Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 13:31   #421
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile trzeba czekać na wysłanie paczuchy z mazideł od daty zaksięgowania pieniędzy na ich koncie?

Na czas, po jakim paczka trafi do Państwa rąk składa się czas, którego my potrzebujemy na jej skompletowanie i wysłanie (do pięciu dni roboczych od daty wpłynięcia wpłaty na konto) i czas, który jest potrzebny poczcie lub kurierowi na dostarczenie przesyłki. - ale jak jest w praktyce?

zamówiłam olej kokosowy, hydrolat oczarowy, hydrolat migdałowy, zestaw do zrobienia keratynowego serum do włosów z konserwantem
Cześć
ja przelalam pieniądze we wtorek a w czwartek listonosz przyniósł mi paczkę .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:32   #422
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Cześć
ja przelalam pieniądze we wtorek a w czwartek listonosz przyniósł mi paczkę .
bardzo dziękuję Ci za odpowiedź
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:58   #423
wakingdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 41
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Moje drogie, mam niezmydlalna frakcje sojowa z naturalisa. Zalatuje troszke ...ryba Czu ta z mazidel tez ma taki dziwny zapach?
W moim odczuciu frakcja sojowa pachnie ładnie, może trochę jak masło cupuacu, ale delikatniej, mniej słodko.

Edytowane przez wakingdream
Czas edycji: 2010-05-26 o 19:00
wakingdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:08   #424
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

potwierdzam,
zapłaciłam w pon, a paczka była u mnie w środę,
a jak zabezpieczona,
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 08:47   #425
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakiś fajny przepis na tonik z kwasem L-mlekowym80% do stóp, chciałam zeby ta grubsza skóra była miękka
jakie stężenie moge zrobic?
pomozecie?
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:48   #426
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Opiszę tutaj ku przestrodze!

Kilka tygodni temu złożyłam zamówienie na mazidła.com. Paczka została szybko wysłana, lecz ku mojemu zdziwieniu brakowało w niej alg bioferment (w dniu zamawiania miały juz być dostępne). Jeszcze bardziej się zdziwiłam gdy na skrzynke e-mailowej nie czekał na mnie żaden mail z informacja o brakach- tu pierwszy duży minus. Wysłałam zatem maila z zapytaniem co z algami- po ok. 2 dniach odpowiedź, że dostawa się opóźnią i wyślą jak dostaną listem poleconym- tu drugi minus za brak wyboru zwrotu pieniądzy lub dosłania. 2 dni temu dostałam maila, że algi dosłano- tu plus za informację. Lecz niestety- dziś odebrałam kartonik i oprócz pasków papieru i styropianu nic więcej w środku nie było Zagotowałam się dosłownie do wrzenia zwłaszcza dlatego, że to algi dla wizażanki, za które ona zapłaciła- aż mi wstyd

Tu moje pytanie- zdarzylo się Wam tak kiedyś?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 20:16   #427
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Opiszę tutaj ku przestrodze!

Kilka tygodni temu złożyłam zamówienie na mazidła.com. Paczka została szybko wysłana, lecz ku mojemu zdziwieniu brakowało w niej alg bioferment (w dniu zamawiania miały juz być dostępne). Jeszcze bardziej się zdziwiłam gdy na skrzynke e-mailowej nie czekał na mnie żaden mail z informacja o brakach- tu pierwszy duży minus. Wysłałam zatem maila z zapytaniem co z algami- po ok. 2 dniach odpowiedź, że dostawa się opóźnią i wyślą jak dostaną listem poleconym- tu drugi minus za brak wyboru zwrotu pieniądzy lub dosłania. 2 dni temu dostałam maila, że algi dosłano- tu plus za informację. Lecz niestety- dziś odebrałam kartonik i oprócz pasków papieru i styropianu nic więcej w środku nie było Zagotowałam się dosłownie do wrzenia zwłaszcza dlatego, że to algi dla wizażanki, za które ona zapłaciła- aż mi wstyd

Tu moje pytanie- zdarzylo się Wam tak kiedyś?
Wiele razy zamawiałam w Mazidłach i nie było niegdy problemu
raz zdarzyło się że jednego zamawianego składnika nie było w paczce
ale po moim mailu natychmiast otrzymałam odpowiedź że zostanie dosłany na koszt firmy i tak faktycznie było
w każdym innym przypadku jeżeli był brak jakiegoś składnika na stanie to dostawałam od właścicielki maila z informacją czy chcę zwrot pieniedzy czy zamiennie jakis inny składnik

Mazidła już tak długo działają na rynku i maja tyle wiernych klientów że uważam że Twoja sytuacja to wypadek przy pracy
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 20:17   #428
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

A ja dziś dostałam pomyloną paczkę
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 22:04   #429
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Chyba jednak za często ostatnio te "wypadki" im się zdarzają Poza tym ja maila z informacją nie dostałam, lecz odpowiedź na mój mail.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:38   #430
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Mam pytanie, trzymałam hydrolat geraniowy przez około tydzień poza lodówką. Myślicie, że się zepsuł? Wąchałam go i niby pachnie normalnie...
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:15   #431
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Nie sądzę by się popsuł. Ja trzymałam dłuzęj niż ty poza lodówką i był ok.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 11:25   #432
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Opiszę tutaj ku przestrodze!

Kilka tygodni temu złożyłam zamówienie na mazidła.com. Paczka została szybko wysłana, lecz ku mojemu zdziwieniu brakowało w niej alg bioferment (w dniu zamawiania miały juz być dostępne). Jeszcze bardziej się zdziwiłam gdy na skrzynke e-mailowej nie czekał na mnie żaden mail z informacja o brakach- tu pierwszy duży minus. Wysłałam zatem maila z zapytaniem co z algami- po ok. 2 dniach odpowiedź, że dostawa się opóźnią i wyślą jak dostaną listem poleconym- tu drugi minus za brak wyboru zwrotu pieniądzy lub dosłania. 2 dni temu dostałam maila, że algi dosłano- tu plus za informację. Lecz niestety- dziś odebrałam kartonik i oprócz pasków papieru i styropianu nic więcej w środku nie było Zagotowałam się dosłownie do wrzenia zwłaszcza dlatego, że to algi dla wizażanki, za które ona zapłaciła- aż mi wstyd

Tu moje pytanie- zdarzylo się Wam tak kiedyś?
WI, bardzo nieprzyjemna historia.
Jak z mazideł zamawiam regularnie od 3 lat ponad i zawsze wszystko ok było. I próbki zawsze były (chociaż zwykle sama proponuję jakie, w komentarzu do zamówienia, więc nie wiem czy bez tego coś dołączają, kiedyś na pewno tak, teraz chyba trzeba pisać).
Myślę,że to jednorazowa sprawa. Miałam teraz porównaniu przy zbiorowych i mazidła spisały się najlepiej - przesyłka była najszybciej, dobrze zabezpieczona.
Pisz do Pani Lidki (chociaż już pewnie to zrobiłaś) - myślę, że jakoś rozwiążecie ten problem.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:20   #433
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
WI, bardzo nieprzyjemna historia.
Jak z mazideł zamawiam regularnie od 3 lat ponad i zawsze wszystko ok było. I próbki zawsze były (chociaż zwykle sama proponuję jakie, w komentarzu do zamówienia, więc nie wiem czy bez tego coś dołączają, kiedyś na pewno tak, teraz chyba trzeba pisać).
Myślę,że to jednorazowa sprawa. Miałam teraz porównaniu przy zbiorowych i mazidła spisały się najlepiej - przesyłka była najszybciej, dobrze zabezpieczona.
Pisz do Pani Lidki (chociaż już pewnie to zrobiłaś) - myślę, że jakoś rozwiążecie ten problem.
No właśnie- dlatego żałuję, że tak wyszło
Niestety przy moich zbiorowych zamówieniach biochemicznych te wyszły najgorzej- duże zamówienie z drogą wysyłką w kartonie wielkości mikrofalówki z mnóstwem pasków papieru i styropianku (wyszły tego 2 spore reklamówki napchane po brzegi), do tego brak 1 rzeczy oraz po kilku tygodniach nadesłanie pustego kartonika
No cóż- trzeba jednak przyznać, że hydrolaty mają fajne
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:30   #434
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Szukam osób z Bolesławca i okolic w celu obniżenia kosztów zakupu z Mazideł . Zainteresowane proszę o kontakt na PW
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 22:50   #435
agusia353
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

czesc dziewczyny, jestem tutaj nowa, z mazidlami moja przygoda sie dopiero tak naprawde zaczyna. mam do Was pytanie : czy przy uzywanu mazidel z trikenolem trzeba uzywac filtrow? w niektorych przepisach pisze ze tak w innych nic nie pisze i juz nie wiem sama
agusia353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 13:49   #436
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez agusia353 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, jestem tutaj nowa, z mazidlami moja przygoda sie dopiero tak naprawde zaczyna. mam do Was pytanie : czy przy uzywanu mazidel z trikenolem trzeba uzywac filtrow? w niektorych przepisach pisze ze tak w innych nic nie pisze i juz nie wiem sama
Trikenol ma w skladzie kwas salicylowy wiec stosowanie filtrow jest konieczne.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:12   #437
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

p. Lidia odpisała w sprawie mojej paczki i okazało się, że nie ma szans aby paczka wyszła pusta od nich bo tak mają skonstruowany system pakowania więc to Poczta Polska przygarnęła algi... Oby ta osoba nie umiała z nich korzystać Reakcja na mojego maila b. pozytywna- nie będzie to zatem moje ostatnie zamówienie, ufff
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 08:55   #438
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Mnie Pani Kobyłka odpisała, że za pomylenie paczki dołączy gratis i odda za przeysłkę poprosiłam bym odesłała paczkę na adres fundacji WIN () - też z Poznania, lecz ja wcześniej odesłałam ją na adres nadawcy z paczki, którą dostałam, czyli mazidla.com bla bla bla
Mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu, powiadomiłam ją o tym oczywiście. Co o tym myślicie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-06-01 o 08:57
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:36   #439
mysiuzbysiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cześć dziewczyny , jestem nowa na tym forum i chciałam się z wami podzielić wiadomością o moich efektach ubocznych stosowania Telocapilu. Tak bardzo chciałam pozbyć się włosków na nogach i zamówiłam to niby cudo ,wcierałam go 2 mies. 2razy dz.. już niedługo przed upływem 2 mies zauważyłam jakby robił mi się wąsik nad górną wargą, włosy na brzuchu,na rękach zaczęły robić sie dłuższe i ciemniejsze, ale myslałam,że może ma przywidzenia. przestałam wcierać ten specyfik, ale on działa nadal,choć już 2 mies nie wcieram, nie dość, że te włosy na nogach nie osłabły to odrastają jakieś wybujałe i na brzuchu, nad wargą na rękach coraz bardziej sie robią widoczne. zanim stosowałam telocapil nie miałam tego problemu. narobił mi tylko wiekszych kłopotów. napiszcie czy któraś z was miała podobne objawy po stosowaniu telocapilu

Edytowane przez mysiuzbysiu
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:41 Powód: zapomniałam coś dopisać
mysiuzbysiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 09:54   #440
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Ja stosuję telocapil już jakiś czas i żadnych tego typu zmian nie zauważyłam. Moim zdaniem powinnaś się udać do lekarza, myślę, że endokrynologa, gdyż wydaje mi się, że są to jakieś zaburzenia hormonalne a nie skutki uboczne telocapilu.
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 11:11   #441
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ja stosuję telocapil już jakiś czas i żadnych tego typu zmian nie zauważyłam. Moim zdaniem powinnaś się udać do lekarza, myślę, że endokrynologa, gdyż wydaje mi się, że są to jakieś zaburzenia hormonalne a nie skutki uboczne telocapilu.
Też tak sądze. Problemem są raczej hormony, a nie Telocapil. Stosuję wiele miesięcy i włoski znikają. Efektów ubocznych brak. Poza tym z tego co napisałaś rozumiem, że stosowałaś tylko na nogi więc niby skąd efekt na twarzy?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 06:27   #442
mysiuzbysiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

No nie wiem, możliwe, że hormony, ale akurat w tym czasie by sie popsuły co stosowałam telocapil, może i tak być. Jakiś czas temu kupiłam na allegro depilator ultradzwiękowy (używany ale sprawny za 56 zł) i musze wam powiedzieć, że działa, włoski są coraz słabsze, mimo, że długo schodzi, bo trzeba każdy włos ileś tam sekund trzymać ta pensetą, ale rosną takie słabioty, że się opłaca troche pomęczyć, zważywszy też na to ,że mają podobno zniknąć na zawsze (mam nadzieję), bo to jakoś te cebulki wypala tymi falami radiowymi.fajnie by było gdyby okazało się to prawdą
mysiuzbysiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 06:36   #443
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
p. Lidia odpisała w sprawie mojej paczki i okazało się, że nie ma szans aby paczka wyszła pusta od nich bo tak mają skonstruowany system pakowania więc to Poczta Polska przygarnęła algi... Oby ta osoba nie umiała z nich korzystać Reakcja na mojego maila b. pozytywna- nie będzie to zatem moje ostatnie zamówienie, ufff
Wi jakbys zatem zdecydowala sie na zamowienie z mazidel to ja bede chetna na bu tez jezeli byloby w najblizszym czasie a jak nie to bu sama sobie zamowie.
mysle zeby zrobic sobie tonik z kwasem mlekowym bo naczytalam sie o nim na wizazu i kusi niemilosiernie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 16:48   #444
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny, używała któraś oleju z amarantusa i może się podzielić wrażeniami? A najlepiej przyrównać do tamanu .
Na tamanu czekałąm prawie miesiąc z zamówieniem na Mazidłach, w końcu po obiecanym czasie powrotu napisałam maila z zapytaniem kiedy będzie znowu i dostałam odpowiedź, że za 1,5miesiąca . Tak więc szukam jakiegoś zamiennika o podobnych właściwościach, bo tyle czasu to jednak nie chcę czekać.
Może ktoś coś napisać o jego użytkowaniu? I czy warto, bo najtańszy to on jednak nie jest?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:14   #445
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Ja mam próbkę, ale w sumie jeszcze jej nie testowałam...no i nie mam porównania z tamanu niestety
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:25   #446
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wi jakbys zatem zdecydowala sie na zamowienie z mazidel to ja bede chetna na bu tez jezeli byloby w najblizszym czasie a jak nie to bu sama sobie zamowie.
mysle zeby zrobic sobie tonik z kwasem mlekowym bo naczytalam sie o nim na wizazu i kusi niemilosiernie
~~ALA~~ organizuje akurat mazidła W razie czego ja mogę je od niej odebrać (mieszkam niedaleko Niej) i dostarczyć do centrum Ja ugrzęzłam z naturalnym pięknem
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:25   #447
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Witajcie
Zamówiłam pierwsze mazidełka i już sie nie moge doczekać paczkiMoja cera jest mieszana ze skłonnościa do naczynek(szczegolnie polika i nos) Kierowałam się komentarzami.Takie skromne:

KOMPLEKS SILIKONOWY 10 g
SPIRULINA 10 g
KERATYNA HYDROLIZOWANA Waga netto:_30_g_
EKOLOGICZNY OLEJ Z RÓŻY PIŻMOWEJ 30 g
BROMELAINA 1200 GDU waga netto:_15g
OLEJ (MACERAT) Z KASZTANOWCA 60 g
EKOLOGICZNY HYDROLAT OCZAROWY 150 ml
KWAS HIALURONOWY WIELKOCZĄSTECZKOWY- 1% roztwór Waga netto:_90_g
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-06-04 o 11:29
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:49   #448
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Hej dziewczyny!
Chciałabym przyciemnić sobie karnację. Drogeryjne produkty odpadają... Może macie jakiś przepis na coś w rodzaju olejku brązującego ?
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:06   #449
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Houston, mam problem!
Zrobiłam sobie astyoksydacyjne serum z zieloną herbatą i wyszła mi brązowa breja o konsystencji wody, w której pływają farfocle z zielonej herbaty :/ Nie da się tego nałożyć na twarz inaczej niż na płatku kosmetycznym. Poza tym po jego użyciu muszę ściągać z twarzy te głupie farfocle.
Czy to ma tak wyglądać, czy coś poszło nie tak?
Myślałam, że to będzie miało konsystencję żelu
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:38   #450
bubamara
Raczkowanie
 
Avatar bubamara
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 84
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

[QUOTE=anitusica;17011620]dziweczyny! moje pierwsze mazidlowe zamowieni
hydrolat z rozy
hydrolat z oczaru
nmf
centella asiatica
keratyna hydrolizowana

zalezy mi na dodaniu centelli i nmf do zelu pod oczy flos lek. nadaja sie? nc nie bedzie sie neutralizowac czy cos..? w jakich ilsociach? zelu jest ok 10g. w sloiczku

hEJKA!

I jak sie zakonczyla Twoja przygoda z centella? Jestes zadowolona z jej dzialania??? Bede wdzieczna za informacje. Pozdr!
bubamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.