Les Parfums de Rosine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 10:50   #1
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936

Les Parfums de Rosine


Zakładam osobny wątek bo uważam że ta marka na to zasługuje.Jej zapachy ukazują niemal wszystkie oblicza róży.Najbardziej kocham La Rose de Rosine gdzie w cudowny sposób róża została połączona z fiołkiem.Zapach jest ciepły i taki miękki.Cudowne choć zupełnie inne są Un Zest de Rose oraz Rose d`Ete.Un Zest są takie soczyście zielone i kwiatowe zarazem.Nieco mi przypominają zapach jaki czuję podczas sypania kwiatów w Boże Ciało-cudownie niewinny ale równocześnie bogaty.Rose d`Ete jest z kolei taki radosny i świetlisty zarazem.
Chciałabym mieć wszystkie i myślę, że powoli moja kolekcja wzbogaci się o te zapachy bo uważam że warto je mieć.W żadnych innych zapachach nie spotkałam się z tak piękną różą.W tych ten kwiat jest taki jakbym wachała jego płatki zroszone poranną rosą.Brak mi słów po prostu na opisanie tych cudów. A co Wy o nich myślicie?
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 14:33   #2
Klucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
GG do Klucha1
Dot.: Les Parfums de Rosine

Ja czekam na próbeczki z Quality (wysłałam zresztą do nich maila zainspirowana przez Twoje posty Na pewno opiszę swoje wrażenia Szczególnie podoba mi sie opis La rose de rosine - fiołek i róża to moje ulubione kwiatki.
Klucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:55   #3
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Les Parfums de Rosine

Ja też własnie poznałam te zapachy w ten sposób-zamówiłam u nich Ombre Rose i poprosiłam o 25 próbek(oczywiście za większosć zapłaciłam-nie ma to tamto).Samych próbek Rosine mam 6 i kocham te zapachy coraz bardziej-szczególnie własnie La Rose-zapach jest taki cudownie miękki i taki kochany, że ciagle mam ochotę go wąchać przez co obawiam się że próbeczka dosyć szybko się skończy.Nie znaczy to oczywiście że jest nietrwały-wrecz przeciwnie:trwalość jest bardzo dobra.Jednak ja ciągle się nimi chlapię bo kocham to silne uderzenie zapachu fiołka w najpierwszej nucie.Zapach dalej też się cudownie rozwija-do fiołka dołącza róża..No coś pięknego po prostu.
W mailu pani z perfumerii Quality napisała mi że 50 ml edp Rosine kosztuje 300 złTo bardzo duzo, ale chyba już wpadłam po uszy i po Ombre Rose, którym się własnie delektuję to będzie mój kolejny zakup u nich..pomijając Violette-Menthe Brosseau na ktore też choruję(chyba pojde w tym miesiacu z torbami
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:55   #4
Klucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
GG do Klucha1
Dot.: Les Parfums de Rosine

Właśnie byłam na poczcie po paczuszkę z Quality (to nic że padał deszcz i za dwadzieścia minut zamykali pocztę). Ponieważ najbardziej zależało mi na poznaniu Violetta Penhaligon's w doborze pozostałych próbek zdałam sie na przemiłą Panią z którą korespondowałam. No więc oprócz Violetty mam próbkę Violetty-menthe, A.Goutal Quel Amour, A.Goutal "Petite Cherie", Elenise Penhaligon's oraz Ecume de Rose i D'etede rosine z Les parfmums de rosine.
Na razie rozpoczęłam testowanie, ale juz wiem na pewno, że obie różyczki są cudowne!! Na pewno też bedę chciała poznać pozostałe zapachy tej marki szczególnie ten z fiołkiem (na szczęście okazało się, że jest w Toruniu perfumeria, współpracująca z Quality i mająca w swoim asortymencie tę markę). Jeżeli chodzi o fiołki to na jednym nadgarstku Penhaligon's a na drugim Violette - Menthe. Już wiem, że ten drugi zapach koniecznie muszę mieć Na razie będe testować pozostałe , ale wiem już jedno - zaczynam oszczędzac pieniądze
Klucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 19:13   #5
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Les Parfums de Rosine

Jak już poznasz zapach Ecume to bardzo prosze o opis-jestem ciekawa jakaż róża tam z kolei siedzi
Czy nikt inny oprócz nas nie zna tych zapachów??Podzielcie się kochane Wizażanki swoimi opiniami..pliss
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 07:09   #6
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Les Parfums de Rosine

Rose de Feu-róża płomienna..ten ogień czuć w tym zapachu naprawdę.Jest gorący i pikantny..jednak tak jak ogień pali się intensywnie tak szybko gaśnie:na mnie najmniej trwały z zapachów Rosine

Une Folie de Rose-zapach gorzko-pikantny.Bardzo ładny.Bardziej niż kwiaty czuć w nim przyprawy i...liścieNieco wierci w nosie

Rose d`Amour-zapach z gatunku "niegrzecznych";maksymaln e stężenie esencji różanej i jakby różanych łodyg.Jest bardzo słodki choć też ma w sobie goryczkę,ale już taką bardziej ukrytą.Myślę że to zapach bardziej na wieczór
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 13:05   #7
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Les Parfums de Rosine

No i poznałam Ecume de Rose.Są to perfumy słodko-kwaśne(co-nieco kojarzą mi się z In Love Again YSL).Jest to zapach z gatunku zimnych..takich niebieskich..Zapach zgniecionych w palcach różanych liści i zimnej porannej rosy.Bardzo ładne-takie wiosenne
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 11:07   #8
Melka224
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 117
Dot.: Les Parfums de Rosine

Czytałam piękne opisy i recenzje Różyczek na KWC i mam pytanie o tożsamość tego flakonika?
Takiego koloru buteleczki nie znalazłam w recenzjach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a98a7f95d2.jpg (9,5 KB, 9 załadowań)
Melka224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:01   #9
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Les Parfums de Rosine

Ja miałem kiedyś Rose` homme- meska odsłona róży,- próbeczkę ledwo ją wykończyłem, nie podobał mi się zbytnio zapach, taki kremowo różany, ale ta róża była jakaś taka syntetyczna jak w tanich olejkach różanych
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:44   #10
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Les Parfums de Rosine

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Ja miałem kiedyś Rose` homme- meska odsłona róży,- próbeczkę ledwo ją wykończyłem, nie podobał mi się zbytnio zapach, taki kremowo różany, ale ta róża była jakaś taka syntetyczna jak w tanich olejkach różanych
Też je testowałem i się zgadzam co syntetyczności. Testowałem też Twill Rose i po nutach zapachowych wiele sobie obiecywałem, niestety, przynajmniej na mojej skórze pachnie, długo szukałem porównania, jak odświerzać powietrza o zapachu róż, były takie po ileś tam złotych, niestety tak pachnie
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:24   #11
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Les Parfums de Rosine

Testowałam Rose d'Ete. Wg koleżanki pachnie trochę jak gumki chińskie z dzieciństwa, coś w tym jest. Zgadzam się też z Eternity, że to radosny, promienny zapach.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 19:30   #12
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Les Parfums de Rosine

Troche malo na naszy forum bylo o le parfums de rosine, totez odkopuje watek Glownie, zeby sie dowiedziec, czy ktoras Wizazanka miala okazje powachac nowe dzielo tej firmy Rose praline. A wiec, ktora juz wachala i moze opisac? ja jestem na nia chora, ale w ciemno to nie kupie, chociaz nuty czekolady i herbaty kusza W perfumerii Lulua niestety nie maja tej rozyczki, w ogole z nowosci tej firmy chyba nic nie przybylo, tylko klasyki.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:32   #13
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Les Parfums de Rosine

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Troche malo na naszy forum bylo o le parfums de rosine, totez odkopuje watek Glownie, zeby sie dowiedziec, czy ktoras Wizazanka miala okazje powachac nowe dzielo tej firmy Rose praline. A wiec, ktora juz wachala i moze opisac? ja jestem na nia chora, ale w ciemno to nie kupie, chociaz nuty czekolady i herbaty kusza W perfumerii Lulua niestety nie maja tej rozyczki, w ogole z nowosci tej firmy chyba nic nie przybylo, tylko klasyki.
Ja mam próbkę z Quality. Raz użyłam, ale to za mało, żeby ją opisać. Może dzisiaj wypróbuję porządnie i przeleję na ekran swoje doznania


Po 3 godzinach noszenia Rose Praline...

Na początku pachnie czekoladą z nadzieniem. Różanym nadzieniem, oczywiście. Ale to wrażenie szybko mija i zapach staje się jeszcze piękniejszy, szlachetniejszy. Róża nie jest tu zwykłym kwiatem. Wydaje się jakby to były płatki różane posmarowane konfiturą z róży i polane ciepłą, mleczną czekoladą prosto z fondue A konfitura też nie taka sobie ot, konfitura. Tylko najprawdziwsza, smakowita, taka, której nie można zlizać z płatków, bo zwyczajnie jej szkoda. Ale musnąć koniuszkiem języka owszem. O, tak Rose Praline to najpiękniejszy zapach różany, z jakim się spotkałam do tej pory. Każdej wielbicielce słodkości serce zabije mocniej na pierwszy niuch tych perfum.
__________________
Przygarnę Meharees



Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-02-02 o 13:08
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:50   #14
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Les Parfums de Rosine

Kasiu, dziekuje za opis, narobilas mi apetytu

To moze ja opisze swoje wrazenia z testowania innych zapachow Rosien, bo bardzo malo o nim na tym forum powiedziano...

La rose - klasyk tej firmy, polaczenie rozy i fiolka. Jak dla mnie zapach jest malo fiolkowy, w kazdym razie nie wyczuwam tam zadnej pudrowosci (i dobrze) charakterystycznej dla fiolkowych zapachow. Roza skutecznie tego fiolka przygniata, ale sam zapach ciezki nie jest. Pachnie jak dobre mydelko, take luksusowe. Moze sie wydawac, ze to zapach lekko babciny, ale juz w koncowej fazie. Jest raczej swiezy, kwiatowy, przyjemny i taki cieply.

Rose d'amour - wachajac te perfumy, mam skojarzenia z moja niezyjaca juz ciocia, taka starsza pania w kapeluszu z laseczka. To jest bardzo 'ciociowaty' zapach, bardzo przypomina mi konkretne perfumy, ktorych uzywaly moje ciotki 100 lat temu Rozy w nim malo, wiecej szyprowych nut, ale i tak sa one tutaj do zniesienia

Une folie de rose - skoro juz o szyprach mowa, to ten zapach jest wybitnie szyprowy, ciezki i ogoniasty. Bardzo kojarzy mi sie z dobrymi szyprami i aldehydami, takimiw typie Chanel no 5 czy Joy. I fankom takich zapachow sie spodoba. Podobnie jak wyzej - malo w nim rozy, a jesli juz jest, to taka troche zwiedla

Un zest de rose - jak nazwa wskazuje - zielona rozyczka i zapach taki dokladnie jest - zielony, z nutka slodyczy, ale ja i tak na pierwszym planie czuje zielona herbate, taka rodem z Green tea Ardenki. Za bardzo mi sie kojarzy z tym zapachem, wiec na pewno nie kupie, bo za te cene chyba nie warto...

Rose d'ete - dla mnie ten zapach jest zolty, o ile mozna opisywac zapachy kolorami. To sa zolte owoce, glownie ananas, a rozyczka gdzies tam w tle sie przewija bardzo subtelnie. ladny, w sam raz na upal, lekko smakowity zapach. Nie jest jednak ani kwasny ani landrynkowaty. Bardzo ciekawy i wywazony idealnie

Ecume de rose- moja przygoda z tym zapachem zaczela sie tak, ze kupila go moja ciocia. Nie byla jednak zadowolona i dala mojej siostrze. Czuje wyraznie rozyczke, otoczona swiezoscia i slodycza, charakterystyczna dla calej tej marki, ale niestety na mnie ten zapach robi sie lekko zepsuty, jakby nieswiezy. Za to go po prostu nie lubie, bo ta jedna nuta psuje mi caly obraz

Zephir rose - niby leciutki zapach jak piorko, ale konkretna, lekko zadziorna rozyczka z niego wychodzi. Klimatem przypomina mi zielona rozyczke, wczesniej opisana. Ladny jest ten zapach, ale wedlug mnie zbyt malo nowatorski, zeby byl na liscie must have

Roseberry- to jest wedlug mnie zapach godny zainteresowania, chociaz nie ma w nim nic ciekawego tak naprawde I co dziwne, nie czuje w nim ani rozy ani owocow lesnych, ktore sa w skladzie A mimo to zapach mnie urzekl. Jest prosciutki i swiezy, ale ujal mnie tym, ze po prostu mnie uspokaja i pachnie jak mydlo albo plyn do plukania. Jak kto woli - szampon do wlosow. A ja takei klimaty lubie i nic na to nie poradze. Kusi mnie strasznie, ale uwazam, ze jest dorby na wiosne/lato tylko.

Rosa flamenca - moja ukochana roza, uwazam, ze jest to dzielo doskonale. Cudny, cieply zapach, niesamowity o tyle, ze jest bardzo oryginalny jak na rozana kompozycje, a jednak nie jest banalny, ma piekne cieple nuty, mysle, ze to zasluga pizma i neroli. Mysle, ze to jest zapach, bez ktorego zyc nie bede mogla i sprawil, ze zainteresowalam sie na nowo cala kolekcja Rosine.

Podsumowujac, moim wielkim marzeniem jest posiadanie kilku zapachow tej marki, chcialabym miec cala poleczke tylko tych perfum i mysle, ze nic wiecej juz by mi nie bylo do szczescia (oczywiscie zapachowego) potrzebne.

Marze o poznaniu pozostalych, a glownie Diabolo rose i Rose praline.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:05   #15
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Les Parfums de Rosine

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Rose d'amour - wachajac te perfumy, mam skojarzenia z moja niezyjaca juz ciocia, taka starsza pania w kapeluszu z laseczka. To jest bardzo 'ciociowaty' zapach, bardzo przypomina mi konkretne perfumy, ktorych uzywaly moje ciotki 100 lat temu Rozy w nim malo, wiecej szyprowych nut, ale i tak sa one tutaj do zniesienia


Rosa flamenca - moja ukochana roza, uwazam, ze jest to dzielo doskonale. Cudny, cieply zapach, niesamowity o tyle, ze jest bardzo oryginalny jak na rozana kompozycje, a jednak nie jest banalny, ma piekne cieple nuty, mysle, ze to zasluga pizma i neroli. Mysle, ze to jest zapach, bez ktorego zyc nie bede mogla i sprawil, ze zainteresowalam sie na nowo cala kolekcja Rosine.

Zgadzam się z Tobą w zupełności jeśli chodzi o Rose d'Amour. To zapach rzeczywiście dla ciotki-klotki W kapeluszu, z laseczką, toną pudru na twarzy i zbyt różowymi policzkami.

A Rosa flamenca, z kolei, bardzo mnie po Twoim opisie kusi...
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 07:35   #16
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Les Parfums de Rosine

Wczoraj w Quality mialo miejsce spotkanie dotyczace oferty perfum Rosine Niestety ja nie moglam byc, bo troche daleko mam do stolycy Moze ktoras z Was byla? Bardzo ciekawi mnie nowosc z oferty firmy - nowa odlosna rozy pod nazwa Une Rose au Bord de la Mer Opis na stronie Quality jest zachecajacy, a ja jestem fanka niemal wszystkich zapachow Rosine, z tym, ze zadnego jeszcze nie posiadam
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 19:15   #17
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Les Parfums de Rosine

Odkopuje zapomniany watek, do ktorego juz nikt chyba nie zaglada. czekam wlasnie na probeczke Glam rose -nowosc tej marki, polaczenie rozy i fiolka (znow), a wiec moich ulubionych skladnikow Nie wiem czemu tylko to takie drogie - za 50-ke chca prawie 4 stowki, a za 100-ke ponad 500 Czy jest jakis zapach, ktory Was niesamowicie urzeka w ich ofercie? Ja mam resztke Poussiere rose i przyznam, ze wciaz ciagnie mnie do pozostalych zapachow Rosine - sa sliczne
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 19:33   #18
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Les Parfums de Rosine

Ropuszko ja kocham La rose znam Pousierre, Flamencę i Kashmirie. Każda ładna,ale tola rose kocham tylko nietrwała szalenie mam wrażenie,że po 2h jest "po krzyku"
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:16   #19
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Les Parfums de Rosine

Ja znam tylko dwa zapachy tej marki: Praline i Kashmirie i obie bardzo lubię, myślę, że z pozostałymi też nie miałabym problemu
Na ebayu można kupić taniej, ale póki co nowości nie ma..
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 13:13   #20
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Les Parfums de Rosine

Wątek faktycznie rzadko odświeżany

Znam większość "rosinek", a w kolekcji mam obecnie Poussiere Rose (i je uwielbiam, działają na mnie wyciszająco i rozleniwiająco) oraz Rose d'Ete, no i odlewkę Ecume de Rose. Miałam też Diabolo Rose, ale ostatecznie się pozbyłam (i trochę tego żałuję, jak w przypadku większości czystek ).
Czaję się na Rose Praline, myślę o Rose Kashimirie i Roseberry.
Po prostu lubię odsłony róż (i nie tylko) w wykonaniu Rosine
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:04   #21
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Les Parfums de Rosine

Chyba musze się do Rose praline przymierzyć , a już myślałam , że nic nie będę chciała diabli nadali wątek
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:48   #22
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Les Parfums de Rosine

Tak diabli nadali bo mi się przypomniało że bardzo mi sie podobała Kashmirie i Rosa Flamenca
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:59   #23
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Les Parfums de Rosine

No i masz, musiałyście przypomnieć o Rosine, wrrr... i stało się... właśnie poszło do Q zamówienie na próbki hihi.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 18:51   #24
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Les Parfums de Rosine

No coz - ja tez jestem wielbicielka Rosine Poussiere mam jeszcze resztke i takze wielbie. Zastanawialam sie niedawno nad Rose praline i Lotus rose - obie piekne, ale Praline ciekawsza. Roseberry wydaje mi sie troche chemiczna, ale tez zawsze mnie don ciagnelo. Jutro chyba odkopie moja probke Pralinki i moze w koncu zdecyduje sie na zakup Choc perspektywa goracego lata troche mnie powstrzymuje, bo zdaje mi sie, ze to zapach zbyt mdly na upaly...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:31   #25
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Les Parfums de Rosine

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Chyba musze się do Rose praline przymierzyć , a już myślałam , że nic nie będę chciała diabli nadali wątek

Daj mi trochę czasu, bo w tej chwili to jestem spłukana przez niedopłatę za media ale pewnie za jakiś czas Rose Praline nabędę. Może wystarczy Ci odlewka?
Chyba przejdę się do Quality, wyżebrzę jakieś próbki, hmmm...

Edytowane przez Aragonte
Czas edycji: 2013-04-06 o 12:32
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 16:46   #26
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Les Parfums de Rosine

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość

Daj mi trochę czasu, bo w tej chwili to jestem spłukana przez niedopłatę za media ale pewnie za jakiś czas Rose Praline nabędę. Może wystarczy Ci odlewka?
Chyba przejdę się do Quality, wyżebrzę jakieś próbki, hmmm...
na razie z pewnością , bo jestem spłukana dokumentnie i bez widocznych szans na jakieś spektakularne przypływy
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 12:41   #27
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Les Parfums de Rosine

Znam markę Les Parfums de Rosine. Przetestowałam większość zapachów dostępnych w Quality i prawdę mówiąc żaden mnie nie zachwycił na tyle bym chciała kupić flaszkę.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 17:35   #28
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Les Parfums de Rosine

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
No i masz, musiałyście przypomnieć o Rosine, wrrr... i stało się... właśnie poszło do Q zamówienie na próbki hihi.

Jednak Rosine nie dla mnie, próbki okazały się zapachami wtórnymi i dawno już mi znanymi tyle, że pod innymi markami.
Tylko jedna próbka - Rose Kashmirie może liczyć na zużycie do dna.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:03   #29
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Les Parfums de Rosine

Na nowo odkryłam tę markę. Zaciekawiła mnie Ballerina i Viva la Marie, muszę też przetestować inne
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:13   #30
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Les Parfums de Rosine

Swego czasu namiętnie testowałam zapachy tej marki, nie pamiętam poszczególnych wrażeń, ale kojarzę je z tym, że w każdej było coś, co mi przeszkadzało.
Ostatnie testowane przeze mnie to Une Rose au Bord de la Mer i Majalis. Po pierwszej nie spodziewałam się niczego dobrego (przez wyraźny akord morski), a jednak była bardzo przyjemna w odbiorze, dość ciekawa, jednak nietrwała.
Majalis - bez problemu zużyłam próbkę, zapach w sam raz na tę porę roku. Morze cynamonu i róża. Zapach dobry, ale momentami męczący.
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2015-01-28 o 11:00 Powód: zamsz pomyliłam z Rose Malaki
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 17:13:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.