Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 09:56   #4171
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam

Gosia - niestety plamy po zabiegu wracaja , sama robilam zabieg 2x i plamy wrocily zarowno po pierwszym jak i drugim ....takze raczej nie licz na to ,ze sie ich pozbedziesz raz na zawsze ...nie chce dolowac ale wiekszosc dziewczyn powie Ci to samo ...pozdr.

Cati - lez i jedz zatem pozdr.
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 06:14   #4172
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

takie coś znalazlam na stronce jednego gabinetu lekarskiego:

Konsekwencją zaprzestania kuracji preparatem Cosmelan 2 może być powtórne pojawienie się przebarwień. Terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, a jedynie ją przerywa. Po aplikacji maski Cosmelan 1 w gabinecie bardzo istotna jest kontynuacja terapii kremem Cosmelan 2 w warunkach domowych, podłóg wskazówek otrzymanych od lekarza. Należy dbać, aby terapia nie została przerwana w założonym czasie. W trakcie trwania kuracji nie można stosować żadnych innych środków złuszczających i wybielających, gdyż efekty terapeutyczne mogą nie zostać osiągnięte. Zalecane są wizyty kontrolne u lekarza.

i to chyba wszystko tłumaczy... niestety
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:56   #4173
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati naprawdę odpoczywaj póki mozeszPewnie juz się nie mozesz doczekać ale to jeszcze tylko tydzień

Dziewczyny jakby któraś chciała wypróbować Avene Elugae to w aptece MediQ jest fajny zestaw:

płyn micelarny 75 ml
krem przeciwzmarszczkowy 5 ml
koncentrat przeciwzmarszczkowy 5 ml
krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 5 ml
i krem pod oczy intensywnie odbudowujący 2 ml

To wszystko za 20 zł a wiedząc że znalezienie konsultantki z Avene graniczy z cudem nie mówiąc o znalezieniu próbek to fajna okazja

Miszka zapracowana
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 15:16   #4174
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Cosmelan na część twarzy - poszukuję wspólniczki :)

Dziewczyny, poszukuję kogoś z okolic Szczecina lub Koszlina kto chciałby kupić/ zrobić ze mną Cosmelan na spółkę Mam kilka przebarwień na policzku które traktowałam już wszystkim i pozostał mi tylko Cosmelan (ewentualnie Dermamelan) ale myślę że nie ma sensu nakładanie go na całą twarz, pomijam już kwestię pieniędzy ale nie mogę pozwolić sobie na łuszczenie całej twarzy przez długi czas ze względu na pracę a poza tym ogólnie nie narzekam na stan cery więc może częściowy Cosmelan to jest dobre rozwiązanie? Czy któraś z Was ma takie doświadczenie? Ewentualnie kto byłby chętny na zrzutkę?
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 18:48   #4175
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

>

Edytowane przez emilia_1984
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:21 Powód: Zdublowanie wątku
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 19:54   #4176
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Cosmelan na część twarzy - poszukuję wspólniczki :)

Kup sobie sam cos2, smaruj tak samo jakbyś była po masce i plamy zejdą. Maska nie jest konieczna. Możesz smarować tylko miejsca gdzie masz plamy.
Połowa cosm2 Ci nie wystarczy.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-11-07 o 19:56
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 08:24   #4177
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Cosmelan na część twarzy - poszukuję wspólniczki :)

Zastanawiałam się nad tym ale są różne opinie na Wizażu, część dziewczyn jest zdania że sam cosm2 nie wystarczy a inne mówią że tak. Nie chciałabym zaoszczędzając 200 zepsuć efekt zabiegu bo to nie ma sensu. Chyba czeka mnie jeszcze kilka godzin studiowania forum
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 13:55   #4178
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Emi w II części pamiętnika dziewczyna o nicku Margarynka opisywała kuracje samym cos 2.
Miała plame na czole i 2 na policzkach. Wkleiła zdjęcia przed i po i była znaczna różnica.

Dziewuszki jak tam wasze dermamelanki z biomedu. Wszystko gra czy faktycznie jakiś bubel sprzedali?

niedzielne buziaki
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:25   #4179
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No właśnie, dziewczyny napiszcie coś o tym Dermamelanie, w Bio-Medzie bardzo polecają no ale w sumie co mają innego mówić? Czy jest duża różnica w efekcie końcowym?
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:19   #4180
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez emilia_1984 Pokaż wiadomość
>
Jeśli to jest tylko kilka plamek to polecam pigmanorm-bez dużego łuszczenia pozbyłam się plam na czole i policzku właśnie w ten sposób w ciągu 6-ciu tygodni.Teraz zamierzam kupić cały zestaw giga white clarena i zobaczę czy to podtrzyma efekt wybielenia.
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 22:37   #4181
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Emi w II części pamiętnika dziewczyna o nicku Margarynka opisywała kuracje samym cos 2.
Miała plame na czole i 2 na policzkach. Wkleiła zdjęcia przed i po i była znaczna różnica.

Dziewuszki jak tam wasze dermamelanki z biomedu. Wszystko gra czy faktycznie jakiś bubel sprzedali?

niedzielne buziaki
Hejka dziewczynki

Smaruje się tym Dermamelanem co dostałam z Bio-Medu ( bo innego wyjścia nie miałam, pan nie chciał zwrócić , skóra się łuszczy, buzia robi się czerwona wiec wszystko wygląda jak należy, ale zauważyłam, że plamy pojawiaja się na nowo może powinnam częściej niz 3 razy w tygodniu smarować Szlak by to..tyle cierpień na darmo :
Pozdrawiam Buziaki and sweet dreams
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 22:57   #4182
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Cosmelan na część twarzy - poszukuję wspólniczki :)

Cytat:
Napisane przez emilia_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję kogoś z okolic Szczecina lub Koszlina kto chciałby kupić/ zrobić ze mną Cosmelan na spółkę Mam kilka przebarwień na policzku które traktowałam już wszystkim i pozostał mi tylko Cosmelan (ewentualnie Dermamelan) ale myślę że nie ma sensu nakładanie go na całą twarz, pomijam już kwestię pieniędzy ale nie mogę pozwolić sobie na łuszczenie całej twarzy przez długi czas ze względu na pracę a poza tym ogólnie nie narzekam na stan cery więc może częściowy Cosmelan to jest dobre rozwiązanie? Czy któraś z Was ma takie doświadczenie? Ewentualnie kto byłby chętny na zrzutkę?
Emilka to, co Ci napisała Ivonka to skuteczna metoda, powtarzamy ten cykl co jakiś czas, zapewniam Cię, że działa. Oczywiście jak wiadomo nie na zawsze bo takiego cuda jeszcze nie ma.


Agatab80!
O Dermamelanie wiem tylko, że jest znacznie silniejszy przez większą zawartość kwasów, nie sądziłam natomiast że należy go używać trzy razy w tygodniu No chyba, że mowa o kolejnej fazie smarowania. A na pewno używasz stabilnych fitrów?

Śmieszne emoty tu widzę
Dobrej nocy
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:37   #4183
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Cosmelan na część twarzy - poszukuję wspólniczki :)

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Emilka to, co Ci napisała Ivonka to skuteczna metoda, powtarzamy ten cykl co jakiś czas, zapewniam Cię, że działa. Oczywiście jak wiadomo nie na zawsze bo takiego cuda jeszcze nie ma.


Agatab80!
O Dermamelanie wiem tylko, że jest znacznie silniejszy przez większą zawartość kwasów, nie sądziłam natomiast że należy go używać trzy razy w tygodniu No chyba, że mowa o kolejnej fazie smarowania. A na pewno używasz stabilnych fitrów?

Śmieszne emoty tu widzę
Dobrej nocy
Witaj Anturium

Kochana jestem po masce i 4 tyg cały cykl u lekarza...co do filtra...hmm krem SPF 50+ co dwie godziny i juz to mnie do szału doprowadza i podkład SPF 40+ z Shiseido oba...więc chyba stabilne Teraz smaruje na noc co dzien zobaczymy co wyniknie, albo ja, albo plamiska Nic trza do pracy sie zbierać...miłego dzionka wszystkim
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:20   #4184
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej dziewczynki!

szlag mnie trafi, nie moge dojść do ładu z moja skórą.
Cosmelan raz dziennie, na to avenka potem bioderma 50, jestem blada, świecę się, a po nałożeniu podkładu albo pudru widać popekana skórę.
i cała jestem taka...jakby starsza, pomarszczona, przed posmarowaniem skóra jest sucha i taka jak pergamin.
Mój mąż już zaczyna przebąkiwać że wolał mnie z plamami.

co ja mam stosować żeby dobrze nawilżyć i się nie świecić?

Cati jesteś jeszcze z nami?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:44   #4185
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nenya jestem jeszcze ale już się potwornie męczę, w tym tygodniu chyba nastapi rozwiązanie

ja jak stosowałam różne odplamiacze i wysuszacze to na mnie super działał filtr 50 LRP fluide corps, jednoczesnie nawilżał, troche natłuszczał i ochraniał Ale wiem że niektóre dziewczyny mocno na niego narzekaja że bieli
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:39   #4186
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
nenya jestem jeszcze ale już się potwornie męczę, w tym tygodniu chyba nastapi rozwiązanie

ja jak stosowałam różne odplamiacze i wysuszacze to na mnie super działał filtr 50 LRP fluide corps, jednoczesnie nawilżał, troche natłuszczał i ochraniał Ale wiem że niektóre dziewczyny mocno na niego narzekaja że bieli

Powodzenia Kasieńka wszystkie trzymamy kciuki....taaaaakkkkk bardzo

Nenya ja ponad miesiąc po Derammelanie i ten sam problem...też mnie szlak trafia i sama się zastanawiam czy było warto, pryszcze, zaskórniki, przesuszona, czerwona i piecząca skóra, odstajace suche skórki, filtr ochronny i zmiana makijażu co 2 godziny oj trza się nacierpieć by być piękna...mam przynajmniej taką nadzieje, że będzie pięknie... kiedyś

Buziaczki na sweet dreams
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 09:57   #4187
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agati ja wierze że na przyszły rok na sylwka wszystkie będziemy mega lachonyyyyyyyyyyy
żadnych suchych skórek i czerwoności

Nenuś co do suchcyh skórek to zpaomniałam że dziewczyny rano używają flavo c 8% pod filtr
to delikatnie natłuszcza

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2009-11-11 o 12:30
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:17   #4188
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez nenya Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

szlag mnie trafi, nie moge dojść do ładu z moja skórą.
Cosmelan raz dziennie, na to avenka potem bioderma 50, jestem blada, świecę się, a po nałożeniu podkładu albo pudru widać popekana skórę.
i cała jestem taka...jakby starsza, pomarszczona, przed posmarowaniem skóra jest sucha i taka jak pergamin.
Mój mąż już zaczyna przebąkiwać że wolał mnie z plamami.

co ja mam stosować żeby dobrze nawilżyć i się nie świecić?

Cati jesteś jeszcze z nami?

Nenuś ja mam to samo.Ale to ponoć tak ma być i najlepiej to przeczekać Pozatym Retin mi zrobił kuku pod jednym okiem i piecze jak cholera
Jak dam tonujący filtr to wygląda to straszniewięc rozcieńczam go zwykłym filtrem ale to mało dajeCo do matowienia to puder Hauschki jest niezły albo bambusowy z BU.Skrobi nie polecam bo się czasem ciasto na twarzy robi

Catusia nie zazdroszczę Ci tych ostatnich dni bo one faktycznie męcząTrzymaj sie cieplutko
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-11-11 o 13:18
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:40   #4189
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Agati ja wierze że na przyszły rok na sylwka wszystkie będziemy mega lachonyyyyyyyyyyy
żadnych suchych skórek i czerwoności

Nenuś co do suchcyh skórek to zpaomniałam że dziewczyny rano używają flavo c 8% pod filtr
to delikatnie natłuszcza

Dobry żarcik, dobry popieram poczucie humoru Kasieńka
Co do natłuszczania buzi to polecam łatwe rozwiazanie Rich body butter z Dove pro-age jest na prawdę rewelacyjny, a na najbardziej przetłuszczone miejsca aplikuje troszke wazeliny miejscowo przynajmniej nie widać, że coś tam odstaje
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 08:46   #4190
jula2804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mam naczynka ,czy mogę zastosować cosmelan?
jula2804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:03   #4191
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

na naczynka zdecydowanie odradzam maskę
natomiast możesz spróbować samym cos2 ale też delikatnie i nie na miejsca z naczynkami

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agatab80 Pokaż wiadomość
Witaj Anturium

Kochana jestem po masce i 4 tyg cały cykl u lekarza...co do filtra...hmm krem SPF 50+ co dwie godziny i juz to mnie do szału doprowadza i podkład SPF 40+ z Shiseido oba...więc chyba stabilne Teraz smaruje na noc co dzien zobaczymy co wyniknie, albo ja, albo plamiska Nic trza do pracy sie zbierać...miłego dzionka wszystkim
To że na tubce napisali 50spf niestety nie świadczy o jego stabilności co gorsza nakładając na niego podkład możesz go tej stabilności pozbawić
tak więc nakładając 50 + 40 możesz mieć zero ochrony
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:24   #4192
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jula2804 Pokaż wiadomość
mam naczynka ,czy mogę zastosować cosmelan?
Jula teoretycznie przy cerze naczyniowej, bardzo wrażliwej ( nadreaktywnej) nie powinno się stosować cosm. ale....... Ja jestem juz po 2 seriach cosm. Pierwszy raz maskę nakładał mi lekarz, a drugi raz w lipcu robiłam juz sama,a mam własnie cerę naczynkową . To wszystko zalezy w jakich miejscach masz przebarwienia i jak duże są Twoje naczynka. Moje nie uległy pogorszeniu,ale ja juz wiem jak moją skórę traktować, Ty musisz sama podjąc decyzję,lub uzgodnij to z lekarzem (będzie bezpieczniej). Wiem,że niektóre dziewczyny były lekko podłamane stanem naczynek po cosm. ale tak jak napisałam każda skóra reaguje inaczej .
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:08   #4193
jula2804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzięki za odpwiedz,ja mam plamy na czole i koło uszu,ale jestem piegowata,więc chciałam sie zdecydowac na cosmelan,od kilu lat sysematycznie zamykam naczynka i niestety mam je cały czas
ale chciałam sie pozbyc tych plam,które mnie postarzaja!
jula2804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:28   #4194
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
na naczynka zdecydowanie odradzam maskę
natomiast możesz spróbować samym cos2 ale też delikatnie i nie na miejsca z naczynkami

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------


To że na tubce napisali 50spf niestety nie świadczy o jego stabilności co gorsza nakładając na niego podkład możesz go tej stabilności pozbawić
tak więc nakładając 50 + 40 możesz mieć zero ochrony

No to jazefajnie To co w takim razie polecasz..w senise co powinno być stabilne?
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:47   #4195
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agatab80 a próbowałaś Iwostin Solecrin 50+ ? dla mnie jest rewelacyjny, no i oczywiście fotostabilny , zawiera Tinosorb M, Tinosorb S i parsol, szczerze polecam.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:06   #4196
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agatab80 Pokaż wiadomość
No to jazefajnie To co w takim razie polecasz..w senise co powinno być stabilne?
najpewniejsza i najbardziej dostępna u nas jest avenka
ivostin jak pisała agatab80 też moze byc
dobry też jest roc ale u nas nie dostępny można go zdobyć na ebayu
sama ostatnio kupiłam barwionego
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:40   #4197
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
najpewniejsza i najbardziej dostępna u nas jest avenka
ivostin jak pisała agatab80 też moze byc
dobry też jest roc ale u nas nie dostępny można go zdobyć na ebayu
sama ostatnio kupiłam barwionego
A ja mam te dwa tylko SPF 50+ piszą, że stabilny wiec póki co skończe ten..ale dzieki za propozycje rozważę kolejnym razem

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...0-for-Face.htm

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23324-rec-354085.htm

i ten wiec mam nadzieje,ze zabezpieczona jestem ok jak przed Afyką choć mieszkam w Irlandii

http://www.ocado.com/webshop/product...or-50/31367011

Edytowane przez agatab80
Czas edycji: 2009-11-12 o 19:50
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:43   #4198
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

iwostin solecrim 50+ wspaniały!!! a jeszcze lepszy jest iwostin solecrim 30+ do cery naczynkowej- polecam osobom,ktore maja sklonnosci do czerwienienia sie. jak mam rumien, to zaraz sie nim smaruje.

czekam na dermamelan, a na razie na dzien daje skinoren, a na noc diacneal. postanowilam nie zrezygnowac calkowicie z kremu advanced 30AHA- raz w tygodniu smaruje sie na wieczor i zmywam po 2godzinach, skora mnie starsznie piecze i mam czerwone plamy, ale na drugi dzien skora jest super gładka i jasna.
skinoren jest swietny-wybiela skore, daje natychmiastowy efekt jasnej czytsej skory, diacneal dziala mniej zauwazalnie i nadaje sie tylko na noc, dla mnie bardziej dzialanie antybakteryjne, tak mi sie przynajmniej wydaje.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:56   #4199
Gosiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny mam pytanko
Czy któraś z Was robiła zabieg w Białymstoku?
Może któregoś dermatologa polecacie a któregoś nie??
Wiecie gdzie warto to zrobić?

Pozdrawiam
Gosiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:45   #4200
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ciesze się Imiro że Ci podpasował skinoren.
Mówiłam że to rewelson jest.
Przy okazji chroni przed pryszczolami i innymi niespodziankami jak ktos ma problemy

laseczki jutro jadę do szpitala symulowac poród
okazało się że mój lekarz wyjechał a ten co mial się mna zająć podczas jego nieobecności też wyjechał
boje się przenosić dziecko w sytuacji kiedy jest małowodzie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.