Na pryszcze wszelkie! Rewelacja! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 16:18   #31
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

chyba poszukam tego cuda w aptece tez kiedys czytalam, ze lek na hemoroidy swietnie sprawdza sie na pryszcze, zobaczymy
Monika a czy moglabys napisac jak stosujesz ta masc? punktowo czy na cala twarz?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2007-11-26 o 19:38
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:54   #32
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

no to ja mam pytanie?? czy ktoś znalazł tą maść w aptece w końcu?? a może udało się stworzyć takie cuś??
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 16:28   #33
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

tego wspominanego przez zalozycielke nigdzie nie znalazlam,kupilam za to cos o czym tez byla mowa:aesculan, ale w sklADzie ma parafine ciekla i wazelina a to chyba moze zapchac, dobrze mysle?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 11:09   #34
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

I co udało się komuś kupić to cudo?? lub jakieś inne podobne?? Bo ja szukałam wszędzie i nigdzie nie ma ;/ może ktoś zna jakąś zagraniczną stronkę z której można to ściągnąć
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:08   #35
poziomka03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

witam
Od 7 lat leczyłam się na trądzik, próbowałam chyba wszystkiego..
udałam mnóstwo kasy na kosmetyczki, lekarzy, zabiegi, antybiotyki i nic..nie było dnia bez nowych krostek, grudek...
W aptece polecono mi krem na bazie aloesu - tani, ale nie pomógł za bardzo.
Od dwóch tygodni smaruje się liśćmi z aloesu i muszę przyznać że to najskuteczniejszy sposób pozbycia się niedoskonałości jaki stosowałam. (jeśli by ktoś miał podrażnioną skórę polecam witaminę A -posmarować w czasie dnia. (do kupienia w aptece ok 2zł)) Od czasu smarowania nie pojawiło się mi nic nowego na twarzy
pozostały mi jednak blizny po trądzikowe
nie zna ktoś skutecznego sposobu na te blizny??
może ta maść na hemoroidy by coś pomogła...
poziomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:23   #36
miska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

a ja używam kremu ze ślimaka elicina trochę drogi ok 130zl ale warto. Nie stosuję go codziennie i tylko na miejsca gdzie wyskakują mi pryszcze więc starcza mi na bardzo długo. POLECAM
miska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:55   #37
joka444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Cool Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Maść o której mówi autorka ANUSOL jest dostępna nawet na allegro. Więc pewnie w niektóych aptekach również. Ja osobiście stosuję inną[nie pamiętam jaką, coś na H...] maść na hemoroidy na czoło bo to główna siedziba moich pryszczy próbję się z nimi uporać już od przynajmniej 6lat, a po zastosowaniu takiej maści widać efekty już po 3 dniach! a wystaczy naprawdę niewielka ilość i skóra po niej mi się nie świaci ani nie jest wysuszona. Nie bójcie się tego używać. skoro taka maść jest przeznaczona do tak delikatnych miejsc[mam na myśli jej główne zastosowanie ;-) ] to na skórze na pewno nic złego się nie stanie.

Życzę udanej walki z pryszczami
joka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 15:31   #38
hollyloli
Raczkowanie
 
Avatar hollyloli
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 54
Exclamation Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

.

Edytowane przez hollyloli
Czas edycji: 2014-03-20 o 11:07
hollyloli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 13:59   #39
Emilute26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

A mogłabyś podać linka jakieś steonki z tym cremem


Cytat:
Napisane przez monika260 Pokaż wiadomość
Krem nazywa się Annusol, kupiłam w anglii, ale z tego co wiem musi być polski odpowiednik, ponieważ moja przyjaciółka nabyła ten sam skład w brazylii, więc w polsce też musi być.

Zaczęłam używać, bo właśnie przyjaciółka słyszała o fantastycznych rezultatach od dawna, a ma bardzo zaawansowany trądzik.

Sama walczyłam z krostami dobre 10 lat, teraz jest już w miarę ok, ale moja mieszana skóra nigdy nie będzie idealna.
Po pierwszym dniu stosowania kremu byłam w szoku! Plamki, krostki, czy nawet wulkany znikają. Moja przyjaciółka też używała wcześniej wszelkich mazideł, a tu po pierwszym razie taka poprawa.

Muszę przyznać ,że bardzo sceptycznie podchodziłam do tego kremu, bo tak właściwie jest to krem na hemoroidy. I nie wiem czy jest bezpieczne długotrwałe stosowanie go na twarz ale wiem jedno, ratuje mi on życie.
Podaje skład:
Zinc Oxide 10.75g, Bismuth Oxide 2.14g, Balsam Peru1.8g.

Poza tym rewelacyjny jest też No 7 Protect & Perfect, też niestety dostępny w Anglii Niby na zmarszczki, ale świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia, a mam skórę mega wrażliwą! poza tym też goi krosty! Nakładam go pod Annusol na noc a rano budzę się z piękną skórą!

Spróbujcie! W anglii Annusol kosztuje około 5 funtów, Prorect&Perfect około 18 funtów, a jest o niebo lepszy od Estee Lauder Repairwear...
Emilute26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 14:45   #40
kasienka9040
Raczkowanie
 
Avatar kasienka9040
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: To zależy :D
Wiadomości: 64
GG do kasienka9040
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Sama jestem ciekawa tej maści Mam ostatnio wysyp pryszczy i nie mam już sił się smarować jakimiś specyfikami co nie działają
__________________
Makijaż - sztuka wyobraźni

BLOG: http://kanakoriko.blog.pl
kasienka9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 09:31   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Ostatnio byłam zdesperowana, bo wyskoczyło mi sporo takich grudkowych, niewielkich zmian (jestem sobie winna, bo nie stosowałam ostatnio kremu z filtrem, nie chroniłam twarzy) plus kilka ropnych, większych. I odkopawszy ten wątek, odważyłam się użyć na twarz kremu na hemoroidy (taki po prostu do kupienia, nie jakiś na receptę). Smarowałam na noc, zaledwie 2 użycia za mną i wiecie co? To serio działa. Oprócz jednego pryszcza, po którym mam ślad, bo go musiałam wycisnąć (ale i tak mi się ładnie podleczył) wszystko mi mega przygasło, mam gładką cerę. Oczywiście nie zamierzam robić z tego jakiejś stałej metody, ale doraźnie na pewno jeszcze kiedyś sięgnę po maść na hemoroidy.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-08-21 o 19:05
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 10:49   #42
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: Na pryszcze wszelkie! Rewelacja!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam zdesperowana, bo wyskoczyło mi sporo takich grudkowych, niewielkich zmian (jestem sobie winna, bo nie stosowałam ostatnio kremu z filtrem, nie chroniłam twarzy) plus kilka ropnych, większych. I odkopawszy ten wątek, odważyłam się użyć na twarz kremu na hemoroidy (taki po prostu do kupienia, nie jakiś na receptę). Smarowałam na noc, zaledwie 2 użycia za mną i wiecie co? To serio działa. Oprócz jednego pryszcza, po którym mam ślad, bo go musiałam wycisnąć (ale i tak mi się ładnie podleczył) wszystko mi mega przygasło, mam gładką cerę. Oczywiście nie zamierzam robić z tego jakiejś stałej metody, ale doraźnie na pewno jeszcze kiedyś sięgnę po maść na hemoroidy.
a pamiętasz nazwę?
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 11:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.