materiał na dekoracje sali - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 08:59   #1
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448

materiał na dekoracje sali


Witajcie
Próbuje ustalić czy wyjdzie mi taniej jak sama udekoruję salę na wesele czy jak wynajmę jakąś firmę rozchodzi mi się konkretnie ile będę potrzebowała materiału żeby ozdobić krzesła, chcę tylko przewiązać krzesła dłuższą wstążką( tiulem czy organzą) i zrobić kokardę. Może któraś z was miała doświadczenia samodzielnej dekoracji i mogłaby pomóc nieco krzeseł będzie około 70.
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:14   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: materiał na dekoracje sali

Myślę, że musisz liczyć około 3-4 m na krzesło. Organzę sprzedają w belach po 9m, więc z jednej rolki zrobisz max 3 krzesła, chociaż podejrzewam, że 3m to będzie mało na ładną kokardę i wyjdą Ci tylko 2 z jednej rolki. Koszt jednej rolki to 7-10zł, czyli na krzesło musisz liczyć 3,50-5,00zł. Pytanie... Co później z tym zrobisz? Na co Ci tyle metrów pociętej organzy?
Na pewno taniej Ci wyjdzie wypożyczyć.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:27   #3
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: materiał na dekoracje sali

Na jednej stronie znalazłam organze po 6zł po 9m, więc wychodzi ponad 200zł. Jak pomyśle ile u nas biorą za dekoracje sali to wszystkie pomysły wydają się lepsze

I gratuluję ślubu w tym roku
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:36   #4
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: materiał na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Witajcie
Próbuje ustalić czy wyjdzie mi taniej jak sama udekoruję salę na wesele czy jak wynajmę jakąś firmę rozchodzi mi się konkretnie ile będę potrzebowała materiału żeby ozdobić krzesła, chcę tylko przewiązać krzesła dłuższą wstążką( tiulem czy organzą) i zrobić kokardę. Może któraś z was miała doświadczenia samodzielnej dekoracji i mogłaby pomóc nieco krzeseł będzie około 70.
Pisałam do internetowego sklepu z dekoracjami czy można w nim wypożyczyć szarfy na krzesła. Koszt wypożyczenia szarfy z organzy to 1 zł, a z satyny 2,50 zł. Wysyłają je kurierem dwa dni przed uroczystością, w poniedziałek wysyłają kuriera po odbiór.
Jeżeli Twoja sala jest piękna "sama z siebie" i rzeczywiście wystarczą do jej upiększenia szarfy, to nie opłaca się wynajmowanie dekoratora. Jeśli warto w coś zainwestować (niezależnie od skali piękności sali) to w kwiaty i florystkę (:
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:43   #5
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: materiał na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Pisałam do internetowego sklepu z dekoracjami czy można w nim wypożyczyć szarfy na krzesła. Koszt wypożyczenia szarfy z organzy to 1 zł, a z satyny 2,50 zł. Wysyłają je kurierem dwa dni przed uroczystością, w poniedziałek wysyłają kuriera po odbiór.
Jeżeli Twoja sala jest piękna "sama z siebie" i rzeczywiście wystarczą do jej upiększenia szarfy, to nie opłaca się wynajmowanie dekoratora. Jeśli warto w coś zainwestować (niezależnie od skali piękności sali) to w kwiaty i florystkę (:
Właśnie sala jest piękna, od razu się w niej zakochałam i faktycznie myślę nad zainwestowaniem w florystkę a do jakiego sklepu pisałaś można wiedzieć?
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:55   #6
nusia_777
Raczkowanie
 
Avatar nusia_777
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 448
Dot.: materiał na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Pisałam do internetowego sklepu z dekoracjami czy można w nim wypożyczyć szarfy na krzesła. Koszt wypożyczenia szarfy z organzy to 1 zł, a z satyny 2,50 zł. Wysyłają je kurierem dwa dni przed uroczystością, w poniedziałek wysyłają kuriera po odbiór.
Jeżeli Twoja sala jest piękna "sama z siebie" i rzeczywiście wystarczą do jej upiększenia szarfy, to nie opłaca się wynajmowanie dekoratora. Jeśli warto w coś zainwestować (niezależnie od skali piękności sali) to w kwiaty i florystkę (:

No właśnie sala jest bardzo ładna, od razu się w niej zakochałam i również myślę o zainwestowaniu we florystkę a mogłabyś napisać do jakiego sklepu pisałaś?
nusia_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:45   #7
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: materiał na dekoracje sali

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=61

Polecam ten wątek, tam wizażanka pisała jak ozdobiła krzesła szarfami Tak się spodobały właścicielowi sali że później je odkupił
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 15:08   #8
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: materiał na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Na jednej stronie znalazłam organze po 6zł po 9m, więc wychodzi ponad 200zł. Jak pomyśle ile u nas biorą za dekoracje sali to wszystkie pomysły wydają się lepsze

I gratuluję ślubu w tym roku
Dziękuję
A ile biorą?
Na mojej sali koszt jednego pokrowca satynowego z kokardą z organzy to 3,00 zł, ja się decyduję.
Natomiast znajoma wypożyczała pokrowce gdzieś w sieci za 10zł/sztuka, ale dostała porządne, grube, białe pokrowce z pięknymi kokardami. Może poszukaj w sieci? Na allegro jest sporo takich ofert.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:21   #9
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: materiał na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Właśnie sala jest piękna, od razu się w niej zakochałam i faktycznie myślę nad zainwestowaniem w florystkę a do jakiego sklepu pisałaś można wiedzieć?
http://www.krainadekoracji.pl/ (:
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:10   #10
ppitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: materiał na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Witajcie
Próbuje ustalić czy wyjdzie mi taniej jak sama udekoruję salę na wesele czy jak wynajmę jakąś firmę rozchodzi mi się konkretnie ile będę potrzebowała materiału żeby ozdobić krzesła, chcę tylko przewiązać krzesła dłuższą wstążką( tiulem czy organzą) i zrobić kokardę. Może któraś z was miała doświadczenia samodzielnej dekoracji i mogłaby pomóc nieco krzeseł będzie około 70.
Prowadzę firmę dekoratorską, więc myślę, że mogę pomóc Wystarczą 2m tkaniny na ładną kokardę.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nusia_777 Pokaż wiadomość
Na jednej stronie znalazłam organze po 6zł po 9m, więc wychodzi ponad 200zł. Jak pomyśle ile u nas biorą za dekoracje sali to wszystkie pomysły wydają się lepsze

I gratuluję ślubu w tym roku
ładną satynową szarfę można wypożyczyć za 1,5zł i zawiązać samemu
ppitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:35   #11
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: materiał na dekoracje sali

Wiesz co , ja mam wesele w remizie i muszę udekorować całą salę by wygladała ładnie. Na miejscu jedna Pani powiedziała , że zna ludzi którzy sam sufit (a jest bardzo wysoki i samemu nie ma szans go ubrać) ubiora za 1500 zł. Na szczęście znajoma mamy dała jej namiary na firmę dekoratorską i za ok 1000zł ubierze sufit , miejsce za PM (kurtyna świetlna itp) , wypozyczy obrusy na wszystkie stoły i pokrowce na krzesła przy stole PM.Z ciekawości zaczęłysmy liczyć ile by nas kosztowało kupić samemu materiał na ozdobienie sufitu i wyszło nam ok 800zł . Więc chyba najlepiej jest powierzyć tę pracę odpowiednim ludziom.Takie jest moje skromne zdanie
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 22:10   #12
natalia1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 39
Dot.: materiał na dekoracje sali

ja po marudziłam, pokrzywiłam sie, powiedziałam ze się jeszcze zastanowie nad sala i na szybsze podjęcie decyzji dostałam pokrowce na krzesła gratis od właścicieli i czerwony dywan tez w gratisie. za wszystko trzeba normalnie dodatkowo płacić w wielu salach jeszcze. czasami warto coś pograć żeby coś ugrać moje pokrowce były ecru nie wiem z jakiego ale takiego sztywnego, matowego ładnego materiału z kokarda z tylu. wyglądały bardzo ładnie. sa tez inne spsoby dekoracji krzeseł niż klasycznymi pokrowcami http://inspirowanewesele.pl/dekoracj...sel-weselnych/ ale u nas chyba ciężko znaleść takie dekoracje, a jeżeli już to trzeba trochę czasu poświecić na to ;/
natalia1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:36   #13
filona2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18
Dot.: materiał na dekoracje sali

Witam, czytam wasze rozważania o dekoracjach ślubnych i mam do was pytanie. Czy polecacie firmę o nazwie Gabi Usługi Dekoratorskie z miejscowości Białobrzegi? Będę wdzięczna za wszelkie wasze opinie... Myślałam o podpisaniu z nią umowy na dekoracje weselne sali.
filona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.