Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 19:22   #541
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

dzisiaj robiłam odrosty 111.. genialna, super je rozjasnilo jest delikatnie popielato, ale to sie wymyje.. nie to co po Garnier Color Naturals 111, chodziłam niebieska..

poza tym super zapach, polecam,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0008.jpg (29,3 KB, 82 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:07   #542
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Angry Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Ja zakupiłam z orientalnych brązów 5,25 zwany Bizantyjskim brązem Nie jestem zadowolona. Nie ma on wiele wspólnego z brązem nie wiem co mysleć o bizantyjskim. Otóż przy głowie mam włosy czerwone a dalej mozna powiedzieć ciemnobrązowe z przeciekami czerwieni ale to co przy samej głowie nad czołem to masakra. No i przy każdym myciu głowy spływa kolor. Tak ze nie ma zachwytu, głowa mnie trochę swędziała i miałam kilka chrostek. A jak koloryzuję odrost najcześciej tuż nad czołem bo jest najbardziej widoczny to ma to jakiś wpływ na oczy bo nie mogę normalnie patrzeć tylko musze oczy mrużyć, coś tam chemicznego poważnego jest. Gdyby stara Londa dodała jakies kolory to nigdy bym jej nie opuściła bo nie miałam z nią złych przygód jak teraz mam z wieloma farbami.

Edytowane przez Danurzka
Czas edycji: 2013-02-10 o 11:09
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 12:12   #543
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Danurzka Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam z orientalnych brązów 5,25 zwany Bizantyjskim brązem Nie jestem zadowolona. Nie ma on wiele wspólnego z brązem nie wiem co mysleć o bizantyjskim. Otóż przy głowie mam włosy czerwone a dalej mozna powiedzieć ciemnobrązowe z przeciekami czerwieni ale to co przy samej głowie nad czołem to masakra. No i przy każdym myciu głowy spływa kolor. Tak ze nie ma zachwytu, głowa mnie trochę swędziała i miałam kilka chrostek. A jak koloryzuję odrost najcześciej tuż nad czołem bo jest najbardziej widoczny to ma to jakiś wpływ na oczy bo nie mogę normalnie patrzeć tylko musze oczy mrużyć, coś tam chemicznego poważnego jest. Gdyby stara Londa dodała jakies kolory to nigdy bym jej nie opuściła bo nie miałam z nią złych przygód jak teraz mam z wieloma farbami.
Nazwa nazwą, a cyferki mówią wszystko. To jasny brąz z opalizująco-mahoniowymi refleksami
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:55   #544
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

po paru dniach od farbowania, mi sie bardzo podobaja, a jeszcze 3 farbowania temu mialam ciemne wlosy ;p Garnier 111


i spięte z dzisiaj, światło kiepskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028-1.jpg (24,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130211_104041.jpg (23,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0019.jpg (21,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0020.jpg (21,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0021.jpg (28,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0023.jpg (28,2 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-02-12 o 19:44
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:46   #545
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

2 dni temu zafarbowałam włosy tą farbą, skusiła mnie gama orientalnych brązów i atrakcyjna cena w Rossmanie. Użyłam koloru 5.35 cynamonowy brąz. Jak na kolor z poziomu 5 wyszedł dośc jasny, choć w sumie na opakowaniu też wyglądał na jasny (wcześniej farbowałam Loreal Sublime Mousse odcieniem 53 złocisty słoneczny brąz i wychodziły mi ciemniejsze włosy).
Jeśli chodzi o sam kolor to wyszedł ładny, ale z cynamonem to niewiele ma on wspólnego, jest raczej taki rudawy albo wręcz mahoniowy. Więc odradzam tym z was, które nie chcą mieć rudości - ja chciałam i mam
Włosy są ładne, błyszczące, miękkie i nie wypadają, skóra głowy nie piekła podczas aplikacji, więc oceniam tę farbę bardzo dobrze.
Na moje włosy długości do łopatek musiałam zużyć 2 opakowania, ale to normal dla mnie, bo mam dużo włosów
Ogólnie jestem zadowolona z efektu, myślę że następnym razem też sięgnę po Garniera, tylko może zmieszam ten 5.35 z jakimś brązem z poziomu 4, żeby uzyskać ciut ciemniejszy odcień
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:19   #546
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez waisuga Pokaż wiadomość
2 dni temu zafarbowałam włosy tą farbą, skusiła mnie gama orientalnych brązów i atrakcyjna cena w Rossmanie. Użyłam koloru 5.35 cynamonowy brąz. Jak na kolor z poziomu 5 wyszedł dośc jasny, choć w sumie na opakowaniu też wyglądał na jasny (wcześniej farbowałam Loreal Sublime Mousse odcieniem 53 złocisty słoneczny brąz i wychodziły mi ciemniejsze włosy).
Jeśli chodzi o sam kolor to wyszedł ładny, ale z cynamonem to niewiele ma on wspólnego, jest raczej taki rudawy albo wręcz mahoniowy. Więc odradzam tym z was, które nie chcą mieć rudości - ja chciałam i mam
Włosy są ładne, błyszczące, miękkie i nie wypadają, skóra głowy nie piekła podczas aplikacji, więc oceniam tę farbę bardzo dobrze.
Na moje włosy długości do łopatek musiałam zużyć 2 opakowania, ale to normal dla mnie, bo mam dużo włosów
Ogólnie jestem zadowolona z efektu, myślę że następnym razem też sięgnę po Garniera, tylko może zmieszam ten 5.35 z jakimś brązem z poziomu 4, żeby uzyskać ciut ciemniejszy odcień
5.35 to jasny brąz ze złocisto-czerwonymi refleksami
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 15:49   #547
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Garnier Głęboki ametyst

Witajcie,
Czy któraś z Was używała może farby Garnier Głęboki Ametyst? Jestem ciekawa Waszych opinii na temat tej farby, jakie są Wasze odczucia, czy efekt wyszedł taki, jakiego się spodziewałyście Chciałam ufarbować sobie końcówki (ombre), jestem szatynką. Bardzo ciekawią mnie Wasze doświadczenia
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 16:46   #548
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

111 na moich włosach^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0382.jpg (29,6 KB, 94 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:59   #549
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
111 na moich włosach^^
Jaki miałaś kolor wyjściowy? Pewnie idealny, bo wyszły ci białe włosy. Cudowne!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 10:45   #550
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jaki miałaś kolor wyjściowy? Pewnie idealny, bo wyszły ci białe włosy. Cudowne!
Zaczęłam rozjaśniać od września włosy farbowane od wielu lat czernią.
Osiągnięcie takiego odcienia polegało na bardzo inwazyjnym rozjaśnianiu kilka razy pod rząd, z włosów zostało popalone sianko, ale odcień bliski jest ideału^^
Na swoim blogu opisuję zmagania z kolorem: http://mrumiomiu.pinger.pl/t/włosy
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:45   #551
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Jak rozjaśniać Garnierem?!

Witam drogie dziewczyny. Przepraszam jeśli był już taki wątek ,ale kupiłam już dwie farby z garniera są to kolory z serii Garnier Color Sensation. Jest to Rozjaśniacz numer e0) oraz Srebrny Superjasny Blond ( 111) . Mam obecnie włosy o odcieniu Bardzo Głęboki Brąz jednak farba trochę się zmyła. Bardzo chciałabym uzyskać blond kolorek ( w miarę możliwości jak najjaśniejszy), dużo dziewczyn na forach pisze ,że rozjaśniacz ten świetnie rozjaśnia ,ale było również też wiele dziewczyn ,które twierdziły przeciwnie.

Dlatego moje pytanie brzmi czy coś mi to da jak nałożę rozjaśnaicz (wyjdzie mi jakiś śmieszny żółty lub pomarańczowy kolor) , a potem tą farbę? Na opakowaniu pisze ,że równocześnie rozjaśnia i farbuje jednak boję się efektu " żółtka" ,bo już miałam podobne przygody z rozjaśniaczem z joanny (jednak nieumiejętnie go użyłam ,bo tylko rozjaśniłam bez farbowania i miałam żółć) ,dlatego teraz moje przyjaciółki poleciły mi ,żeby uzyskać lepszy efekt użyć po rozjaśniaczu farby jednak nie wiem czy ta farba się nadaje. Pomóżcie będę bardzo wdzięczna za wasze porady :
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 20:28   #552
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak rozjaśniać Garnierem?!

blackcherry, możesz spróbować, jeśli już je kupiłaś po rozjaśniaczu porządnie umyj włosy, nałóż farbę a jak już ją zmyjesz to dobrą nawilżająco-odbudowującą maskę!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:18   #553
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jak rozjaśniać Garnierem?!

Właśnie mam taki zamiar tylko chcę trochę odczekać, ponieważ ostatnio farbowałam na prawie czarny kolor. Trochę się boje ,że wyjdzie okropny kolor, ponieważ już kiedyś farbowałam na blond i miałam takie różnokolorowe paski na głowie ,bo źle farbowałam odrosty

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Właśnie przeczytałam blog pewnej dziewczyny,która ma bardzo jasne włosy. Pisze ona tam ,że ma ciemne (naturalne) włosy i robi rozjaśniaczem i wychodzą jej też żółte,a potem nakłada farbę z joanny szlachetna perła i ponoć są ok. Boję się tylko ,ze moje włosy się rozpuszczą , moja koleżanka mówiła ,że jej włosy po intensywnym farbowaniu i rozjaśnianu w jeden dzień zrobiły się gumowe i zmieniły w pastę . czy to możliwe?! Powinnam odczekać po rozjaśnianiu ,czy mogę od razu nałożyć od razu farbę . Pomocy!
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:36   #554
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak rozjaśniać Garnierem?!

Bo ta farba ma elementy fioletu (ale nie, nie jest fioletowa), dlatego gasi żółć.
Każdy rozjaśniacz niszczy. Dlatego wolę dekoloryzatory.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:59   #555
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jak rozjaśniać Garnierem?!

Aaa teraz rozumiem. Spróbuje w tą sobotę zafarbować włosy , minie tydzień od poprzedniej koloryzacji. Czy mogę zrobić to już ,czy powinnam zaczekać?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 22:07   #556
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak rozjaśniać Garnierem?!

Tydzień po farbie rozjaśniać... Nie, ja bym poczekała
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:08   #557
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Ja jej uzywam po dekoloryzacji,mialan brazowe wlosy i przeszlam na.blond.Po rozjasniaczu byly wiadomo zolte,farba garnier zniwelowala zoltko,tylko uwaga na poczatku wychodzi bardzo szaro/niebiesko,a po paru myciach zmywa sie do ladnego blondu.Mam za soba 3 farbowania nia,a to moje wlosy :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130305_124547.jpg (88,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130305_144956.jpg (103,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0022-1.jpg (99,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0021-1.jpg (104,9 KB, 26 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 14:08   #558
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

jakim kolorem farbowałaś? śliczne włosy

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

garnier 111? ( sorki nie zauważyłam w podpisie)

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

własnie robiłam rozjaśniaczem z garniera włosy wyszły rudo brązowe teraz na to mam położoną farbe 111 mam nadzieje ,że coś z tego będzie . narazie wygladaja rudo. troche sie boje ale zobaczymy
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 17:34   #559
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

daj znać jak wyszło i wstaw fotki może jak Ci się uda zrobić, jestem w takiej samej sytuacji tylko ja bym chciała jasny brąz/ciemny blond. Włosy farbowana brązem 4.0 Wellatonu, więc odcieniem podobnym do Twojego,tylko jeden raz, wyszła mi czerń, teraz się spłukała do megaciemnego brązu...ciągle się zastanawiam czy walczyć w domu (ewentualnie profesjonalnymi farbami) czy iść do fryzjera (nie mam zaufanego, ostatnie 2 spartaczyły mi farbowanie).
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 19:23   #560
renqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Witam serdecznie
Przeczytałam cały wątek w poszukiwaniu opinii o farbie Garnier, konkretnie kolor: olibanowy brąz 4.52.
Szczątkowe informacje znalazłam, troszkę obaw miałam czytając Wasze opinie o samej serii... Jednakże jako, że dwa opakowania czekały na swoje użycie - zrobiłam to.
Dodam, że 3 lata nie koloryzowałam włosów, w zasadzie to był czas w którym konkretnie chciałam je uzdrowić, mój naturalny kolor to ciemny brąz...
Niesamowicie obawiałam, się raz jakie włosy będą po samej koloryzacji, czy będzie to misz masz czy też kolor znośny Zawsze unikałam, tego typu kolorów - chyba nie miałam odwagi na odważniejsze zmiany.

Już po koloryzacji stwierdzam, że nie żałuję Co prawda, muszę się do siebie przyzwyczaić ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne, począwszy od papki w miseczce Farba nie drażni nosa, ładnie się nakładała.

Włosy chwyciła bardzo równo, kolorek o dziwo naprawdę urzeka - nie jest chamski, w zasadzie wyszedł mi delikatnie ciemniejszy niż z opakowania - refleks w swietle dziennym jest jaśniejszy.
Włosy nie są zniszczone, miękkie, sypkie, ładny połysk.

Mogę też powiedzieć, że farba wydajna - mam włosy same w sobie dość gęste i grube, najdłuższe do połowy pleców. Dwa opakowania farby w zupełności wystarczyły

Wyczytałam tutaj też, że farba brudzi poduszkę i ogólnie spływa - u mnie owe zjawiska nie wystąpiły.

Jedynym mankamentem, przynajmniej u mnie było to, że farbę nieco cięzej zmyć ze skóry - troszkę miałam umazane okolice ucha i czoła
Aczkolwiek, cierpliwość odpowiednie środki i jest elegancko

Także, jeżeli mogę pomóc polecam ten kolorek - naprawdę efektowny, i cieszący oko, jak również farbe - nie zawiodłam się, chociaż do samego końca serducho biło baardzo szybko

Pozdrawiam serdecznie
renqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:26   #561
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
dzisiaj robiłam odrosty 111.. genialna, super je rozjasnilo jest delikatnie popielato, ale to sie wymyje.. nie to co po Garnier Color Naturals 111, chodziłam niebieska..

poza tym super zapach, polecam,

Skarb90 masz moze jakies fotki wlosow po Garnier Naturals 111 ?? A probowalas moze tez Nutrisse 111 ?

Ja uzwam aktualnie Garnier Sensation 111 to odrosty juz nawet po 1 myciu mi sie ocieplaja, tez tak masz??
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 22:13   #562
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Skarb90 masz moze jakies fotki wlosow po Garnier Naturals 111 ?? A probowalas moze tez Nutrisse 111 ?

Ja uzwam aktualnie Garnier Sensation 111 to odrosty juz nawet po 1 myciu mi sie ocieplaja, tez tak masz??

znalazłam zdjęcia po Color Naturals 111
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6746_zps5480d719.jpg (23,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 427582_515372985162648_977659563_n.jpg (24,5 KB, 29 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 05:59   #563
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
znalazłam zdjęcia po Color Naturals 111
Dzieki! Kolorek wyglada fajnie! A po Naturalsie 111 tez Ci sie ocieplal odrost po jakims czasie ?

I na jak dlugo kladziesz farbe ?
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 08:13   #564
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Dla mnie naturals gorsza bo od razu po bylam mocno niebieska i przy tym odrost jakis pomaranczowy. A farbe przymam tylko na odrostach 30/40 min i jak splukuje to polewam woda,wmasowuje i trzymam minute,bo sa i tak jasne wiec dluzej nie ma potrzeby.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:40   #565
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Hej . Rozjaśniałam włosy z bardzo ciemnego brązowego i farbowałam farba 111 . Kolor po pierwszym razie wyszedł taki ciemny blond a teraz wykonałam to samo i wyszedł taki jak na zdjęciu . W rzeczywistości wygląda bardzo naturalnie ,ale mam zamiar za miesiąc ponownie rozjaśnić w ten sam sposób kolor
Jak na razie jestem zadowolona , gdyż nie zrobił mi ekstra żółtka jak w przypadku joanny 2 lata temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00456.jpg (66,3 KB, 46 załadowań)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:46   #566
GARFILD232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Dziewczyny, proszę o pomoc w tej kwestii, może ktoś może coś pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39860215
GARFILD232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:00   #567
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
dzisiaj robiłam odrosty 111.. genialna, super je rozjasnilo jest delikatnie popielato, ale to sie wymyje.. nie to co po Garnier Color Naturals 111, chodziłam niebieska..

poza tym super zapach, polecam,
przepiękny kolor
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:10   #568
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
przepiękny kolor

tym bardziej szczesliwa jestem, ze sama robie wlosy i farba, uwolniłam sie od rozjasniacza, aktualnie robie same odrosty
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:49   #569
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

czesc dziewczyny
moze mi ktoras powiedziec, jak trzymaja sie odcienie typu sredni/ciemny blond oraz miedziany blond od garniera? no i najwazniejsze zeby nie niszczyly zbytnio wlosow bo szukam farby w tych tonacjach ktora nie zniszczy juz moich i tak slabych kudelkow
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:36   #570
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Evel600 Pokaż wiadomość
Najgorsza farba jakiej używałam, a używałam naprawdę wiele!!! Zalogowałam się tu specjalnie aby przestrzec przed ową farbą - kolor 7.0 "delikatnie opalizujący blond" na włosach jasny blond wyszedł bardzo ciemny blond z odcieniem zielonego!!! Pomimo faktu iż zamiast 30 minut trzymałam go niespełna 20 minut... Znam swoje włosy i Garnier raczej nigdy mnie nie zawiódł gdy nie mogłam wyrobić się czasowo z wizytą u fryzjera, zawsze kupuje odcień jaśniejszy niżli chce uzyskać bowiem każda farba wychodzi ciemniejsza ale takie coś(???)

Farba ma bardzo intensywne barwniki ( co w sumie jest jej wizytówką umieszczoną na opakowaniu) więc chcąc pozbyć się paskudnego koloru zakupiłam Shwartzkopf ( jakiś bardzo jasny blond) i nawet nie drgnął owy kolor :| za to włosy się wysuszyły... zdecydowałam że nie pójdę do swojego fryzjera z takim czymś na głowie bowiem wstyd się przyznać do takiej pomyłki, również okres oczekiwania ponad tydzień, a z takim kolorem nie mogłam się pokazac więc biorąc sobie do serca powiedzenie "czym się strułeś, tym sie lecz" zakupiłam farbę z tejże serii (bardzo jasny blon - rozjasnia o 4 tony) rozjasnił mi włosy ale niestety tylko o jakieś 1,5 tonu ale to i tak zdecydowanie lepiej wygląda. Odczekam ok 2 tygodni i wybiore się do swojego fryzjera.

Ps. zielony odcień pozostał niestety wpadając w popiel : | a na kładce był piękny jasny blond, rozjaśnienie na brązie sięgało do jasnego blondu, tymczasem w rzeczywistości nie rozjasniło moich podatnych na farbowanie włosów nawet o 2 tony :|
po pierwsze kolor 7.0 to w zasadzie jasny braz z numeracji, nie blond. a po drugie nie dziw sie ze wyszedl z jakims dziwnym odcieniem zieleni jesli trzymalas go tylko 20 minut. przy nakladaniu farby trzeba trzymac sie instrukcji bo kazda farba przechodzi przez pare etapow od momentu nalozenia jej na glowe
__________________

Zbroja ma zawsze rację, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.