Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 22:36   #1
KiseOda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 44

Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować?


Witam,

Pytanie jak w tytule.
Dotychczas prawie zawsze spinałam/wiązałam włosy.
Kilka lat temu miałam grzywkę, (prostą do linii brwi) ale ze względu na to, iż się przetłuszczała i bardzo kręciła, zaczęłam ją zapuszczać.
Mam włosy delikatne, cienkie, przetłuszczające się.
Jeśli nie zepnę włosów to wyglądam jak Fryderyk Choin.
Takie sianoprzyklapnięte włosy.
I one w ogóle to sie falują, próbują się kręcić.
Niestety dłuższe niż są nie będą.
Jak myślicie ściąć/zrobić grzywkę/zrobić coś innego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0676.jpg (72,6 KB, 139 załadowań)
KiseOda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 01:21   #2
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować?

Skoro grzywka się nie sprawdziła to nie wracaj do niej. Twoje włosy potrzebują dobrej pielęgnacji która odpowiednio je dociąży ale nie przetłuści oraz dobrego ale delikatnego ścieniowania które ułatwi włosom ładne skręcanie się i pomoże przy modelowaniu. Zmieniłabym położenie przedziałka na boku. Próbowałaś zawijać włosy spiralnie na papiloty silikonowe?
Mam podobny typ włosa ale są nieco grubsze i nie tak kręcące się, u mnie póki co najlepiej sprawdziła się maska Argan'de nakładana od ucha po końce i tobie też polecam taki sposób nakładania wszelkich odżywek, przetłuszczający się skalp to koszmar.
Skręt podrasowuję przez zawinięcie lekko wilgotnych włosów w ślimaczkowy koczek a jak mam więcej czasu to nawijam na silikonowe papiloty na godzinkę.
Co do cięcia to zależy czy chcesz mieć włosy długie czy krótkie, na ogół na krótszych włosach łatwiej utrzymać skręt.

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Co nieco o dociążaniu włosów: http://www.kasianafali.pl/2015/04/ja...azyc-wosy.html
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 07:11   #3
cinucha22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować?

Cześć,

Tak jak poprzedniczka napisała - nie ma co wracać do grzywki. Zdecydowanie rozsądniejszym rozwiązaniem jest wybór innej fryzury, jakiej? Wrzuć swoje zdjęcie głowy/włosów, a będzie nam łatwiej cokolwiek doradzić.
cinucha22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 11:32   #4
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować?

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;66746266]Skoro grzywka się nie sprawdziła to nie wracaj do niej. Twoje włosy potrzebują dobrej pielęgnacji która odpowiednio je dociąży ale nie przetłuści oraz dobrego ale delikatnego ścieniowania które ułatwi włosom ładne skręcanie się i pomoże przy modelowaniu. Zmieniłabym położenie przedziałka na boku. Próbowałaś zawijać włosy spiralnie na papiloty silikonowe?
Mam podobny typ włosa ale są nieco grubsze i nie tak kręcące się, u mnie póki co najlepiej sprawdziła się maska Argan'de nakładana od ucha po końce i tobie też polecam taki sposób nakładania wszelkich odżywek, przetłuszczający się skalp to koszmar.
Skręt podrasowuję przez zawinięcie lekko wilgotnych włosów w ślimaczkowy koczek a jak mam więcej czasu to nawijam na silikonowe papiloty na godzinkę.
Co do cięcia to zależy czy chcesz mieć włosy długie czy krótkie, na ogół na krótszych włosach łatwiej utrzymać skręt.

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Co nieco o dociążaniu włosów: http://www.kasianafali.pl/2015/04/ja...azyc-wosy.html[/QUOTE]


Popieram, taka opcja będzie chyba najrozsądniejsza przedziałek na boku wygląda ładnie, myślę żeby Ci pasował
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 16:30   #5
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować?

Ja bym doradzala cos w tym stylu Marlin Monroe, dosc krotkie falowane, podkrecane wlosy. Przy dobrej pielegnacji masz duze szanse, ze wlosy same sie beda dobrze ukladac.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 17:10   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Jaka fryzura będzie mi najbardziej pasować?

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Ja bym doradzala cos w tym stylu Marlin Monroe, dosc krotkie falowane, podkrecane wlosy. Przy dobrej pielegnacji masz duze szanse, ze wlosy same sie beda dobrze ukladac.
Też o MM pomyślałam Więc radzę mocno skrócić włosy i zająć się ich odpowiednim nawilżeniem. Do grzywki nie wracaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rachel+McAdams+++Marilyn+Monroe+makeup+close.jpg (160,5 KB, 28 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-26 17:10:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.