pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 19:01   #1
lenaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

pomocy !!!


Witam wszystkich, jestem nowa więc jeżeli to nie miejsce na mój wątek przepraszam... zalogowałam sie na tym forum chyba zeby moc z kims porozmawiac podzielic sie problemami itp.. mam nadzieje ze znajdzie sie choc jedna osoba ktora mnie zrozumie...zyci splatalo mi niezlego figla.. otoz.. problem mam w tym że pewien czas temu miałam faceta który wydawał mi się idealny lecz po jakimś czasie zaczęłam czuć się olewana przez niego oddaliliśmy się od siebie bardzo i jak to bywa że w takich momentach los lubi płatać figle zaczął się kręcić obok mnie pewien chłopak zaczął mnie adorować pisać 'miłe' sms'y czułam się jakoś wyjątkowo w efekcie wyszło tak że z moim chłopakiem rozstaliśmy się metodą po prostu nie pisania do siebie czułam się źle myślałam ze skoro nawet nie skończył tego rozmową zemną to bylo mu to zupełnie obojętne jakiś czas rozpaczałam szukałam jakiegokolwiek zajęcia... aż w końcu po jakimś czasie zgodziłam się na spotkanie z ''adoratorem'' w wyniku czego zaczęlismy się spotykać częściej i częściej po 3 miesiącach kiedy zaczęło już dochodzić między nami do czegoś więcej zorientowałam się że to jednak nie jest to czego ja chcę a widziałam że on robi sobie coraz większe nadzieje - skończyłam tą znajomość chciałam być sama problem w tym że po miesiącu zorientowalam się że jestem w ciąży załamałam się nie wiedziałam co miałam robić przecież ja nic nie poczułam do tego chłopaka miesiąc się z nim nie kontaktowalam powiedziałam mu o dziecku on oczywiście się ucieszył prosił żebym dała mu szanse że będzie ok po jakimś czasie się oświadczył byliśmy niby razem a jednak osobno ja nawet ze względu na dziecko nie potrafiłam go pokochać męczyłam się w jego towarzystwie... okolicznośći sprawiły że onn pokazał swoje prawdziwe oblicze powiedzmy w skrócie że jego rodzice chcieli nam ułozyć życie a ja sobie na to nie pozwoliłam i on wybrał rodziców rozstaliśmy się zaczął mnie straszyc grozić przez co miałam problemy z ciążą.. postarszyłam go policją i jakoś mniej mnie nęka... kontakt sie zerwal i bardzo chcialabym zeby tak bylo ze zniknął na zawsze z mojego zycia.. Ja teraz jestem duzo spokojniejsza czuje ze zyje i wreszcie ciesze sie z zycia.. mam wspanialych rodzicow rodzine przyjaciol... mam tez przy sobie 'przyjaciela' z ktorym znamy sie juz od 9 lat bywaly chwile ze sypialismy ze soba bo poprostu chcielismy tego oboje mielismy rozne zwiazki ale nigdy nie zerwal nam sie kontakt... i teraz kiedy jestem samotna w ciazy on rowniez jest przy mnie spotykamy sie spedzamy milo czas interesuje sie mna i rozwojem ciazy itp problem w tym ze ja bardzo chcialabym zeby tak juz zostalo nie wiem jak mu powiedziec o tym poki co nie chce go wystarszyc zawsze mielismy luzne relacje moglismy mowic sobie wszystko on nigdy nie myslal powaznie o zwiazkach a teraz sam przyznaje ze chcialby tego kieds nawet powiedzial ze gdyby zakochal sie w dziewczynie a ona mialaby dziecko nie bylby to problem czy myslicie ze faktycznie moglo by cos z tego byc jezeli niebede zadreczala sie tym co bedzie pozniej czy bedziemy razem czy nie teraz licza sie dla mnie kazde spotkanie poprostu z czasem moze on sam cos poczuje.. rozpisalam sie mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi...
lenaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 23:11   #2
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: pomocy !!!

Po pierwsze nie ten dział, a po drugie pogadaj szczerze z tym 'przyjacielem'.
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:49   #3
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: pomocy !!!

a po drugie nikomu się nie chce czytać TAK napisanego posta..
radzę go trochę zedytować..
użyć czasem entera..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 08:47   #4
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: pomocy !!!

Sama nie wiesz czego chcesz, na dodatek idziesz do łóżka z kimś, kogo ledwo znasz i zachodzisz w ciąże.
Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi dziecka.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:25   #5
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Sama nie wiesz czego chcesz, na dodatek idziesz do łóżka z kimś, kogo ledwo znasz i zachodzisz w ciąże.
Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi dziecka.
Nic dodać nic ująć.

Oczywiście nikt nie broni Ci ułożyć sobie życia.
Pogadaj z tym "przyjacielem", może coś z tego będzie.
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:37   #6
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: pomocy !!!

Skup się na razie na tym żeby szcześliwie urodzić, skoro pisałaś że miałaś takie przejścia. Masz rodzinę na którą możesz liczyć to bardzo dużo. Jesli przyjaciel będzie chciał być kimś więcej prędzej czy później da Ci o tym znać.
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:59   #7
asik175
Zakorzenienie
 
Avatar asik175
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6 499
Dot.: pomocy !!!

Jak dla mnie to szukasz w tym "przyjacielu" ojca dla swojego dziecka.
Ja bym radziła zająć się ciążą i przyszłą istotką a nie myśleć o związkach tym bardziej, że najpierw pchasz się facetowi do łóżka a potem zastanawiasz dopiero czy ty w ogóle coś do niego czujesz. Już na samym tym przykładzie powinnaś dać sobie spokój.
__________________
Asik bedzie zwalczac lenia



I can be a freak, every day of every week
asik175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 00:45   #8
Miliana23
Miliana23
 
Avatar Miliana23
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olsztynek/Olsztyn
Wiadomości: 88
GG do Miliana23
Dot.: pomocy !!!

A ja jestem w szoku czemu się nie zabezpieczałaś skoro nie byłaś pewna czy chcesz z tym facetem jakieś relacje wiązać na przyszłość?
Popieram enter jest po to,by go używać,czasem się człowiek gubi w takich postach.
Co do "przyjaciela"to że czasem przychodzi do ciebie i spędzacie czas dość blisko ze sobą,nie znaczy,że on coś czuje.Może dla niego jesteś tylko rozrywką?
Szanuj się kobieto,ale teraz skup się na dziecku,mam nadzieję,że wypijając piwo jakie nawarzyłaś dotrze do ciebie,że życie to nie bajka i nie kończy się tylko na facetach.Na pewno da się zauważyć,ze panie z dziećmi,już nie odstraszają jak kiedyś,mężczyżni wiążą się i z takimi samotnymi matkami,dziecko nie jest nic winne.Uważam,że jesteś nieodpowiedzialna,a tym samym bardzo młoda,jakoś to się da wyczytać miedzy wierszami.Następnym razem może się zastanowisz zanim pójdziesz z kimś do łóżka.
Życzę Ci tego!
Miliana23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:17   #9
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez lenaaa1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem nowa więc jeżeli to nie miejsce na mój wątek przepraszam... zalogowałam sie na tym forum chyba zeby moc z kims porozmawiac podzielic sie problemami itp.. mam nadzieje ze znajdzie sie choc jedna osoba ktora mnie zrozumie...zyci splatalo mi niezlego figla.. otoz.. problem mam w tym że pewien czas temu miałam faceta który wydawał mi się idealny lecz po jakimś czasie zaczęłam czuć się olewana przez niego oddaliliśmy się od siebie bardzo i jak to bywa że w takich momentach los lubi płatać figle zaczął się kręcić obok mnie pewien chłopak zaczął mnie adorować pisać 'miłe' sms'y czułam się jakoś wyjątkowo w efekcie wyszło tak że z moim chłopakiem rozstaliśmy się metodą po prostu nie pisania do siebie czułam się źle myślałam ze skoro nawet nie skończył tego rozmową zemną to bylo mu to zupełnie obojętne jakiś czas rozpaczałam szukałam jakiegokolwiek zajęcia... aż w końcu po jakimś czasie zgodziłam się na spotkanie z ''adoratorem'' w wyniku czego zaczęlismy się spotykać częściej i częściej po 3 miesiącach kiedy zaczęło już dochodzić między nami do czegoś więcej zorientowałam się że to jednak nie jest to czego ja chcę a widziałam że on robi sobie coraz większe nadzieje - skończyłam tą znajomość chciałam być sama problem w tym że po miesiącu zorientowalam się że jestem w ciąży załamałam się nie wiedziałam co miałam robić przecież ja nic nie poczułam do tego chłopaka miesiąc się z nim nie kontaktowalam powiedziałam mu o dziecku on oczywiście się ucieszył prosił żebym dała mu szanse że będzie ok po jakimś czasie się oświadczył byliśmy niby razem a jednak osobno ja nawet ze względu na dziecko nie potrafiłam go pokochać męczyłam się w jego towarzystwie... okolicznośći sprawiły że onn pokazał swoje prawdziwe oblicze powiedzmy w skrócie że jego rodzice chcieli nam ułozyć życie a ja sobie na to nie pozwoliłam i on wybrał rodziców rozstaliśmy się zaczął mnie straszyc grozić przez co miałam problemy z ciążą.. postarszyłam go policją i jakoś mniej mnie nęka... kontakt sie zerwal i bardzo chcialabym zeby tak bylo ze zniknął na zawsze z mojego zycia.. Ja teraz jestem duzo spokojniejsza czuje ze zyje i wreszcie ciesze sie z zycia.. mam wspanialych rodzicow rodzine przyjaciol... mam tez przy sobie 'przyjaciela' z ktorym znamy sie juz od 9 lat bywaly chwile ze sypialismy ze soba bo poprostu chcielismy tego oboje mielismy rozne zwiazki ale nigdy nie zerwal nam sie kontakt... i teraz kiedy jestem samotna w ciazy on rowniez jest przy mnie spotykamy sie spedzamy milo czas interesuje sie mna i rozwojem ciazy itp problem w tym ze ja bardzo chcialabym zeby tak juz zostalo nie wiem jak mu powiedziec o tym poki co nie chce go wystarszyc zawsze mielismy luzne relacje moglismy mowic sobie wszystko on nigdy nie myslal powaznie o zwiazkach a teraz sam przyznaje ze chcialby tego kieds nawet powiedzial ze gdyby zakochal sie w dziewczynie a ona mialaby dziecko nie bylby to problem czy myslicie ze faktycznie moglo by cos z tego byc jezeli niebede zadreczala sie tym co bedzie pozniej czy bedziemy razem czy nie teraz licza sie dla mnie kazde spotkanie poprostu z czasem moze on sam cos poczuje.. rozpisalam sie mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi...
Facet A, facet B, facet C... a gdzie w tym wszystkim Twoje dziecko?
W pierwszej kolejnosci pomysl o nim, a nie o facetach. Rozumiem, że być moze nie chcesz wychowywac dziecka sama, ale nie szukaj mu też ojca na siłę.
Wykazałas sie dużą nieodpowiedzialnością. Najwyższa pora zacząć zachowywac sie jak odpowiedzialna, dojrzała osoba, ktora wkrotce zostanie matką, a nie jak rozwydrzona gimnazjalistka, której wszystko wolno, bo to jej życie i nic nikomu do tego. Nie odbieraj tego negatywnie.. chodzi mi wyłącznie o to, że dobro dziecka winnas stawiac na samym piedestale, a faceci..cóż. Jeśli z ojcem dziecka Ci nie wyszlo to teraz daj sobie spokoj z castingiem na ojca zastepczego(przynajmniej na jakis czas). I myśl dziewczyno, myśl, bo takim postępowaniem zniszczysz życie temu dziecku. Słowo MATKA zobowiązuje.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:29   #10
ChocoMonster
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoMonster
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 678
Dot.: pomocy !!!

Przeczytałam, ale wszystko napisane "na jednym wydechu" i zaczęłam się gubić.
Pogadaj z przyjacielem, poszukaj wsparcia i zapytaj, czy pasowałby mu taki związek z Toba.
__________________
Szczerość jest sztuką, nie oczekuj jej zatem od prostych ludzi.
ChocoMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 23:38   #11
Princess339
Rozeznanie
 
Avatar Princess339
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 785
GG do Princess339
Dot.: pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Sama nie wiesz czego chcesz, na dodatek idziesz do łóżka z kimś, kogo ledwo znasz i zachodzisz w ciąże.
Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi dziecka.

Trafne w 100 procentach.
Post napisany chaotycznie , ciężko wydedukować autorko czego oczekujesz.
__________________
"Hominis est errare, insipientis in errore perseverare"


http://s6.suwaczek.com/200904122438.png

Princess339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.