nie wiem co robić pomożcie mi.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 11:08   #1
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Question

nie wiem co robić pomożcie mi..


Witam jestem załamana nie wiem co mam robić...
juz od dziecka kochałam sie w meżczyznie moich moich marzeń jest to chłopak, z krórym mam bardzo dobry kontakt ma z moja koleżanką dziecko-dlatego bardzo czesto sie widujemy piszemy smski itd...ale on nie jest z ta dziwczynka i wiem, ze mnie bardzo kocha sam mi to mowi on bardzo dobrze wie o moich uczucich, ale jest problem bo ja mam chłopaka wiem też ,że stoja nam przeszkody bycia razem co mam robic??prosze dajcie mi jakies rady... kocham go ,on mnie tez jego dziecko nie ma znaczenia przeciez to nic złego.Ta dziewczyna nie jest moja przyjaciółka ,po prostu zwykła koleżanka szanuje ja, ale ona jest w anglii i oni nie sa razem ona go zdradziła,on mi wszystko mowi pisze ze mna ,rozmawia przy nim czuje sie pewnie,ale moj chłopak, nie wiem czy nas jeszcze cos łączy:confuse d: on nie jest polakiem ,nasze relacje nie sa dobre czeste kłótnie itd...a wszystko dla tego ze teraz mam lepszy kontakt z tym kolesiem...

Edytowane przez ja250163
Czas edycji: 2010-02-19 o 10:46
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:59   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

Ło matko! Postaw jakieś kropki, przecinki, bo czytać się tego nie da. Poza tym masz rację, to nic złego zdradzać i pakować się w cudze życie - ważne, że się kochacie Na co czekasz? Idź po swoje.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:02   #3
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Thumbs down Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

chyba pomylilas fora
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...

Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:17   #4
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

To się nadaje raczej na Intymne.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 10:48   #5
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

Cytat:
Napisane przez Dzieciol Pokaż wiadomość
chyba pomylilas fora
może masz racje pomyliłam fora,ale nie dawno sie tu zarejestrowałam i nie wiem jeszcze co i jak pozdrawiam)...
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:44   #6
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

hmmm...a gdzie w tej sytuacji są służby mundurowe???? nie to forum....

a i następnym razem- pamiętaj o interpunkcji...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:04   #7
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

Rób tak żeby być w zgodzie ze sobą... Ty sama najlepiej znasz swoja sytuację. I pamiętaj- zakazany owoc smakuje lepiej. Gdy będziesz już razem ze swoim "wymarzonym" czar może prysnąć. Z resztą na nic nie ma reguły. Ale bardziej będziemy żałować tego czego nie zrobiliśmy, niż to co zrobiliśmy... I nie wolno budować szczęścia na cudzym nieszczęściu, bo to powraca jak bumerang!
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 00:38   #8
magdalena geisler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

wiesz...zalmi cie....juz ktos ci napisal ze nie da budowac sie szczescia na cudzym, nieszczesciu,pamietaj o tym,prosze cie,wogole mysle, ze jesli dogadujesz sie z nim coraz lepiej to chyba nie jest to efekt jakies waszej wielkiej milosci tylko chlopak jest troche zagubiony bo jego kobieta i dziecko wyjechaly w swiat,a on (nie daj Boze)twoim kosztem leczy rany.Moze sprobuj poznac kogos nowego i dla wlasnego dobra nie ladowac sie w tak ciezka sytuacje,zobaczysz, los ci to wynagrodzi....moze uratujesz rodzine nie wazne zalegalizowana czy nie,tam jest dziecko,ktore zawsze bedzie go potrzebowac,a tobie bedzie przykro patrzec na cudze dziecko przytulajace sie do (niby)twego mezczyzny...pozdrawiam i zycze udanego wyboru....zawsze go masz....
magdalena geisler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:04   #9
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: nie wiem co robić pomożcie mi..

Wątek zamykam, nie ma nic wspólnego z tematem forum: Służby mundurowe.
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...

Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.