szok na rozmowie kwalifikacyjnej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 13:14   #1
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664

szok na rozmowie kwalifikacyjnej...


Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w banku, miała to być praca typowo biurowa zresztą chyba jak każda praca w banku Czytając juz wcześniej wiele na temat stroju na rozmowe kwalifikacyjną i rozmawiając wczoraj z mamą załozyłam czarne buty z zakrytymi czubkami, czarną satynową spódniczke do kolan i różowy żakiet. Chciałam wyglądać elegancko a jednocześnie nie staro czyli tak jak wydawało mi się powinna wyglądać osoba ubiegająca się o pracę w banku. I chyba tym większy był mój szok, kiedy zobaczyłam, że dziewczyna czekająca na rozmowę przede mną miała na sobie zółte klapki, białą mini i czarną bardzo wydekoldowaną bluzkę, a chłopak stojący za mną luźne spodnie i koszulę w hawajskie nadruki. I wtedy poczułam się dziwnie i zaczęłam się zastanawiać czy to z moim podejściem do pracy jest coś nie tak czy z ich????
ps. Nie napisałam tego w żaden sposób złośliwie dla tych osób ale chciałam poprostu się dowiedzieć co Wy myślicie na temat ubioru na rozmowe o prace...
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:19   #2
jolka2217
Raczkowanie
 
Avatar jolka2217
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 90
GG do jolka2217
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Princessca mi sie wydaje tak jak tobie że na rozmowe kwalifikacyjną w sprawie pracy i na dodatek do banku należało sie ubrać elegancko
jolka2217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:20   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

trochę dziwne żeby na rozmowę kw. do banku przyjsć w trampkach
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:24   #4
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

moim zdaniem ubrałas się bardzo odpowiednio Schludnie i odpowiednio do miejsca. Strój wiele mówi o nas samych, często pierwsze wrażenie jest bardzo istotne i warto wyglądac schludnie, czysto i "profesjonalnie", tym bardziej, że chodzi o bank. Koszula hawajska czy biała mini to moim zdaniem dobry ubiór dla ubiegających sie o prace w barze w jakims kurorcie nadmorskim, ale nie do banku. Mam nadzieję, ze ci się powiedzie i dostaniesz tę pracę trzymam kciuki
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:27   #5
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

W moim przekonaniu na rozmowe kwalifikacyjna należy przyjść elegancko ubranym.I czytając Twój post troche mnie zdziwiło podejście innych osób.
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:27   #6
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

No właśnie ja mam takie samo zdanie jak Wy że na rozmowe a tym bardziej do banku należy ubrać sie odpowiednio i szczerze gdybym to ja była osobą zatrudniającą to w pewien sposób poprostu poczułabym sie zlekceważona ubiorem co niektórych osób
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 13:28   #7
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

nie szukałam do tej pory pracy więc nie mam doświadczeń ale gdyby już przyszło co do czego to na pewno ubrałabym się w takim stylu jak ty. szczególnie jeśli chodzi o pracę w baknu gdzie nawet na codzień wypada się ubrać ciut bardziej elegancko. na pewno dobrze zrobiłas wybierajac taki strój jak piszesz bo nie byłas ubrana zbyt poważnie ale też nie lekceważące (ja gdybym była pracodawcą zdiwiłabym się jakby mi ktos przyszedł w hawajskiej koszuli). poza tym tyle się pisze o stroju na rozmowę i zwykle powtażają się opinię żelepiej wybrac elegancki strój więc myślę, że zrobiłaś dodrze. a juz na powno lepiej że ubrałaś szpilki niz żółte klapki ()
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 14:19   #8
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

bardzo ładnie byłas ubrana.Poza tym jesli miałas taka konkurencje to juz możesz uważac się za przyjetą
GRATULUJĘ
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:31   #9
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Moim zdaniem idąc na rozmowę o pracę trzba ubrać się elegancko ale też bez przesadyzmu.Ty z ubiorem trafiłaś w samo sednoPewnie tamta panienka odsłaniając tyle ciała liczyła, że szybciej dostanie robote, a koleś chciał wyjść na luzaka
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:17   #10
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Oczywiście, że byłaś dobrze ubrana. Nie przyszłoby mi do głowy założyć klapki i dekolt do pasa na rozmowę kwalifikacyjną do banku, albo w ogóle ubrać się w ten sposób do pracy w takim miejscu. Zresztą dziewczyny, czy miałybyście zaufanie do bankowca, który podpisuje z wami umowę o kredyt ubrany w hawajską koszulę? Są niestety na tym świecie zawody, w których dowolność w ubiorze służbowym jest niezbyt mile widziana. Prawnik, bankowiec, agent ubezpieczeniowy... a wyobrażacie sobie panią doktor z długimi i pomalowanymi na czerwono tipsami ...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:26   #11
monia_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

sAM PRZEPROWADZAM ROZMOWY I MOGE CIE USPOKOIC. W koncu to Ty bedziesz reprezentowac firme, ktorej ludzie powierzaja pieniadze. Pan w koszuli czy laska w klapkach nie wygladaja wiarygodnie
monia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 15:32   #12
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

no mam nadzieje ze dostane te prace bo nie ukrywam ze bardzo bym tego chciala i dziekuje wszystkim za miłe słowa i za uświadomienie mi ze to nie za mną było coś nie tak
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:50   #13
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

łoo hehehe sama znam takie dziewcyzny gdzie na rozwmoe kw przychodzily w takich strojach ..
Ja uwazam ze trzeba sie ubrac skromnie elegnacko no i tak aby strojz nas nie zorbil 40 latki .

wiesz taki ubior jak wymienilas nie za bardzo odpowiada w pracy w banku
Ty, oczywscie byla ubrana odpowiednio(sadzac z opisu)

Buhahah w klapakach no ja nie moge to w stroju kapielowym mogla przyjsc hehehehe i czapką na glowie , no nie moge

Princessca ja zycze Tobie abys dostala tą prace pewnie jak i reszta wizanek
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 16:12   #14
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Mysle , ze te osoby przed toba nie wazne z jakim c.v i tak odpadly
Niedawno musialam przeprowadzic wstepna selekcje c.v na stanowisko ktore sie zwalnialo i wyobrazcie sobie , ze dostalam c.v od dziewczyny - wraz ze zdjeciem bo taki byl wymog - ale w bieliznie! , nastepne bylo z cala sesja fotgraficzna- panna wypinala sie jakby to byl casting na "pania do towarzystwa"
juz nie mowie tutaj o dziewczynach ktore przyszly chyba prosto z solarium..A szkoda- niektore mialy naprawde ciekawe doswiadczenie i umiejetnosci..Ale hebanowa opalenizna plus makijaz z uzycie sporych ilosci ciemnych cieni ..i puder nablszczajacy na dekolcie!(sic!)
nie pracuje juz ( na szczescie) w firmie gdzie sa sztywne zasady ubioru- ale ma byc elegancko i schludnie.Ale w mojej poprzedniej- wspominalas ze ubralas rozowa marynarke? dozwolone byly szare, czarne, i granatowe.spodnica za kolano w podobnym kolorze plus zawsze rajstopy.buty z zakrytymi palcami. bluzka biala, bezowa. Ewentualne wariacje- opaszka, krawat (damski dla przekory
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:21   #15
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Nie wyobrażam sobie by na rozmowe przyjsc w stroju plażowym!!
Szukanie pracy to cieżka "praca"
Zawsze obowiązują pewne reguły.
Właśnie kiedyś zastanawiałam się na jakiej zasadzie jednych osób się przyjmuje a innych nie (jak bardzo istotny jest wygląd)
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:41   #16
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Moim zdaniem bylas ubrana jak najbardziej odpowiednio to tamta dziewczyna powinna czuc sie 'dziwnie'skor wyskoczyla w takim stroju
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:21   #17
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Ostatnio w Miescie Kobiet na tvn style byl program o ubieganiu sie o prace i tamtejsze panie specjalistki napewno by Cie pochwalily Chyba nawet bylo cos o koszulach hawajskich i zostaly one bardzo skrytykowane
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:27   #18
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

princessca, twoj stroj powiedzial o tobie, "mowilas nim, ze jestes odpowiedzialna i dyspozycyjna a oni obiboki, nikogo nie obrazajac, rownie dobrze ta panienka mogla przyjsc na rozmowe w bikini, bo przeciez jest lato a w zwiazku z tym i upal
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:47   #19
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

hmmm dobrze sie ubralas. to tamci jacys dziwni
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 21:12   #20
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

w zyciu nie poszłabym na rozmowe do banku w klapach mini czy hawajskiej koszuli. wogole do tej pory nawet sobie nie wyobrazałam ze tak ktos zrobi
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:20   #21
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

dziwne podejscie takie ...olewajace pracodawce ....ciekawe czy ich przyjmą
No..chyba jednak nie maja szansy...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:31   #22
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Dzieki dziewczyny za słowa otuchy ale niestety nie udało sie mam tylko głęboką nadzieję ze i oni tej pracy nie dostali by chyba bym sie usmiała po pachy gdy by tak było
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 22:11   #23
izabelka
Raczkowanie
 
Avatar izabelka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 163
GG do izabelka
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

A moze ten bank jest filia jakiegos hawajskiego banku
izabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 23:12   #24
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

ja byłam ponad tydzień temu na 3 etpach rozmowy kwalifikacyjnej na staż do firmy farmaceutycznej

i też mocno sie zdziwiłam, bo dziewczyny poprzychodziły np. w bluzeczkach na ramiączkach wyglądających jak porozciągane podkoszulki , jednej było widać połowę pleców - w sumie na tym 1 etapie były tylko testy,ale wg mnie taki strój jest bardzo nieodpowiedni - byłam w lekkim szoku

na 2 i 3 etapie już nie miałam kontaktu z "przeciwnikami", bo każdy był umówiony na konkretną godzinę, ale z tego co zauważyłam osoby przede mną i za mną był juz ubrane elegancko.... przypuszczam, że te osoby w podkoszulkach "out"
teraz czekam na odpowiedź, zależy mi na tym stażu bardzo i trochę się niecierpliwię bo mają czas na odp 2 tyg i termin mija niby jutro, a na forum gazety.pl/praca wyczytałam,że ktoś tam dzwonił 29.07 i powiedzieli ,żeby czekać cierpliwie ..........łatwo powiedzieć, ale powiedzieli,że zadzwonią niezależnie od decyzji (czy będzie pozytywna czy negatywna) i poinformują o wynikach rekrutacji
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 23:42   #25
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Tez zdarzalo mi sie spotykac na rozmowach kwalifikacyjnych takie osoby . Usmiecham się, bo wiem, że taka konkurencja to nie konkurencja - zawsze wygrywałam z takimi "ignorantkami" w dzinsach i wydekoltowanym sweterku.
Chociaz pamietam ze na pierwszej rozmowie bylam w szoku... Bylam jedyna osoba ubrana elegancko... Oczywiscie wyszło to na moją korzyść bo pracę dostałam .
Tak więc nie ma co się martwić jeśli spotka sie taka "konkurencje" . Powiedziałabym nawet, że warto się z tego cieszyć
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 01:15   #26
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

A mi się wydaje, że nie trzeba się bardzo stroić na romowę kwalifikacyjną, obojętnie gdzie chciałoby się pracować. To, że na taką rozmowę nie przyjdę w żakiecie i spodniach na kancik nie znaczy, że będę w pracy chodzić jak ostatnia fleja. Myślę, że najlepiej ubrać się w miarę normalnie, strój klasyczny, oczywiście trzeba być schludnym, coś bardzo odkrytego lub typowo sportowego odpada. Ale przesadzać nie ma co. Ja na rozmowach byłam ubrana normalnie - bluzka bez wzorów, o klasycznym kroju i stonowanym kolorze (ostatnio niebieskawa, na krótki rękaw, bez dekoltu) i spodnie marmurkowe, czarne mokasyny, żadnych żakietów i tylko bdrobniutka biżuteria, no i makijaż - który udawał, że go nie ma Pracę dostałam
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 11:11   #27
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Jak Cię widzą.... Znacie to zapewne wszystkie.
Niedawno przeprowadzałam rozmowy kwalifikacyjne z prawie 400 kandydatkami na stanowisko sekretarki medycznej. O zgrozo!!! Szczerze mogę powiedzieć, że tylko ok 5% z nich z samego wyglądu nadaje sie do pracy. Jednej z nich (zresztą bardzo ładnej dziewczynie) byłam zmuszona powiedzieć, że chyba pomyliła firmy, bo składa papiery do prywatnej kliniki, a nie do agencji towarzyskiej. Wiem, że to dyskryminacja, ale niestety tak jest i już! Ja osobiście nie chciałabym być obsługiwana przez różową, wypacykowaną lalkę z natapirowanymi włosami ubraną w supermini i kabaretki, a na dodatek gnącą się na wysokich szpilkach.
Strój jest przejawem szacunku do naszego rozmówcy, dlatego w pracy najczęściej nie ma miejsca na ekspersję swojej osobowości. Tą zostawiamy na inne okazje.
Oczywiście są firmy, gdzie oryginalność jest bardzo ceniona, ale bank absolutnie do takich nie należy. Dlatego zrobiłaś najlepiej jak mogłaś.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:36   #28
karolka_55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do karolka_55
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Dziewczyny ja mam rozmowę dokładnie za godzine.... Strasznie się boję!!!
Mam na sobie białą dopasowaną bluzeczkę z kołnieżykiem i beżową spódniczkę do kolan. Wczoraj przetrząsnęłam całą szafę zanim coś wybrałam. Mój Brat stwierdził ze w tym wyglądam najlepiej... zobaczymy

Trzymajcie kciuki...
karolka_55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:55   #29
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Oczywiście ze bedziemy trzymac kciuki
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:38   #30
madzioszka84
Raczkowanie
 
Avatar madzioszka84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: gdzieś w łódzkim
Wiadomości: 92
Dot.: szok na rozmowie kwalifikacyjnej...

Jestem właśnie na etapie poszukiwania pracy i podobnie jak Ty nieraz już byłam w szoku strojów i zachowania ludzi przybywających na rozmowy kwalifikacyjne. Ja staram się ubrać elegancko, schludnie i nie wyzywająco na taką rozmowę. Niezależnie od firmy, oferowanego stanowiska i układów panujących w firmie. W końcu pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.
madzioszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.