Płyn do trwałej-pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 07:51   #1
verbina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 2

Płyn do trwałej-pilne!


WitajcieChciałabym zakręcić włosy-mam długie 70 cm i do tego zdrowe,nie farbowane.Ponieważ fryzjera mam w małym miasteczku boje sie ,że będę miała na głowie cos z czego mogę nie byc zadowolona.W jednym z salonów fryzjerskich pani na pytanie na jakich płynach pracuje-odpowiedziała ,że na włoskich chcociaz po stanie włosów klienetk i zapachów to chyba coś nie bardzo.Generalnie chcę kupić potrzebne płyny dobrej firmy i pójść z gotowcem do nakręcenia i stylizacji.Jaki płyn będzie dobry do długich włosów,podatnych,średnio grubych,zdrowych,nierozdw ojonych ,niefarbowanych?Pozdrawia m
verbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:42   #2
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Płyn do trwałej-pilne!

Płyny do trwałej zawsze śmierdzą, niezaleznie od firmy zgniłym jajem. Twoje włosy tez tak będa pachniec przez pierwszy miesiac podczas kazdego mycia, oraz gdy będa wilgotne, to musisz się z tym pogodzic.

Przede wszystkim naciskaj, żeby Ci nałozyli się dosc grube wałki, bo inaczej siano wyjdzie, choc i tak pewnie złapia od połowy długosci i beda najwyzej falowane, bo przy takiej długosci włosy sa bardzo cięzkie i loki sie rozprostowują.

Na płynach nie znam się, zabrałam głos, bo kiedys z uwielbieniem robiłam u fryzjerów trwałą na włosach do połowy pleców. Nigdy mi się to nie trzymało, choc mam cienkie włosy i powinny byc podatne.

Jedyne co, to nie kus się na trwała ziołowa, bo w ogole nie bedziesz miec efektu. Wiem, ze dobra jest trwała delii. Wielokrotnie robiłam ją mojej babci, a ona ma nieprawdopodobne grube gęste twarde włosy i zawsze wyglądały po niej wspaniale a nie jak siano u staruszek. Miała piękne lsniace loki po tym. No ale to w warunkach domowych.

Fryzjerzy pracują zawsze na profesjonalnych produktach, drozszcyh i tanszych, ale profesjonalnych. Mozesz sie uprzec i isc do hurtowni fryzjerskiej i tam kupic potrzebne materiały, ale fryzjer, do ktorego pojdziesz, pewnie bedzie to juz miał na swojej półce.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 13:05   #3
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Płyn do trwałej-pilne!

Nie każdy fryzjer pozwoli ci przyjść na zabieg ze swoimi produktami

Z drugiej strony, nie lepiej dowiedzieć się gdzie można zrobić dobrą ondulację?
W tym przypadku nie tylko płyn ma znaczenie, a umiejętności fryzjerki
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 15:50   #4
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Płyn do trwałej-pilne!

1. Żeby dobrać odpowiedni płyn do trwałej fryzjer musi obejrzeć włosy. To, że Tobie się wydaje że np. są grube to nie znaczy, że takie są w istocie.

2. Do żadnego lepszego salonu nie wpuszczą Cię z własnym płynem do trwałej. Fryzjerzy pracują na sprawdzonych produktach i powinni wiedzieć jak dobrać płyn do włosów.

3. Istotne jest także strzyżenie po zabiegu trwałej - koniecznie trzeba je wykonać bo końcówki będą wysuszone, do tego tak długie włosy trzeba pocieniować aby loki odpowiednio się układały, jeśli są teraz jednej długości to będą wyglądały fatalnie skręcone.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:42   #5
Kuskus89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: Płyn do trwałej-pilne!

Mysia M, zmartwiłaś mnie trochę.. mam włosy do łopatek i właśnie odczekuje przepisowe 35 minut z wałkami na włosach.. ten zapach jest nie do zniesienia, i tak ma być przez miesiąc... mamo...
no i mówisz ze będą się słabo kręciły? kurczak, jutro napisze jak to wygląda. Dodam ze na włosach mam właśnie ziołową Delię bardzo mocną. trzymam kciuki za swoje włosy.
Kuskus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:33   #6
AgaWala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Płyn do trwałej-pilne!

Podbijam wątek
Czy ktoś używał tego ziołowego specyfiku z Delii? Jeśli tak to którego, tzn. mocnego czy słabego i jakie były efekty? Z góry dziękuję za odpowiedź
AgaWala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:05   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Płyn do trwałej-pilne!

Po co niszczyć tak pięknie długie włosy?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-03 13:05:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.