Serum do twarzy- wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 15:20   #61
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie to by źle wróżyło



Z pewnością miód. Mam z nim często do czynienia i nie wyobrażam sobie nie spłukać go z twarzy, miód jest super do mycia twarzy, ale w serum i to w takiej ilości, że aż się lepi to sobie nie wyobrażam na mojej skórze.

Ale teraz patrzę, że ono jest do suchej skóry, a miód drugi w składzie, po wodzie
Miałam go na twarzy nocą i mam dziś 1 gulę. Zobaczymy, co się bedzie działo. Nie chciałabym odstawiać na bok kolejnego serum...

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
All in One Snail Repair .
Dzięki
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 16:45   #62
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Miałam go na twarzy nocą i mam dziś 1 gulę. Zobaczymy, co się bedzie działo. Nie chciałabym odstawiać na bok kolejnego serum...
Nie chcę być złym prorokiem, ale mnie by zapchało na 150%. Miód jest zbyt odżywczy do tłustej i trądzikowej skóry. Jest świetny jako środek myjący (polecam), ale do odżywiania codziennego i jako maseczka, to tylko do suchej skóry się nadaje.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 17:01   #63
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie chcę być złym prorokiem, ale mnie by zapchało na 150%. Miód jest zbyt odżywczy do tłustej i trądzikowej skóry. Jest świetny jako środek myjący (polecam), ale do odżywiania codziennego i jako maseczka, to tylko do suchej skóry się nadaje.
mam kolejne 3 gulki i chyba rośnie 4
jestem zła, bo to już 4 serum, z czego tylko 1 (Ava z wit C) mogę używać, resztę odstawiłam, a kasa sobie poszła
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:36   #64
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Jeśli chodzi o ślimaka, to w Hebe mają koreańską markę bergamo. Ich serum ślimakowe kosztuje 59zł. Po tym znajdziecie, jak wygląda, co wklejam link, to mi wykrzacza: bergamo PURE SNAIL AMPOULE SOFT CARE


Skład nie jest długi, po wodzie od razu jest wyciąg ze śluzu.

faktycznie konsystencja jest galerowata i dość gęsta. Przez moment na twarzy sprawia wrażenie lepiącej, ale szybko się wchłania. Co do siły, czy braku specyfiku - nakładam rano po wieczorze z kwasami i na razie nic mnie nie podrażniło. Jeśli zaś chodzi o inne właściwości, to na razie się nie wypowiem, za krótko używam.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
mam kolejne 3 gulki i chyba rośnie 4
jestem zła, bo to już 4 serum, z czego tylko 1 (Ava z wit C) mogę używać, resztę odstawiłam, a kasa sobie poszła
Mam również trądzikową cerę i to na etapie po wysypie i niezaleczona (ale pomału wracam na prostą), więc straszę bez mejkapu. Mnie nie zapychało:
dermo pharma serum z witaminą C,
Ava Hydranov
na razie, odpukać, to Bergamo ślimakowe z Hebe (używam drugi tydzień)

Edytowane przez Lachezis
Czas edycji: 2016-01-16 o 19:32
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:17   #65
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A ta Orientana z wit C nie jest lepka?
Podobno jest "wyjątkowo lekkie"; na temat lepkości informacji brak.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie miałam. Z Orientany na pierwszy ogień wzięłam ten miód z propolisem i wydaje mi się, że to własnie ten miód powoduje tę lepkość. To nie jest lepkość, jaką daje gliceryna, ale taka gęściejsza, treściwsza.
To będzie mój nr 2, więc dam znać, jak się sprawuje
Co poeta miał na myśli, pisząc w Mel Extract ? Jakiś ekstrakt, glicerynowy lub jakiś inny, czy w ten sposób określa po prostu nieprzetworzony miód?
Dlaczego podaje nazwy handlowe Adiposlim, Aquaxyl a nie w nomenklaturze INCI? Na etykiecie też tak jest?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 21:13   #66
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Coś tak czuję przez skórę, że chyba przez Was otworzę mojego ślimaka wcześniej, niż sobie planowałam
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 21:54   #67
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość

Mam również trądzikową cerę i to na etapie po wysypie i niezaleczona (ale pomału wracam na prostą), więc straszę bez mejkapu. Mnie nie zapychało:
dermo pharma serum z witaminą C,
Ava Hydranov
na razie, odpukać, to Bergamo ślimakowe z Hebe (używam drugi tydzień)
Ava odpada z uwagi na kwas hialuronowy, z którym się nie lubię.
Dermo Pharma jest na mojej liście


[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54162927]Coś tak czuję przez skórę, że chyba przez Was otworzę mojego ślimaka wcześniej, niż sobie planowałam[/QUOTE]

Co złego to nie my
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 08:38   #68
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Przejrzałam niemieckie EccoVerde i niestety nic tam dla siebie nie widzę. Jak odrzucić sera kremowe i olejowe, to zostaje albo kleisty eko standard z "alcohol, glycerin" na początku, albo ciut ciekawsze składy, ale kasują jak za zboże. Mogę dać 30 euro za 30 ml, ale nie ponad 50 za 15 ml.
Muszę się obkupywać w Polsce
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:39   #69
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przejrzałam niemieckie EccoVerde i niestety nic tam dla siebie nie widzę. Jak odrzucić sera kremowe i olejowe, to zostaje albo kleisty eko standard z "alcohol, glycerin" na początku, albo ciut ciekawsze składy, ale kasują jak za zboże. Mogę dać 30 euro za 30 ml, ale nie ponad 50 za 15 ml.
Muszę się obkupywać w Polsce
A co myślisz o tym serum (a propos ślimaków), bo akurat je otworzyłam i wchłonęło się do matu, nawet 2 warstwy, no, ale ja mam mieszaną skórę...https://www.ecco-verde.pl/bioearth/bioearth-serum ?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-01-17 o 09:40
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:52   #70
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54165585]A co myślisz o tym serum (a propos ślimaków), bo akurat je otworzyłam i wchłonęło się do matu, nawet 2 warstwy, no, ale ja mam mieszaną skórę...https://www.ecco-verde.pl/bioearth/bioearth-serum ?[/QUOTE]

To by jeszcze obleciało. Ważne dla mnie nie jest wchłanianie do matu, bo na mojej skórze to nie ma znaczenia, ona sobie i tak po pół godzinie naprodukuje tłuszczu, tylko neutralność używania tzn brak lepkości i ściągania skóry.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 11:14   #71
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To by jeszcze obleciało. Ważne dla mnie nie jest wchłanianie do matu, bo na mojej skórze to nie ma znaczenia, ona sobie i tak po pół godzinie naprodukuje tłuszczu, tylko neutralność używania tzn brak lepkości i ściągania skóry.
U mnie w strefie T też występuje bardziej lub mniej intensywna produkcja tłuszczu, ale teraz, po godzinie od aplikacji tego serum jest ok, natomiast uczucie ściągnięcia było, owszem, ale powoli ustępuje.
Ja jednak mam ten komfort, że serum nie musi mi zastępować kremu (no, może tylko latem), ale teraz, w okresie grzewczym to spokojnie nakładam lekki krem na dzień i wtedy dyskomfort spowodowany ściągnięciem znika od razu, natomiast produkcja tłuszczu...to prawdopodobnie zależy właśnie od tego kremu, tzn. chyba od tego, w jakim stopniu radzi sobie z nawilżaniem tej strefy T Ale jeśli radzi sobie niedostatecznie w tym obszarze, to w strefie suchej (policzki) też chyba powinnam odczuwać widoczny niedobór nawilżenia, a tak nie jest Strasznie trudno jest znaleźć krem, który nie powodowałby tej nadprodukcji sebum chociażby, bo na policzki idzie jeszcze u mnie podkład lub korektor i minerały, więc nie odczuwam tej suchości w ciągu dnia, natomiast świecenie się strefy T sprawia jednak wyraźny dyskomfort i wymaga matowienia
Wydaje mi się, że w miarę dobrze spisywał się ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ge-energy.html, natomiast teraz mam ten http://www.naturnika.pl/pl/p/Green-P...arzy-50ml/1175 i też jest w miarę ok; nie znalazłam jeszcze ideału dla siebie, niestety
Ale idealnie byłoby znaleźć serum balansujące, które wyrównywałoby te niedobory w nawilżaniu, bo może właśnie na tym etapie pielęgnacji ten problem powinien być opanowany??

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-01-17 o 11:49
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 12:06   #72
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Dla mnie idealnym serum na zimę i lekkie odwodnienie była właśnie ta Verona Skin Up, bo to nie jest serum typowo wodne tzn ma emolient na początku, ale jest płynne. Do tego dużo składników aktywnych o szerokim spektrum działania.
Sera eko są przeważnie robione na jedno kopyto, niby mają dużo nawilżaczy, ale u mnie to za mało, obklejenie twarzy gliceryną zdecydowanie mi nie służy. No i poza nawilżaczami mają głównie ekstrakty, których dla mnie serum w ogóle może nie mieć, a już na pewno nie kilka.
Generalnie obecność wielu nawilżaczy nie jest dla mnie gwarantem niczego, nie tylko w kwestii serum, ale także np odżywek do włosów. Ciągłe pasienie skóry czy włosów nawilżaczami to w moim przypadku droga donikąd.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:33   #73
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie idealnym serum na zimę i lekkie odwodnienie była właśnie ta Verona Skin Up, bo to nie jest serum typowo wodne tzn ma emolient na początku, ale jest płynne. Do tego dużo składników aktywnych o szerokim spektrum działania.
Sera eko są przeważnie robione na jedno kopyto, niby mają dużo nawilżaczy, ale u mnie to za mało, obklejenie twarzy gliceryną zdecydowanie mi nie służy. No i poza nawilżaczami mają głównie ekstrakty, których dla mnie serum w ogóle może nie mieć, a już na pewno nie kilka.
Generalnie obecność wielu nawilżaczy nie jest dla mnie gwarantem niczego, nie tylko w kwestii serum, ale także np odżywek do włosów. Ciągłe pasienie skóry czy włosów nawilżaczami to w moim przypadku droga donikąd.
U mnie na skórze i wlosach sprawdza się nawilżacz+olej.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:57   #74
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przejrzałam niemieckie EccoVerde i niestety nic tam dla siebie nie widzę. Jak odrzucić sera kremowe i olejowe, to zostaje albo kleisty eko standard z "alcohol, glycerin" na początku, albo ciut ciekawsze składy, ale kasują jak za zboże. Mogę dać 30 euro za 30 ml, ale nie ponad 50 za 15 ml.
Muszę się obkupywać w Polsce
Trafiłyśmy na zły czas, bo teraz sera olejowe są w modzie. A argan to plaga
Cięzko znaleźć coś nieolejowego i niekremowego w dobrej cenie.


[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54166607]U mnie w strefie T też występuje bardziej lub mniej intensywna produkcja tłuszczu, ale teraz, po godzinie od aplikacji tego serum jest ok, natomiast uczucie ściągnięcia było, owszem, ale powoli ustępuje.
Ja jednak mam ten komfort, że serum nie musi mi zastępować kremu (no, może tylko latem), ale teraz, w okresie grzewczym to spokojnie nakładam lekki krem na dzień i wtedy dyskomfort spowodowany ściągnięciem znika od razu, natomiast produkcja tłuszczu...to prawdopodobnie zależy właśnie od tego kremu, tzn. chyba od tego, w jakim stopniu radzi sobie z nawilżaniem tej strefy T Ale jeśli radzi sobie niedostatecznie w tym obszarze, to w strefie suchej (policzki) też chyba powinnam odczuwać widoczny niedobór nawilżenia, a tak nie jest Strasznie trudno jest znaleźć krem, który nie powodowałby tej nadprodukcji sebum chociażby, bo na policzki idzie jeszcze u mnie podkład lub korektor i minerały, więc nie odczuwam tej suchości w ciągu dnia, natomiast świecenie się strefy T sprawia jednak wyraźny dyskomfort i wymaga matowienia
Wydaje mi się, że w miarę dobrze spisywał się ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ge-energy.html, natomiast teraz mam ten http://www.naturnika.pl/pl/p/Green-P...arzy-50ml/1175 i też jest w miarę ok; nie znalazłam jeszcze ideału dla siebie, niestety
Ale idealnie byłoby znaleźć serum balansujące, które wyrównywałoby te niedobory w nawilżaniu, bo może właśnie na tym etapie pielęgnacji ten problem powinien być opanowany??[/QUOTE]

Miałam kiedyś, może rok temu, badanie skóry i w strefie T jest niby ok z nawilżeniem, za to policzki są suche. Dziwne, że strefa T się przetłuszcza, a policzki nie i akurat o tej częsci powiedziałabym, że to cera normalna.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie idealnym serum na zimę i lekkie odwodnienie była właśnie ta Verona Skin Up, bo to nie jest serum typowo wodne tzn ma emolient na początku, ale jest płynne. Do tego dużo składników aktywnych o szerokim spektrum działania.
Sera eko są przeważnie robione na jedno kopyto, niby mają dużo nawilżaczy, ale u mnie to za mało, obklejenie twarzy gliceryną zdecydowanie mi nie służy. No i poza nawilżaczami mają głównie ekstrakty, których dla mnie serum w ogóle może nie mieć, a już na pewno nie kilka.
Generalnie obecność wielu nawilżaczy nie jest dla mnie gwarantem niczego, nie tylko w kwestii serum, ale także np odżywek do włosów. Ciągłe pasienie skóry czy włosów nawilżaczami to w moim przypadku droga donikąd.
Jeśli chodzi o odżywki, to kiedyś rozmawiałyśmy o tym na wątku dot. włosów. Chodziło o to, że nic nam nie służy, wszystko ma jakieś nawilżacze lub proteiny lub inne zbędne cuda. Mi zależy tylko na tym, żeby odżywka miała składnik antystatyczny, w przeciwnym razie moje włosy elektryzują się niemiłosiernie. Za humektanty lub proteiny (zwłaszcza proteiny) serdecznie dziękuję. Emolienty toleruję. Mój święty graal to odzywki Garniera.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:51   #75
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś, może rok temu, badanie skóry i w strefie T jest niby ok z nawilżeniem, za to policzki są suche. Dziwne, że strefa T się przetłuszcza, a policzki nie i akurat o tej częsci powiedziałabym, że to cera normalna
Czyli- odpowiednie nawilżenie tej cholernej strefy T nie gwarantuje jednak ograniczania przetłuszczu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:05   #76
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Co do Mizona, to może zainwestowałabym w ich serum z peptydami, ale też nie jako samodzielny produkt, bo ponoć bardzo wodniste
KLIK
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 16:26   #77
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

bardzo fajny wątek....serum to mój ulubiony kosmetyk i używam litrami, a oto moje hity i kity:

b.dobre
Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum, Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami
-trochę wygładziło, rozjaśniło, zmatowiło i pory zmniejszyło...jednym słowem super
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...um.html&next=1

dobre:
Lierac, Premium, Anti-Age Global (Serum intensywnie regenerujące), intensywnej regeneracji nie widzę ale nawilża fajnie i komfort używania duży
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...al.html&next=1

Lumirance Vitamin C Eye Lift -napina, wygładza ale super klejuch
http://www.naturalskinshop.com/skin-...-eye-lift.html

Coryse Salome Ultimate Anti-Age Line Reducing Lifting Serum
- minus taki, że lepkie
http://www.amazon.co.uk/Coryse-Salom.../dp/B001C5KK1G

średniaki (coś tam nawilżają, nie szkodzą ale generalnie ich największy plus to, że dobrze współpracują z filtrem):
Clinique, Smart Custom Repair (Inteligentne serum do twarzy)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...um.html&next=1

Ava, Aktywator Młodości, Witamina C z acerolą
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...la.html&next=1

Ava, Aktywator Młodości, Peptyd biomimetyczny `Argireline`
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ne.html&next=1

Sesderma, Repaskin, Mender Facial Serum (Serum liposomowe do twarzy)
super pod filtr
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...do-twarzy.html

Tenex, DermoFuture Precision, Z wit.C

koszmarek:
Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum, Aktywne serum rozjaśniające anti - age na dzień i na noc
- maże się i wałkuje pod wszystkim, nie sposób nałożyć
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...oc.html&next=1

obecnie używam:
Marion, Hialuronowe nawilżenie, Serum do twarzy, szyi i dekoltu
- bez jakichkolwiek efektów
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tu.html&next=1

Pervoe Reshenie, Natural & Organic, Aktywne Odmładzanie, Regenerujące serum do twarzy powyżej 50 lat - nic nie robi, dodatkowo straszny mydlany zapach i konsystencja, mam wrażenie jakbym nakładała mydło w płynie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...at.html&next=1

FujiFilm Astalift Jelly Aquarysta
-dopiero co zaczęte
http://www.astalift.com.sg/special-a...aquarysta.html

Veld's Light Generator
http://www.veldsasia.com/light-generator-essence

w kolejce czekają dwa sera Sampar

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2016-01-24 o 16:27
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 09:14   #78
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
bardzo fajny wątek....serum to mój ulubiony kosmetyk i używam litrami, a oto moje hity i kity:
To są wszystko sera wodne, czy także kremowe? Przy tych których nie znam nie ma składów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 11:01   #79
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Właśnie kończy się mój Pervoe Reshenie, serum do 35 roku życia. Kremowe, bardzo dobrze nawilżające i rozświetlające. Zero reakcji alergicznych, w zasadzie żadnego dyskomfortu ze stosowania. Jak będę w pobliżu mojego rosyjskiego sklepiku muszę kupić drugą buteleczkę

Dzisiaj zacznę testować nowe serum Natura Siberica, Rhodiola Rosea Face Serum (foto), obawiam się trochę że będzie za słabe na zimę, ale zobaczymy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (84,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (90,1 KB, 10 załadowań)
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 11:10   #80
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
bardzo fajny wątek....serum to mój ulubiony kosmetyk i używam litrami, a oto moje hity i kity:

b.dobre
Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum, Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami
-trochę wygładziło, rozjaśniło, zmatowiło i pory zmniejszyło...jednym słowem super
Podpisuję się pod tym obiema rękami- dla mnie działanie kwasów wystarczające- robi, co potrzeba, a przede wszystkim wpływa na zwężenie porów, więc wizualnie poprawa jest znacząca, a na długofalowe efekty to chyba jeszcze za wcześnie (zużyłam więcej niż połowę pierwszego opakowania); zresztą samo nie załatwi wszystkich problemów, ale przynajmniej "utoruje" drogę dla innych ważnych składników
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:16   #81
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54469981]Podpisuję się pod tym obiema rękami- dla mnie działanie kwasów wystarczające- robi, co potrzeba, a przede wszystkim wpływa na zwężenie porów, więc wizualnie poprawa jest znacząca, a na długofalowe efekty to chyba jeszcze za wcześnie (zużyłam więcej niż połowę pierwszego opakowania); zresztą samo nie załatwi wszystkich problemów, ale przynajmniej "utoruje" drogę dla innych ważnych składników [/QUOTE]

A u mnie właśnie nie zadziałało. Jak zanieczyszczała mi się twarz, to nadal tak się działo, mimo stosowania. Ani nie zwężał, ani nie oczyszczał. Ale ja chyba źle współpracuję z migdałem, może to dlatego.

Natomiast mogę polecić to serum bergamo ze śluzem ślimaka. Ładnie napina, nie podrażnia, nie lepi się. Chyba kupię nową butelkę.
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:16   #82
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość

Ava, Aktywator Młodości, Witamina C z acerolą
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...la.html&next=1
A czy widzisz efekty w postaci rozjaśnienia?



[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54469981]Podpisuję się pod tym obiema rękami- dla mnie działanie kwasów wystarczające- robi, co potrzeba, a przede wszystkim wpływa na zwężenie porów, więc wizualnie poprawa jest znacząca, a na długofalowe efekty to chyba jeszcze za wcześnie (zużyłam więcej niż połowę pierwszego opakowania); zresztą samo nie załatwi wszystkich problemów, ale przynajmniej "utoruje" drogę dla innych ważnych składników [/QUOTE]


Wiesz może ile tam jest tego kwasu migdałowego?
Zastanawiam się, czy jest sens kupić to serum, skoro domowy peeling migdałowy jedynie wygładził mi cerę na krótko. Może połączenie z tym drugim kwasem i witaminą daje mu jakies ekstra działanie?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:47   #83
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A czy widzisz efekty w postaci rozjaśnienia?






Wiesz może ile tam jest tego kwasu migdałowego?
Zastanawiam się, czy jest sens kupić to serum, skoro domowy peeling migdałowy jedynie wygładził mi cerę na krótko. Może połączenie z tym drugim kwasem i witaminą daje mu jakies ekstra działanie?
Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
A u mnie właśnie nie zadziałało. Jak zanieczyszczała mi się twarz, to nadal tak się działo, mimo stosowania. Ani nie zwężał, ani nie oczyszczał. Ale ja chyba źle współpracuję z migdałem, może to dlatego.

Natomiast mogę polecić to serum bergamo ze śluzem ślimaka. Ładnie napina, nie podrażnia, nie lepi się. Chyba kupię nową butelkę.
Widocznie niektóre cery (może bardziej w kierunku tłustej ) nie są podatne na migdała? Nie mam pojęcia, ile go tam jest
A to serum Bergamo to jaki ma dokładnie skład, bo nie mogę znaleźć

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-01-25 o 12:48
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 13:10   #84
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54477116]Widocznie niektóre cery (może bardziej w kierunku tłustej ) nie są podatne na migdała? Nie mam pojęcia, ile go tam jest
A to serum Bergamo to jaki ma dokładnie skład, bo nie mogę znaleźć [/QUOTE]

Jeśli zgodnie z Twoimi przewidywaniami cery tłuste nie lubia się z migdałem, to rzeczywiście mój przypadek by się tu mieścił.
Nie lubię strzelać w ciemno, a póki co wśród serów własnie błąkam się w ciemności. Męczę się trochę z tą Orientaną i już bym chciała coś nowego, ale w krótkim czasie tyle kosmetyków mój portfel nie udźwignie. Bielenda byłaby jeszcze znośna cenowo.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 13:31   #85
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Jeśli zgodnie z Twoimi przewidywaniami cery tłuste nie lubia się z migdałem, to rzeczywiście mój przypadek by się tu mieścił.
Nie lubię strzelać w ciemno, a póki co wśród serów własnie błąkam się w ciemności. Męczę się trochę z tą Orientaną i już bym chciała coś nowego, ale w krótkim czasie tyle kosmetyków mój portfel nie udźwignie. Bielenda byłaby jeszcze znośna cenowo.
Ja za bardzo nie mam rozeznania w kwasach, bo oprócz toniku PHA z BU i tego serum to nic wcześniej nie miałam , dlatego też działam po omacku, ale w związku z satysfakcjonującym mnie działaniem tego serum Bielendy chyba już dalej na razie nie będę szukać, bo cenowo ta opcja jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi preparatami kwasowymi; a próbowałaś maseczki aspirynowej?
Teraz bardziej szukam dodatkowo ujędrnienia i efektu anty-age. Mam taki krem pod oczy zawierający dużo peptydów- jest dosyć lekki, jak na krem pod oczy dla mnie i zastanawiam się, czy nie używać go na całą twarz w połączeniu np. z aloesem i hialuronem jako serumhttp://pl.iherb.com/Mad-Hippie-Skin-...oz-15-ml/41596

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-01-25 o 13:42
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:13   #86
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Lumirance Vitamin C Eye Lift -żel

Coryse Salome Ultimate Anti-Age Line Reducing Lifting Serum-żel

FujiFilm Astalift Jelly Aquarysta -żel

Veld's Light Generator-kremowe

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A czy widzisz efekty w postaci rozjaśnienia?






Wiesz może ile tam jest tego kwasu migdałowego?
Zastanawiam się, czy jest sens kupić to serum, skoro domowy peeling migdałowy jedynie wygładził mi cerę na krótko. Może połączenie z tym drugim kwasem i witaminą daje mu jakies ekstra działanie?
Ava z wit.C nic Ci nie rozjaśni coś mi się wydaje, że tam tej witaminy malutko...

kwasowe Bielendy to chyba ma 10% migdała ale już zużyłam i butelkę wyrzuciłam...na lato na pewno kupię ponownie i będę stosować na dzień razem z serum z wit.C - fajnie razem działają ...tylko poproszę o jakieś dobre
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:19   #87
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
Lumirance Vitamin C Eye Lift -żel

Coryse Salome Ultimate Anti-Age Line Reducing Lifting Serum-żel

FujiFilm Astalift Jelly Aquarysta -żel

Veld's Light Generator-kremowe
Dzięki


Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
kwasowe Bielendy to chyba ma 10% migdała ale już zużyłam i butelkę wyrzuciłam...na lato na pewno kupię ponownie i będę stosować na dzień razem z serum z wit.C - fajnie razem działają ...tylko poproszę o jakieś dobre
Bielenda niestety nie ma zwyczaju podawania % konkretnych składników, nawet po wysłaniu im takiego pytania. Można sobie tylko gdybać. Inni producenci jakoś nie mają z tym problemu. M.in. dlatego nie lubię tej marki.

Sera (zwane przez nich peelingami) z kwasami ma Iwostin. Miałam tylko Re-Liftin, okropny był, ale ma też dobre oceny na KWC.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 08:28   #88
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54477116]Widocznie niektóre cery (może bardziej w kierunku tłustej ) nie są podatne na migdała? Nie mam pojęcia, ile go tam jest
A to serum Bergamo to jaki ma dokładnie skład, bo nie mogę znaleźć [/QUOTE]


jak przyjdę do domu, to wkleję
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 18:18   #89
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki




Bielenda niestety nie ma zwyczaju podawania % konkretnych składników, nawet po wysłaniu im takiego pytania. Można sobie tylko gdybać. Inni producenci jakoś nie mają z tym problemu. M.in. dlatego nie lubię tej marki.

Sera (zwane przez nich peelingami) z kwasami ma Iwostin. Miałam tylko Re-Liftin, okropny był, ale ma też dobre oceny na KWC.
a tak...Iwostin ma fajne kwasowe sera tzn. peelingi
mam Lucidin z 12% glikolu i ale on tylko na noc i raczej sam...więc nie traktuję jako typowego serum...
a Re-Liftin czemu Ci nie podszedł? za silny? za słaby?

Jedyne wow jakie miałam przy serach było dawno, dawno jak zaczęłam stosować samoróbki z wit.C 10-15% z Biochemii Urody...ale one na alko. były....chyba wrócę do samoróbek bo żadne kupne sera z wit. C mnie nie satysfakcjonują, ale już bez alko...pewnie wezmę olejową wit.C
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 21:13   #90
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
a Re-Liftin czemu Ci nie podszedł? za silny? za słaby?
Okropnie podrażnił i uwrażliwił mi skórę, poranne mycie to był burak, który potem powracał w łagodniejszej formie jeszcze przez 3 kolejne dni. Nie miałam takich sensacji ani przy migdale 40% (pomimo lekkiego poparzenia skóry), ani po żadnym innym kwasie, ani nawet po Zoraku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-22 18:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.