Fiolety dla Blondynki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 09:43   #1
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099

Fiolety dla Blondynki?


Pięknie wyglądają w nich brunetki o jasnej cerze
Więc jak tylko zostałam sam na sam z moim jedynym teraz fioletem spróbowałam - wyszło mocno , miało być mocno.
Nie mam pomysłu na zakończenie kącika zewnętrznego.

List
Chanel Pro Lumiere
Diorshow Catwalk Pink
Puder Dior mineralny 020
Dior Skinflash Rose Glow

Pigment MAC Rich Purple
Lancome Hypnose Drama
MAC Criuse Control błyszczyk
Benefit High Beam

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-12-14 o 09:44 Powód: dodanei zdjecia
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:52   #2
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

woooooooow
powaliłaś mnie tymi zdjęciami!
makijaż bardzo mi się podoba, piękny ten kolorek a zewnętrzny kącik bardzo ciekawy wart spróbowania
wyglądasz nieziemsko


a ten blond, piękny kolor, bardzo Ci w nim..... eeeeh słów brak

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

nie wyjdę stąd dzisiaj
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-12-14 o 09:51
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:53   #3
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ostatnie zdjęcie rewelacyjne Ja bym zrobiła w zew. kąciku ,że wyciągnęła bym cień bardziej do góry w kształcie okręgu(?) pólkola(?) Mam nadzieję ze wiesz o co Mi chodzi I mocno wycieniowała i powstał by pięękny smokey Chociaż ten kształt też jest fajnyTaki koooci Podoba Mnie się
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:56   #4
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
woooooooow
powaliłaś mnie tymi zdjęciami!
makijaż bardzo mi się podoba, piękny ten kolorek a zewnętrzny kącik bardzo ciekawy wart spróbowania
wyglądasz nieziemsko


a ten blond, piękny kolor, bardzo Ci w nim..... eeeeh słów brak

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

nie wyjdę stąd dzisiaj
Nie mam innego pomysłu jak to zakończyć- chyba, że taśma, ale boję się bólu.
Cieszę się, że nie przestraszam w tych fioletach


---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ostatnie zdjęcie rewelacyjne Ja bym zrobiła w zew. kąciku ,że wyciągnęła bym cień bardziej do góry w kształcie okręgu(?) pólkola(?) Mam nadzieję ze wiesz o co Mi chodzi I mocno wycieniowała i powstał by pięękny smokey Chociaż ten kształt też jest fajnyTaki koooci Podoba Mnie się

Wiem, oLLeM o jakie chodzi, mnie też takie półokrągłe zakończenie się podoba, ono wysubtelnia buzię. to niestety tak nie działa.
Trudno je zrobić za to taki szpic wyjdzie i po ciemku
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:04   #5
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
chyba, że taśma, ale boję się bólu.
Nie masz się czego bać , jak będziesz odrywać taśmę to nie boli
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Wiem, oLLeM o jakie chodzi, mnie też takie półokrągłe zakończenie się podoba, ono wysubtelnia buzię. to niestety tak nie działa.
Trudno je zrobić za to taki szpic wyjdzie i po ciemku
Popróbuj kochana najpierw namalować właśnie dany półokrąg a potem go pędzelkiem rozetrzeć
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:06   #6
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Nie masz się czego bać , jak będziesz odrywać taśmę to nie boli

Popróbuj kochana najpierw namalować właśnie dany półokrąg a potem go pędzelkiem rozetrzeć

Będzie trzeba bo chcę osiągnąć taki kształt
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:07   #7
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Nie mam innego pomysłu jak to zakończyć- chyba, że taśma, ale boję się bólu.
Cieszę się, że nie przestraszam w tych fioletach

jakiego bólu? odrywania taśmy? nie ma najmniejszego bólu!! taśmę do papieru weź a nie do klejenia paczek na poczcie ale bez taśmy dasz radę jakbyś chciała zmienić opcję kącika. ale ta tutaj jest fajna
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 10:09   #8
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
jakiego bólu? odrywania taśmy? nie ma najmniejszego bólu!! taśmę do papieru weź a nie do klejenia paczek na poczcie ale bez taśmy dasz radę jakbyś chciała zmienić opcję kącika. ale ta tutaj jest fajna
Chcę bardzo- tu taki szpic...jak u rycerza średniowiecznego
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:30   #9
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Wygladasz jak aniolek na tych zdjeciach Bardzo mi sie podobasz w takim wydaniu. Fiolety ladnie wygladaja na Tobie, a usta wyszly poprostu cudnie.
Czy mi sie wydaje czy ten blond zrobil sie jeszcze jasniejszy?

Jesli chcesz z tasma cos robic to przyklej najpierw do reki a pozniej w okolice oczu, wtedy bardzo ladnie odchodzi i nie naciaga tak skory.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-12-14 o 10:31
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:42   #10
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Wygladasz jak aniolek na tych zdjeciach Bardzo mi sie podobasz w takim wydaniu. Fiolety ladnie wygladaja na Tobie, a usta wyszly poprostu cudnie.
Czy mi sie wydaje czy ten blond zrobil sie jeszcze jasniejszy?

Jesli chcesz z tasma cos robic to przyklej najpierw do reki a pozniej w okolice oczu, wtedy bardzo ladnie odchodzi i nie naciaga tak skory.

Edyt tu wszędzie jest nieco przekłamane swiatło- dziś jest ciemno i przez tę pogodę trudno dobre zdjęcie zrobić.
Fiolet jest nieco inny i inne kolory też a różu IDEALNEGO tu wcale nie widać.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:56   #11
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ale ślicznie wyglądasz!!
Najładniejszy Twój makijaż, według mnie!!!
Wyglądasz jak gwiazdy z czasopisma kobiecego
Coś pięknego!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 11:08   #12
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Ale ślicznie wyglądasz!!
Najładniejszy Twój makijaż, według mnie!!!
Wyglądasz jak gwiazdy z czasopisma kobiecego
Coś pięknego!
Bardzo mi miło
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 11:50   #13
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądają w nich brunetki o jasnej cerze
Więc jak tylko zostałam sam na sam z moim jedynym teraz fioletem spróbowałam - wyszło mocno , miało być mocno.
Nie mam pomysłu na zakończenie kącika zewnętrznego.

List
Chanel Pro Lumiere
Diorshow Catwalk Pink
Puder Dior mineralny 020
Dior Skinflash Rose Glow

Pigment MAC Rich Purple
Lancome Hypnose Drama
MAC Criuse Control błyszczyk
Benefit High Beam


nie moge ocenic makijazyku bo go nie widze
brak zblizenia oczka, modelowania buzi (podobno rozem diorshow)
kreska niestaranna
mam wrazenie,ze MM jest po to dla ciebie zeby pokazywac miny Mirandy Kerr!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie makijazyki to cos wiecej niz podobienstwo do jakiejs tam modelki, ja chce tu ogladac makijaze i mysle, ze wiekszosc wizazanek chce sie tu czegos uczyc
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:04   #14
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
nie moge ocenic makijazyku bo go nie widze
brak zblizenia oczka, modelowania buzi (podobno rozem diorshow)
kreska niestaranna
mam wrazenie,ze MM jest po to dla ciebie zeby pokazywac miny Mirandy Kerr!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie makijazyki to cos wiecej niz podobienstwo do jakiejs tam modelki, ja chce tu ogladac makijaze i mysle, ze wiekszosc wizazanek chce sie tu czegos uczyc

Nie wiem co napisać- każdy ocenia inaczej, to też chyba istota MM
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:12   #15
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
nie moge ocenic makijazyku bo go nie widze
brak zblizenia oczka, modelowania buzi (podobno rozem diorshow)
kreska niestaranna
mam wrazenie,ze MM jest po to dla ciebie zeby pokazywac miny Mirandy Kerr!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie makijazyki to cos wiecej niz podobienstwo do jakiejs tam modelki, ja chce tu ogladac makijaze i mysle, ze wiekszosc wizazanek chce sie tu czegos uczyc

skoro nie widzisz makijazu,to jakim cudem dojrzałas niestaranna kreske ?

Niewiem ,jakie jest zdanie większosci Wizażanek ale ja np. chce czytać krytyke na poziomie. W sposób jaki Ty piszesz, te wykrzykniki...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:18   #16
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
skoro nie widzisz makijazu,to jakim cudem dojrzałas niestaranna kreske ?

Niewiem ,jakie jest zdanie większosci Wizażanek ale ja np. chce czytać krytyke na poziomie. W sposób jaki Ty piszesz, te wykrzykniki...


ishikawo dobrze nie powinnam pisac wykrzyknikow, ale to jest ktorys raz z kkknnn makijazem i chcialam podkreslic co mnie osobiscie denerwuje
szanuje to forum bardzo, szanuje wizazanki i chce zeby MM pozostalo jak MM moze troche za duzo wykrzyknikow

akurat jak ktos chce sie upodabniac do modelki czy aktorki to moze wstawiac sobie avatar a nie publikowac n....ty makijaz oparty na minach
pytasz skad widze kreseczke? jest gruba, niestaranna i rzuca sie w oczka nawet mnie
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:54   #17
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
ishikawo dobrze nie powinnam pisac wykrzyknikow, ale to jest ktorys raz z kkknnn makijazem i chcialam podkreslic co mnie osobiscie denerwuje
szanuje to forum bardzo, szanuje wizazanki i chce zeby MM pozostalo jak MM moze troche za duzo wykrzyknikow

akurat jak ktos chce sie upodabniac do modelki czy aktorki to moze wstawiac sobie avatar a nie publikowac n....ty makijaz oparty na minach
pytasz skad widze kreseczke? jest gruba, niestaranna i rzuca sie w oczka nawet mnie
Nie chcę kłócić się ani dyskutować w wątku, zresztą wogóle nie chcę.
Nie chcę ponieważ MM to kwestia oceny a ocena jest kwestia gustu- jednemu makijaż się podoba innemu ten sam nie.
Napiszę tylko, że nie jestem profesjonalistką, nie umiem robić bardzo fantazyjnych i skonplikowanych makijaży jakie tu często podziwiam.
Robię takie jakie umiem.
Co do min- muszę mieć JAKĄŚ minę na zdjęciu, nie bardzo wiem o co chodzi z minami, są dziwne...?
A co do kreski- wszystkie sugestie co do jej zmiany mile widziane i sama o nie prosiłam we wstępie.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:56   #18
thorbiorga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sejny na Suwalszczyźnie
Wiadomości: 287
GG do thorbiorga
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

ładnie Ci w tych włoskach blond!
__________________
Kobieta jest kresem i królową wszelkiego stworzenia;
jest jego ozdobą, doskonałością i sławą.
thorbiorga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:57   #19
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez thorbiorga Pokaż wiadomość
ładnie Ci w tych włoskach blond!

Dzięki
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 14:01   #20
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Mnie się w tym makijażu bardzo podobasz i nawet dobrze, że cień nie jest wyciągnięty do góry. Kreska na dolnej powiece tak do połowy wygląda dobrze i daje temu makijażowi "smaczku"
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:11   #21
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mnie się w tym makijażu bardzo podobasz i nawet dobrze, że cień nie jest wyciągnięty do góry. Kreska na dolnej powiece tak do połowy wygląda dobrze i daje temu makijażowi "smaczku"
Dziękować
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:22   #22
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

dodam tylko że ten makijaż jest akurat superwidoczny co mnie cieszy i jak najbardziej jego miejsce jest na MM więcej nic nie powiem tylko to że do czegoś privy są

__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:03   #23
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
ishikawo dobrze nie powinnam pisac wykrzyknikow, ale to jest ktorys raz z kkknnn makijazem i chcialam podkreslic co mnie osobiscie denerwuje
szanuje to forum bardzo, szanuje wizazanki i chce zeby MM pozostalo jak MM moze troche za duzo wykrzyknikow

akurat jak ktos chce sie upodabniac do modelki czy aktorki to moze wstawiac sobie avatar a nie publikowac n....ty makijaz oparty na minach
pytasz skad widze kreseczke? jest gruba, niestaranna i rzuca sie w oczka nawet mnie
A ja sie zgadzam z przedmowczynia... I juz nie raz cisnely mi sie na usta podobne slowa, bo jestem stala bywalczynia MM, obserwuje makijaze wykonane prze dziewczyny i prawie codziennie szczeka opada mi do samej ziemi.
Zauwazylam tutaj jednak pewna rzecz.. Niektore dziewczyny prezentuja makijaze naprawde swietnie wykonane, kolory sa dobrane bez zarzutu, jednak uzytkowniczki znajduja jakies mankamenty - a to brwi, a to rzesy posklejane, a to nie do konca perfekcyjna kreska. Ok, jesli cos nam sie rzuca w oczy to powinno sie te rzeczy wypunktowac, konstruktywna krytyka jest tutaj bardzo istotna. Ale wydaje mi sie to niesprawiedliwe, ze Ty kkknnn jestes wyraznie faworyzowana, nie wiem z jakiego powodu, poniewaz makijaze przez Ciebie wykonywane sa na, niestety, niskim poziomie. Ja rowniez widze tutaj nierowno narysowana kreske, mimo ze makijaz nie jest widoczny tak jak trzeba.

Poza tym najczesciej Twoje makijaze sa ... prawie niewidoczne. Wygladasz naturalnie i nie mozna odmowic Ci urody ale makijaze przez Ciebie prezentowane sa jakby.. niewidoczne, trzeba sie dokladnie przypatrzec i najczesciej wszystko co widac to delikatny polysk. Ok, to nic zlego,ale sa tutaj wznoszone peany na czesc tych makijazy a wydaje mi sie to niesprawiedliwe wzgledem innych dziewczyn ktore maluja sie 10 razy lepiej. Gdyby inna tak sie uamlowala to posypalyby sie komentarze - nic tu nie widac, jaka slaba jakosc zdjec, zamiesc fotke z zamknietymi oczami bo tak to nie mozemy ocenic.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:11   #24
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
A ja sie zgadzam z przedmowczynia... I juz nie raz cisnely mi sie na usta podobne slowa, bo jestem stala bywalczynia MM, obserwuje makijaze wykonane prze dziewczyny i prawie codziennie szczeka opada mi do samej ziemi.
Zauwazylam tutaj jednak pewna rzecz.. Niektore dziewczyny prezentuja makijaze naprawde swietnie wykonane, kolory sa dobrane bez zarzutu, jednak uzytkowniczki znajduja jakies mankamenty - a to brwi, a to rzesy posklejane, a to nie do konca perfekcyjna kreska. Ok, jesli cos nam sie rzuca w oczy to powinno sie te rzeczy wypunktowac, konstruktywna krytyka jest tutaj bardzo istotna. Ale wydaje mi sie to niesprawiedliwe, ze Ty kkknnn jestes wyraznie faworyzowana, nie wiem z jakiego powodu, poniewaz makijaze przez Ciebie wykonywane sa na, niestety, niskim poziomie. Ja rowniez widze tutaj nierowno narysowana kreske, mimo ze makijaz nie jest widoczny tak jak trzeba.

Poza tym najczesciej Twoje makijaze sa ... prawie niewidoczne. Wygladasz naturalnie i nie mozna odmowic Ci urody ale makijaze przez Ciebie prezentowane sa jakby.. niewidoczne, trzeba sie dokladnie przypatrzec i najczesciej wszystko co widac to delikatny polysk. Ok, to nic zlego,ale sa tutaj wznoszone peany na czesc tych makijazy a wydaje mi sie to niesprawiedliwe wzgledem innych dziewczyn ktore maluja sie 10 razy lepiej. Gdyby inna tak sie uamlowala to posypalyby sie komentarze - nic tu nie widac, jaka slaba jakosc zdjec, zamiesc fotke z zamknietymi oczami bo tak to nie mozemy ocenic.

Nie myslałam, że tak mysli znaczna część osób oglądających te makijaże.
To, że się nie podobają one czy ja...to właściwie nic, ale że mogą pojawiać się odczucia o faworyzowaniu mnie i (no skoro faworyzowanie istnieje) to i krzywdzeniu innych Dziewczyn moim kosztem, kosztem makijażu czy urody (?).
Ale teraz przeczytałam to co od dawna myslisz...
Postaram się żeby to się nie powtórzyło- tyle mogę zrobić.
Mam nadzieję, że moja obecność tu z makijażami złej jakości nie przycyzniła się do gorszej oceny prac innych Osób.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:25   #25
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Nie myslałam, że tak mysli znaczna część osób oglądających te makijaże.
To, że się nie podobają one czy ja...to właściwie nic, ale że mogą pojawiać się odczucia o faworyzowaniu mnie i (no skoro faworyzowanie istnieje) to i krzywdzeniu innych Dziewczyn moim kosztem, kosztem makijażu czy urody (?).
Ale teraz przeczytałam to co od dawna myslisz...
Postaram się żeby to się nie powtórzyło- tyle mogę zrobić.
Mam nadzieję, że moja obecność tu z makijażami złej jakości nie przycyzniła się do gorszej oceny prac innych Osób.
Sluchaj, ja nie wiem co mysli znaczna czesc osob. Napisalam tylko to co ja mysle sobie od dluzszego czasu i co rzucilo mi sie w oczy i nie chcialam Ciebie obrazic, mam nadzieje ze tego nie zrobilam. Staralam sie tak dobrac slowa mojej wypowiedzi zebys nie poczula sie urazona. Gwoli scislosci - glowny cel mojej wypowiedzi to nie byla krytyka Twoich makijazy. Napisalam, ze sa po prostu bardzo naturalne, prawie ich nie widac ale Tobie pasuja. Technicznie sa slabe kiedy uzywasz ciemniejszej barwy tak jak dzis, pewnie dlatego ze nie czesto sie tak malujesz i nie wprawilas sie w mocniejszych makijazach.
Chodzilo mi tylko o to, ze , nie wiem dlaczego, moze przez osobista sympatie do Ciebie, dziewczyny, byc moze nieswiadomie , troche niesprawiedliwie traktuja inne osoby w porownaniu ich makijazy do Twoich. Troche zamotalam, ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi.Nie powiedzialabym ze przyczynilas sie do gorszej oceny innych prac - po prostu Twoje prace sa lepiej oceniane niz inne.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:28   #26
Zuzka20
Zadomowienie
 
Avatar Zuzka20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 982
GG do Zuzka20
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

A dlaczego ja myślałam, że Ty jesteś brunetką?
Bardzo ładnie wyglądasz
__________________
Kobiety są dziwne, nigdy nie przestają kochać...

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

__________________
Zapuszczam włosy

Moje makijaże:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711


NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:32   #27
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Nie myslałam, że tak mysli znaczna część osób oglądających te makijaże.
To, że się nie podobają one czy ja...to właściwie nic, ale że mogą pojawiać się odczucia o faworyzowaniu mnie i (no skoro faworyzowanie istnieje) to i krzywdzeniu innych Dziewczyn moim kosztem, kosztem makijażu czy urody (?).
Ale teraz przeczytałam to co od dawna myslisz...
Postaram się żeby to się nie powtórzyło- tyle mogę zrobić.
Mam nadzieję, że moja obecność tu z makijażami złej jakości nie przycyzniła się do gorszej oceny prac innych Osób.

kkknnn nie obrazaj sie z powodu moich slow!!!
ja napisalam tylko o makijazyku
poza tym wiele wizazanek ma do ciebie slabosc- to chyba komplement, ze twoje watki komentuje kilkadziesiat wizazanek
mimo ze makijaze sa ich zdaniem zlej jakosci
ja zawsze pisalam szczerze- szczerze zazdroszcze Ci wygladu, cery, rysow, tego tak i fajnie sie pogapic bo wygladasz tak jak ja nigdy nie bede a zawsze chcialam
...ale nie zazdroszcze rak tak jak zazdroszcze ich Ewesce czy Gosadzie dlatego uwazam, ze komplementy za urode ci sie naleza, ale za makijaz nie
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:41   #28
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Poogladalam wszystkie zdjecia 15 razy, jak przeczytałam komentarze to poogladałam je jeszcze 15 razy i doszłam do wniosku co nastepuje :
Kkknnn to chyba najładniejszy makijaz jaki nam zaprezentowałas. Podoba mi sie szpiczaste zakonczenie zewn kacika, jak równiez kolor, który pasuja Ci niesamowicie. Z sugestiami dziewczyn co do zaokraglenia, i sposobu uzywania tasmy sie zgadzam

Nie chciałabym zeby mnie ktos posadził o faworyzowanie, bo jestem daleka od tego, ale widze jakie postepy w makijazu- porownujac z jej poczatkami- zrobiła Kkknnn wiec nie umiem tego nie pochwalic.... A wrecz uwazam ze nie pochwalenie tego byłoby niesprawiedliwe, bo MM to nie jest forum tylko do prezentowania małych dziel sztuki na oczach, tu moze wkleic swoje zdjecie kazdy- nawet prezentujac najzwyklejszego zwyklaka zwyklakowego i jezeli bedzie on dobrze zrobiony to pozytyw sie nalezy... Ale oczywiscie to moja subiektywna opinia
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:46   #29
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Sluchaj, ja nie wiem co mysli znaczna czesc osob. Napisalam tylko to co ja mysle sobie od dluzszego czasu i co rzucilo mi sie w oczy i nie chcialam Ciebie obrazic, mam nadzieje ze tego nie zrobilam. Staralam sie tak dobrac slowa mojej wypowiedzi zebys nie poczula sie urazona. Gwoli scislosci - glowny cel mojej wypowiedzi to nie byla krytyka Twoich makijazy. Napisalam, ze sa po prostu bardzo naturalne, prawie ich nie widac ale Tobie pasuja. Technicznie sa slabe kiedy uzywasz ciemniejszej barwy tak jak dzis, pewnie dlatego ze nie czesto sie tak malujesz i nie wprawilas sie w mocniejszych makijazach.
Chodzilo mi tylko o to, ze , nie wiem dlaczego, moze przez osobista sympatie do Ciebie, dziewczyny, byc moze nieswiadomie , troche niesprawiedliwie traktuja inne osoby w porownaniu ich makijazy do Twoich. Troche zamotalam, ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi.Nie powiedzialabym ze przyczynilas sie do gorszej oceny innych prac - po prostu Twoje prace sa lepiej oceniane niz inne.


tak mysli znaczna czesc nie tylko Ty ja tez
nie wiem czemu boimy sie pisac co myslimy, nie rozumiem tego
moze dlatego, ze nei kazdy umie to przyjac
nie mozna obrazac sie bo ktos napisal ze sa lepsi!
no chyba ze jest sie malyszem
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:02   #30
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Mnie się podoba staram się pisać co myślę
jeśli chodzi o zewnetrzny kącik, napisałaś , że boisz się taśmy, (wcale to nie boli) możesz jednak wykorzystać kawałek sztywnego kartonu ułożyć go tak, jak chcesz cień wyciągnąć, mam nadzieję, że jasno napisałam może być jedynie trudniej bo jedną rękę będziez miała cały czas zajętą
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.