Too Faced - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 20:43   #61
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Paleta to Boudoir Eyes, a róż to Sweetheart's Perfect Flush Blush w kolorze Something About Berry.
Dodałam też zdjęcia.
No faktycznie, pisałaś przecież o kolorach kilka postów wyżej...ale ja jestem zakręcona.
Super, że załączyłaś "słocze".A można wiedzieć jaka Ty jesteś kolorystycznie?

Ja wreszcie doczekałam się mojego Melted Fig i...całkiem inaczej na mnie ten kolor wypada niż się spodziewałam. Chciałam mix jasnego fioletu z różem o taki , a jest mocny fiolet z berry A zesłoczowany na ręce to już w ogóle wygląda na berry...dziwne. Przy tym formuła jest naprawdę świetna i doskonały aplikator.

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-09-16 o 20:46
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 23:44   #62
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Too Faced

Jestem neutralna w stronę chłodną. Pasują mi ciepłe i chłodne odcienie, jedynie nie pasują mi i nie lubię wszystkiego z odcieniem pomarańczu. Cera jasna, na poziomie NW10 z MAC. Mam brązowe oczy, naturalnie jestem brunetką, aktualnie mam fioletowe włosy z zielonymi i niebieskimi pasemkami.

Co do Fig też myślałam nad nią, ale wolałabym najpierw na żywo obadać kolor. Podoba mi się jeszcze Velvet i Ruby.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:53   #63
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dobrze, że ktoś odkopał wątek, bo miałam tu wstawić moja opinię o bazie pod cienie Niestety, okazała się słaba. Nie warta kompletnie pieniędzy jakie sobie za nią śpiewają. Zdjęcia + recenzja
Ja kompletnie nie rozumiem się z cieniami TF, paleta Chocolate Bar niedawno poleciała do nowej właścicielki, chyba jestem na nie za głupia

Za to bazę uwielbiam, używam jej już bardzo długo, na zmianę z UD i jako posiadaczka mega tłustych powiek jestem zachwycona. Powiedziałabym, że są do siebie dość podobne w działaniu, żadna z nich nie podbija jakoś specjalnie kolorów cieni, to nie są bazy moim zdaniem do tego zadania. Ale jeśli chodzi o trwałość - nie mam zastrzeżeń
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 17:29   #64
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie rozumiem się z cieniami TF, paleta Chocolate Bar niedawno poleciała do nowej właścicielki, chyba jestem na nie za głupia

Za to bazę uwielbiam, używam jej już bardzo długo, na zmianę z UD i jako posiadaczka mega tłustych powiek jestem zachwycona. Powiedziałabym, że są do siebie dość podobne w działaniu, żadna z nich nie podbija jakoś specjalnie kolorów cieni, to nie są bazy moim zdaniem do tego zadania. Ale jeśli chodzi o trwałość - nie mam zastrzeżeń
Z cieni to ja mam limitowankę świąteczną złożoną z 4 kolorów, przywieziona z USA, dostałam w prezencie. Odcienie przepiękne, ale cienie bardzo się sypią - nie wiem, czy też miałaś ten problem? Używam w zasadzie tylko najjaśniejszego jako drobniutki brokat (bo tak się zachowuje).
Co do bazy, dla mnie nasz rodzimy Inglot pobił i UD i Too Faced
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 18:45   #65
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Z cieni to ja mam limitowankę świąteczną złożoną z 4 kolorów, przywieziona z USA, dostałam w prezencie. Odcienie przepiękne, ale cienie bardzo się sypią - nie wiem, czy też miałaś ten problem? Używam w zasadzie tylko najjaśniejszego jako drobniutki brokat (bo tak się zachowuje).
Co do bazy, dla mnie nasz rodzimy Inglot pobił i UD i Too Faced
ten inglot u mnie czeka na kolejkę, teraz otwarłam smashboxa ale nie wiem czy to baza dla mnie... ja lubię na bazę i tak dać paint pota więc...
ja nie wiem, na mnie te cienie nie miały pigmentacji, wszystko zmieniało się w burą plamę... faktycznie dziwne są dla mnie. Dlatego niestety jakoś mocno się nie napalam na wejście marki do PL.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 16:50   #66
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Too Faced

Dziewczyny, szybkie pytanie czy too faced jest dostępne też stacjonarnie , czy tylko przez internet?
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 21:07   #67
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybkie pytanie czy too faced jest dostępne też stacjonarnie , czy tylko przez internet?
na razie tylko chyba w wybranych sephorach, musisz online sprawdzić.
W wielu jest ale tylko trzy czy cztery wybrane produkty.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 10:38   #68
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Too Faced

W Sephorze widziałam dwie paletki czekoladowe oraz bazę pod cienie i mascarę. I tylko tyle niestety.

Ja on line zamówiłam
http://www.sephora.pl/Makijaz/Slonec...ronzer/P970002

oraz

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...udrze/P1894026

golden light

jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z tych pudrów.
Bronzer miał być następcą Hooli ( bo mi się już denkuje) ale okazało się, że jest od niej lepszy. Odcień odrobinę cieplejszy ale również matowy, sam puder jest bardzo drobniutki, nakłada się go jak marzenie, natychmiast stapia się ze skórą. U mnie, żółtka NC 20-25 daje efekt o wiele bardziej naturalny niż Hoola, która jest bardziej ziemista. W każdym razie Milk Chocolate jest moim aktualnym, niekwestionowanym ulubieńcem i wszystkie inne poszły w odstawkę.

Ten podkład w pudrze jest również mocno zmielony, mój odcień jest żółty, ja go oceniam na NC25, ładnie się stapia ze skórą, krycie jak dla mnie średnie, można mieść twarz i z grubsza wyrównuje koloryt ale u mnie to za mało. Natomiast aby poprawić makijaż w ciągu dnia - super, od razu zmiękcza cerę, wyrównuje koloryt.

No jestem pod wrażeniem, Chyba się skuszę też na paletkę cieni
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:57   #69
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na razie tylko chyba w wybranych sephorach, musisz online sprawdzić.
W wielu jest ale tylko trzy czy cztery wybrane produkty.
Dzięki, dopiero teraz zauważyłam ten lokalizator. Ogólnie interesowała mnie baza pod cienie (chociaż po tym opisie ze strony Sephory... kto to w ogóle redaguje?!) i bronzery albo któraś z paletek, ale to już muszę zbadać na miejscu.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:10   #70
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dzięki, dopiero teraz zauważyłam ten lokalizator. Ogólnie interesowała mnie baza pod cienie (chociaż po tym opisie ze strony Sephory... kto to w ogóle redaguje?!) i bronzery albo któraś z paletek, ale to już muszę zbadać na miejscu.
ja z niego często korzystam, żeby obczaić co gdzie jest

Bazy są w większości Sephor, paletki też
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 15:23   #71
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Too Faced

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 14:32   #72
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Too Faced

Ja lubię paletki cieni. Tylko Too faced są takie specyficzne. Niektóre odcienie to jest po prostu koszmar. Mnie kusi teraz Natural Eyes. Klasyczne brązy.

Unikałabym błyszczyków i pomadek.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:01   #73
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Too Faced

Jestem fanką marki Too Faced, aczkolwiek części produktów nie znoszę.
Uwielbiam klasyczne Czekoladki, obecnie mam Brzoskwiniową i Białą. Pierwsza to największy hicior marki, druga wg mnie jest troszkę niedoceniana,to najdelikatniejsza w kolorystyce z dotychczasowych palet i ciężko zrobić sobie nią krzywdę. Sporo osób jej nie lubi, uważa za wtórną i nieciekawą kolorystycznie, mi pasuje
Mieszane odczucia mam do limitek np. Bożonarodzeniowych. Miałam Chocolate shop i była w porządku, kilka cieni miała kapitalnych, ale kilka mi nie pasowało.
Za to zupełnie nie dogaduję się z małymi paletkami , miałam ich chyba z 5 ( Smokey Eyes Natural Eyes itd.) i na moich powiekach zupełnie się nie sprawdziły,wyglądały inaczej, niż w opakowaniu, średnio blendowały i nie były trwałe.
Największym rozczarowaniem była mała White Chocolate Chip, której na moich powiekach po prostu nie było widać. Nie mam pojęcia, czemu tak się było, bo przecież część kolorów jest też w dużej White Chocolate a nie mam z nimi żadnego problemu.
Bardzo lubię i często używam bronzery i paletki rozświetlaczy. Uwielbiam Sweet Peach Glow,w której największy, środkowy rozświetlacz traktuję jak róż. Świetnie wygląda na skórze, daje delikatny efekt , który oczywiście można stopniować. To jest idealny kosmetyk, kiedy nie ma się wiele czasu, a chce trochę " zrobić i odświeżyć" twarz.
Lubię też ( aktualnie używam) podkład Born this way. Jest średnio kryjący,nie powoduje odczucia ciężkości na skórze i długo się utrzymuje. Korektor z tej serii też był spoko.
Jeśli chodzi o tusz Better than sex, to średnio pasuje mi jego szczoteczka, sam produkt jest ok, ale szybko wysycha, wiele osób narzeka na osypywanie.
Baza pod cienie sprawdziła się u mnie świetnie: mam tłuste powieki, wiele cieni grudli mi się na nich i wygląda niechlujnie już po 2 godzinach, a ona temu zapobiega.
Pod koniec używania kosmetyk w tubce się trochę rozwarstwił, ale po wstrząśnięciu wszystko już było ok. Nie wiem, jaka była tego przyczyna, niewykluczone, że " przetrzymałam" swoją tubkę do przeterminowania.
Niewątpliwie część polityki marki może drażnić, podobnie jak właściciel, który co rusz ładuje się w awantury internetowe i personalne przepychanki
Niektóre nazwy, opakowania, kolorystyka są hm....infantylne, jakby skierowane do nastolatek albo do makijażowych srok. Brokaty, złocistości, różowości, jednorożce i tęcze nie każdemu przypadną do gustu. Faktem jest też to, że kolorystyka w niektórych przypadkach jest wtórna, wałkowane ciągle te same motywy ( vide brzoskwinia).
Ale te kilka przebojów, które marka wylansowała, których używanie jest samą przyjemnością, powoduje, że osobiście przymykam oko i czekam na kolejne kolekcje, z których coś fajnego da się wyłuskać.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 15:27   #74
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Too Faced

Mam paletę Natural Eye, lubię ją i takie kolory. W ogóle mam wrażenie, że jak się komuś spodoba jedna paleta Too Faced to się spodobają wszystkie inne, bo one są do siebie bardzo podobne Denerwuje mnie to trochę, właśnie scrolluję ich stronę i jakieś te palety wszystkie podobne, Sweet Peach się wyróżnia i nie dziwię się że była takim hitem, sama się na nią czaję
Śliczna jest paleta róż+rozświetlacz+ bronzer Sweet peach glow, ale nie używam bronzera więc jej nie kupię. W ogóle cała seria brzoskwiniowa jest cudna, kocham takie kolory, mimo że widać że już ciągną tę serię bardzo i wszystko zaraz będzie brzoskwiniowe

Ma może któraś z Was bazę pod cienie Shadow Insurance? Kusi mnie jeszcze seria Hangover.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 09:10   #75
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Mam paletę Natural Eye, lubię ją i takie kolory. W ogóle mam wrażenie, że jak się komuś spodoba jedna paleta Too Faced to się spodobają wszystkie inne, bo one są do siebie bardzo podobne Denerwuje mnie to trochę, właśnie scrolluję ich stronę i jakieś te palety wszystkie podobne, Sweet Peach się wyróżnia i nie dziwię się że była takim hitem, sama się na nią czaję
Śliczna jest paleta róż+rozświetlacz+ bronzer Sweet peach glow, ale nie używam bronzera więc jej nie kupię. W ogóle cała seria brzoskwiniowa jest cudna, kocham takie kolory, mimo że widać że już ciągną tę serię bardzo i wszystko zaraz będzie brzoskwiniowe

Ma może któraś z Was bazę pod cienie Shadow Insurance? Kusi mnie jeszcze seria Hangover.
Ten bronzer w Sweet Peach Glow nie jest typowym bronzerem , ja bym go określiła raczej jako brązowo- złoty róż czy rozswietlacz, ja przynajmniej tak to używam. Miałam miniaturę tej bazy i jak dla mnie spok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2018-03-06 o 10:05
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 16:52   #76
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Too Faced

Dziewczyny, macie jakieś doświadczenia z podkładem Peach Perfect? Czytałam i słyszałam dość dobre opinie, ale te kolory...testowałam na twarzy Porcelain i Nude i niby żaden z nich pomarańczowy się nie zrobił, ale może to dlatego, ze miałam na sobie swój podkład hmm.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 11:20   #77
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś doświadczenia z podkładem Peach Perfect? Czytałam i słyszałam dość dobre opinie, ale te kolory...testowałam na twarzy Porcelain i Nude i niby żaden z nich pomarańczowy się nie zrobił, ale może to dlatego, ze miałam na sobie swój podkład hmm.
Testowalam Swan i Snow i dla mnie obydwa po utlenieniu sa lekko za ciemne i dosc krotko trzymaja mat w porownaniu na przyklad z podkladem Fenty Beauty, ktorego wlasciwie w ogole nie musze pudrowac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 20:12   #78
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Testowalam Swan i Snow i dla mnie obydwa po utlenieniu sa lekko za ciemne i dosc krotko trzymaja mat w porownaniu na przyklad z podkladem Fenty Beauty, ktorego wlasciwie w ogole nie musze pudrowac.
A ogolnie fenty dobrze się spisuje u ciebie? Niedlugo będą w Polsce te kosmetyki to sobie może potestuje, bo ma.dobre opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 11:33   #79
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ogolnie fenty dobrze się spisuje u ciebie? Niedlugo będą w Polsce te kosmetyki to sobie może potestuje, bo ma.dobre opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kolor (jasny, odcien 110), solidne krycie i dlugo utrzymujacy sie mat super, ale zapycha mi pory, niestety.
Dlatego testuje inne podklady, wysokopolkowe zazwyczaj nie sa tak jasne, jak ja potrzebuje (Narsy wszystkie byly za ciemne, to samo Estee Lauder i Lancome), mam obecnie Fenty, No filter od Colourpop i kryjacy podklad z The Ordinary i te dwa ostatnie sa takie "meh", ale przynajmniej mnie nie zapychaja.
Z Too Faced przetestowalam ten brzoskwiniowy i Born This Way i obydwa sa za ciemne dla mnie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 12:33:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.