodnosci". Twierdzę, że do problemów z owulacją źle dobrane tabletki mogą się jedynie przyczynić.

Nie twierdzę również - mimo tego, że Tobie wydaje się inaczej - że zajście w ciążę zależy tylko od hormonów. Naprawdę nie musisz mnie uświadamiać w tych sprawach... Poza tym nigdy nie pisałam, że tylko od hormonów i tabletek zależy zajście w ciążę.

O statystykach to nawet mi się nie chce tłumaczyć, bo skoro nie zrozumiałaś mnie wcześniej i zagalopowałaś się w wyciąganiu wniosków - błędnych wniosków, to nie będę pisać bez potrzeby. W każdym razie: nie wnioskuję, że tabletki powodują zanik owulacji po ich odstawieniu - Ty twierdzisz, że wnioskuję. A więc powtórzę raz jeszcze: źle dobrane tabletki mogą - ale nie muszą - doprowadzić do zaburzeń hormonalnych, a w następstwie do problemów z owulacją.

"Ja sobie moge zalozyc, ze nie moge miec dzieci i bede uprawiac seks bez zabezpieczenia i zajde w ciaze. No ale jak to? Przeciez zakladalam, ze jestem bezplodna, no bo czemu, nie?"
Naprawdę rozbawiłaś mnie...

Głębi z moich postów nie każę Ci się doszukiwać... wg mnie też wszystko napisałam jasno i zrozumiale, jednak jak widać niektórzy opacznie to rozumieją...

Edytowane przez Kleo24
Czas edycji: 2009-04-16 o 23:42
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 00:18   #329
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Seks? 17 lat z hakiem.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:00   #330
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Seks? 17 lat z hakiem.
a czemu akurat tyle?
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.