Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 20:34   #691
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
gapcio ze mnie
sample są bez sitka ale przy pełnym wymiarze podkladu już jest i niestety muszę pamiętać przy wysypywaniu na spodeczek żeby to sitko przytrzymać.
Dziwne to Ja mam kilka (kilkanaście nawet ) ich pełnych wymiarów i z żadnego sitko mi nie wypada Jakieś felerne opakowanie Ci się trafilo chyba
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:59   #692
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

nawet z felernym opakowaniem nie zamienię tego podkładu na inny
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 23:06   #693
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziwne to Ja mam kilka (kilkanaście nawet ) ich pełnych wymiarów i z żadnego sitko mi nie wypada Jakieś felerne opakowanie Ci się trafilo chyba

U mnie sitko trzyma sie mocno jak diabli-nawet mialam problemy z wyciagnieciem go jak robilam probasa.....

Dzieki Kasi testuje Organze i przyznam,ze bardzo bardzo podoba mi sie efekt
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 05:19   #694
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
... i tu mam pytanko czy mialby ktos na wymiane czesc sampla z pure gold i pure fawn? ...
ja mam, oba ethereal dawaj adres na PW

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie sitko trzyma sie mocno jak diabli-nawet mialam problemy z wyciagnieciem go jak robilam probasa.....

Dzieki Kasi testuje Organze i przyznam,ze bardzo bardzo podoba mi sie efekt
Hexx a nie mówiłam, że Organza rulez

co do sitek to te opakowania jakby nierówne są jakościowo zdarzyły mi się obie wersje, z ledwie trzymającym się sitkiem i z takim wciśniętym na amen; a dziurki fakt mogłyby być odrobinę mniejsze

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-10-29 o 05:24
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:01   #695
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Hexx a nie mówiłam, że Organza rulez
Moja właśnie wczoraj do mnie dotarła, ale jeszcze jej nie testowałam. Jak nakładacie, po finisherze, czy zamiast niego?

Ale róż bashful - Cieszę się, że skusiłam się na biga.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-29 o 13:03
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:01   #696
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

i po, i zamiast - osobiście z elementalem wolę po, z ethereal zamiast
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:14   #697
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
i po, i zamiast - osobiście z elementalem wolę po, z ethereal zamiast
Dobrze wiedzieć Jutro spróbuję.
Generalnie bardzo jestem z zakupów zadowolona. Pierwsze próbki wzięłam całe wieki temu i wszystkie były za jasne, więc jakoś nie miałam serca do tej firmy. Ale skuszona ostatnią promocją zrobiłam zamówienie i na szczęście udało mi się trafić z kolorami. Makijaż cały dzień nieskazitelny
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 19:09   #698
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Kurczaki noo Wy już się cieszycie z nowych nabytków, testujecie pełną parą, a mojej paczuchy ni widu ni słychu. A ja się nie mam czym malować i chcąc niechcąc przeprosiłam się z klasycznym podkładem w tubce, bo nic z posiadanych minerałów nie pasuje mi kolorystycznie A ciężko tak się nagle ciapać we fluidzie jak przez kilka ładnych miesięcy śmigało się tylko po twarzy pędzlem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:28   #699
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Pewnie to Cię ni pocieszy ale mojej tez nie widać zamawiałam 14.10 tyle lepiej ze prochów mam mnostwo i nie musze wracać do prehistorii kiedy Ty zamawiałaś?
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:17   #700
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
Pewnie to Cię ni pocieszy ale mojej tez nie widać zamawiałam 14.10 tyle lepiej ze prochów mam mnostwo i nie musze wracać do prehistorii kiedy Ty zamawiałaś?
Ta prehistoria całkiem mi pasuje, bo to jedyny chyba podkład, który ma tak idealny kolor jak dla mnie i dlatego ciągle ze mną jest. To Clinique Perfectly Real, ale kolor z palety dla Azjatek
A zamawiałam 15ego, wysłali 17ego. No i czekam i czekam i doczekać się nie mogę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:24   #701
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

moje wysłane dzień wcześniej[ troszkę mnie pocieszyłaś bo może jakieś ogólne opóxnienie ale dłuugo , do tej pory lauress mnie rozpieszczał no to czekamy nic innego nam nie pozostaje
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 22:09   #702
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ja mam, oba ethereal dawaj adres na PW



Hexx a nie mówiłam, że Organza rulez

co do sitek to te opakowania jakby nierówne są jakościowo zdarzyły mi się obie wersje, z ledwie trzymającym się sitkiem i z takim wciśniętym na amen; a dziurki fakt mogłyby być odrobinę mniejsze

Jeszcze raz dziekuje bo naprawde jest warta uwagi i bede myslala o pelnym wymiarze

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Moja właśnie wczoraj do mnie dotarła, ale jeszcze jej nie testowałam. Jak nakładacie, po finisherze, czy zamiast niego?

Ale róż bashful - Cieszę się, że skusiłam się na biga.
Kombinowalam z nia na rozne sposoby i sprawdza sie zarowno po jak i zamiast,nalozona jako primer tez mi sie spodobala

Jaki to kolor bashful?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurczaki noo Wy już się cieszycie z nowych nabytków, testujecie pełną parą, a mojej paczuchy ni widu ni słychu. A ja się nie mam czym malować i chcąc niechcąc przeprosiłam się z klasycznym podkładem w tubce, bo nic z posiadanych minerałów nie pasuje mi kolorystycznie A ciężko tak się nagle ciapać we fluidzie jak przez kilka ładnych miesięcy śmigało się tylko po twarzy pędzlem

Noooo....ja tez sie doczekac nie moge choc mam czym sie malowac ale to i tak zawsze dziala na wyobraznie.Jestem ciekawa nowych kolorow,linerow....no!nie ch sie poczta stresci
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:13   #703
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jaki to kolor bashful?
Bardzo jasny, zimny, połyskujący róż Najbardziej korzystny kolor dla mojej urody (jasna cera + ciemne włosy).
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:20   #704
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Bardzo jasny, zimny, połyskujący róż Najbardziej korzystny kolor dla mojej urody (jasna cera + ciemne włosy).

Ooooo pieknie sie zapowiada ja uwielbiam takie tonacje a znasz moze limitowanke EDM Pink Snowflakes?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:25   #705
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ooooo pieknie sie zapowiada ja uwielbiam takie tonacje a znasz moze limitowanke EDM Pink Snowflakes?

A powinnam się zainteresować? Zlituj się, dopiero co z edm biga pink ribbon wzięłam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:46   #706
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

A powinnam się zainteresować? Zlituj się, dopiero co z edm biga pink ribbon wzięłam

To poznasz dam znac jak posle do Ciebie tylko szkoda,ze to limitowanka byla Pink Ribbon jest piekny ale Pink Snowflakes jeszcze bardziej urokliwy.
Inne kolory rozy Lauress testowalas moze?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 06:33   #707
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Pink Snowflakes jes cudny trzymam go na większe okazje bo na codzien sie dla mnie nie nadaję - za bardzo iskrzący jest
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 07:37   #708
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To poznasz dam znac jak posle do Ciebie tylko szkoda,ze to limitowanka byla Pink Ribbon jest piekny ale Pink Snowflakes jeszcze bardziej urokliwy.
Inne kolory rozy Lauress testowalas moze?
Hexxanko, czy ty mi właśnie złożyłaś propozycję nie do odrzucenia? Zrewanżuję się, zrobię ci odsypkę bashful. Z lauress mam też whisper, też mogę ci odsypać. To jest bardzo jasny połyskujący beżyk, myślę, że wyłącznie do jasnej karnacji. Nawet na moich policzkach jest prawie niewidoczny, ukazuje się w pełnej krasie w odpowiednim świetle. Może być też delikatnym rozświetlaczem.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:23   #709
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Pink Snowflakes jes cudny trzymam go na większe okazje bo na codzien sie dla mnie nie nadaję - za bardzo iskrzący jest
Piękny piękny
Faktycznie jest mocno iskrzący i zostawia widoczny efekt glow,nie każdy lubi taki efekt na dzień,fantastycznie prezentuje się wieczorem np.w blasku świec

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Hexxanko, czy ty mi właśnie złożyłaś propozycję nie do odrzucenia? Zrewanżuję się, zrobię ci odsypkę bashful. Z lauress mam też whisper, też mogę ci odsypać. To jest bardzo jasny połyskujący beżyk, myślę, że wyłącznie do jasnej karnacji. Nawet na moich policzkach jest prawie niewidoczny, ukazuje się w pełnej krasie w odpowiednim świetle. Może być też delikatnym rozświetlaczem.

Kamilo to jest propozycja nie do odrzucenia tymbardziej,ze szykuje dla Ciebie maleconieco
Z rozy Lauress znam tylko decadence,peony -cos jeszcze do mnie leci ale jak dostane przesylki to napisze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 09:48   #710
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kamilo to jest propozycja nie do odrzucenia tymbardziej,ze szykuje dla Ciebie maleconieco
Z rozy Lauress znam tylko decadence,peony -cos jeszcze do mnie leci ale jak dostane przesylki to napisze
Czymże sobie zasłużyłam?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:25   #711
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zrobiłam trochę zdjęć moich sampli lauressowych, może komuś się przydadzą. Na razie podkłady. Później dorzucę moje 2 sample róży.

--
dodane

Edytowane przez T3kla
Czas edycji: 2009-10-30 o 11:38
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:34   #712
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
moje wysłane dzień wcześniej[ troszkę mnie pocieszyłaś bo może jakieś ogólne opóxnienie ale dłuugo , do tej pory lauress mnie rozpieszczał no to czekamy nic innego nam nie pozostaje
Do mnie dziś dotarła paczucha

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Noooo....ja tez sie doczekac nie moge choc mam czym sie malowac ale to i tak zawsze dziala na wyobraznie.Jestem ciekawa nowych kolorow,linerow....no!nie ch sie poczta stresci
Już są Twoje linery wyglądają pięknie, moje dwa zresztą też. Jutro wielkie testowanie primera, finishera i podkładu tylko sama nie wiem którego Czy Soft Golf Elemental czy Sotf Tan Ethereal No i chyba podkradnę jakiś Twój linerek śliwkowy i połączę go z gratisowym cieniem w fiolecie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:08   #713
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Już się martwiłam ale też dzisiaj dostałam a w gratisie ładny różyk
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 21:46   #714
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

No to ja tu troszke pomarudze na lauresika

Oczywiście za moim wzorcem makijażowym (czyt. DominkąB) tym razem napaliłam się na czarnowatego smoka. No i wzięła ja sobie hematite. Fajny, taki satynowy w pudełku i na oku fajnie wygląda, ale... ale zaraz po umalowaniu, niestety blednie i od 11 do 3 po południu to tylko taka brudna, nawet nie szara mgiełka po nim zostaje. właściwy kolor się ulatnia i sama jego baza taka jest nijaka. A kładę na artdeco
No i Etheral tez porażka. W świetle sztucznym idealnie jak gładko, ale z odległości pow. 30cm, bo bliżej to jeden błysk.. Za to gdy podeszłam do okna to szok! tego jeszcze nie widziałam, bym sobie taką skorupę, bo nawet nie tapetę walnęła. Ale za to kolor prawie ideany mi sie trafił. No i po kolejnych testach to strasznie się świeci a w miejscu dotknięcia bp. palcem pozostaje puste miejsce... także ta formuła odpada z dalszych testów. Elemental lepiej, ale szału też nie ma. ale to jeden dzień. dam mu szansę, co byście mi nie powiedziały, że marudna jestem
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:26   #715
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No to ja tu troszke pomarudze na lauresika

Oczywiście za moim wzorcem makijażowym (czyt. DominkąB) tym razem napaliłam się na czarnowatego smoka. No i wzięła ja sobie hematite. Fajny, taki satynowy w pudełku i na oku fajnie wygląda, ale... ale zaraz po umalowaniu, niestety blednie i od 11 do 3 po południu to tylko taka brudna, nawet nie szara mgiełka po nim zostaje. właściwy kolor się ulatnia i sama jego baza taka jest nijaka. A kładę na artdeco
No i Etheral tez porażka. W świetle sztucznym idealnie jak gładko, ale z odległości pow. 30cm, bo bliżej to jeden błysk.. Za to gdy podeszłam do okna to szok! tego jeszcze nie widziałam, bym sobie taką skorupę, bo nawet nie tapetę walnęła. Ale za to kolor prawie ideany mi sie trafił. No i po kolejnych testach to strasznie się świeci a w miejscu dotknięcia bp. palcem pozostaje puste miejsce... także ta formuła odpada z dalszych testów. Elemental lepiej, ale szału też nie ma. ale to jeden dzień. dam mu szansę, co byście mi nie powiedziały, że marudna jestem
no to sobie możemy piątkę przybić.. bo ja też w LaurEssowych podkładach wyglądam mniej więcej tak, jak to opisałaś. Żadna z formuł mi nie pasuje...
Za to gdy zobaczyłam, jak one wyglądają na żywo na Dominice to mi szczęka opadła.. I próbowałam zrobić jeszcze kilka podejść do tej marki, niestety, z podobnym skutkiem.
(i z podkulonym ogonem do EDM wróciłam)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 23:04   #716
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczucha


Już są Twoje linery wyglądają pięknie, moje dwa zresztą też. Jutro wielkie testowanie primera, finishera i podkładu tylko sama nie wiem którego Czy Soft Golf Elemental czy Sotf Tan Ethereal No i chyba podkradnę jakiś Twój linerek śliwkowy i połączę go z gratisowym cieniem w fiolecie
Yeyeye juz sie doczekac nie moge

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No to ja tu troszke pomarudze na lauresika

Oczywiście za moim wzorcem makijażowym (czyt. DominkąB) tym razem napaliłam się na czarnowatego smoka. No i wzięła ja sobie hematite. Fajny, taki satynowy w pudełku i na oku fajnie wygląda, ale... ale zaraz po umalowaniu, niestety blednie i od 11 do 3 po południu to tylko taka brudna, nawet nie szara mgiełka po nim zostaje. właściwy kolor się ulatnia i sama jego baza taka jest nijaka. A kładę na artdeco
No i Etheral tez porażka. W świetle sztucznym idealnie jak gładko, ale z odległości pow. 30cm, bo bliżej to jeden błysk.. Za to gdy podeszłam do okna to szok! tego jeszcze nie widziałam, bym sobie taką skorupę, bo nawet nie tapetę walnęła. Ale za to kolor prawie ideany mi sie trafił. No i po kolejnych testach to strasznie się świeci a w miejscu dotknięcia bp. palcem pozostaje puste miejsce... także ta formuła odpada z dalszych testów. Elemental lepiej, ale szału też nie ma. ale to jeden dzień. dam mu szansę, co byście mi nie powiedziały, że marudna jestem
Tutaj mnie nieco zmartwilas bo tez wzielam ten kolor,co prawda sampla zeby zobaczyc co i jak ale duzo sobie obiecywalam po tym kolorze.
Dajesz go jedynie na baze czy moze jeszcze czyms utrwalasz?pytam sie dlatego bo ja mam problem z cieniami EDM-za cholere zaden nie chce sie trzymac jak nalezy,kolor bladnie i znika ale wzmacniam je linerami CS i jest ok-tylko,ze z drugiej strony nie zawsze chce mi sie bawic w takie kombinacje rano.....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 06:17   #717
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczucha


Już są Twoje linery wyglądają pięknie, moje dwa zresztą też. Jutro wielkie testowanie primera, finishera i podkładu tylko sama nie wiem którego Czy Soft Golf Elemental czy Sotf Tan Ethereal No i chyba podkradnę jakiś Twój linerek śliwkowy i połączę go z gratisowym cieniem w fiolecie
a co jeszcze dostałaś
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:41   #718
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czy to możliwe, żeby pasowały mi aż 4 kolory?

Zamówiłam chyba z 12 próbek - 2 podpasowały koleżance, mi 4 a reszta chyba da radę latem - normalnie jestem w szoku
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:08   #719
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czy róże Lauress ocieplają się tak samo jak EDM? Na mojej skórze każdy, nawet najbardziej różowy, róż EDM po kilku minutach robi się ceglasto-pomarańczowy
I jaki ewentualnie kolor mogłbyście mi polecić? Mam jasną karnację w żółtawo-oliwkowym kolorze.
raxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:09   #720
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, żeby pasowały mi aż 4 kolory?

Zamówiłam chyba z 12 próbek - 2 podpasowały koleżance, mi 4 a reszta chyba da radę latem - normalnie jestem w szoku
mi na 6 pasują 3, a w ogóle to od maja szukam swojego koloru i co rusz to mi jakiś pasi, masakra
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.