wysypka po kapieli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 22:40   #1
igafigaa
Przyczajenie
 
Avatar igafigaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Farncombe
Wiadomości: 7
Unhappy

wysypka po kapieli


Czesc ! Moj problem jest nastepujacy: wysypka. Od kilku miesiecy, po prysznicu ZAWSZE robia mi sie krostki. Wygladaja jak swieze ugryzienie komara, babelek a wokol niego czerwona skora. Po jakis 15 minutach schodzi, swedzi. To nie jest uczulenie na zel bo juz sprawdzalam kilka i po kazdym to samo. Nie chodzi tez o wode bo mialam mozliwosc przetestowania wody o bardzo roznej twardosci (mieszkam w Anglii i bylam na wakacjach w Polsce ). Gdzies wyczytalam, ze to dlatego, ze mam bardzo sucha skore. Czy to moze byc powod ? Normalnie nie odczuwac zeby byla sucha, wyglada ladnie i zdrowo. Isc z tym do lekarza ? Nie jest to jakos bardzo uciazliwe bo tak jak juz wspomnialam, po kilkunastu minutach po prostu znika. Ale jak nieraz widze sie w lustrze po prysznicu to tragedia . Jak by mnie stado komarow obsiadlo . Ktos cos wie na ten temat ?
Dziekuje, za uwage
igafigaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 22:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.