przeczytaj2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-01, 14:51   #1
jajko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do jajko12 GG do jajko12 Wyślij wiadomość przez Yahoo do jajko12

przeczytaj2


znowu te nogi czym proponujecie mi 1 raz ogolićnogi?kremem czy żyletką po ilu dniach tymi preparazikami i żyletką odrastają wlosy chodzi mi po ilu dniach pojawiają sie te okropne kropki?jaki krem jest najleprzy jak zapytać sie mamy czy moge goluć ???jak wy to zrobiłyścue nA ILE STARCZA KREM VEET???
jajko12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 15:33   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: przeczytaj2

ale dużo pytań

co do odrastania włosów to każdemu rosną inaczej... jednym szybciej drugim wolniej
Jeśli nie goliłas jeszcze nóg to zacznij jak najpóźniej... tzn jak masz swoje ciemne to możesz juz zacząć ale jak są jasne to i tak ich nie widać (pamiętam ze ja żałowałam ze ogoliłam nogi)
Ja jakoś nie pytałam mamy czy moge golić nóżki (przeciez to moje ciałko i ja o nim decyduje )
krem może Ciebi euczylić, czy podrażnić skóre nóg natomiast normalną maszynką możesz się zaciąć (a to boli)... decyzja należy do ciebie... poczytaj na KW o kremach
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 22:08   #3
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: przeczytaj2

wybór sposobu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
1-żyletka- nie wiem dlaczego ciągle słyszę o zacinaniu się, ja zacięłam sie tylko raz, może dwa razy w życiu, trzeba uważać i tyle. Włoski odrastają prawie natychmiast... czyli ogolisz rano a wieczorem już można wyczuć że rosną. Nie wiem czy robią się mocniejsze i grubsze, u siebie tego nie zauważyłam, ale na początku jak są krótkie oczywiście jest szczecinka.
2-krem- parę razy wypróbowałam i dość- na mnie nie działa, no ale może na Ciebie podziała, a raczej na Twoje włoski. Zależy jaki kupisz, niektóre okropnie śmierdzą, np. nair- przez parę godzin czułam ten smród... ble... Włoski niby mają odrastac później, czyli po kilku dniach, no ale u mnie tak to nie działało, czyli rosły od razu.
Nie wiem o co chodzi Ci z kropkami- one pojawiają się tylko po depilatorze (chyba... przynajmniej u mnie). Znikają różnie- w zależności od skóry, mi np. po dobie.
Krem Veet starczy Ci na jedno golenie całych nóg i bikini, ale to też różnie, zależy ile nakładasz- jednak trzeba go troszkę żeby rozpuścił włoski.
to tyle ode mnie.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.