co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 19:31   #1
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297

co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO


;,,,,,,,

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2011-12-20 o 20:16
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:34   #2
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mam problem, otoz chce zamowic torbe na allegro i niby juz zamowilam (zamowilam przesylka pobraniowa priorytetowa, co oznacza wplate przy odebraniu), no i sprzedawca mi napisal w wiadomosci na poczcie, ze musze miec min. 10 pozytywnych komentarzy na profilu ALLEGRO, zebym mogla zaplacic przy odbiorze (a do tego mam konto JUNIOR) (to, ze trzeba miec 10 poz. kom. to pisalo, tyle, ze ja spieszac sie nie przeczytalam ), no i rodzice mi nie pozwalaja wplacic Mu na konto a gdy juz sie pojawia pieniadze na jego koncie to wysle dzien pozniej, jednak ja wole przy odbiorze. Znalazlam ta sama torbe na allegro, w tej samej cenie i chcialabym u tej Pani zamowic, ktora nie robila by mi problemow z wysylka przy odbiorze. A Pan u ktorego nie chce zamowic, napisal mi, ze mam 7 dni na wplacenie, a jezeli nei wplace to wystapi o zwrot prowizji do allegro. O co chodzi z ta prowizja? moje pytanie tez, brzmi, co moze sie stac gdy nie zaplace mu? a zamowie u tej Pani, ktora nie bedzie robic mi problemow z przesylka? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Ja się wcale nie dziwię, że sprzedawcy nie chcą zezwalać na płatność przy odbiorze w momencie, kiedy kupujący nie ma właściwie żadnych komentarzy. Skoro jesteś taka kapryśna to kto wie, czy nagle nie zmieniłabyś zdania i nie odebrałabyś przesyłki i wtedy sprzedawca i tak byłby do tyłu z kasą. Co masz zrobić teraz? Regulaminu nie przeczytałaś z własnej winy, więc miej na tyle przyzwoitości i nie kombinuj, tylko zapłać przelewem. Prowizję płaci każdy wystawiający przedmiot na allegro, on ma pełne prawo żądać od Ciebie zwrotu prowizji w przypadku braku wpłaty.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:38   #3
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

prowizje oddaje allegro
kupić coś i zrezygnować jest chamstwem - co prawda sprzedawca dostanie zwrot prowizji, ale opłaty za wystawienie nikt mu nie zwróci
oprócz tego, ze pewnie dostaniesz negatywa nic więcej się nie stanie
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:42   #4
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

jeszcze 2 razy zrobisz taką akcję i zawieszą Ci konto na allegro.Nie będziesz wtedy mogła nic kupować u nikogo.Jesteś niepoważna.przecież i tak musisz zapłacic za torbę więc co za różnica czy na konto czy przy odbiorze?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:44   #5
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

Pewnie rodzice się obawiają, że Ty wpłacisz, a on nie wyśle przesyłki. Nie wytłumaczysz sprzedawcy, że Ci rodzice nie pozwalają, bo to żaden argument. Przecież na całym świecie transakcje odbywają się m.in. w ten sposób, że najpierw uiszcza się opłatę, a później otrzymuje towar Jeśli chcesz być w porządku to zapłać przelewem.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:16   #6
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

Trzeba było najpierw z rodzicami porozmawiać a potem kupować. I decyzje powinny być przemyślane. A nie, że ty po kupnie wymyślasz...
Ja jak coś kupuje na allegro to czytam wszystko dokładnie co tam pisze o aukcji i patrze na komentarze sprzedawcy, a dopiero później kupuje.
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:25   #7
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

Nie martw się, nic się nie stanie Najlepiej dogadaj się ze sprzedawcą i mu powiedz, że nie jesteś w stanie zrobić mu przelewu.
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 21:21   #8
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

zdania są bardzo podzielone i dlatego mało przydatne dla autorki.

po prostu zobacz czy sprzedawca jest wiarygodny, jakie ma opinie od innych kupujących. jeśli pozytywne to możesz zrobić przelew. Jeśli jednak dalej rodzice ci nie pozwolą to napisz, że jesteś niepełnoletnia i nie możesz zrobić tego przelewu. I po sprawie.
jeśli nie umie się korzystać z allegro to nawet jak Ci konto zablokują to nie powinno to być większym problemem. Poza tym i tak rodzice Ci nie pozwolą na inne zakupy.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:29   #9
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

dziekuje za odpowiedzi
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 08:47   #10
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: co sie stanie jezeli nie wplace ?? ALLEGRO

Wez dane sprzedajacego i wypelnij kwitek na wplate na poczcie, lub w jakiejs agencji bankowej, zgodnie z zaleceniami sprzedajacego wypelnij tytul przelewu i kase dostanie. Bedzie Cie to kosztowalo jakies 3 zl ale nie bedzie zadnych innych konsekwencji...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.