kosmetyczka z Rzeszowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 18:26   #1
claudiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3

kosmetyczka z Rzeszowa


cześć jestem tutaj nowa. chciałabym poznać wasze opinie dotyczące kosmetyczek z terenu Rzeszowa. macie jakąś sprawdzoną i dobrą? od lat walczę z trądzikiem i ogólnie mam problemy skórne, często wyskakują mi pryszcze, najgorzej jest przed okresem albo gdy pozwolę sobie na zbyt dużo słodyczy ( niestety ciężko sobie odmówić chwili przyjemności ). nie wiem jak się tego pozbyć, byłam już u kosmetyczki 2 razy na oczyszczanie manualne, za pierwszym razem cera znacznie się poprawiła. jednak po kolejnej wizycie wyskoczyły mi guzy ( najprawdopodobniej to przez to że kosmetyczka po prostu nie powyciskała do końca zaskórników). na punkcie twarzy mam największe kompleksy, niestety muszę ukrywać cere pod fluidem ( używam z firmy pharmaceris). chciałabym się wybrać do kosmetyczki na oczyszczanie, najlepiej sprawdzonej. może jest tutaj ktoś komu kosmetyczka pomogła wyjść z problemów z cerą?
claudiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 16:02   #2
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyczka z Rzeszowa

Hej ja mogę polecić z czystym sumieniem CENTRUM DERMATOLOGII MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I LASEROTERAPII to jest na Szopena w budynku MEDYKA
Poolecam, znam wiele osób, które tam były i są baaardzo zadowolone
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 17:02:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.