Pod lupą: botox - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 10:01   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Pod lupą: botox


Kurze łapki, lwie bruzdy czy zmarszczki poziome czoła to częsty problem wielu osób. Jednak dzięki zabiegom wykorzystującym botox zmarszczki te znikają na długi czas, pozwalając cieszyć się młodym wyglądem. Wbrew pozorom medycyna estetyczna to nie jedyne zastosowanie botoxu. Dziś z powodzeniem wykorzystuje się go także do walki z migreną i nadpotliwością. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:32   #2
coco palm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 269
Dot.: Pod lupą: botox

Raz skusiłam się na botox,
I oto moje rezultaty;
2 miesiące owszem ladnie.
Póżniej;
Nowe zmarszczki na czole, pionowe w kącikach oczu.
Teraz kusze sie na nowy laser , który ponoc idealny jest na zmarszczki.
Botoxowi juz nie ufam i sobie mówie nie.
coco palm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 00:20   #3
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Pod lupą: botox

Botox - ok, ale najpierw konsultacje z lekarzem i wogole uzasadnienie czy jest on potrzebny. No i o sprawdzone miejsce z jakąs renoma, typu Wrocławski Keramed
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:07   #4
iza_500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pod lupą: botox

Ja znalazłam mniej drastyczne rozwiązanie Na odbudowę białka w skórze, bardzo dobrze działa Kolagen w tabletkach.
Odkąd go stosuję zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Zniwelował zmarszczki ,które już miałam o połowę. Używam Kolagenu
By- health.
iza_500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 15:13   #5
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Pod lupą: botox

ja tez sie skusiłam na botox ! rewelacja... ja jestem z efektu bardzo zadowolona miałam zabieg na kurze łapki..
I chętni powtórze ten zabieg bo warto wydać pieniadze.. po prostu inwestycja sie powiodła bo duzo ludzi mowilo ze wygladam młodziej. a komplementy lubi kazda kobieta
polecam! ja korzystałam z Collageny.. teraz otworzyli w Luboniu klinike i bede miala o wiele blizej
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:09   #6
Magiablond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pod lupą: botox

Ja się skusiłam i jestem zadowolona bardzo. Fakt, ze cerę zawsze miałam nienaganną i w dodatku sama stosuję dobrą pielęgnację. Botoks sprawił, ze pojawiające się bruzdy zniknęły , uniosły się kąciki oczu( młodszy wyraz twarzy), zniknęły cienie pod oczami!( napięta skóra?).Efekt trwa dłużej niż przewidział lekarz.
Magiablond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 22:20   #7
devachanPL
Przyczajenie
 
Avatar devachanPL
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do devachanPL
Dot.: Pod lupą: botox

...też znalazłam mniej drastyczne rozwiązanie, i starczające a dłużej...zabiegi odmładzające pewnej amerykańskiej marki, użycie prądu galvanicznego w domowym zaciszu wraz z najnowszą opatentowaną technologią na resetowaniu genów młodości...to tak jakby najlepsze kremy działaly mocniej i głębiej, rzeczywiście niwelując przyczyny starzenia a nie tylko efekty starzenia - no i efekt zabiegu jest widoczny natychmiast po nim, kolejne tylko wzmacniają efekt...niestety marka ma rygorystyczne zasady co do marketingu, i nie jest dostępna w sklepach, wszelkie produkty można zakupić tylko u nich, na ich stronie internetowej...co zmniejsza ceny i zapewnia,że otrzyma się oryginalny produkt

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

PS.Poza tym przeraża mnie fakt, że w dzisiejszym świecie botox czy inne wypełniacze stosują coraz młodsze osoby... w gronie zwolenniczek naturalnego odmładzania znalazła sie nawet dziewczyna 23 letnia która kilka tygodni po botoksie wypróbowała galvanic spa i była zaszokowana, bo zobaczyła efekt i to piorunujący
devachanPL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 17:52   #8
kaa26tarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pod lupą: botox

botox robie od kilku lat a dokladniej kurze łapki i czoło.
efekt za pierwszym razem był krótki ale następne zabiegi powodowały lepsze efekty. Do botoxu namówił mnie dr. Wiatroszak we Wrocławiu.
Zastanawiam się jeszcze nad wypełnieniem ust.
kaa26tarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:12   #9
kingapoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pod lupą: botox

Cytat:
Napisane przez Rooooma Pokaż wiadomość
ja tez sie skusiłam na botox ! rewelacja... ja jestem z efektu bardzo zadowolona miałam zabieg na kurze łapki..
I chętni powtórze ten zabieg bo warto wydać pieniadze.. po prostu inwestycja sie powiodła bo duzo ludzi mowilo ze wygladam młodziej. a komplementy lubi kazda kobieta
polecam! ja korzystałam z Collageny.. teraz otworzyli w Luboniu klinike i bede miala o wiele blizej
ja również jestem bardzo zadowolona z zabiegu na kurze łapki, nie dosyć, że się nie "marszcze " przy uśmiechu to na dodatek wcale nie wygląda to jakoś sztucznie no i skóra przy oczach wygląda na taką wypoczętą polecam w Poznaniu gabinet Pani Małgorzaty Kader, profesjonalizm i przystępne ceny.
kingapoz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.