czy to ugryzienie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-18, 22:17   #1
iori-nayu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2

czy to ugryzienie?


Może mam nietypowy watek. Ale nie bylam pewna gdzie mam sie z tym zwrocic. Ostatnio zaczął swędzieć mnie wzgórek łonowy. Gdy sprawdziłam co to okazało się że mam bąble jakby ugryzł mnie komar. Są trzy dwa na wzgórku a jeden na wardze. Po dokladniejszych ogledzinach znalazlam rowniez trzy na prawym udzie i dwa na podbrzyszu z lewej. W dosyc dalekich od siebie odstępach. W przed dzien swedziała mnie noga ale nie wiem czy jest to z tym powiazane. W nocy usłyszałam w moim pokoju dziwne bzyczenie. To była mucha. Latała cały czas pod sufitem jakby probujac sie uwolnic z pokoju. Normalnie jak wściekła. Zabilam ją, ale gdy pierwszy raz ją zobaczylam to pozostawilam ja przy zyciu i poprostu spałam pod kołdrą w majtkach. Czy to możliwe że to przez ta muche zostałam pogryziona? Czy może to cos innego?

PS. Zdarzaja sie u mnie w domu komary. Wczoraj jednego zabilam ale w moim pokoju ich nie widzialam. Przepraszam jeśli to nie jest wątek na to forum.
iori-nayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:20   #2
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: czy to ugryzienie?

Cytat:
Napisane przez iori-nayu Pokaż wiadomość
Może mam nietypowy watek. Ale nie bylam pewna gdzie mam sie z tym zwrocic. Ostatnio zaczął swędzieć mnie wzgórek łonowy. Gdy sprawdziłam co to okazało się że mam bąble jakby ugryzł mnie komar. Są trzy dwa na wzgórku a jeden na wardze. Po dokladniejszych ogledzinach znalazlam rowniez trzy na prawym udzie i dwa na podbrzyszu z lewej. W dosyc dalekich od siebie odstępach. W przed dzien swedziała mnie noga ale nie wiem czy jest to z tym powiazane. W nocy usłyszałam w moim pokoju dziwne bzyczenie. To była mucha. Latała cały czas pod sufitem jakby probujac sie uwolnic z pokoju. Normalnie jak wściekła. Zabilam ją, ale gdy pierwszy raz ją zobaczylam to pozostawilam ja przy zyciu i poprostu spałam pod kołdrą w majtkach. Czy to możliwe że to przez ta muche zostałam pogryziona? Czy może to cos innego?

PS. Zdarzaja sie u mnie w domu komary. Wczoraj jednego zabilam ale w moim pokoju ich nie widzialam. Przepraszam jeśli to nie jest wątek na to forum.
Sory,nie moge się opanować
Tak może to była mucha,która cię ugryzła.
Masz jakieś zboczone muchy
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:25   #3
katia1985
Raczkowanie
 
Avatar katia1985
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 123
Dot.: czy to ugryzienie?

hmm rzeczywiscie ciekawa sprawa...niby smieszne sie wydaje z perspektywy...ale poszkodowanej pewnie nie do smiechu...polecam to czyms posmarowac ale czyms do wewnetrznego stosowania bo wiesz z tymi sferami radze nie eksperymentowac..a jesli nie przejdzie i boli to do lekarza...czasami moze to byc glupota a czasem sama wiesz...wiec powodzenia i powrotu do zdrowia..polecam balsam szostakowaskiego jak masz a jak nie polecam kupic...on jest doslownie na wszystki i przede wszystkim sprawdzony pa
katia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 07:31   #4
iori-nayu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: czy to ugryzienie?

Jak to po dodaniu przeczytalam to omalo nie zpadlam z krzesła. No naprawde jakas zboczona. Wogole to ta mucha jakas sfiksowana. Trzebaby ja wziasc w kaftan i do pudelka wsadzic. Teraz to juz jestem pewna ze to ta mucha. Ale jak ona dostala sie pod kołdre a co gorsza pod majtki to ja nie moge dociec. Ale spokój
iori-nayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 08:13   #5
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: czy to ugryzienie?

witam

nie sądze zeby Cie mucha tam ugryzła.Moze to jakeis podraznienie.Jak bardzo boli idź do lekarza .


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.