Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 16:13   #751
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a czy mogłabym prosic o linka do tego sklepu,bo na all szukałam i nic w google tez wpisałam i jakies bzdury mi wyskoczyły
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7792444
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 19:18   #752
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
dziękuje bardzotylko szkoda,że nie mają tam neostraty ani cosmelanu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:43   #753
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

jak nie ma jak jest!
http://www.allegro.pl/item1091946690...an_bonusy.html
dermamelan ma silniejszy skład niż cosmelan! ... to kontynuacja cosmelanu

Edytowane przez Spaczyna
Czas edycji: 2010-07-02 o 23:47
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 08:33   #754
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
agaqs czy to ten krem ?


http://sklepestetyka.pl/szczegoly/80...lightening_gel

dziekuje za odpowiedz
Tak to ten żel...
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 09:24   #755
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dziękuje bardzotylko szkoda,że nie mają tam neostraty ani cosmelanu
Mają też sklep internetowy poza Allegro...

http://sklepestetyka.pl/ext/wyszukiw...smelan&x=0&y=0
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 11:00   #756
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Mają też sklep internetowy poza Allegro...

http://sklepestetyka.pl/ext/wyszukiw...smelan&x=0&y=0
dziekuje
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:40   #757
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

W tamtym roku robiłam Cosmolan , przez cały rok było ok zero plam , teraz jednak po tych słonecznych dniach znowu pojawiły się cienie w miejscu plam z tamtego roku , moja kosmetyczka radzi mi uzywać samego kremu cosmolan 2 , myślicie że to pomoże , proszę o odpowiedz we wtorek wyjezdzam na urlop i nie wiem co zrobić .
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 23:03   #758
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
witam wszystkich słonecznie

mam pytanie do dziewczyn które używały dermamelan 2 lub cosmelan 2.......a więc stosuję od tygodnia tylko wieczorem nakładam na 20 min i zmywam,ale łuszczę się minimalnie prawie wcale zaczerwienienia brak ale za to wysyp takie czerwone chrostki czy wy też miałyście wysyp? jak myślicie jeśli się nie łuszczę to krem działa......nie chcę dawać na dłużej bo boję się dużego podrażnienia i łuszczenia bo taka delikatna skóra jest bardziej podatna na słońce.......myślicie że jest sens używać teraz ten derm2 ja stosuję tylko n plamymam dylemat
Ja przez pierwsze dni kładłam 3 x dziennie na całą twarz krem Derm2. po kilka godzin non stop, więc strasznie mi skóra na początek schodziła. Po pierwszym nałożeniu już po 3 godzinach byłam czerwonawa na gębie - ale ja tam poszłam na całość, terapia szokowa.
Co do krostek - jak zaczęłam wybielanie u kosmetyczki 2 lata temu (różne kwasy) to też na początku straszne pryszcze i krosty mi wyskakiwały, jakby wszystko co do tej pory było w głębi w skórze chciało nadal wyjść. Bardzo długo mi się ta skóra uspokajała.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mentoska37 Pokaż wiadomość
W tamtym roku robiłam Cosmolan , przez cały rok było ok zero plam , teraz jednak po tych słonecznych dniach znowu pojawiły się cienie w miejscu plam z tamtego roku , moja kosmetyczka radzi mi uzywać samego kremu cosmolan 2 , myślicie że to pomoże , proszę o odpowiedz we wtorek wyjezdzam na urlop i nie wiem co zrobić .
P
Po swoich doświadczeniach z samym Derm2 myslę, że możesz lecieć na samym kremie bez maski
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 10:03   #759
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez zona Rumcajsa Pokaż wiadomość
Co do krostek - jak zaczęłam wybielanie u kosmetyczki 2 lata temu (różne kwasy) to też na początku straszne pryszcze i krosty mi wyskakiwały, jakby wszystko co do tej pory było w głębi w skórze chciało nadal wyjść. Bardzo długo mi się ta skóra uspokajała.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------
Tak między Bogiem a prawdą nie można przesadzić z kwasami i zdzieraniem bo mozna się nabawić tradziku różowatego a o tym dermatolodzy gnojki jedne nie informują.
To nie jest tak że mamy tyle syfu wewnątrz skóry i on chce wyjsc tylko skóra jest tak mega podrazniona ze sie jakos zaczyna bronic.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 10:26   #760
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Tak między Bogiem a prawdą nie można przesadzić z kwasami i zdzieraniem bo mozna się nabawić tradziku różowatego a o tym dermatolodzy gnojki jedne nie informują.
To nie jest tak że mamy tyle syfu wewnątrz skóry i on chce wyjsc tylko skóra jest tak mega podrazniona ze sie jakos zaczyna bronic.
Rzeczywiście, nie wiedziałam o tym. Jakoś stopniowo udało mi się "pozbyć" tego problemu, teraz dopada mnie czasem jakieś pojedynczy wysyp, głównie z okazji miesiączki (jakbym była nastolatką - mam już lat 30+ i dwoje dzieci). Super na czystość skóry twarzy wpływa mi Clinique system 3 kroków, chociaż strasznie to drogie. No i stosowanie toniku przy obłażącej skórze twarzy było czasami mocno nieprzyjemne.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:31   #761
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Co tu tak cicho?!? Wyjechałyście czy tak się wybielacie, że siłki brak, żeby coś skrobnąć?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 19:12   #762
Lu23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hello,
ja po lekturze forum i konsultacjach z dermatologami też się zdecydowałam i właśnie siedzę jeszcze z cos1 na twarzy a słoiczek cos2 czeka.

ukochany nie wrócił jeszcze do domu i czeka go niespodzianka
ciekawa jestem czy silne pieczenie już w trakcie 3 godziny z cosmelanem 1 jest normalne...

ciekawa jestem jakie będą efekty ale mam nadzieję że skoro jest tyle fanek tego zabiegu to jest on skuteczny.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po...
Lu23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:52   #763
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?!? Wyjechałyście czy tak się wybielacie, że siłki brak, żeby coś skrobnąć?
Witaj Beata2906,

Ano cichutko sie zrobilo, wakacje..., tez zauwazylam...

Osobiscie z przerazeniem mysle o wyjsciu z domu od 2 tygodni:tu gdzie mieszkam granatowe niebo, slonce ostre i 35°. Filtr scieka, fryzura, a raczej jej brak od czapeczek okropna...
Ludzie z twarzami do slonca w kafejkach, na basenach odkrytych, a ja zaczynam miec "letnia depresje"
Na rower wychodze dopiero w nocy...
Mimo cosmelanu 2 nakladanego profilaktycznie, ciapania sie filtrami cienie ciemnieja

Mam nadzieje ze reszta Kobitek ma sie lepiej
Milego dnia wszystkim zycze!

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lu23 Pokaż wiadomość

ciekawa jestem czy silne pieczenie już w trakcie 3 godziny z cosmelanem 1 jest normalne...

ciekawa jestem jakie będą efekty ale mam nadzieję że skoro jest tyle fanek tego zabiegu to jest on skuteczny.

Witaj Lu23

Mnie niewiele piekla maska, ale z tego co czytalam wiele dziewczyn cierpialo z powodu pieczenia, wiec to chyba normalne.
Efekty beda na pewno, nie martw sie. Buzia jest jak odrodzona, mozna sie w niej na nowo "zakochac"
Problem jest pozniej: jak ja zachowac w tym stanie, zwlaszcza latem...

Powodzenia!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:17   #764
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
Witaj Beata2906,

Ano cichutko sie zrobilo, wakacje..., tez zauwazylam...

Mimo cosmelanu 2 nakladanego profilaktycznie, ciapania sie filtrami cienie ciemnieja
---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Efekty beda na pewno, nie martw sie. Buzia jest jak odrodzona, mozna sie w niej na nowo "zakochac"
Problem jest pozniej: jak ja zachowac w tym stanie, zwlaszcza latem...
No więc ja dlatego odkładam odplamianie na jesień. Może jakiś geniusz wymyśli do tego czasu cudowny środek, po którym plamy nie tylko znikną, ale nigdy nie wrócą Za co dostanie jakiegoś NoblaNa razie filtr, korektor i cudowny - ponoć - puder diamentowy z BU, który dzisiaj odbieram i będę wieczorem testować
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:12   #765
Lu23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej,
cosmelan - dzień drugi...
miałam maskę na 2/3 twarzy i teraz te miejsca które były zdrowe i na których nie było cos 1 są jak dawniej. tam gdzie cosmelan 1 wyglądam jakbym mocno przesadziła z opalaniem. efekt łaciatej krówki ale przynajmniej zapłaciłam mniej.
chyba muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i może nawet dziś użyję na noc cos2.
czy po cos1 siedziałyście w domu? zastanawiam się czy się nie nałożyć grubej warstwy fluidu i nie wyjść...

lu łaciata
Lu23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:51   #766
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Lu23 Pokaż wiadomość
hej,

czy po cos1 siedziałyście w domu? zastanawiam się czy się nie nałożyć grubej warstwy fluidu i nie wyjść...

lu łaciata
Fluidu?!? Po cosmelanie przez miesiąc nie powinno się stosować kolorowki, z tego, co wiem...Warstwa filtra byłaby stosowniejsza...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:31   #767
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hola ! witam z wakacji

widze ,ze macie sie calkiem niezle , no ja tez nie narzekam , jestem w koncu w moim raju dokladnie tam gdzie znajduje sie wulkan z mojego avatarka

serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pracujacych oraz wypoczywajacych w domku lub na innych urlopikach
albo jak mawiaja tubylcy saludos

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-07 o 21:33
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 23:09   #768
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
No więc ja dlatego odkładam odplamianie na jesień. Może jakiś geniusz wymyśli do tego czasu cudowny środek, po którym plamy nie tylko znikną, ale nigdy nie wrócą Za co dostanie jakiegoś NoblaNa razie filtr, korektor i cudowny - ponoć - puder diamentowy z BU, który dzisiaj odbieram i będę wieczorem testować
Daj znac Beata2906 co sadzisz o tym pudrze
Osobiscie odplamialam sie ponad rok temu, w maju, ale cos2 caly czas uzywalam. Cel: byc ZAWSZE bez plam

Rowniez polecam odplamianie sie na jesien "poczatkujacym" - mniej stresu, dluzej ladna buzia...

I rowniez modle sie o jakiegos GENIUSZA ktory wymysli cos na zlikwidowanie plam raz na zawsze i na filtr w ktorym bedzie mozna sie pokapac i poplywac w morzu nie panikujac ze plamy powroca , bo na opalaniu sie to mi nie zalezy, ale na korzystaniu "normalnym" z lata to baaardzo

Badzmy w tej modlitwie razem! W grupie sila!:p liz:

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Fluidu?!? Po cosmelanie przez miesiąc nie powinno się stosować kolorowki, z tego, co wiem...Warstwa filtra byłaby stosowniejsza...

Oj tak tak: zadnego fluidu!!! warstwa filtru i to spora, tylko to przy cosmelanie; jego poczatkach!!!

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hola !
serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pracujacych oraz wypoczywajacych w domku lub na innych urlopikach
albo jak mawiaja tubylcy saludos
Hm...hola i saludos, cos mi to mowi!
Wspaniale ze dobrze sie bawisz!
Az podziwiam szczerze dobry nastroj przy obecnych upalach i nawet zazdroszcze (humoru, a nie upalow!)
pozdrowienia dla ciebie rowniez!!! Obys wypoczela za wszystkie czasy!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:45   #769
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapiś baw się dobrze i wróć bez plamja dopiero 23 lipca jadę nad morzemam nadzieję że nie będzie jak w tamtym roku i pogoda dopisze
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 13:16   #770
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lapiś baw się dobrze i wróć bez plamja dopiero 23 lipca jadę nad morzemam nadzieję że nie będzie jak w tamtym roku i pogoda dopisze
Wypoczywaj, wypoczywaj i wracaj BEZ plam Może będziesz miała jakąś sensowniejszą pogodę niże te zabójcze ponad 30 stopni. Bo we Wrocławiu w najbliższym czasie to jakieś 35 nam prognozują...Zacznę marzyć o deszczu Testuję puder diamentowy, nie bardzo umiem nakładać te sypkie...Dobrze matuje Soraję, chociaż lekki blysk zostaje, ale taki mi nie przeszkadza. A może dałam go za mało, ale boję się maski...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:26   #771
Lu23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Skonsultowałam to stosowanie fluidu itp z p. dermatolog z kliniki. Okazuje się że ogólnie kosmetyki kolorowe są odradzane po zabiegu ponieważ substancje w nich zawarte mogą powodować podrażnienie ale raczej nie powinny zaszkodzić leczeniu.

więc ja nakładam warswę delikatnego podkładu z filtrem 20 na filtr 50 i wychodzę...
lu

Cytat:
Napisane przez Beata2906
Fluidu?!? Po cosmelanie przez miesiąc nie powinno się stosować kolorowki, z tego, co wiem...Warstwa filtra byłaby stosowniejsza...


Oj tak tak: zadnego fluidu!!! warstwa filtru i to spora, tylko to przy cosmelanie; jego poczatkach!!!
Lu23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:30   #772
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Wypoczywaj, wypoczywaj i wracaj BEZ plam Może będziesz miała jakąś sensowniejszą pogodę niże te zabójcze ponad 30 stopni. Bo we Wrocławiu w najbliższym czasie to jakieś 35 nam prognozują...Zacznę marzyć o deszczu Testuję puder diamentowy, nie bardzo umiem nakładać te sypkie...Dobrze matuje Soraję, chociaż lekki blysk zostaje, ale taki mi nie przeszkadza. A może dałam go za mało, ale boję się maski...
Ja lubię ciepełkoale martwię sie o plamyZnalazłam nowość Rossmanna-filtr 30 ale nie klei się i jest wogóle super(tylko testowałam)niestety na pierwszym miejscu ma alkohol, więc do twarzy nie bardzo
Pudry najlepiej nakładać pędzlem
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:32
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 23:13   #773
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hejka , jak tam u Was takie piekielko to nie zazdroszcze ...ja mam fajna pogode , chociaz dzis dosc upalnie bylo na plazy , slonecznie ....ale pod parasolkiem w cieniu ok ...ogolnie to tu u mnie na urlopie nie ma przegiecia jesli o temperatury chodzi ....
co mi osobiscie pasi

sie trzymajta pozdrowionka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 09:45   #774
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Pudry najlepiej nakładać pędzlem
No co TY?!? To jakieś uzależnienie, próbuję przestawić się na zestaw filtr+ korektor+puder diamentowy, bez fluidu!, bo za gorąco i czuję się jakbym z domu półnaga wychodziła...Tak jakoś za mało na tej twarzy
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:50   #775
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Kończę drugą tubkę neostraty. Jestem zadowolona bo z tego co piszecie po cosmelanie nie można używać kolorówki - no już się widzę bez makijażu... Neo chyba zostanie moim KWC i nie opuści mnie do końca dni moich - bo sprawdziła się rewelacyjnie. Co do filtrów to nie wydziwiałam tylko wzięłam co to uważałam za słuszne - przeczytałam kilka ulotek i zapodałam La Roche-Posay Anthelios +50 - lekka emulsja, nakłada się fajnie, po około 20 minutach nakładam podkałam i nie spływa w ciągu dnia. Jestem zadowolona. Dobija mnie tylko pogoda - unikam słońca jakby było moim największym wrogiem - dziewczęta pozdrawiam i oby do jesieni

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

A puderze diamentowym może coś więcej napiszecie?
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:06   #776
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Kończę drugą tubkę neostraty.
---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

A puderze diamentowym może coś więcej napiszecie?
Tu masz wszystko o pudrze...

http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-diamond.html

Jak długo używasz tej neostraty...Bo ponoć przez 3 miesiące można i przerwa...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:21   #777
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Tu masz wszystko o pudrze...

http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-diamond.html

Jak długo używasz tej neostraty...Bo ponoć przez 3 miesiące można i przerwa...
Za chwilke będzie 3 miesiąc jak używam Neo, podeszłam do niej bardzo sceptycznie bo już mi nic nie pomagało a cosmelan jednak jest dużym wydatkiem no i potem trzeba się nieco nacierpieć, a że Neo w cenie jest umiarkowanej więc 6 maja rozpoczęłam kuracje z Neo. Plamy bardzo wyjaśniały - a mam porównianie bo przed kuracją zrobiłam sobie zdjęcia - o matko jaka różnica - najważniejsze też jest to, że znajome mówią, że mam piękną cerę i nawet moja kosmetyczka to zauważyła. Wiem, że nie każdemu może Neo przynieść takie efekty ale moim zdaniem warto spróbować. Pewnie jak skończę tubkę to zrobię przerwę na miesiąc...i potem znowu kuracja

Edytowane przez agaqs
Czas edycji: 2010-07-11 o 13:22
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:30   #778
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Za chwilke będzie 3 miesiąc jak używam Neo, podeszłam do niej bardzo sceptycznie bo już mi nic nie pomagało a cosmelan jednak jest dużym wydatkiem no i potem trzeba się nieco nacierpieć, a że Neo w cenie jest umiarkowanej więc 6 maja rozpoczęłam kuracje z Neo. n
To chyba duzo nakładasz?!? Bo ja używałam neo jakieś cztery miesiące, ale na plamy, zostało mi jakieś pół tubki na jesienną kurację. Chociaż ja akurat żadnych efektów nie widzę, więc nie wiem, czy to ma sens Kurczę, a może ja za mało kładę tego lepiszcza?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 14:35   #779
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Nakładam na całą twarz, tak jak krem, omijam tylko okolice oczu. Faktem jest, że kleję się bardzo, ale pomaga. Beata nie na każdego działa...ja miałam plamy typowo pigmentacyjne o podłożu hormonalnym... Neo działa na mnie bo samo to, że ma ph10 to na moją cerę dobrze robi, może powinnaś spróbować na początek peelingu, żeby twarz przygotować. Ja dwa razy na tydzień robię sobie peeling z isis pharma glyco-A 12% - fajnie oczyszcza skórę i powoduje lepsze działanie poźniej stosowanych kremów.
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 16:15   #780
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Nakładam na całą twarz, tak jak krem, omijam tylko okolice oczu. Faktem jest, że kleję się bardzo, ale pomaga. Beata nie na każdego działa...ja miałam plamy typowo pigmentacyjne o podłożu hormonalnym... Neo działa na mnie bo samo to, że ma ph10 to na moją cerę dobrze robi, może powinnaś spróbować na początek peelingu, żeby twarz przygotować. Ja dwa razy na tydzień robię sobie peeling z isis pharma glyco-A 12% - fajnie oczyszcza skórę i powoduje lepsze działanie poźniej stosowanych kremów.
Zaraz sobie poczytam o tym pilingu, dzięki
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.