Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 22:18   #511
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

, "skoro, pigmentacja skóry jest całkowicie zatrzymana, więc nie ma szans żeby przy stosowaniu dermamelanu pojawiły się plamy"

Spaczyna , sorry ale to bzdura ....sama sie przekonasz ....

odszczekam to jak mi za pol roku napiszesz ,ze filtow nie stosowalas, tylko dermamelan i nadal nie masz plam ....

pisalam Ci ,ze pomimo reguralnego stosowania cos2i filtra plamy mi wyszly ponownie ....nie chce mi sie wierzyc ,ze w przyp dermamelanu bedzie inaczej ....jesli tak to tez go kupuje
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:27   #512
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mam takie samo zdanie jak Lapiś
Skoro dermamelan działa silniej niz cosmelan to musi też być cienka podrażniona skóra. Wystarczy trochę słońca i mamy gotowe przebarwienia ale już głębiej.

Ja teraz zrobiłam 5dniowy test. Smarowałam pół czoła 3 razy dziennie cosmelanem i na całą noc. Efekt - mocno różowa skóra,cienka jak pergamin, schodzą skórki ale widzę pod tą różowością że plamy sa nadal Mnie to nic nie rusza. Juz nie mam siły na to paskudztwo. Teraz tylko nawilżam bo zaraz wracam do pracy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:38   #513
natka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny prosze podpowiedzcie mi czy NeoStrata Skin Lightening Gel HQ 2% można stosować latem czy muszę czekać do września. Oczywiście filtry koniecznie.
I czy po neo kładzie się jeszcze jakiś krem?
natka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 23:10   #514
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny,

niedawno kupiłam od znajomego dermatologa krem Cosmelan (właściwie Dermemelan, bo taki mi polecono - że łagodniejszy, a skuteczniej działa, choć składy są te same). Niestety mój lekarz ma wątpliwości, co do stosowania tego kremu podczas karmienia piersią
W związku z tym mogę po okazyjnej cenie odsprzedać NIEUŻYWANY krem. Ja za niego zapłaciłam 490zł, i tak mniej więcej można (łącznie z przesyłką) kupić ten krem przez internet, czy w gabinetach.
Ja odstąpię słoiczek za 380zł. Krem jest długo ważny, bo aż do listopada 2011 roku.
Trzymam go cały czas w lodówce. Krem jest z pewnego, polskiego źródła, z gabinetu lekarza dermatologa w Gdyni, a odebrać go można w Łodzi albo wyślę pocztą.
Jeśli któras z was potrzebuje teraz albo wie, że na przestrzeni roku będzie potrzebować ten krem, to polecam!!!
Mój priv email: wyborcza27@wp.pl
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:35   #515
Euni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez qqqwerty Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

niedawno kupiłam od znajomego dermatologa krem Cosmelan (właściwie Dermemelan, bo taki mi polecono - że łagodniejszy, a skuteczniej działa, choć składy są te same). Niestety mój lekarz ma wątpliwości, co do stosowania tego kremu podczas karmienia piersią
W związku z tym mogę po okazyjnej cenie odsprzedać NIEUŻYWANY krem. Ja za niego zapłaciłam 490zł, i tak mniej więcej można (łącznie z przesyłką) kupić ten krem przez internet, czy w gabinetach.
Ja odstąpię słoiczek za 380zł. Krem jest długo ważny, bo aż do listopada 2011 roku.
Trzymam go cały czas w lodówce. Krem jest z pewnego, polskiego źródła, z gabinetu lekarza dermatologa w Gdyni, a odebrać go można w Łodzi albo wyślę pocztą.
Jeśli któras z was potrzebuje teraz albo wie, że na przestrzeni roku będzie potrzebować ten krem, to polecam!!!
Mój priv email: wyborcza27@wp.pl

Hej, w jakim gabinecie kupowałaś dermamelan? Też jestem z Gdyni i jestem zainteresowana, jak skończy mi się mój cos2.
Euni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:54   #516
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez natka1970 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze podpowiedzcie mi czy NeoStrata Skin Lightening Gel HQ 2% można stosować latem czy muszę czekać do września. Oczywiście filtry koniecznie.
I czy po neo kładzie się jeszcze jakiś krem?
Ja stosowałam ale tylko na noc i na dzień filtr 50tka.
Nie wiem czy krem na to można. Ja mam skórę z tendencją do przetłuszczającej się więc na niego nic nie kładłam i mi troche wysuszył skórę
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:19   #517
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez natka1970 Pokaż wiadomość
I czy po neo kładzie się jeszcze jakiś krem?
Mozna. Nawet na ulotce jest to chyba napisane, tylko trezba trochę odczekać, aż się wchłonie...Ja kładę, używam neo na noc, odczekuję i daję krem. I na dzień koniecznie filtry 50
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 14:25   #518
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
, "skoro, pigmentacja skóry jest całkowicie zatrzymana, więc nie ma szans żeby przy stosowaniu dermamelanu pojawiły się plamy"

Spaczyna , sorry ale to bzdura ....sama sie przekonasz ....

odszczekam to jak mi za pol roku napiszesz ,ze filtow nie stosowalas, tylko dermamelan i nadal nie masz plam ....

pisalam Ci ,ze pomimo reguralnego stosowania cos2i filtra plamy mi wyszly ponownie ....nie chce mi sie wierzyc ,ze w przyp dermamelanu bedzie inaczej ....jesli tak to tez go kupuje
mi też już wyszły po tygodniu! masakra normalnie przez pierwszy tydzień jak przestałam się już smarować cos miałam skórę jak niemowlak tak się cieszyłam a teraz płakać mi się chce jak patrze w lustro piegi mi wracają nie wiem czemu filtruję twarz i słońca nie było nie no to wszystko bez sensu tyle się męczyłam z cosmelanem i kase wydałam żeby przez tydzień wyglądać jak człowiek aż się boję co po wakacjach będzie
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:27   #519
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez qqqwerty Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

niedawno kupiłam od znajomego dermatologa krem Cosmelan (właściwie Dermemelan, bo taki mi polecono - że łagodniejszy, a skuteczniej działa, choć składy są te same). Niestety mój lekarz ma wątpliwości, co do stosowania tego kremu podczas karmienia piersią
W związku z tym mogę po okazyjnej cenie odsprzedać NIEUŻYWANY krem. Ja za niego zapłaciłam 490zł, i tak mniej więcej można (łącznie z przesyłką) kupić ten krem przez internet, czy w gabinetach.
Ja odstąpię słoiczek za 380zł. Krem jest długo ważny, bo aż do listopada 2011 roku.
Trzymam go cały czas w lodówce. Krem jest z pewnego, polskiego źródła, z gabinetu lekarza dermatologa w Gdyni, a odebrać go można w Łodzi albo wyślę pocztą.
Jeśli któras z was potrzebuje teraz albo wie, że na przestrzeni roku będzie potrzebować ten krem, to polecam!!!
Mój priv email: wyborcza27@wp.pl
Dermamelan jest silniejszy i ma inny skład niż Cosmelan2.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:22   #520
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
mi też już wyszły po tygodniu! masakra normalnie przez pierwszy tydzień jak przestałam się już smarować cos miałam skórę jak niemowlak tak się cieszyłam a teraz płakać mi się chce jak patrze w lustro piegi mi wracają nie wiem czemu filtruję twarz i słońca nie było nie no to wszystko bez sensu tyle się męczyłam z cosmelanem i kase wydałam żeby przez tydzień wyglądać jak człowiek aż się boję co po wakacjach będzie
bo ten cosmelan to jakaś ściema
kiedy się kremujemy twarz różowieje i wygląda jakby plam nie było a to tylko złudzenie bo pod rózowością albo czerwonością one nadal są
Wystarczy że przestajemy kremować cos`em , skóra wraca do normalności czyli do stanu przed
Ja już nigdy nie kupię tego badziewia Wykańczam to co mam i powrót do neostraty ewentualnie wypróbuję Pigme
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:04   #521
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
bo ten cosmelan to jakaś ściema
kiedy się kremujemy twarz różowieje i wygląda jakby plam nie było a to tylko złudzenie bo pod rózowością albo czerwonością one nadal są
Wystarczy że przestajemy kremować cos`em , skóra wraca do normalności czyli do stanu przed
Ja już nigdy nie kupię tego badziewia Wykańczam to co mam i powrót do neostraty ewentualnie wypróbuję Pigme
Zgadzam się, niestety, szkoda kasy A używam to świństwo przez całe życie? Bez przesady. Moje plamy czekają na coś innego. LEPSZEGO
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 20:46   #522
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

W takim razie ja mam chyba jakąś pomroczność bo nie stosuję Cos2 gdzieś od dwóch tygodni i nic mi nie wyłazi - żadne plamy. Ani nowe, ani tym bardziej nie widzę tych starych.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:15   #523
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Opalanie po cosmelanie

Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na pytanie jak wygląda opalanie po tego typu zabiegach jak np. cosmelan, laser, czy kremy wybielające.
Ja mam tak że jak ide z pół godziny z pracy w słońcu to już się trochę zaczerwienie, po paru takich dniach na twarzy mam piegi. Czy po takich zabiegach też te piegi będą wracały, jak będę tak wystawiał twarz na słońce na tak krótki czas? Czy to trzeba się opalać po pare godzin?
I pytanie czy po takim zabiegu w ogóle nie można się opalać ? Bo ja mam jasną karnację, to czy wtedy całe wakacje muszę być biały, czy mogę się trochę opalić ?
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:38   #524
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W takim razie ja mam chyba jakąś pomroczność bo nie stosuję Cos2 gdzieś od dwóch tygodni i nic mi nie wyłazi - żadne plamy. Ani nowe, ani tym bardziej nie widzę tych starych.
widocznie jakieś słabe te plamy miałaś

a pigma coś zdziała na dłużej ? i czy nie zostaną po niej gorsze plamy? boshe już nie wiem co na ta gębę nakładać a jak ta pigma działa też po niej będę wyglądała jak by mnie ktoś po asfalcie przeciągnął ?
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 23:19   #525
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dermamelan jest silniejszy i ma inny skład niż Cosmelan2.
Dermamelan ma ten sam skład co Cosmelan2, jedynie proporcje są inne. Tak przynajmniej jest to wyjaśniane. Ze względu na większą ilość kwasu salicylowego uważa się, że bardziej nadaje się do cery tłustej lub mieszanej.

Muszę sprzedać słoiczek, który kupiłam, ale jak tylko przestanę karmić, to zastosuję Dermamelan. Kiedyś stosowałam Cosmelan, ale niestety przerwałam kurację, bo dopadły mnie inne sprawy, problemy osobiste, dużo płakałam i co nałożyłam krem, to musiałam go zmyć, albo łzy mi go rozmazywały. Po dwóch tygodniach dałam spokój, a to zdecydowanie za wcześnie!
Teraz zdecydowałam się na Dermamelan, bo mam cerę mieszaną. Kosmetyczka nie widziała problemu, ale pediatra zdecydowanie odradził z powodu karmienia cycem, a ja będę z pewnością jeszcze karmić dzidzię. Wyszły mi też plamy po ciąży :-(

Jednym słowem, muszę się wstrzymać pewnie rok co najmniej, więc jak ktoś jest zainteresowany kremem Dermamelanem, to odsprzedam chętnie.
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 08:48   #526
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
bo ten cosmelan to jakaś ściema
kiedy się kremujemy twarz różowieje i wygląda jakby plam nie było a to tylko złudzenie bo pod rózowością albo czerwonością one nadal są
Wystarczy że przestajemy kremować cos`em , skóra wraca do normalności czyli do stanu przed
Ja już nigdy nie kupię tego badziewia Wykańczam to co mam i powrót do neostraty ewentualnie wypróbuję Pigme
Jak czytam te ostatnie wypowiedzi, to mnie strach ogarnia. Nawet niemowlęta nie mają idealnej skóry, więc uważam, że zawsze trzeba założyć pewien poziom niepowodzenia i przede wszystkim dobrać kosmetyk pod swoje potrzeby. Nie ma co pisać, że to czy tamto jest badziewiem, bo krem jak lek - na każdego może podziałać inaczej. Ja z Dermamelanu jestem bardzo zadowolona, nawet mając w perspektywie powrót plam, a inne opisywane tu specyfiki mogłabym nazwać brzydko. Ale skoro działają na innych, wolę powstrzymać się z epitetami

Po miesiącu spokojnie mogę rano pomalować sobie tylko rzęsy i już wyglądam uroczo, przestałam też już porównywać skórę twarzy koleżanek z moją - bo bardzo mi się wyrównał koloryt. Wygląda na to że Dermamelan2 rozjaśnił mi psychikę na tym punkcie .
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:10   #527
osoba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Opalanie po cosmelanie

opalanie po zabiegach wybielających .... wykluczone!!!!!!!!! na twarzy nakładaj filtr 50+ i staraj sie jak najmniej eksponowac twarz na słońce bo to wyrzucanie pieniedzy w błoto.
Plamy mają to do siebie że powracają bardzo szybko niestety.... a zabiegi są cholernie drogie
osoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:51   #528
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez zona Rumcajsa Pokaż wiadomość
Ja z Dermamelanu jestem bardzo zadowolona, nawet mając w perspektywie powrót plam, a inne opisywane tu specyfiki mogłabym nazwać brzydko. Ale skoro działają na innych, wolę powstrzymać się z epitetami

Po miesiącu spokojnie mogę rano pomalować sobie tylko rzęsy i już wyglądam uroczo, przestałam też już porównywać skórę twarzy koleżanek z moją - bo bardzo mi się wyrównał koloryt. Wygląda na to że Dermamelan2 rozjaśnił mi psychikę na tym punkcie .
jesteś bardzo zadowolona mając w perspektywie powrót plam? jasne już chyba zapomniałaś jakie to uczucie,
ja też byłam zadowolona z cosmelanu ale nie długo ...a używasz jeszcze ten dermamelan? może on jest lepszy
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:59   #529
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiś uważaj na Pigmapamiętasz jak płakałam że mi kolejną plamę zrobił?Mam ją do dziśJak dawałam TYLKO I WYŁĄCZNIE na plame to było ok.Skóra tylko wokół sie trochę łuszczyła a plamy faktycznie złaziły.Tylko co z tego jak wracałychyba że ja za krótko stosowałam a plamy mam chyba głębokie.
Ja to bym nawet g***o dała na gębę jakby miało pomóctylko te kobietki co mają plamy potrafią zrozumieć inne że są tak zdesperowane
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 11:11   #530
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
widocznie jakieś słabe te plamy miałaś

a pigma coś zdziała na dłużej ? i czy nie zostaną po niej gorsze plamy? boshe już nie wiem co na ta gębę nakładać a jak ta pigma działa też po niej będę wyglądała jak by mnie ktoś po asfalcie przeciągnął ?
Wcale nie słabe Żaden podkład ich nie zakrywał, a bez podkładu wygladałam jakbym miała brudne policzki. Ciemno brązowe plamy na polikach, czole i łukach brwiowych. Wyglądały okropnie. wiem, że pewnie są osoby, które mają jeszcze ciemniejsze plamy. Chcę tylko powiedzieć, że moje były ciemne, bardzo widoczne dla wszystkich, a teraz nie używam nawet podkładu, bo buzia jest jaśniutka i zostały mi jedynie niewielkie cienie na polikach, widoczne już tylko dla mnie, więc działa. Mam nadzieję, że nie powrócą, bo chyba ważny jest powód czy skłonność do powstawania plam. Myślę i mam nadzieję, że skoro u mnie pojawiły się z powodu jakiegoś zaburzenia hormonalnego, to skoro teraz powiedzmy z organizmem jest wszystko ok, to nie ma chyba powodu, żeby one miały powrócić, bo Cos2 usunął je w niecałe 3 tygodnie, czego przez rok nie zrobiły inne preparaty.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:48   #531
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witajcie Cosmelanki

Jestem jedna z Was : i Plamiasta i Cosmelanka. Cosmelan zrobilam w maju 2009 roku i to DZIEKI WAM i temu forum. Nie wyobrazacie sobie ile sie od Was nauczylam i jakim blogoslawienstwem bylo dla mnie odkrycie dzieki Wam Cosmelanu.

Nie udzielalam sie na forum, ale wiernie Was czytalam po nocach. Plamy mialam jak mis Panda i wpadalam w stany ktore znacie…Moj fototyp skory to 4-5.

Minal rok od mojego zabiegu Cosmelan – cienie byly zawsze i teraz oczywiscie powracaja pomimo nakladania filtrow 50, zwlaszcza ten na czole.

Mam w zwiazku z tym do Was kilka pytan i bardzo prosze o odpowiedz.

1. Podobno Cosmelan wolno stosowac rok i trzeba zrobic przerwe. U mnie tak niefortunnie sie zlozylo ze przerwa wypada mi na lato. Co robic? Uzywac go do wrzesnia i zrobic przerwe na jesien?
2. Czy w czasie przerwy z Cosmelanem mozna uzywac innych “wybielaczy”? Mam Thiospot i SVR w “zapasach”.
Mozna ich uzywac w lecie, nie smarujac sie Cosmelanem?

3. Ostatni sloiczek Cosmelanu mi zzolkl…czy mozna taki “zzolkniety” krem uzywac?
Jesli nie na twarz, to na rece/ ramiona?

I wreszcie: jak Wy znosicie slonce na codzien? Kiedy tak swieci i pali (nawet w miescie). Ja sie nabawilam niemal fobii: chodze po chodnikach w cieniu, ciagle z czapeczka z daszkiem nawet jesli do stroju nie pasuje…, co godzine doklepywanie filtru, wakacje nad morzem zamienilam ukochanemu w koszmar (juz mi wybaczono na szczescie).

Nie musze sie opalac, nie zalezy mi na tym, ale z tym ze nawet plywac w morzu nie moge (bo woda zmywa filtry, nie ma co do tego watpliwosci) to sie pogodzic nie moge.

Bardzo Was prosze, napiszcie jak sobie z tym radzicie: bedac jakby nie patrzec niewolnikiem cienia. Umiecie sie jeszcze cieszyc ze “sloneczko wyszlo”?..., jezdzic nad morze, zwiedzac cieple wyspy i kraje?

Nie znam nikogo z problemem plam, nie mam z kim o tym porozmawiac. Bede Wam wiec bardzo wdzieczna za odpowiedz
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:49   #532
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Może zaszalałam z tym stwierdzeniem że cosmelan to badziewie ale widocznie mariolka i zona Rumcajsa miałyście plamy ale naskórkowe. Też mogłyście mieć ciemne i rozlane ale widocznie nie tak głęboko jak niektóre z nas.

Mi zeszło juz kilka warstw naskórka i nadal one są. Ja pewnie mam głęboko aż w skórze właściwej dlatego cosmelan na mnie nie działa i stąd moje stwierdzenie że jest badzieiwem bo lekarze i dermatolodzy wciskają kit że od cosmelanu zejdzie. A jak tylko jakaś klientka przychodzi z reklamacją że plamy wychodzą ponownie to wciskają ciemnote "że na pewno pani nie używała filtra" jak juz każda z nas na punkcie filtrowania ma psychoze. Sami reklamują że od cosmelanu i dermamelanu schodzą plamy ciązowe , melazma, ostuda, przebarwienia lekowe i inne i tak naprawdę połowa w tym kitu. Nawet na KWC neostrata ma lepsze opinie niz cosmelan.
Ja niestety się rozczarowałam tym kremem ale ciesze sie ze niektórym z Was pomógł. Tez bym tak chciała a tak ponad 400 zł wyrzucone w błoto. Wolałabym dziecku za to coś kupic
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:52   #533
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
jesteś bardzo zadowolona mając w perspektywie powrót plam? jasne już chyba zapomniałaś jakie to uczucie,
ja też byłam zadowolona z cosmelanu ale nie długo ...a używasz jeszcze ten dermamelan? może on jest lepszy
A po co się zamartwiać na przyszłość? W końcu to tylko defekt kosmetyczny. To jak z dietą z efektem yo-yo. jak się ma tendencje do tycia, to po prostu nie ma wyjścia - trzeba się pilnować . Jak się nażrę kaszanki czy słodyczy to potem musze pamiętać, aby to jakoiś "wypracować"
Używałam miesiąc, ale jak pisałam kilka stron wcześniej - z plamami walczę od 2008 r. (wcześniej udawałam, że je akceptuję )
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:41   #534
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość

Ja niestety się rozczarowałam tym kremem ale ciesze sie ze niektórym z Was pomógł. Tez bym tak chciała a tak ponad 400 zł wyrzucone w błoto. Wolałabym dziecku za to coś kupic
Widać razem jesteśmy w tych paru procentach (5%?!? chyba) , na ktore cos2 działa nie najlepiej. Tylko pozazdrościć tym 95, którym, plamy schodzą i nie wracają...

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość


1. Podobno Cosmelan wolno stosowac rok i trzeba zrobic przerwe. U mnie tak niefortunnie sie zlozylo ze przerwa wypada mi na lato. Co robic? Uzywac go do wrzesnia i zrobic przerwe na jesien?
2. Czy w czasie przerwy z Cosmelanem mozna uzywac innych “wybielaczy”? Mam Thiospot i SVR w “zapasach”.
Mozna ich uzywac w lecie, nie smarujac sie Cosmelanem?

3. Ostatni sloiczek Cosmelanu mi zzolkl…czy mozna taki “zzolkniety” krem uzywac?
Jesli nie na twarz, to na rece/ ramiona?
Ja bym poczekała z kolejnym cos2 na jesień, z tego co pamiętam to radzą używać przez 9 miesięcy?!? Tak jakoś mi sie kojarzy z ulotki, ale może coś źle zapamiętalłam. ale nie wiem, czy są jakieś dobre rady lekarzy na to...Pomiędzy mozna używać innych, ale może tak być, że preparaty nie zadziałają. Nie mam na to naukowej teorii, ale po cos2 w zasadzie nic na moje =- niezbyt ciemne plamy nie działa..Może skóra się jakoś uodporniła. Nawet zachwalana neostrata. Kremy z wit.C na dzień na pewno Ci nie zaszkodzą, ponoś lepiej filtry na nich leżą. Mój cos2 po jakimś czasie zrobił się bardziej żółty niż na początku..Musztardowy w sumie. Trzymałam w lodówce.
Co do partyzantki na ulicach - witaj w klubie Najchętniej nosiłabym nad sobą parasol, tylko trzymać mi się go nie chce...A podczas niedzielnego mocno popołudniowego spaceru niemal płakałam , bo cała trasa była W SŁOŃCU!!!! Oczywiście miałam na sobie sporą warstwę błyszczącej niemiłosiernie Sorai
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:18   #535
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ja niestety się rozczarowałam tym kremem ale ciesze sie ze niektórym z Was pomógł. Tez bym tak chciała a tak ponad 400 zł wyrzucone w błoto. Wolałabym dziecku za to coś kupic
pociesz się że tylko 400 bo ja wydałam ponad 2 tys razem z kremami nawilżającymi i piegi mi wracają fakt że jakaś różnica jest ale napewno nie warta takiej kasy i z dnia na dzień widze nowe a miało być tak pięknie hehe
ile razy w ciągu dnia smarujecie się filtrami? bo ja nakładam 2 góra 3 razy ,chyba też zacznę nosić czapkę z daszkiem ehhh te nasze kochane słońce wszyscy się opalają tylko czekać aż będą mi docinać że blada jestem jak by to moja wina była że nie mogę się opalać ale za to będę się z nich śmiała jak będą płakać że się spiekli i ruszać się nie mogą
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:56   #536
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sucha 400 to tylko cosmelan a łącznie to już 6 tysięcy niestety
Miałam całą serie laserów IPL i fraxela a później lekarskie peelingi migdałowe a na koniec zaczęłam testować wszystkie kremy - skinoren kilka tubek, seria Thiospot krem i roller, SVR seria, avon seria , neostrata 2 tubki i teraz ten nieszczęsny cosmelan

Niech się spiekają za 10 lat my troche młodziej będziemy wyglądać

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-06-08 o 16:58
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 17:58   #537
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Sucha 400 to tylko cosmelan a łącznie to już 6 tysięcy niestety
Miałam całą serie laserów IPL i fraxela a później lekarskie peelingi migdałowe a na koniec zaczęłam testować wszystkie kremy - skinoren kilka tubek, seria Thiospot krem i roller, SVR seria, avon seria , neostrata 2 tubki i teraz ten nieszczęsny cosmelan

Niech się spiekają za 10 lat my troche młodziej będziemy wyglądać
omg 6 tysięcy kurcze szkoda kasy na to wszystko trzeba się chyba częściej filtrować i naprawdę unikać słońca teraz to do mnie dopiero dotarło kurcze to nam już chyba nic nie pomoże
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:08   #538
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Może zaszalałam z tym stwierdzeniem że cosmelan to badziewie ale widocznie mariolka i zona Rumcajsa miałyście plamy ale naskórkowe. Też mogłyście mieć ciemne i rozlane ale widocznie nie tak głęboko jak niektóre z nas.

Mi zeszło juz kilka warstw naskórka i nadal one są. Ja pewnie mam głęboko aż w skórze właściwej dlatego cosmelan na mnie nie działa i stąd moje stwierdzenie że jest badzieiwem bo lekarze i dermatolodzy wciskają kit że od cosmelanu zejdzie. A jak tylko jakaś klientka przychodzi z reklamacją że plamy wychodzą ponownie to wciskają ciemnote "że na pewno pani nie używała filtra" jak juz każda z nas na punkcie filtrowania ma psychoze. Sami reklamują że od cosmelanu i dermamelanu schodzą plamy ciązowe , melazma, ostuda, przebarwienia lekowe i inne i tak naprawdę połowa w tym kitu. Nawet na KWC neostrata ma lepsze opinie niz cosmelan.
Ja niestety się rozczarowałam tym kremem ale ciesze sie ze niektórym z Was pomógł. Tez bym tak chciała a tak ponad 400 zł wyrzucone w błoto. Wolałabym dziecku za to coś kupic
No niestety moje przebarwienia były głębokie. Nawet 70% kwasy ich nie ruszyły, a Cos2 tak, więc ja jestem wdzięczna za ten krem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:08   #539
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
mi też już wyszły po tygodniu! masakra normalnie przez pierwszy tydzień jak przestałam się już smarować cos miałam skórę jak niemowlak tak się cieszyłam a teraz płakać mi się chce jak patrze w lustro piegi mi wracają nie wiem czemu filtruję twarz i słońca nie było nie no to wszystko bez sensu tyle się męczyłam z cosmelanem i kase wydałam żeby przez tydzień wyglądać jak człowiek aż się boję co po wakacjach będzie

toż pisze cały czas, że póki się używa dem to się jest chronionym od plam, problem jest jak się skończy słoiczek (wtedy chyba nie będę wychodzić z domu)

przy używaniu derm nie można karmić

Mariola, ja też chcę taką pomroczność
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:57   #540
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W takim razie ja mam chyba jakąś pomroczność bo nie stosuję Cos2 gdzieś od dwóch tygodni i nic mi nie wyłazi - żadne plamy. Ani nowe, ani tym bardziej nie widzę tych starych.
TO ja chyba też to mam Przez chwilę będę się czuć lepiej i będę się obserwować przez całe lato.
Wniosek jeden - NIE MA złotego środka . Zawsze jednak można zostać ortodoksyjną muzułmanką i zacząć zasłaniać twarz burką. Przez dziurki na oczy nikt niczego nie zobaczy .
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.