podanie o prace czy jest ok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 15:30   #1
dalerina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2

podanie o prace czy jest ok


Prosze o odpowiedź czy ta treść podania jest ok. Chciałam zaznaczyć że jestem po ogólniaku przez cztery lata zajmowałam sie córką i nie mam doświadczenia zawodowego.

Zwracam się z prośbą o zatrudnienie mnie w firmie . na stanowisku doradca handlowy w dziale ogrodnictwo.
Na razie, jako absolwentka liceum ogólnokształcącego, nie mam dużego doświadczenia, ale do wykonywania tej pracy mam odpowiednie predyspozycje oraz umiejętności praktyczne, uzyskane podczas pomocy teściom w sklepie. Jak wcześniej wspomniałam chciałabym pracować w dziale ogrodnictwo ponieważ interesuję się ogrodnictwem i wolnych chwilach zajmuje się pracami w ogrodzie.
Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Jestem w pełni dyspozycyjna. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, mam opinię osoby energicznej. Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, szczególnie dobrze znam pakiet MS Office i MS word. Praca w .. byłaby zgodna z moimi zainteresowaniami.
dalerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:54   #2
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: podanie o prace czy jest ok

Hm nie znam się bardzo na podaniach, myślę, że jest okey, sama takiego bym nie wymyśliła Ale nie pasuje mi to zdanie:
"Jak wcześniej wspomniałam chciałabym pracować w dziale ogrodnictwo ponieważ interesuję się ogrodnictwem i wolnych chwilach zajmuje się pracami w ogrodzie."
ogrodnictwo, ogrodnictwo, w ogrodzie... Takie masełko maślane troszkę...
Nie mam pomysłu jakby to przekształcić
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:14   #3
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: podanie o prace czy jest ok

ten początek bym zmieniała. "Zwracam się z prośbą" dziwnie brzmi.
Lepiej "W odpowiedzi na ogłoszenie aplikuję na stanowisko", albo jeszcze bardziej niekonwencjonalnie "Ogrodnictwo zawsze było moją pasją dlatego chciałabym aplikować do Waszej firmy..."
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:01   #4
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: podanie o prace czy jest ok

Cytat:
Napisane przez dalerina Pokaż wiadomość
Jak wcześniej wspomniałam chciałabym pracować w dziale ogrodnictwo ponieważ interesuję się ogrodnictwem i wolnych chwilach zajmuje się pracami w ogrodzie.

Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, szczególnie dobrze znam pakiet MS Office i MS word.
1. Za dużo powtórek, zresztą zbyt ogólnie, proponuję zmienić to drugie 'ogrodnictwo', napisz co dokładniej Cię w tym interesuje, co dokładnie lubisz robić w ogrodzie.

2. Word też należy do MS Office, więc go wykasuj albo napisz, które programy z tego pakietu znasz najlepiej.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:11   #5
dalerina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: podanie o prace czy jest ok

drugie słowo ogrodnictwo zmienie na architektura krajobrazu
dalerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:41   #6
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: podanie o prace czy jest ok

Cytat:
Napisane przez dalerina Pokaż wiadomość
Prosze o odpowiedź czy ta treść podania jest ok. Chciałam zaznaczyć że jestem po ogólniaku przez cztery lata zajmowałam sie córką i nie mam doświadczenia zawodowego.

Zwracam się z prośbą o zatrudnienie mnie w firmie . na stanowisku doradca handlowy w dziale ogrodnictwo.
Na razie, jako absolwentka liceum ogólnokształcącego, nie mam dużego doświadczenia, ale do wykonywania tej pracy mam odpowiednie predyspozycje oraz umiejętności praktyczne, uzyskane podczas pomocy teściom w sklepie. Jak wcześniej wspomniałam chciałabym pracować w dziale ogrodnictwo ponieważ interesuję się ogrodnictwem i wolnych chwilach zajmuje się pracami w ogrodzie.
Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Jestem w pełni dyspozycyjna. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, mam opinię osoby energicznej. Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, szczególnie dobrze znam pakiet MS Office i MS word. Praca w .. byłaby zgodna z moimi zainteresowaniami.

Prosić o zatrudnienie?? To możesz na rozmowie dopiero. Napisz że jesteś zainteresowana tym stanowiskiem, albo że aplikujesz na to stanowisko w odpowiedzi na ofertę pracy, coś takiego.

Nigdy nie pisze się że nie masz doświadczenia-to wynika z CV i pracodawca sobie sam określi czy masz, czy nie masz.
Napisz coś takiego: uważam, że jestem właściwą kandydatką gdyż posiadam odpowiednie predyspozycje oraz umiejętności praktyczne, uzyskane podczas pomocy w rodzinnym sklepie (jakim sklepie? ,lepiej nie pisać o teściach, o mężu, o dzieciach bo to mogą odbierać że nie jesteś w pełni dyspozycyjna, uwierz, oni wolą singli bezdzietnych) Napisz że szybko się uczysz i masz duże chęci do pracy i nabywania doświadczenia.
Reszta to tak jak dziewczyny pisały: popraw te masło maślane.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2011-03-11 o 18:18
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.