Zmiana koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 13:38   #1
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155

Zmiana koloru


Okay... Nigdy nie farbowałam włosów i zbieram się tak od dłuższego czasu nie wiedząc co mi będzie pasowało.
Jestem strasznie blada (mimo że np. teraz piję nałogowo sok marchewkowy i smaruję się balsamem brązującym) - więc kiedy tego nie robię jest jeszcze gorzej. I mam niebieskie oczy. Mam wrażenie że przy moich włosach giną mi strasznie oczy i brwi. Oczy maluję ale brwi nie mogę... nie przełamię się. Wyglądam śmiesznie z ciemnymi. Dlatego myslałam o zmianie kolorku.
Mogę pojechać odważnie, co mi tam. Myślę o kolorach typu: blond (nie platyna, raczej taki średni albo jasny), jakiś odcień rudości (tego się nieco boję) lub po prostu podobny do mojego ale nieco jaśniejszy (karmelowy?). Na pewno coś jaśniejszego od brwi.
Czy może jednak zostać przy swoich?
Dla mocnej zmiany jak jasny blond pójdę do fryzjera. Dla delikatniejszej - jak karmel - spróbuję sama w domu.
Proszę o radę.


Fryzurkę też bym chętnie zmieniła bo teraz jest taka nijaka - ale prostuję keratynowo włosy i boję się że jak podetnę mocniej to się zrobi bałagan.

Załączam zdjęcie z mojego dzisiejszego bałaganu.(1wsze). Na drugim widać pełnię mojej bladości :P.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto2.jpg (33,9 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj2.jpg (55,0 KB, 114 załadowań)
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 18:58   #2
gosienka9117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmiana koloru

ładnie bd Ci w jasnym brązie, blondzie takim normalnym nie za jasnym i rudym. A włosom nadaj objętości- wycieniuj i zrób grzywke na bok, ale myślę że w prostej też bd okey
gosienka9117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:45   #3
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez gosienka9117 Pokaż wiadomość
ładnie bd Ci w jasnym brązie, blondzie takim normalnym nie za jasnym i rudym. A włosom nadaj objętości- wycieniuj i zrób grzywke na bok, ale myślę że w prostej też bd okey
No cieniowanie i grzywka właśnie nie bardzo. Po keratynowym prostowaniu jak włosy są za krótkie to już nie są proste . Wiem po tych krótkich przy twarzy ktore musze ciagle prostowac.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 21:05   #4
szalona sroczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmiana koloru

ładnie ci w obecnym kolorze
__________________
Zapraszam do mnie, może znajdziecie coś ciekawego - kosmetyki, błyskotki, życie
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
szalona sroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 05:34   #5
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez Isabells Pokaż wiadomość
Okay... Nigdy nie farbowałam włosów i zbieram się tak od dłuższego czasu nie wiedząc co mi będzie pasowało.
Jestem strasznie blada (mimo że np. teraz piję nałogowo sok marchewkowy i smaruję się balsamem brązującym) - więc kiedy tego nie robię jest jeszcze gorzej. I mam niebieskie oczy. Mam wrażenie że przy moich włosach giną mi strasznie oczy i brwi. Oczy maluję ale brwi nie mogę... nie przełamię się. Wyglądam śmiesznie z ciemnymi. Dlatego myslałam o zmianie kolorku.
Mogę pojechać odważnie, co mi tam. Myślę o kolorach typu: blond (nie platyna, raczej taki średni albo jasny), jakiś odcień rudości (tego się nieco boję) lub po prostu podobny do mojego ale nieco jaśniejszy (karmelowy?). Na pewno coś jaśniejszego od brwi.
Czy może jednak zostać przy swoich?
Dla mocnej zmiany jak jasny blond pójdę do fryzjera. Dla delikatniejszej - jak karmel - spróbuję sama w domu.
Proszę o radę.


Fryzurkę też bym chętnie zmieniła bo teraz jest taka nijaka - ale prostuję keratynowo włosy i boję się że jak podetnę mocniej to się zrobi bałagan.

Załączam zdjęcie z mojego dzisiejszego bałaganu.(1wsze). Na drugim widać pełnię mojej bladości :P.
Witaj kochaniutka. Faktycznie jesteś jakaś nijaka.
Ja również mam jasną karnację i niebieskie oczy. Zawsze miałam włosy koloru brązowego. Ostatnio noszę czuprynkę z platynowymi pasemkami i powiem Ci, że wyglądam młodziej i bardziej mi to pasuje. Teraz przed świętami planuję zrobić więcej jasnych pasm by się bardziej rozjaśnić. Fryzurkę mam asymetryczną tzn grzywkę i jeden bok dłuższy od drugiego. Tobie proponuję coś podobnego.Fajna z Ciebie dziewucha więc przyda Ci się jakaś odważniejsza odmiana.
Może dzisiaj? Zrób sobie coś extra na Dzień Kobiet
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:40   #6
karolinaiewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zmiana koloru

cześć jeżeli chodzi o twoja pierwszą koloryzację to polecam loreal casting creme gloss

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

włosy masz badzo ładne, może na początek podetnij końcówki tak 3 cm wycieniuj tylko na końcach. używaj kosmetyków nadających objętości, susz i układaj na okrągłej szczotce końce włosów wyprostuj. Jak zafarbujesz włosy i podetniesz tak niewiele to zobaczysz zupełnie inną dziewczynę
karolinaiewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.