Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 18:20   #601
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
co do czasu to nie wiem,powinna sie zmieścić w 15/20 min.zależy od powierzchni,bo czasem dochodzą baczki i policzki
nie wolno nakładać niczego .moja kosmetyczka mówiła,że nawet balsamu nie można nałożyć,bo skóra musi byc sucha
Aha, dziękuję za odp.
Co do tego nakładania, kurcze, byłam przekonana, że mogę iść w podkładzie, tym bardziej, że muszę jechać 2 h autobusem do salonu
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:51   #602
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Aha, dziękuję za odp.
Co do tego nakładania, kurcze, byłam przekonana, że mogę iść w podkładzie, tym bardziej, że muszę jechać 2 h autobusem do salonu
ty się martwisz jazdą bez podkładu na depilację ?
sory,ale jak ty wrócisz i będziesz funkcjonowac przez tydzień z zaczerwienieniem,opuchliz ną i spalonymi włoskami na twarzy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 19:08   #603
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ty się martwisz jazdą bez podkładu na depilację ?
sory,ale jak ty wrócisz i będziesz funkcjonowac przez tydzień z zaczerwienieniem,opuchliz ną i spalonymi włoskami na twarzy
No dokładnie
Będzie aż tak źle? Kurcze, a w piątek mam wizytę u dentysty
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:46   #604
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[/COLOR]
Spędziłam dużo czasu czytając fora nt depilacji "prawdziwym" laserem (np Light Sheer) a IPL i pomimo znacznej różnicy w kosztach (IPL jest kilka razy tańszy) zdecydowałam się na Light Sheer, choć byłam już zapisana na rodzaj IPL - fotodepilację.
W dużym skrócie: IPL to metoda która - jesli chodzi o trwałość zabiegów - ma bliżej do depilacji woskiem niż laserem. Zadowolone są tylko osoby w trakcie zabiegów i 2-3 miesiące po zakończeniu serii (nawet 8-10 zabiegów). Potem przychodzi rozczarowanie, bo włoski odrastają.[/QUOTE]



a spróbuj I2PL Ellipse - ja zdecydowałam się we wrocławskim Dermamedzie na ten laser i powiem szczerze, że rezultat jest bez porównania lepszy niż na zwykłym IPL - natomiast boli podobnie :S ale cóż
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 04:34   #605
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem że to nie jest TEN watek - ale może któras napisze choc kilka zdań na temat fotoodmładzania IPL + RF? teraz sa tekie fajne oferty na gruponie choc nie rozumiem tej róznicy w cenie - normalnie jesten zabieg kosztuje kilkaset złotych a tu 3 zabiegi na twarz np 99.. nie wiem czy to tez zalezy od rodzaju tego lasera? trzeba się dowiedziec jaki to laser? miała któraś z tym do czynienia? no i najwazniejsze - zabiegi trzeba powtarzać kilka razy - domniemam że po zabiegu nie można sie opalać? wiosna idzie więc jak trzebaby 4 razy zrobić raz w miesiącu to robi sie lato więc trochę bez sensu...
Sorki że taki temat - no ale to dotyczy lasera IPL plus RF (niektóre zabiegi sa tylko na IPL) nie wiem w czym różnica tyle że nie depilacji

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

poczytałam jeszcze troche i jestem przerazona jakie spustoszenie polatach sieje użycie RF na twarz - wypowiadaja sie kobiety które po roku lub dwóch zauwazyły straszne pogorszenie kondycji skóry - co wiąże się z tym że fale radiowe rozbijaja tkanke tłuszczowa i kolagen - a skóra bez tkanki i kolageny ulega zapadnięciu i skóra jest obwisła. Proces jest nieodwracalny. Ale to fale radiowe (jakos ten zabieg się nazywa na T ale nie pamiętam). Ale fale radiowe to jedno a IPL czli światło to co innego. Nie wyczytałamżadnych negatywnych skutków po IPLu na twarz ... tak bym chciała żeby te przebarwienia potrądzikowe oraz zmarszczki mimiczne się zmniejszyły.... i cena fajna bo teraz na gruponie jest 6 zabiegów na twarz za 250 zł.
Cześć dziewczyny. Mam 2 pytania:
*od prawie dwóch lat chodze na depilację ipl+ rf. Czy faktycznie tak niszczy włókna kolagenowe?
* planuje skonczyc ten karnet co obecnie mam i przerzucic sie na ligh sheer, bo pachy robilam wlasnie ligh sheerem i po 3 zabiegam mialam praktycznie spokoj. teraz po roku od zabiegow mam jakies pojedyncze wloski ale widocznie i tak by w tym czasie wyrosly, wiec widze niesamowita roznice pomiedzy tymi dwoma metodami, szkoda ze dopiero teraz :/ I tu moje drugie pytanie? Czy mogę po 6-8 tygodniach od ostatniego ipl isc na LS?

Edytowane przez KASIA_lelo
Czas edycji: 2012-09-12 o 21:17
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:19   #606
kasiaska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny!
Jestem po swoim pierwszym zabiegu na łydki (laserem light sheer). Widziałam w ustawieniach aparatu cyfrę 22, czasami była znizana do 21, chyba też do 19. Możecie mi powiedzieć co to jest dokładnie? oraz jaki w takim raze jest maksymalny "wynik" do ustawienia?
Powiedzcie również czy któraś z Was decydowała się na bikini, pachy, pomimo, że zawsze używała jedynie żyletek i kremów? (zero depilatora, czy wosku)
Pozdrawiam
kasiaska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:59   #607
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kraków, MEDICOR (Karmelicka 10)

Jestem po I zabiegu depilacji laserowej twarzy, gorąco polecam to centrum Obsługa bardzo sympatyczna, miła atmosfera. Pani Edyta to naprawdę profesjonalistka, wszystko tłumaczy, nie naciąga na dodatkowe koszty, zabiegi, jest bardzo miłą osobą. Ceny w tym centrum są dość przystępne, często są zniżki (ceny na stronie są sporo zawyżone, w rzeczywistości jest taniej). Po zabiegu nie mam żadnych strupów czy opuchnięć, jedynie było lekkie zaczerwienienie. O efektach napiszę za kilka mies., gdyż muszę mieć jeszcze wykonane 2 zabiegi.

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2012-09-13 o 17:02
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 20:16   #608
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej

Mam pytanie odnośnie odległości pomiędzy zabiegami.
Zrobiłam 2 zabiegi laserem light sheer. Odstęp 8-12 tyg. Niestety 3 zabieg wypadł niefortunnie i został odwołany. A było to w lipcu. Włosy rosły mi na potęgę ale od kilku dni zauwazyłam, że ich wzrost jest wstrzymany. Znów nie rosną.. A okres od ostatniego zabiegu do dnia dzisiejszego to prawie 4mc.

Moje pytanie brzmi - czy jest sens iść na kolejny zabieg podczas gdy włosy przestały rosnąć? Czy poczekać ten okres i dopiero iść jak znów zaczną rosnąć?
W ogole myślałam, że... po zabiegu nie rosną jakiś czas a potem odrastają. W moim przypadku był wzrost wstrzymany, znów ruszył a teraz znów wstrzymany.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-09-13 o 20:18
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:21   #609
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem po swoim pierwszym zabiegu na łydki (laserem light sheer). Widziałam w ustawieniach aparatu cyfrę 22, czasami była znizana do 21, chyba też do 19. Możecie mi powiedzieć co to jest dokładnie? oraz jaki w takim raze jest maksymalny "wynik" do ustawienia?
Powiedzcie również czy któraś z Was decydowała się na bikini, pachy, pomimo, że zawsze używała jedynie żyletek i kremów? (zero depilatora, czy wosku)
Pozdrawiam
nie wiem ,ale wydaje mi się,że panie ustawiając zbyt małą moc naciągają na większą ilość zabiegów.
dla porównania mój pierwszy zabieg był ustawiony na moc 35 ,a drugi na 38
trzeci był LS duetem,a na nim ustawia się moc w innym przedziale

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
No dokładnie
Będzie aż tak źle? Kurcze, a w piątek mam wizytę u dentysty
i jak wygladasz ?

Cytat:
Napisane przez malamila Pokaż wiadomość
a spróbuj I2PL Ellipse - ja zdecydowałam się we wrocławskim Dermamedzie na ten laser i powiem szczerze, że rezultat jest bez porównania lepszy niż na zwykłym IPL - natomiast boli podobnie :S ale cóż
napisz nam o rezultatach po pół roku od ostatniego zabiegu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 00:05   #610
kasiaska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=TmargoT;36514368]nie wiem ,ale wydaje mi się,że panie ustawiając zbyt małą moc naciągają na większą ilość zabiegów.
dla porównania mój pierwszy zabieg był ustawiony na moc 35 ,a drugi na 38

Hmm.. Sama nie wiem, raczej tego nie obstawiałam, ponieważ na 22 dość mocno czułam ukłucia i lekkie parzenie miejscami, po czym skóra była mocno zaczerwieniona. Dlatego na kolejne partie kosmetyczka zmniejszała czasami moc. Teraz oczywiście jest ok, zostały tylko kropeczki ;p
Z drugiej strony mam zniżkę studencką -50% więc za dużo na mnie nie naciągnie, nawet przy większej ilości zabegów. Jednak różnica między 22, a 35 jest ogromna (swoją drogą nie chcę wiedzieć jak by wyglądały moje nogi po prawie dwukrotnie większej mocy ale raczej niedobrze). Dodam że w tym roku się nie opalałam i mam bladziutką skórę, więc może stąd wystarczyłaby taka moc?
kasiaska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 06:54   #611
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
Powiedzcie również czy któraś z Was decydowała się na bikini, pachy, pomimo, że zawsze używała jedynie żyletek i kremów? (zero depilatora, czy wosku)
Pozdrawiam
Ja zdecydowałam się na bikini, do którego używałam tylko golarki (trymera). Na nogach od wielu lat stosuję depilator, do pach jednorazową maszynkę i nie jest to dla mnie kłopotliwe. Ale golenia bikini miałam dosyć, dlatego długo odkładałam pieniążki i się zdecydowałam. Ale jestem na razie po I zabiegu, więc niewiele mogę powiedzieć o efektach.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 07:40   #612
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

TmargoT z tego co pamietam bylas zainteresowana LS w okolicach k-ce na gruponie jest dosc fajna oferta
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 08:16   #613
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
TmargoT z tego co pamietam bylas zainteresowana LS w okolicach k-ce na gruponie jest dosc fajna oferta

mogę prosić PW
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 08:48   #614
kasiaska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na bikini, do którego używałam tylko golarki (trymera). Na nogach od wielu lat stosuję depilator, do pach jednorazową maszynkę i nie jest to dla mnie kłopotliwe. Ale golenia bikini miałam dosyć, dlatego długo odkładałam pieniążki i się zdecydowałam. Ale jestem na razie po I zabiegu, więc niewiele mogę powiedzieć o efektach.
To tak jak ja, depilator tylko na łydki. Chodzi mi jednak bardziej o ból, czy jest duży, ponieważ tego się troszkę obawiam
kasiaska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:53   #615
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
Powiedzcie również czy któraś z Was decydowała się na bikini, pachy, pomimo, że zawsze używała jedynie żyletek i kremów? (zero depilatora, czy wosku)
Pozdrawiam
boli tak samo jak uda,łydki,bikini czy pachy.
jak to mówią,zapomina się o bólu widząc efekty depilacji
uważam,że powinnaś spróbowac na 30 jednostek,bo poniżej 20 nie ma efektów (słowa naszej wizażowej kosmetyczki)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:25   #616
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

i jak wygladasz ?
Śmiem twierdzić, że ta opuchlizna, strupy, czy co tam jeszcze było sugerowane, są mocno przesadzone Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie, które spokojnie dało się ukryć pod podkładem. Strupów żadnych nie ma (jedynie lekkie podrażnienie), opuchlizny tym bardziej, więc nie straszyć tu
I nawet u dentysty byłam
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 09:17   #617
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ponawiam pytania:

*od prawie dwóch lat chodze na depilację ipl+ rf. Czy faktycznie tak niszczy włókna kolagenowe? Bo myślałam o tym, żeby karnet który mam wykorzystać na wąsik, a zacząć teraz LS to moze do wakacji skoncze
* planuje skonczyc ten karnet co obecnie mam i przerzucic sie na ligh sheer, bo pachy robilam wlasnie ligh sheerem i po 3 zabiegam mialam praktycznie spokoj. teraz po roku od zabiegow mam jakies pojedyncze wloski ale widocznie i tak by w tym czasie wyrosly, wiec widze niesamowita roznice pomiedzy tymi dwoma metodami, szkoda ze dopiero teraz :/ I tu moje drugie pytanie? Czy mogę po 6-8 tygodniach od ostatniego ipl isc na LS?
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 12:45   #618
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Śmiem twierdzić, że ta opuchlizna, strupy, czy co tam jeszcze było sugerowane, są mocno przesadzone Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie, które spokojnie dało się ukryć pod podkładem. Strupów żadnych nie ma (jedynie lekkie podrażnienie), opuchlizny tym bardziej, więc nie straszyć tu
I nawet u dentysty byłam
a jaką mocą miałaś robione?
wiesz,moje przeżycia są związane z depilacją bikini,gdzie skóra jest delikatna.
ciekawi mnie czy masz efekt przypalonego włosa (czarne kropki)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 12:55   #619
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Ponawiam pytania:

*od prawie dwóch lat chodze na depilację ipl+ rf. Czy faktycznie tak niszczy włókna kolagenowe? Bo myślałam o tym, żeby karnet który mam wykorzystać na wąsik, a zacząć teraz LS to moze do wakacji skoncze
* planuje skonczyc ten karnet co obecnie mam i przerzucic sie na ligh sheer, bo pachy robilam wlasnie ligh sheerem i po 3 zabiegam mialam praktycznie spokoj. teraz po roku od zabiegow mam jakies pojedyncze wloski ale widocznie i tak by w tym czasie wyrosly, wiec widze niesamowita roznice pomiedzy tymi dwoma metodami, szkoda ze dopiero teraz :/ I tu moje drugie pytanie? Czy mogę po 6-8 tygodniach od ostatniego ipl isc na LS?
co do pierwszego pytania - nie mam pojecia, probowalas pytac na watku poswieconym IPL - owi?
jesli chodzi o drugie pytanie - po to sa dlugie przerwy (10 - 12 tygodni) miedzy zabiegami laserowymi, zeby odrosly wszystkie wlosy (albo przynajmniej prawie wszystkie), tak ze chyba powinnas poczekac jeszcze - ale pewnosci nie mam, moze ktos sie jeszcze w tym wzgledzie wypowie.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jaką mocą miałaś robione?
wiesz,moje przeżycia są związane z depilacją bikini,gdzie skóra jest delikatna.
ciekawi mnie czy masz efekt przypalonego włosa (czarne kropki)
TmargoT, ale nie kazdy reaguje opuchlizna czy strupami. ja mialam robione bikini mala koncowka w trzech roznych salonach i nigdy nie mialam nic poza lekkim zaczerwieniem, zero oparzen. a bikini robilam glebokie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 13:10   #620
catiens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jeśli chodzi o ofertę z Katowic w Elite laser Spa to mogę z ręką na sercu polecić salon, Pani jest przemiła, dokładna, przeprowadza pełen wywiad, robi próby parę dni przed zabiegiem. Jestem po 3 zabiegach na pachy (też z groupona, zostało już tylko parę włosków) w październiku mam 4ty i pierwszy na łydki za które płacę już normalnie.

Skuszona innym grouponem kupiłam sobie 5 zabiegów na bikini głębokie w Boston Clinic w Warszawie i jestem po pierwszym. Zastanawiam się w ogóle czy kontynuować bo czuję się zrobiona w ****. mam porównanie z zabiegami w Katowicach, więc to co miałam w Warszawie było śmiechu warte!! Dopiero teraz odgrzebałam posty dziewczyn ze starego wątku i wszystko się zgadza z tym co pisały: Po pierwsze Pani nawala żelu, a później jeździ laserem wykonując ruchy niczym przedszkolak bazgrzący mazakiem. Koszmar. Po zabiegu jak się przyjrzałam temu bikini, to 50% skóry było nawet nie dotknięte laserem, włosy rosną na całego, a miejscach które się zaczerwieniły i były poddane na działanie lasera mam normalnie trochę czarnych kropek i włosy wypadają tak jak powinny. Wargi nietknięte. Wewnętrzna część pośladków za którą musiałam jeszcze dopłacić 20zł(?!?!) nietknięta. Zabieg trwał jakieś 4 minuty. Teraz nie wiem czy wykorzystać te 4 zabiegi czy dać temu cyrkowi spokój, bo dojazdy są bardzo męczące. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich tego groupona kupić... W sumie te 5 zabiegów da mi tyle co jeden w Katowicach.
catiens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 14:09   #621
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jaką mocą miałaś robione?
wiesz,moje przeżycia są związane z depilacją bikini,gdzie skóra jest delikatna.
ciekawi mnie czy masz efekt przypalonego włosa (czarne kropki)
Nie jestem pewna, bo nie pytałam, ale z tego, co widziałam na wyświetlaczu (tylko nie wiem czy to było podczas próby czy już właściwej depilacji) było 25.
Efekt przypalonego włosa? Chyba miałam kilka czarnych kropek 1 i 2 dnia, obecnie już nie.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:01   #622
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A mi ktoś może odpowiedzieć?

Czy jest sens robienia zabiegu po zbyt długim odstępie czasu podczas gdy te włosy przestały rosnąć? Nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Zachowują się jak 2 tyg. po zabiegu a naprawde mineło kilka mc.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 18:07   #623
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie odległości pomiędzy zabiegami.
Zrobiłam 2 zabiegi laserem light sheer. Odstęp 8-12 tyg. Niestety 3 zabieg wypadł niefortunnie i został odwołany. A było to w lipcu. Włosy rosły mi na potęgę ale od kilku dni zauwazyłam, że ich wzrost jest wstrzymany. Znów nie rosną.. A okres od ostatniego zabiegu do dnia dzisiejszego to prawie 4mc.

Moje pytanie brzmi - czy jest sens iść na kolejny zabieg podczas gdy włosy przestały rosnąć? Czy poczekać ten okres i dopiero iść jak znów zaczną rosnąć?
W ogole myślałam, że... po zabiegu nie rosną jakiś czas a potem odrastają. W moim przypadku był wzrost wstrzymany, znów ruszył a teraz znów wstrzymany.
szczerze mowiac, nie bardzo rozumiem, co masz dokladnie na mysli. wlosy po zabiegu nie odrastaly i tak sie dzieje w czesci przypadkow, potem zaczely odrastac, a teraz widocznie juz dalej nie rosna, bo wszystko co mialo odrosnac, odroslo...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-15 o 18:09
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:46   #624
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ale czy możliwe że po 2 zabiegu w ogole włosy w 100% przestały rosnąć? Troche za szybko, prawda? Nie wiem czy decydować się na kolejny zabieg bo po co skoro włosów nie mam.
A czy to nie jest tak, że teraz jest faza "uśpiona" tych które nie były strzelone laserem i dopiero za kilka tygodni one zaczną odrastać?

Nie kumam tego. Wszyscy mówią że trzeba przejść 4-5 zabiegów aby był efekt. A u mnie po 2 zabiegu nie ma włosów. Był moment owszem że rosły jak szalone ale teraz ich wzrost się zatrzymał i ich nie ma.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:50   #625
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ale czy możliwe że po 2 zabiegu w ogole włosy w 100% przestały rosnąć? Troche za szybko, prawda? Nie wiem czy decydować się na kolejny zabieg bo po co skoro włosów nie mam.
A czy to nie jest tak, że teraz jest faza "uśpiona" tych które nie były strzelone laserem i dopiero za kilka tygodni one zaczną odrastać?

Nie kumam tego. Wszyscy mówią że trzeba przejść 4-5 zabiegów aby był efekt. A u mnie po 2 zabiegu nie ma włosów. Był moment owszem że rosły jak szalone ale teraz ich wzrost się zatrzymał i ich nie ma.
Ja też byłam nastawiona na 5 zabiegów, a kosmetyczka twierdzi, że 3 wystarczą Mi mówiono, że po 1 zabiegu zostaje zlikwidowane 40% owłosienia, po 2-gim 30%, po 3-cim tak samo.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:32   #626
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja też byłam nastawiona na 5 zabiegów, a kosmetyczka twierdzi, że 3 wystarczą Mi mówiono, że po 1 zabiegu zostaje zlikwidowane 40% owłosienia, po 2-gim 30%, po 3-cim tak samo.

Dziekuje za odpowiedz

To jestem w szoku.. poczekam jeszcze troche i zobacze co dalej będzie sie działo.

Na bikini mam strzelony prostokąt jako test. Miałam robiony w lutym. Głupio wyglądam teraz z takim prostokątem bez włosów. W tym miejscu również po pół roku przestały mi włosy rosnąć. Ale cudów się nie spodziewam, że od jednego zabiegu wszystkie włosy mi wybiło
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:39   #627
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Nie kumam tego. Wszyscy mówią że trzeba przejść 4-5 zabiegów aby był efekt. A u mnie po 2 zabiegu nie ma włosów. Był moment owszem że rosły jak szalone ale teraz ich wzrost się zatrzymał i ich nie ma.
rany, nadal Cie nie rozumiem - to co, one rosly jak szalone, wyrosly - i co, zniknely? jesli rosly do pewnego momentu, a pozniej przestaly, to znaczy, ze wyroslo ich tyle, ile mialo i na tym koniec.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:46   #628
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
rany, nadal Cie nie rozumiem - to co, one rosly jak szalone, wyrosly - i co, zniknely? jesli rosly do pewnego momentu, a pozniej przestaly, to znaczy, ze wyroslo ich tyle, ile mialo i na tym koniec.
Wiem, że to dziwne
Postaram się wytłumaczyć najprościej jak się da

Po zabiegu jak wiadomo włoski rosną jakiś czas a potem znikają. Czeka się kilka tygodni na kolejny zabieg. W tym okresie włosy znów zaczynają się pojawiać no i wtedy można iść na kolejny zabieg.
Sęk w tym, że u mnie po 2 zabiegu wszystko działo się tak jak wyżej opisałam i gdy chciałam umówić się na 3 zabieg włosy znów przestały rosnąć.

Być może to normalne a ja robię z tego jakiś problem
Nie wiem, proszę mnie poprawić jak się mylę.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 22:38   #629
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Po zabiegu jak wiadomo włoski rosną jakiś czas a potem znikają. Czeka się kilka tygodni na kolejny zabieg. W tym okresie włosy znów zaczynają się pojawiać no i wtedy można iść na kolejny zabieg.
Sęk w tym, że u mnie po 2 zabiegu wszystko działo się tak jak wyżej opisałam i gdy chciałam umówić się na 3 zabieg włosy znów przestały rosnąć.
znaczy, u mnie to wygladalo inaczej, a mialam zabiegi wykonywane i zwyklym Light Sheerem, i Duetem. wlosy albo w ogole czesciowo nie odrastaly po zabiegu - a odrastaly jedynie te, ktore sie nie "daly" laserowi i trzeba bylo je potraktowac nim po raz kolejny, albo tez odrastaly najpierw wszystkie, a potem czesc wypadala, pozostale zas to te "terminatory" wymagajace kolejnego zabiegu.

EDIT bym zapomniala - jakies dziwactwo mnie spotkalo miedzy innymi po trzecim zabiegu na pachy (glownie), kiedy po 4 tygodniach od niego, kiedy w ogole mi wlosy nie odrastaly, raptem pojawilo sie owlosienie bujniejsze niz mialam przed pierwszym zabiegiem o_O. z udami tez mialam lekkie przeboje, ale tak czy siak, wygladalo to jednak inaczej niz u Ciebie...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-15 o 22:39
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:45   #630
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez catiens Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ofertę z Katowic w Elite laser Spa to mogę z ręką na sercu polecić salon, Pani jest przemiła, dokładna, przeprowadza pełen wywiad, robi próby parę dni przed zabiegiem. Jestem po 3 zabiegach na pachy (też z groupona, zostało już tylko parę włosków) w październiku mam 4ty i pierwszy na łydki za które płacę już normalnie.

Skuszona innym grouponem kupiłam sobie 5 zabiegów na bikini głębokie w Boston Clinic w Warszawie i jestem po pierwszym. Zastanawiam się w ogóle czy kontynuować bo czuję się zrobiona w ****. mam porównanie z zabiegami w Katowicach, więc to co miałam w Warszawie było śmiechu warte!! Dopiero teraz odgrzebałam posty dziewczyn ze starego wątku i wszystko się zgadza z tym co pisały: Po pierwsze Pani nawala żelu, a później jeździ laserem wykonując ruchy niczym przedszkolak bazgrzący mazakiem. Koszmar. Po zabiegu jak się przyjrzałam temu bikini, to 50% skóry było nawet nie dotknięte laserem, włosy rosną na całego, a miejscach które się zaczerwieniły i były poddane na działanie lasera mam normalnie trochę czarnych kropek i włosy wypadają tak jak powinny. Wargi nietknięte. Wewnętrzna część pośladków za którą musiałam jeszcze dopłacić 20zł(?!?!) nietknięta. Zabieg trwał jakieś 4 minuty. Teraz nie wiem czy wykorzystać te 4 zabiegi czy dać temu cyrkowi spokój, bo dojazdy są bardzo męczące. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich tego groupona kupić... W sumie te 5 zabiegów da mi tyle co jeden w Katowicach.
Daruj sobie. Ja też kupiłam karnet w Boston Clinic i po 3 zabiegach zrezygnowałam. Efektów zero! Też dopłacałam najpierw 20zł za pachwiny (bo niby to pachwiny to nie bikini ), ale jak powiedzieli 50zł za pachwiny, to już sobie odpuściłam w ogóle... Jak pisałam efektów zero!! robiłam pachy i bikini głębokie.
Teraz zrobiłam 2 razy bikini i 1 raz pachy w innym miejscu i jestem jak na razie zadowolona. Chociażby dlatego, że robiłam 18.05 i pani od razu powiedziała, że następny zabieg mogę zrobić nie wcześniej niż 27.07 (czyli 10 tygodni), a potem po 19.10 (13 tygodni). Po 2 razach na bikini wyrosło może z 20%, a po 1 razie na pachy urosło 10%, ale bardzo jasne, taki meszek i tylko niektóre są dłuższe, ale to dopiero 7tygodni po, zdaje sobie sprawę, że urośnie więcej... Z tym że po Boston Clinic 7 tygodni po depilacji już miałam busz ;-)
A... i w Boston Clinic depilacja nie bolała, chociaż miałam robioną 30-33. A w tym drugim miejscu to nawet depilację pach ledwo przeżyłam. A bikini za pierwszym razem robiła mi 40!! i bolało jak cholera.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.