jakich używać najlepiej kosmetyków oczyszczających twarz żele kremy kolektory?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 22:32   #1
samotronka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Red face

jakich używać najlepiej kosmetyków oczyszczających twarz żele kremy kolektory??


Witam

Byłam dzisiaj na Oczyszczaniu Twarzy u kosmetyczki i zapomniałam jej sie zapytać jakie są najlepsze kosmetyki żeby dbać oczyszczając tą twarz???
chodzi mi o żel do mycia twarzy peeling jakiś krem itd.???
Prosze o napisanie pełnej nazwy z firmą z góry naprawde dziękuje i pozdrawiam.
samotronka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 23:40   #2
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: jakich używać najlepiej kosmetyków oczyszczających twarz żele kremy kolektory??

ja tez dzis jestem po
teraz PO najwazniejsze jest zalagodzenie skory i wyleczenie ewentualnych strupkow (u mnie po nakluwaniu gleboko osadzonych pryszczoli)
kupilam kore debowa, zalalam lyzke szklanka wody, podgotowalam 5 minut, poczekalam jak ostygnie i odcedzilam, przemywam buzie, i jest dobrze, skora dobrze ja przyjmuje, poza tym mozesz sprobowac posmarowac buzie mascia cynkowa, moja kosm zaraz po wyciskanku nalozyla mi maske z tlenku cynku - azulanoidow i innych , a i przemywac wyciagiem z rumianku, co by tu jeszcze - jak bedziesz miala czas na sklep zielarski to ziele nagietka, takze dziala lagodzaco na skore, no i przede wszystkim - zadnego fluidu podkladu bo sie skora zapcha i bedzie jeszcze gorzej

co do nazwy firm i kosmetykow - to jestem na nie dla zadnych mleczek peelingow itp, wszystkie te srodki zawieraja substancje nie tylko szkodliwe dla skory , ale i zapychajace, niestety...
matka natura obdazyla nas wszystkim co trzeba aby miec zdrowa skore, i nie trzeba tego po niej poprawiac, kuchnia i ogrod sa wielkim zbiorem wszystkich specyfikow, maseczek itd - tylko brac i kozystac z tego co mamy
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 23:47   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: jakich używać najlepiej kosmetyków oczyszczających twarz żele kremy kolektory??

do tego polecam wątek:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298752
znajdziesz tam pliki do sciagniecia z domowymi receptami na maseczki, peelingi , kremy.
oczyszczac tez jest dobrze sokiem z cytryny zmieszanym z miodem, fajnie wygladza skore, tylko nie za czesto zeby nie podraznic
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.