Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 09:55   #91
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

monka78 ale ogólnie to jesteś zadowolona? Czy żałujesz, że wydałaś kupę pieniążków?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:46   #92
monka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Na początku nie mogłam odżałować, że za taką kwotę efekt do końca mi nie odpowiada. Teraz już mi trochę przeszło i chętnie bym wydała (gdybym miała) jeszcze raz tą kasę na poprawkę. Na razie jednak pozostaje mi zaakceptować nos taki jaki jest. Ogólnie to nie mogę powiedzieć jednoznacznie czy jestem zadowolona czy nie, bo codziennie mam inny nastrój...
monka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 18:45   #93
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

U dr Stępniewskiego całkowita korekta kosztuje 3500zł. Do tego jest jednym z lepszych lekarzy "od nosków".
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 16:22   #94
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

a gdzie on przyjmuje???????????????? ?????
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 21:40   #95
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

W Kobylnikach pod Poznaniem
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 21:44   #96
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
W jednym z tematów wyczytałam, że koszt operacji to ok. 4500 zł.
Czy to stawka standardowa? Myślę nad operacją plastyczną nosa bo nie lubię go mimo iż wiem, że wiele osób ma dużo gorszy.
Nie jest chbya aż taki zły ale ja się z nim źle czuje. Od wielu lat myślę o operacji. Niestety jak na razie mnie na to nie stać. Trzeba na pierwszym miejscu zrobić prawo jazdy bo już najwyższy czas do tego opłacić studia...

Co sądzicie o takich zabiegach z funduszu kasy chorych? I czy taką operację przeprowadza się tylko np. po wypadku? Czy w takiej sytuacji jak ja też mogę skorzystać z jakiegoś dofinansowania z kasy chorych?
Słyszałam złe opinie na temat operacji przeprowadzonych z kasy chorych. Czy to prawda?

Bardzo się boję takiego zabiegu, samego zabiegu jak i tego co będzie po korekcie. Ból.. Czy jest znośny?

W ogóle to zastanawiam się czy w ogóle ta operacja ma sens... Wydaje mi się, że gdybym miała inny "ładny" nosek to było by inaczej.
Nienawidzę zdjęć z profilu, nie nawidzę jak ktoś mnie ogląda z profilu dlatego często podpieram się ręką w ten sposób aby zakryć go jak najwięcej.
Czasami zdarzyło mi się usłyszeć przykre opinie na temat mojego nosa. I to od dorosłej osoby.
Na dodatek często mam czerwony czubek nosa. Zwłaszcza jak wyjdę na dwór i jest chłodno... Jak mam katar. Przykre uwagi z tego względu też słyszałam.

Ale boję się, że jak zrobię sobie tą operację to nadal będę się czuła tak samo tylko będę lżejsza o ok. 5000 zł no i zmęczona bólem.

Jakie są Wasze opinie na ten temat?
Z tego co piszesz, nos to Twój dosc duzy kompleks, wiec mysle, ze nie ma sensu dluzej się z nim męczyc. Jak tylko będziesz miala taką mozliwosc, to operuj się. Zobaczysz jak zycie obraca się o 360 stopni. Znika kompleks, pojawia się więcej pewnosci siebie.
Jesli chodzi o ból to jest znikomy, nos to jedna z najmniej bolesnych operacji. Trzeba być jedynie cierpliwym, bo na początku na twarzy widnieje spora opuchlizna i zasinienia, ale z czasem wszystko mija i mozesz się juz w pełni cieszyc pięknym nowym nosem!
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 11:59   #97
Wiewióra23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Witam!
Narzeczony przeszedł w środę całkowitą korekcję nosa. W dniu wczorajszym przywiozłam go z kliniki do domu. W chwili obecnej ma jeszcze "miękki" opatrunek (szyna+opatrunek), przy czym we wtorek musi pojawić się u pani chirurg na założenie gipsu.
W jego imieniu pragnę zapytać czy osocze, które sączy się z jednej z dziurek od nosa długo będzie spływać?
W nosie utworzyły się małe strupki - jedna z dziurek jest w ogóle niedrożna i to właśnie z niej cieknie owo osocze.
(Zakrapla trzy razy dziennie jednoprocentowy Efrinol, zgodnie z zaleceniem pani chirurg).
Czy taki stan jest przejściowy?
Będę zobowiązana za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Wiewióra23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 16:46   #98
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Ja tam się nie znam, ale wiem że też chciałabym przejść operację plastyczną nosa w przyszłości. Wiem, że bywają gorsze, mój nie jest długi aż na tyle, ale chciałabym go skrócić, żeby był mniejszy i lekko zadarty, o taaak, kocham takie nosy
agattex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 17:30   #99
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Wiewióra23 Pokaż wiadomość
Witam!
Narzeczony przeszedł w środę całkowitą korekcję nosa. W dniu wczorajszym przywiozłam go z kliniki do domu. W chwili obecnej ma jeszcze "miękki" opatrunek (szyna+opatrunek), przy czym we wtorek musi pojawić się u pani chirurg na założenie gipsu.
W jego imieniu pragnę zapytać czy osocze, które sączy się z jednej z dziurek od nosa długo będzie spływać?
W nosie utworzyły się małe strupki - jedna z dziurek jest w ogóle niedrożna i to właśnie z niej cieknie owo osocze.
(Zakrapla trzy razy dziennie jednoprocentowy Efrinol, zgodnie z zaleceniem pani chirurg).
Czy taki stan jest przejściowy?
Będę zobowiązana za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Tak, oczywiscie, to stan przejsciowy. Takze bez obaw.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:21   #100
Wiewióra23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Dziękuję za odpowiedź!
Mam jednak jeszcze jedno pytania - czy w sytuacji gdyby pojawił się katar można, do takiego niedawno zoperowanego nosa, zakroplić zwykły betadrin albo ksylometazolin?
Wiewióra23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:53   #101
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Wiewióra23 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź!
Mam jednak jeszcze jedno pytania - czy w sytuacji gdyby pojawił się katar można, do takiego niedawno zoperowanego nosa, zakroplić zwykły betadrin albo ksylometazolin?
Oj, tego to juz nie wiem. Ale ja chyba bym nie ryzykowala, lepiej sie pomeczyc troszke z tym katarem, ale miec pewnosc, ze wszystko będzie ok
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 01:24   #102
soad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

hej! Jestem nowa. Mam zamiar zrobić sobie operację nosa...trochę się boję, ale czas najwyższy. Mój nos jest poprostu straszny (ZARYPIAŚCIE KRZYWA PRZEGRODA NOSOWA, KRZYWA TA KOŚĆ U GÓRY NO I JESZCZE TEN GARBEK...MAŁY BO MAŁY ALE WIDOCZNY) podsumowując mój nos wygląda jak to- " \ ". Z uzbieraniem pieniędzy sobie jakoś poradze ale boje się że przy moim szczęściu nos wyjdzie straszny...a tyle kasy na to idzie. Nie mam szczegolnych wymagań, chcę poprostu żeby był PROSTY!!!!
Wie ktoś z was ile czeka się na taką operację (mniej więcej od dnia zapisania się do??)??
Pozdrawiam!
soad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 10:37   #103
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez soad Pokaż wiadomość
hej! Jestem nowa. Mam zamiar zrobić sobie operację nosa...trochę się boję, ale czas najwyższy. Mój nos jest poprostu straszny (ZARYPIAŚCIE KRZYWA PRZEGRODA NOSOWA, KRZYWA TA KOŚĆ U GÓRY NO I JESZCZE TEN GARBEK...MAŁY BO MAŁY ALE WIDOCZNY) podsumowując mój nos wygląda jak to- " \ ". Z uzbieraniem pieniędzy sobie jakoś poradze ale boje się że przy moim szczęściu nos wyjdzie straszny...a tyle kasy na to idzie. Nie mam szczegolnych wymagań, chcę poprostu żeby był PROSTY!!!!
Wie ktoś z was ile czeka się na taką operację (mniej więcej od dnia zapisania się do??)??
Pozdrawiam!
Zależy u jakiego lekarza. U jednych czeka się kilka tygodni, u innych kilka miesięcy.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 14:02   #104
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Myślałam, że operacja plastyczna nosa to straszna rzecz i bardzo boli ale tak czytam to co pisałyście i jestem coraz bliższa podjęcia decyzji... Pieniądze w sumie jakoś się może uzbiera choć będzie trudno...

Boję się tylko, że będę miała wyrzuty, że nie jestem naturalna :/ i że nie będzie efektu takiego jak chcę...

I jeszcze rodzice mogli by byc bardziej nastawieni...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 14:48   #105
klimatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 67
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Myślałam, że operacja plastyczna nosa to straszna rzecz i bardzo boli ale tak czytam to co pisałyście i jestem coraz bliższa podjęcia decyzji... Pieniądze w sumie jakoś się może uzbiera choć będzie trudno...

Boję się tylko, że będę miała wyrzuty, że nie jestem naturalna :/ i że nie będzie efektu takiego jak chcę...

I jeszcze rodzice mogli by byc bardziej nastawieni...
a probowalas wytlumaczyc rodzicom dlaczego chcesz sie zdecydowac na ta operacje?ja mialam ten sam problem.Moja mama mowila,ze wcale mi to nie potrzebne i ze dla niej to glupota,jednak jak spokojnie jej wszystko wytlumaczylam,powiedziala m,ze to przemyslana decyzja to jej nastawienie sie zmienilo.Teraz jak najbardziej mnie popiera i utwierdza w przekonaniu,ze dobrze robie ja jestem pelna optymizmu,nie licze na idealny nos,ale na lepszy niz mam teraz i mysle,ze na pewno nie bedzie gorzej;P pozdrawiam Cie serdecznie
klimatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:31   #106
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Myślałam, że operacja plastyczna nosa to straszna rzecz i bardzo boli ale tak czytam to co pisałyście i jestem coraz bliższa podjęcia decyzji... Pieniądze w sumie jakoś się może uzbiera choć będzie trudno...

Boję się tylko, że będę miała wyrzuty, że nie jestem naturalna :/ i że nie będzie efektu takiego jak chcę...

I jeszcze rodzice mogli by byc bardziej nastawieni...
Kochana, to NIC nie boli. Podczas operacji razem z narkozą masz podawane środki przeciwbólowe. Zreszta po narkozie jestes ledwo przytomna, wiec nawet nie ma mowy o bólu.
Potem tylko opuchlizna, ale rownież bez bólu.

Jeśli chodzi o rodziców, to uwierz, jak tylko pokazesz, ze to w 100% przemyslana i rozsądna decyzja, to na pewno też się przekonają.

życzę powodzenia jak coś
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 12:19   #107
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Tat na razie w sumie nic nie wie. Mamie mówiłam, że chciałabym zrobić sobie operację bo przeszkada mi mój nos, nienawidzę zdjęć z profilu i mam dość uwag na temat mojego nosa. Nie było tego dużo... Bardzo mało ale jednak. Zabolało.
Poza tym nienawidzę jak mój Ukochany łapie mnie w żartach delikatnie za nos bo wydaje mi się, że przez to się wydłuża :/
Chyba jestem nienormalna..

Ale dobrze, że mnie uświadamiacie, że to nie boli...
Chociaż mój brat miał złamany nos to go bolało i nie mógł spać bo się dusił
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 17:55   #108
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
nie mógł spać bo się dusił
No niestety nie kazdy rewelacyjnie znosi odychanie przez buzię, w koncu to olbrzymi dyskomfort, zasycha w ustach co 5 min, spać w nocy nie można.
Ale wszystko do wytrzymania
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 23:01   #109
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
W jednym z tematów wyczytałam, że koszt operacji to ok. 4500 zł.
Czy to stawka standardowa? Myślę nad operacją plastyczną nosa bo nie lubię go mimo iż wiem, że wiele osób ma dużo gorszy.
Nie jest chbya aż taki zły ale ja się z nim źle czuje. Od wielu lat myślę o operacji. Niestety jak na razie mnie na to nie stać. Trzeba na pierwszym miejscu zrobić prawo jazdy bo już najwyższy czas do tego opłacić studia...

Co sądzicie o takich zabiegach z funduszu kasy chorych? I czy taką operację przeprowadza się tylko np. po wypadku? Czy w takiej sytuacji jak ja też mogę skorzystać z jakiegoś dofinansowania z kasy chorych?
Słyszałam złe opinie na temat operacji przeprowadzonych z kasy chorych. Czy to prawda?

Bardzo się boję takiego zabiegu, samego zabiegu jak i tego co będzie po korekcie. Ból.. Czy jest znośny?

W ogóle to zastanawiam się czy w ogóle ta operacja ma sens... Wydaje mi się, że gdybym miała inny "ładny" nosek to było by inaczej.
Nienawidzę zdjęć z profilu, nie nawidzę jak ktoś mnie ogląda z profilu dlatego często podpieram się ręką w ten sposób aby zakryć go jak najwięcej.
Czasami zdarzyło mi się usłyszeć przykre opinie na temat mojego nosa. I to od dorosłej osoby.
Na dodatek często mam czerwony czubek nosa. Zwłaszcza jak wyjdę na dwór i jest chłodno... Jak mam katar. Przykre uwagi z tego względu też słyszałam.

Ale boję się, że jak zrobię sobie tą operację to nadal będę się czuła tak samo tylko będę lżejsza o ok. 5000 zł no i zmęczona bólem.

Jakie są Wasze opinie na ten temat?
tak sie sklada ze mam wiele do czynienia z nfz i niestety takie operacyjne zachcianki w zadnym wypadku nie sa refundowane. Mozesz jedynie np plastyki brzucha sie doczekac, kolezanka na koszt nfz miala robiona w polanicy zdroju ale nie znam dokladnie calej historii, wiem ze to byla historia ciazowo-dietetyczna a skora jej zycie utrudniala i jakos to wyegzekwowala. Co do nosa to jedynie pewnie przy konsekwencjach uszczerbku na zdrowiu czyli wypadkach, poparzeniach etc.

A jesli chodzi o operacje nosa to tez zbieram i tez bede robila I chyba moj wybor padnie na klinike ALEKSANDRA we Wroclawiu ale niestety zadnych opinii nie slyszalam o niej
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 11:00   #110
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość

A jesli chodzi o operacje nosa to tez zbieram i tez bede robila I chyba moj wybor padnie na klinike ALEKSANDRA we Wroclawiu ale niestety zadnych opinii nie slyszalam o niej
Skoro nic nie syszałas o tamtejszym lekarzu, to ja bym nie ryzykowała
Nie wyobrażam sobie "iść pod nóż" lekarza, o którym nic nie wiem.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:42   #111
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

hej dziewczyny jestem na tym forum nowa

moj nos jest nawet ok tylko przeszkadza mi jego czubek jest troche szpiczasty
moze ktos mial operacje tylko czubka nosa i ile to kosztuje ???


to jest moj straszny kompleks moze nawet urojony <nie moge patrzec na profil>ale 100% lepiej bym sie czula majac taki malutki ..pieniadze sa na pewno duzym problemem ale moge czekac nawet kilka lat by uzbierac jak pisze rozowiutka to ponad 3000 to znow nie tak zle a pewnosc siebie to juz na cale zycie przesylam foto nosa..sami zobacie ten czubek tylko przeszkadza czy jak jest tylko operacja czubka nosa to wychodzi taniej??? w necie nic nie moge o tym znalezc

Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2007-07-17 o 18:55
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:18   #112
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem na tym forum nowa

moj nos jest nawet ok tylko przeszkadza mi jego czubek jest troche szpiczasty
moze ktos mial operacje tylko czubka nosa i ile to kosztuje ???


to jest moj straszny kompleks moze nawet urojony <nie moge patrzec na profil>ale 100% lepiej bym sie czula majac taki malutki ..pieniadze sa na pewno duzym problemem ale moge czekac nawet kilka lat by uzbierac jak pisze rozowiutka to ponad 3000 to znow nie tak zle a pewnosc siebie to juz na cale zycie przesylam foto nosa..sami zobacie ten czubek tylko przeszkadza czy jak jest tylko operacja czubka nosa to wychodzi taniej??? w necie nic nie moge o tym znalezc
W Twoim wypadku byłaby to tylko chrzęstna operacja nosa, a więc mniej skomplikowana. Jeśli chodz o koszt, to nie wiem jak u innych, ale u dr Stępniewskiego coś blisko 3 tys. pewnie. Bo całkowita 3,5tys.
Jak masz się lepiej czuć, to nie ma co się zastanawiac. Na pewno twarz będzie wyglądała subtelniej i delikatniej, a Ty będziesz szczęsliwa
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:05   #113
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
W Twoim wypadku byłaby to tylko chrzęstna operacja nosa, a więc mniej skomplikowana. Jeśli chodz o koszt, to nie wiem jak u innych, ale u dr Stępniewskiego coś blisko 3 tys. pewnie. Bo całkowita 3,5tys.
Jak masz się lepiej czuć, to nie ma co się zastanawiac. Na pewno twarz będzie wyglądała subtelniej i delikatniej, a Ty będziesz szczęsliwa

wlasnie

ja juz jestem zdecydowana teraz tylko kase zbierac nawet rozmawialam z mamą i ona mnie rozumie i wspiera w tym i wiem ze pewnie czesc wylozy kasy moze za rok cos juz da sie wykombinowac

Rozowiutka moge prosci o jakas strone www tego lekarza
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:34   #114
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz, nos to Twój dosc duzy kompleks, wiec mysle, ze nie ma sensu dluzej się z nim męczyc. Jak tylko będziesz miala taką mozliwosc, to operuj się. Zobaczysz jak zycie obraca się o 360 stopni. Znika kompleks, pojawia się więcej pewnosci siebie.
Jesli chodzi o ból to jest znikomy, nos to jedna z najmniej bolesnych operacji. Trzeba być jedynie cierpliwym, bo na początku na twarzy widnieje spora opuchlizna i zasinienia, ale z czasem wszystko mija i mozesz się juz w pełni cieszyc pięknym nowym nosem!

taaa, to sie obróci ze hoho
;]
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:00   #115
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
wlasnie

ja juz jestem zdecydowana teraz tylko kase zbierac nawet rozmawialam z mamą i ona mnie rozumie i wspiera w tym i wiem ze pewnie czesc wylozy kasy moze za rok cos juz da sie wykombinowac

Rozowiutka moge prosci o jakas strone www tego lekarza
Jak rodzice rozumieją, to już pół sukcesu

http://www.kobylniki.win.pl/

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
taaa, to sie obróci ze hoho
;]
ironia?
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:14   #116
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość



ironia?
oj wiem ze moglo chamsko zabrzmiec i ze moglam sobie darowac, ale jakos tak napisalam :P
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:53   #117
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
oj wiem ze moglo chamsko zabrzmiec i ze moglam sobie darowac, ale jakos tak napisalam :P
Pisząc, ze zycie zmienia się o 360 stopni, po prostu chciałam podkreślic, że COŚ się zmienia, ten nowy 'fakt' w życiu, daje poczucie, ze teraz bedzie inaczej.
Trudno mi to wytłumaczyć ot tak.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 13:30   #118
enka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

tak, wychodzi taniej jeżeli obejmuje to tylko część chrzęstną ( więc chyba czubek ? )
enka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:01   #119
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez enka14 Pokaż wiadomość
tak, wychodzi taniej jeżeli obejmuje to tylko część chrzęstną ( więc chyba czubek ? )
dziekuje Rozowiutka za linka


a tak na marginesie mowiac raczej teraz mam z nosem duzy klopot bo odchudzajac sie moja buzia zminjszyla sie, nos wydluzyl i wyostrzyl sie co wiidac na drugim zdjeciu


mam nadzieje ze znajde cos na tej str o chrzestnej operacji nosa
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:05   #120
soad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

hej! Mam pytanie, którego z chirurgów plastyków mogłybyście mi polecić?
Pytam bo widzę że kilka osób z tego forum przeszło już operację nosa a nie chcę wynaleźć sobie jakiegoś "nie sprawdzonego" lekarza w internecie i umierać ze strachu czy przypadkiem nie obudzę się bez nosa po operacji.
Aha, musiałyście robić jakieś badania przed operacją?? Jak tak to mogłybyście napisać jakie??
Pozdrawiam!!
soad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.