Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 06:32   #1681
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Goszka215 Pokaż wiadomość
madd ---> po umyciu, kiedy masz lekko wilgotne albo suche włosy wcierasz jantar w skórę głowy i masujesz, czekasz aż wyschnie założę się, że będziesz zadowolona z efektu uniesionych włosów, bo kiedy wcierka wyschnie, to fajnie odbija włosy u nasady Przynajmniej u większości wizażanek daje zadowalające efekty. Także wypróbuj sobie raz, np. popoludniu, jak siedzisz w domu i zobacz, jak się zachowuje na Twoich włosach. Nie spłukuj, bo nie zadziała na porost i babyhair. Powinna być na Twojej głowie jeśli nie cały dzień, to chociaż kilka godzin.
Dzięki za odpowiedź Efekt uniesionych włosów u nasady jest w przypadku moich włosów bardzo potrzebny, więc chyba kupię tę wcierkę
Myję włosy co drugi dzień, to jeśli np. umyję włosy w poniedziałek rano, to czy mogę po lekkim wysuszeniu włosów i wtarciu w nie tej wcierki chodzić z nią do wtorku wieczorem? Nic się nie stanie, jak nie spłuczę jej do wtorku wieczorem/ środy rano?
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 13:25   #1682
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia moich lichotek;p
1 ) wyprostowane 12.2012
2) po myciu, i suszone na szczotkę ( strasznie sie puszą ;/) 3/2013
3) zawinięte w ślimaczka na noc - fajnie loczki wyszły 11/2012
4) męczone dyfuzorem i żelem lnianym -wg cg. 11/2012
5) niezbyt piękny kłos 9/2012
co z tego ze długie ale liche mimo bogatej pielęgnacji. W najbliższym czasie zamierzam ściąć do ramion i chyba to będzie dobry wybór.
Widać że są zadbane a to jest najważniejsze na Twoim miejscu postawiłabym na długość lekko przed zapięcie stanika i tego bym się trzymała
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:41   #1683
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

O właśnie, czy ta wcierka nie obciąża zbyt włosów? Moje są skłonne do szybkiego przetłuszczania się, muszę je myć codziennie
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 22:36   #1684
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

moje z dzisiaj

Withers Jantar nie obiciąża mi włosów,a wręcz przeciwnie a tak samo jak Ty, myje włosy codziennie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2770.jpg (106,7 KB, 112 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:24   #1685
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Myję włosy co drugi dzień, to jeśli np. umyję włosy w poniedziałek rano, to czy mogę po lekkim wysuszeniu włosów i wtarciu w nie tej wcierki chodzić z nią do wtorku wieczorem? Nic się nie stanie, jak nie spłuczę jej do wtorku wieczorem/ środy rano?
Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
O właśnie, czy ta wcierka nie obciąża zbyt włosów? Moje są skłonne do szybkiego przetłuszczania się, muszę je myć codziennie
wcierka pomaga w poroście włosów . nie ma problemu aby po kilku dniach dopiero umyć włosy . stosowałam ją codziennie i skutków ubocznych nie zauważyłam .
nie obciąża włosów . nawet korzystnie wpływa na przetłuszczające się włosy . zawiera alkohol dzięki czemu delikatnie wysusza włosy i nie przetłuszczają się tak .
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:33   #1686
Goszka215
Raczkowanie
 
Avatar Goszka215
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tarnów ♥
Wiadomości: 30
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
O właśnie, czy ta wcierka nie obciąża zbyt włosów? Moje są skłonne do szybkiego przetłuszczania się, muszę je myć codziennie

DZIEWCZYNY! JANTAR NIE OBCIĄŻA, LECZ PRZEDŁUŻA ŚWIEŻOŚĆ WŁOSÓW I UNOSI JE U NASADY! jesli jeszcze któraś z was ma wątpliwości, to wirtualnie dostaje ode mnie kopniaka w tyłek i ma lecieć po tę wcierkę do zielarskiego albo apteki! natychmiast! :P

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez atojaxd Pokaż wiadomość
wcierka pomaga w poroście włosów . nie ma problemu aby po kilku dniach dopiero umyć włosy . stosowałam ją codziennie i skutków ubocznych nie zauważyłam .
nie obciąża włosów . nawet korzystnie wpływa na przetłuszczające się włosy . zawiera alkohol dzięki czemu delikatnie wysusza włosy i nie przetłuszczają się tak .
Jantar NIE ZAWIERA ALKOHOLU!
Goszka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:33   #1687
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Odp: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

właśnie do mnie przyszedł ))) dzisiaj testy!
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 13:41   #1688
TomaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Witam
Przeczytałam w tym wątku dwie rzeczy, które mnie zaintrygowały I mam w zawiązku z tym dwa pytanka: odnośnie wcierki Jantar- czy oklapujące włosy nie sklapną jeszcze bardzie? Wiem, piszecie, że nie ale moje przyklejone do głowy włosy nawet spryskane mocnym lakierem ( a wcześniej chlapnięte pianką i suszone na szczotce i potem na wałkach) wyglądają jak chełm:/ Stąd się upewniam A drugie pytanko mam w temacie spray~u Well-Flex 24 h objętość. To jak w końcu? Działa, nie działa? Polecacie go do makabrycznie oklapujących włosów? Bo naprawdę nie wiem już co na ta łepetynę nakładać. Mam gęste włosy (jest ich dużo, są cieżkie) ale same włoski, jako włoski są cienkie. Dlatego nic a nic nie chcą się układać, a jak już uda mi się coś z nich wybudować to zaraz oklapnie i naprawdę wyglądam jakbym miała chełm:/ A że szafkę w łazience mam już zapchaną różnej maści piankami, sprayami, żelami i lakierami, to wolę zapytać zanim do kolekcji dołączę następne nieprzydatne kosmetyki, po których i tak będę wyglądać jakbym miała dwa włosy przyklejone do głowy. Z góry dziekuję
TomaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 13:46   #1689
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Goszka215 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY! JANTAR NIE OBCIĄŻA, LECZ PRZEDŁUŻA ŚWIEŻOŚĆ WŁOSÓW I UNOSI JE U NASADY! jesli jeszcze któraś z was ma wątpliwości, to wirtualnie dostaje ode mnie kopniaka w tyłek i ma lecieć po tę wcierkę do zielarskiego albo apteki! natychmiast! :P[COLOR="Silver"]
!
Kusi mnie ten Jantar od długiego czasu, ale nadal się nie przekonałam
Kusisz, więc jak znajdę go dziś w Naturze, to przekonam się sama
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 19:45   #1690
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez TomaP Pokaż wiadomość
Witam
Przeczytałam w tym wątku dwie rzeczy, które mnie zaintrygowały I mam w zawiązku z tym dwa pytanka: odnośnie wcierki Jantar- czy oklapujące włosy nie sklapną jeszcze bardzie? Wiem, piszecie, że nie ale moje przyklejone do głowy włosy nawet spryskane mocnym lakierem ( a wcześniej chlapnięte pianką i suszone na szczotce i potem na wałkach) wyglądają jak chełm:/ Stąd się upewniam A drugie pytanko mam w temacie spray~u Well-Flex 24 h objętość. To jak w końcu? Działa, nie działa? Polecacie go do makabrycznie oklapujących włosów? Bo naprawdę nie wiem już co na ta łepetynę nakładać. Mam gęste włosy (jest ich dużo, są cieżkie) ale same włoski, jako włoski są cienkie. Dlatego nic a nic nie chcą się układać, a jak już uda mi się coś z nich wybudować to zaraz oklapnie i naprawdę wyglądam jakbym miała chełm:/ A że szafkę w łazience mam już zapchaną różnej maści piankami, sprayami, żelami i lakierami, to wolę zapytać zanim do kolekcji dołączę następne nieprzydatne kosmetyki, po których i tak będę wyglądać jakbym miała dwa włosy przyklejone do głowy. Z góry dziekuję
Według mnie właśnie niepotrzebnie obciążasz włosy tymi wszystkimi specyfikami. One nie są przyjazne dla puszystości włosków.... ja kompletnie zrezygnowałam z pianek, lakierów itd. (taże z tych dodających objętości!). Używam tylko szamponu i maski do włosów, na której rozczesuję włosy szybko ją spłukuję.
Jak przestałam żywać tych wszystkich produktów do stylizacji, to włosy nie są już tak oklapnięte jak kiedyś
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 06:57   #1691
TomaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Maddd, może faktycznie jest jak piszesz ale to też zależy od pogody. Bo jak jest duszno, parno, wilgotno, to wtedy, jakbym nic nie nałożyła na włosy to by była porażka konkretna. Ale fakt, bardzo długo już nie proóbowałam nic nie nakładać na nie. Jak się zrobi lepsza pogoda, to wypróbuję Twoją metodę!!Za to pochwalę się, że wypróbowałam tą Wellę Flex 24 h i faktycznie jest dobra. Ż
adnych 24 godzin nie trzyma ale pół dnia w miarę ok
TomaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 08:18   #1692
Goszka215
Raczkowanie
 
Avatar Goszka215
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tarnów ♥
Wiadomości: 30
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

i co tam, dziewczyny, nowego? u mnie mija prawie rok od stosowania świadomej pielęgnacji włosów, ale niestety nie posiadam zdjęć, będę musiała to nadrobić i powrzucać dowody, może nawet sama się zaskoczę, kiedy zobaczę jakąś różnicę
Goszka215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:07   #1693
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

witam
jako posiadaczka cienkich włosów postanowiłam poszukać porady u was ...
poszukuję jakiegoś specyfiku (nie musi to być odżywka), który ułatwiałby rozczesywanie włosów i jednocześnie hamował ich elektryzowanie się.
używałam odżywek fructisa i garniera (żółta z awokado) - są całkiem okej, ale czuję, że mimo wszystko obciążają włosy.
próbowałam serum A+E biovax, ale makabrycznie obciążało mi włosy. podobnie z jedwabiem.
czy jest coś, co mogłybyście mi jeszcze polecić?
generalnie jestem oszczędna w używaniu wszelkich specyfików na głowę
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 23:20   #1694
kiniaav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cienkie włosy, rzadkie - jaka odżywka? Odpada Pantene Aqua Light - po niej włosy są bez życia, oklapnięte a na skórze pojawiają się złogi świadczące o pierwszych oznakach łupieżu. Odżywka koniecznie ze spłukiwaniem, nie używam tych w sprayu b/spłukiwania.
kiniaav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 10:45   #1695
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
problemy z cienkimi wlosami

Hej,
Jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi cos poradzicie
Otoz od zawsze mam problemy z wlosami , sa cienkie (moze to wina genow) wypadaja, do tego lupiez. Stosuje NIZORAL i lupiez przechodzi ale wiadomo trzeba stosowac regulanie. Wszyscy mowia ze najwazniejsza jest odpowiednia dieta. Jestem dosc chuda osoba (16,0 BMI czyli spora niedowaga) mysliscie ze to ma znaczacy wplyw na moje wlosy?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:21   #1696
emilia33
Raczkowanie
 
Avatar emilia33
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 37
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Babel1991, myślę, że dieta jak najbardziej ma znaczenie. W końcu kondycja włosów odzwierciedla stan naszego organizmu. Postaraj się zniwelować niedowagę. Możesz wspomóc się jakimś suplementem diety np. Vitapilem. Moja siostra go stosowała i wypada jej mniej włosów, są bujniejsze.
emilia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 16:11   #1697
Wlodek1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

A moje drogie kochane Panie,zastanawia mnie jedno,ale watpie czy to przejdzie..

Jestem młodym facetem z zakolami,nie wiem co zrobić by ich się pozbyć i żeby więcej nie wypadało macie jakieś pomysły ?


Ten temat jest odnośnie grubości i gęstości,a moge jakoś to zrobić ?
Jak będę miał grubsze włosy to troszeczke pomoże na zakola ?
Co polecacie ?
Swego czasu: jajka,olejek rycynowy,nafta kosmetyczna,ampulki parasolu(chyba taka nazwa) efekt ? niezbyt zauwazalny

W ostatecznosci przeszczep...

Pozdrawiam
Wlodek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 10:21   #1698
wyjatkowozimnymaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 40
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja mam genetycznie cienkie włosy. Choć moja babcia miała mega gęste i piękne. Ale dziadek miał cieniutkiei tak moja Mama też ma cienkie.
Wzxmocniły się trochę w wieku ok 18 lat. ALe zawsze były krotkie, ciagle slyszalam, ale ty masz malo wlosow, ale liche wlosy, fryzjerki tez mówiły "jeju ale cieniutkie włosy"...
te włosy są moja zmorą, czuję się przez nie jakoś stygmatyzowana...wszyscy naokoło mają normalne włosy 0- ciensze, grubsze, ale normalne. Każda dziewczyna nosi/nosiła długie włosy, wiązała je w warkocz, robiła fajne fryzury. Moje włosy to prawdziwy koszmar, Codziennie obserwuję innych i prawie w ogole nie spotykam osob z takimi włosami.
Nienawidzę siebie. Tak bardzo nienawidzę.

Edytowane przez wyjatkowozimnymaj
Czas edycji: 2014-10-25 o 10:22
wyjatkowozimnymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 10:59   #1699
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez wyjatkowozimnymaj Pokaż wiadomość
Ja mam genetycznie cienkie włosy. Choć moja babcia miała mega gęste i piękne. Ale dziadek miał cieniutkiei tak moja Mama też ma cienkie.
Wzxmocniły się trochę w wieku ok 18 lat. ALe zawsze były krotkie, ciagle slyszalam, ale ty masz malo wlosow, ale liche wlosy, fryzjerki tez mówiły "jeju ale cieniutkie włosy"...
te włosy są moja zmorą, czuję się przez nie jakoś stygmatyzowana...wszyscy naokoło mają normalne włosy 0- ciensze, grubsze, ale normalne. Każda dziewczyna nosi/nosiła długie włosy, wiązała je w warkocz, robiła fajne fryzury. Moje włosy to prawdziwy koszmar, Codziennie obserwuję innych i prawie w ogole nie spotykam osob z takimi włosami.
Nienawidzę siebie. Tak bardzo nienawidzę.
to tylko wlosy... ale tez są moją zmorą
ja to po prostu tapiruje od spodu i przykrwym swoimi wlosami i wygladaja duzo lepiej nawet niektorzy mi mowia "ale ci sie zrobily ladne wlosy" hehehe
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:25   #1700
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Włosy cienkie

Odkąd pamiętam mam problem z włosami są cienkie i nie wyglądają efektownie nawet zaraz po umyciu i wysuszeniu (naturalnym nie przy pomocy suszarki) wyglądają nieciekawie. Brak im gęstości i wygląda jakbym miała ich strasznie mało o połysku to nawet nie marzę. Dziewczyny czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na poprawienie ich stanu ? jakieś szampony ? odżywki ? ostatnio w sklepie się rozglądałam trochę i zauważyłam szampon nowość od Garniera z serii gęste i zachwycające. Brzmi jak coś dla mnie a czy ktoś to już testował ? czy możecie mi coś więcej doradzić. Będę naprawdę wdzięczna za rady i pomoc

Edytowane przez Shiva1988
Czas edycji: 2014-11-10 o 11:26
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 13:12   #1701
BunnyB
Raczkowanie
 
Avatar BunnyB
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Włosy cienkie

Ja kupiłam sobie serum do włosów z tej serii. Używałam go dopiero kilka razy i choć wcześniej jakoś nie miałam przekonania do kosmetyków Garniera to te serum jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Moje włosy to też takie pióreczka, cienkie, słabe. Po tym serum mam wrażenie jakby włosy stały mocniejsze i grubsze.
BunnyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:39   #1702
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosy cienkie

Polecam dobór odpowiedniej fryzury
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 18:25   #1703
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy cienkie

Dzięki BunnyB to mnie pocieszyłaś bo ja z Garnierem jestem już od dawna ale nie wiedziałam jak sprawdzi się ich nowość. Także chyba skuszę się na kupno szamponu i odżywki bo z tego co widziałam cena też jest stosunkowo niska. Zastanawiam się jeszcze nad serum ale szczerze to jeszcze nigdy żadnego nie stosowałam

kascysko co do zmiany fryzury to jednak nie rozwiąże mojego problemu wolałabym włosy zregenerować niż tuszować ich wygląd
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 18:36   #1704
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Shiva1988 Pokaż wiadomość
kascysko co do zmiany fryzury to jednak nie rozwiąże mojego problemu wolałabym włosy zregenerować niż tuszować ich wygląd
Czasami nawet włosy zregenerowane i ultrazdrowe nie zaczną występować w większej ilości. Mam jakieś 4-5cm w kucyku, włosy aż "za zdrowe"... I cóż, pozostaje mi dziękować niebiosom, że dały mi włosy kręcone, wśród których ich rzadkość i cienkość się ładnie kryje
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 12:38   #1705
wyjatkowozimnymaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 40
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dziewczyny, ja mam bardzo cienkie włosy.
Kiedys mimo że do łopatek były ok, czasami wiadomo ,,oklapywały" i wyglądąły bardzo źle, ale na ogól były mięsiste, puszyste. A teraz od miesiąca mam ogromny problem, bo moje włosy stały się ultra miękkie, przylizane, wyglądają naprawdę licho. Paradoksalnie mam masę baby hair, nawet fryzjerka zauwazyła, a one wcale nie wyglądają lepiej, tylko jeszcze gorzej niż kilka miesiecy temu... próbowałam protein, ale nic nie pomaga! Czemu one straciły sprężystość? Są takie miękkie i ulizane jak u 2 letniego dziecka.
Moja pielęgnacja jest podobna jak zawsze...
wyjatkowozimnymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 14:16   #1706
jolka8899
Raczkowanie
 
Avatar jolka8899
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 82
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez wyjatkowozimnymaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam bardzo cienkie włosy.
Kiedys mimo że do łopatek były ok, czasami wiadomo ,,oklapywały" i wyglądąły bardzo źle, ale na ogól były mięsiste, puszyste. A teraz od miesiąca mam ogromny problem, bo moje włosy stały się ultra miękkie, przylizane, wyglądają naprawdę licho. Paradoksalnie mam masę baby hair, nawet fryzjerka zauwazyła, a one wcale nie wyglądają lepiej, tylko jeszcze gorzej niż kilka miesiecy temu... próbowałam protein, ale nic nie pomaga! Czemu one straciły sprężystość? Są takie miękkie i ulizane jak u 2 letniego dziecka.
Moja pielęgnacja jest podobna jak zawsze...
Napiszę Ci,że mam podobnie najczęściej po lecie. Niestety ale na moje włosy akurat bardzo źle działa słońce oraz słona woda .Czy byłaś może na wakacjach?
Moim zdaniem powinnaś zainwestować w porządną pielęgnację. Może zastanów się nad olejowaniem ? Sama tak raz na miesiąc traktuję włosy olejkiem arganowym. Ma on na nie bardzo dobry wpływ. Fajne są jeszcze kosmetyki CeCe Argan, który olejek arganowy mają w składzie. Stosuję od pewnego czasu i odżywiają włosy a jednocześnie ich nie obciążają.
jolka8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 07:55   #1707
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Włosy cienkie

Cytat:
Napisane przez BunnyB Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie serum do włosów z tej serii. Używałam go dopiero kilka razy i choć wcześniej jakoś nie miałam przekonania do kosmetyków Garniera to te serum jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Moje włosy to też takie pióreczka, cienkie, słabe. Po tym serum mam wrażenie jakby włosy stały mocniejsze i grubsze.
A masz tylko serum czy szamponu też używasz?? Gdzieś po drodze czytałam o zmianie fryzury, ja mam włosy krótkie czyli teoretycznie powinny wyglądać grubo i puszyście a tu guzik. Ja chyba jestem bardziej ku odpowiednim kosmetykom, jak się ma włosy oklapnięte i nie wyraźne to fryzura mało zmieni.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:11   #1708
berryshock
Przyczajenie
 
Avatar berryshock
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 21
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Sama mam cienkie włosy, wiadome że pogrubić tych już wyrośniętych się nie da, ale czytałam że skrzypokrzywa sprawia że nowe włosy wyrastają grubsze i mocniejsze - czekam więc, czy faktycznie będzie taki efekt
zawsze wszyscy twierdzą że przy cienkich włosach to tylko ściąć maksymalnie do ramion i jeszcze mocno wycieniować - a moje włosy na przekór lepiej wyglądają jak są zupełnie niewycieniowane
berryshock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:17   #1709
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez berryshock Pokaż wiadomość
Sama mam cienkie włosy, wiadome że pogrubić tych już wyrośniętych się nie da, ale czytałam że skrzypokrzywa sprawia że nowe włosy wyrastają grubsze i mocniejsze - czekam więc, czy faktycznie będzie taki efekt
zawsze wszyscy twierdzą że przy cienkich włosach to tylko ściąć maksymalnie do ramion i jeszcze mocno wycieniować - a moje włosy na przekór lepiej wyglądają jak są zupełnie niewycieniowane
mi cieniowanie tez tylko pogarszalo wyglad
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 08:54   #1710
Polin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 27
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja tez mam cienkie włosinki, które przyklejają się do głowy i wyglądam, jakby mnie krowa liznęła. Same w sobie nie mają struktury czy kształtu, bo są cienkie o.O Nawet jeden fryzjer mi powiedział, że mam takie wlosy, że jak ich nie ułożę, to 'nie wyglądają'. Nie był złosliwy, taka jest prawda I tez odradzam cieniowanie. To fatalne wyjście dla kogos, kto ma mało włosów. Fryzjerzy namiętnie polecaja je przy marnych włosach, ale moim zdaniem to błąd - ja po takim cięciu wyglądam jak zmokła kura, której zostały 3 pióra. Co do oleju arganowego - przekonalam się do niego przypadkiem. Kupiłam szampon Marca Anthony'ego, bo był w promo, a chciałam cos odżywiającego wlosy (normalnie mam przetłuszczające się i myję je codziennie). Kupiłam bez przekonania szamp. zniebieskiej serii, wlasnie z olejem arganowym i keratyną. I jest ekstra! Może nie mam fryzury XXL (ale w koncu nie jest to zadanie owej linii), ale czuję, że włosy są jakby nieco grubsze, mają więcej struktury i przez to fryz ma nieco inny ksztalt. Kupilam ostatnio odzywkę z brązowej serii - Macadamia Oil z bambusem. Uzyłam jej na razie ze 3-4 razy, więc cięzko jednoznacznie ocenic, ale d... nie urywa, choc włosy są miłe i gładsze. I chyba kupię dla porównania odzywkę Argan Oil, tym bardziej, że obie linie są w promo w Rossmannie teraz Na plus jest tez to, że szampon nie pachnie intensywnie, jest b. neutralny. I polecam tez pić pokrzywę - dobrze robi na włosy, cerę plus - podobno - oczyszcza krew
Aha! Ostatnio nad czołem rosnie mi cos a'la baby hair - nie wiem, czy od tego szamponu, ale zauwazylam takie zjawisko

Edytowane przez Polin9
Czas edycji: 2014-11-20 o 08:56
Polin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.