Biala Perla - prosba o wskazowki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-09, 18:58   #1
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278

Biala Perla - prosba o wskazowki


Drogie Kolezanki,
wlasnie dostalam po dluuugim czekaniu Biala Perle. Tam, gdzie mieszkam, nie uswiadczysz ani sensownej pasty przeciwko paradontozie, ani tym bardziej cudeniek typu wybielacze do zebow. Kryzys, przestali sprowadzac, a rodzima produkcja na razie nie oferuje tego typu towarow. Tym bardziej zalezy mi, by owa BP, przeslana z Polski (cud, ze po drodze ktos jej nie gwizdnal, tak jak z reguly bywalo), dobrze spozytkowac. Instrukcje znam co do joty, czytalam wszystkie posty na wizazu i innych forach, bylam na www.whitepearl.com, we wtorek mam usuwanie kamienia nazebnego. Tak wiec, moja skromna osoba jest ze wszech miar przygotowana.
Natomiast chcialabym Was bardzo prosic o prywatne opinie. Wiem, ze czasami te produkty powoduja zwiekszona wrazliwosc przyzebia. Czy to mija? Czy sa jakies sposoby, by ten dyskomfort zniwelowac? Co mi mozecie z wlasnych doswiadczen poradzic tak, by efekt byl jak najlepszy? Po jakim czasie zdjawszy nakladki mozna sie napic wody lub herbaty (moze zielonej?). Czego sie wystrzegac, na co uwazac? Moze macie jakies domowe sposoby, jakiesik ulepszacze zwiekszajace efekt? Itp. itd. Prosze, tyle sie na te paste naczekalam ...
Bede niezwykle zobowiazana za kazda uwage, kazde spostrzezenie. Bardzo Wam dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 20:44   #2
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Coz, dziekuje bardzo za pomoc a zwlaszcza za niespotykana wrecz zyczliwosc.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 20:52   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Catherine napisał(a):
> Coz, dziekuje bardzo za pomoc a zwlaszcza za niespotykana wrecz zyczliwosc.

Czy teraz sądzisz, że przyjemniej będzie komuś odpowiedzieć na Twoje pytanie?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 21:00   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Catherine, daj nam troszkę czasu. W ciągu niecałych dwóch godzin od Twojego posta (19:58-21:44), niekoniecznie osoby mogące cosik powiedziec musiały go przeczytać
wiem z własnego doświadczenia, że posta z tego typu problemem trzeba 'podbijać' niekiedy nawet kilka dni, zanim przeczyta go osoba mogąca cokolwiek na ten temat napisać, także cierpliwości

pozdrawiam
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 21:07   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Oj, Cat, zgubił się Twój wąteczek przez ten miesiąc Trzeba było go przypomnieć, przecież znasz zasady na forum , a nie tak od razu z grubej rury i obraza Na pewno znajdzie się ktoś, kto zna odpowiedź. ja niestety nie znam, bo ząbkow nie wybielam

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 21:11   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

joannea napisał(a):
> Catherine, daj nam troszkę czasu. W ciągu niecałych dwóch godzin od Twojego posta (19:58-21:44), niekoniecznie osoby mogące cosik powiedziec musiały go przeczytać

poprawka: post był w sierpniu
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 21:13   #7
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

uuuups, sorry, spojrzałam tylko na godzinę
oj, ale ze mnie ślepulek
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-07, 21:39   #8
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Nie, nie sadze, prosze pana. Paste stosuje juz od trzech tygodni. Milego wieczoru i rownie dobrego samopoczucia.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 22:07   #9
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Catherine, coś się tak zbiesiła . Nie używałam nigdy żadnych wybielaczy, ale gdzieś czytałam na jakimś forum , że w ich przypadku może wystąpić nadwrażliwość. Jakoś to tam było wytłumaczone (chyba Justy tam się wypowiadała), ale środkiem zaradczym miał być taki żel fluoryzujący Elmexu. W przypadku nadwrażliwości należało chyba przerwać "kurację" i użyć kila razy tego żelu (na noc się szczotkuje zęby, nie spłukuje, nie przełyka śliny), nadwrażliwość powinna zniknąć. Można potem wrócić do wybielacza . Ja tego żelu używam (jak mi się przypomni, powinnam co tydzień), bo mam aparat i tak trochę zapobiegawczo mi go zaleciła ortodontka. Tylko nie wiem, czy Ty go, biedaczko, będziesz tam mogła kupić.
Dużo nie poradziłam , ale się starałam .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 22:10   #10
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Dzieki, Mgielko.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 01:22   #11
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki

Proszę . Tak myślałam i myślałam i wydaje mi się, że to czytałam na pl.rec.uroda. Jeśli chcesz poszukać, to w Googlach jest zakładka "grupy dyskusyjne", tam możesz zaznaczyć pl.rec.uroda, oraz wpisać Whitestrips (czy jak tam się te paseczki nazywają ). Chyba tam było parę rad na ten temat (podejrzewam, że składnik wybielający jest podobny, także rady użytkownikom Białej Perły też się przydadzą). A masz jakieś problemy? Bolą Cię zęby (mam nadzieję, że nie, bo jeśli tak, to natychmiast się przestań wygłupiać, różna jest wrażliwość zębów na takie środki, moja dentystka kiedyś [dawno temu] opowiadała, jak jej klientce po prostu szliwo to cholerstwo nadżarło, ale wybielanie w Pl nie istniało w owym czasie)?
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-08, 16:28   #12
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki/Catherine

Witam
Szkoda, że wcześniej nie zauważyłam tego poćika, bo używałam osobiście tą "paste". Ale rozumiesz.... wakacje Skoro go już używasz, to wiesz coś na temat nadwrażliwości, chociaż ja nie przypominam sobie żebym coś takiego miała. I efekt trzyma sie dłuuugooooooo.... stosowałam go ponad rok temu, jak nie dwa.... i sa dalej jaśniejsze ząbki, choć aż takiego rewelacyjnego efektu to nie było. Pewnie te paski Whitestrips są dużo lepsze, ale gorsze dla ząbków. No nic.

Pozdrawiam,
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 17:22   #13
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Biala Perla - prosba o wskazowki/Catherine

Dzieki wielkie. Pozdrawiam, pa.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.