Kosmetyki Essence - część XI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 08:01   #3751
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Jakoś błyszczyki z CC do mnie nie przemawiały, dopóki nie zobaczyłam tych zdjęć:

http://marias-beauty-page.blogspot.c...-lacquers.html

Muszę je mieć

O rany piekne są!Ten czerwony szczególnie.
Od nabycia lipstaina z VL mam fazę na czerwono-malinowe usta a wszystkie błyszczyki nude poszły w odstawkę
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:09   #3752
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
Rozkmińcie to :OOOO a ja myślałam,że mam dużo kosmetyków hahaha http://www.youtube.com/watch?v=LNpjj...eature=related
O kurcze.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O rany piekne są!Ten czerwony szczególnie.
Od nabycia lipstaina z VL mam fazę na czerwono-malinowe usta a wszystkie błyszczyki nude poszły w odstawkę
A ja chyba również się zaczaję na błyszczyki. Też nie miałam takiego zamiaru.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:23   #3753
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Em ja tez uważam ze za ostro wjechałaś na plineczkę,zwłaszcza ze ma dziewczyna trochę racji.przecież ona tych lakierów w życiu nie zuzyje,nawet jakby malowala całą rodzine i koleżanki. masakra...
Nie wydaje mi się, żebym na nią wjechała. Ale tak, dla mnie jej post był ocenianiem i rozliczaniem osoby, której nie zna. TAKIE JEST MOJE ZDANIE.
Jak ktoś kolekcjonuje kosmetyki, to myślę, że nie zależy mu na ich zużyciu, a bardziej używaniu i posiadaniu. Są bardziej niepraktyczne hobby.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:31   #3754
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A powiedzcie, czy błyszczyk SWM czerwony mocno się różni od tego na swatchach z CC?

I jeszcze... Macie porównanie rozświetlaczy: CC i Sun Club (tego kokosowego)?
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:38   #3755
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żebym na nią wjechała. Ale tak, dla mnie jej post był ocenianiem i rozliczaniem osoby, której nie zna. TAKIE JEST MOJE ZDANIE.
Jak ktoś kolekcjonuje kosmetyki, to myślę, że nie zależy mu na ich zużyciu, a bardziej używaniu i posiadaniu. Są bardziej niepraktyczne hobby.
Nie było w moim poście nawet JEDNEGO zdania w którym oceniłam bym tą DZIEWCZYNĘ. Dla mnie to takie samo marnotrastwo jak kupowanie ton jedzenia, którego nie jest się w stanie zjeść, potem wszystko ląduje w koszu. I u niej będzie tak samo. To wszystko za jakiś czas zgęstnieje, zacznie brzydko pachnieć itd. i będzie musiała to wyrzucić, ale jej sprawa. Ja nikogo nie oceniam, więc bardzo proszę byś ty też mnie nie oceniała bo mnie NIE ZNASZ. Koniec tematu. To wątek o Essence a nie o tym kto ma jakie hobby.

Nie no muszę mieć to różowe mazidło do ust, dawno nie kupiłam żadnego błyszczyka, bo wiadomo projekt denko, więc chyba mogę sobie pozwolić?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:47   #3756
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nie no muszę mieć to różowe mazidło do ust, dawno nie kupiłam żadnego błyszczyka, bo wiadomo projekt denko, więc chyba mogę sobie pozwolić?
A zdążysz wszystkie zużyć? To kupuj! Mnie ten lekko holograficzny efekt w różowym nie przekonuje, nad czerwonym chwilę się zastanawiałam, ale ja raczej wolę mocniej podkreślone oczy i coś stonowanego na ustach. Mam nadzieję, że nie zmienię zdania.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 09:56   #3757
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Jakoś błyszczyki z CC do mnie nie przemawiały, dopóki nie zobaczyłam tych zdjęć:

http://marias-beauty-page.blogspot.c...-lacquers.html

Muszę je mieć
.
Nawet nie myślałam o kupnie tych błyszczyków, ale patrząc na te swatche zakochałam się (tylko nie wiem czy w błyszczyku czy w pomalowanych nim ustach ). Czerwony na pewno, a nad różowym jeszcze pomyślę.

Za to puder rozświetlający jednak sobie odpuszczę, zbyt złoty. Lakieru, który chciałam nie ma , więc też odpada.

Jestem jeszcze ciekawa eye-linerów. Nie widziałyście gdzieś może swatchów ?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 09:58   #3758
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A zdążysz wszystkie zużyć? To kupuj! Mnie ten lekko holograficzny efekt w różowym nie przekonuje, nad czerwonym chwilę się zastanawiałam, ale ja raczej wolę mocniej podkreślone oczy i coś stonowanego na ustach. Mam nadzieję, że nie zmienię zdania.
A mnie właśnie jakoś ten różowy pociąga Najwyżej będę z koszyczkiem z mazidłami do ust cały blok obskakiwać: 'Proszę, niech sąsiadka się czymś umaluje, śmiało'
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 10:28   #3759
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żebym na nią wjechała. Ale tak, dla mnie jej post był ocenianiem i rozliczaniem osoby, której nie zna. TAKIE JEST MOJE ZDANIE.
Jak ktoś kolekcjonuje kosmetyki, to myślę, że nie zależy mu na ich zużyciu, a bardziej używaniu i posiadaniu. Są bardziej niepraktyczne hobby.
Szczerze? Mi nie byłoby miło po takim poście z Twojej strony
Zwłaszcza, że IMO nikt tu nie oceniał samej autorki filmu tylko to, co na tym filmie było.
Wiadomo, że jej nie znamy i nie możemy/nie powinniśmy oceniać jej jako całokształtu. Ale wrzuciła filmik więc, jak to w sieci, powinna się liczyć z krytyką, ergo możemy wyrazić swoją opinię, oczywiście w granicach dobrego smaku. Od tego jest forum.
Taa... dobrze że nie kolekcjonuje pistoletów albo zużytych chusteczek
EOT?...

Heh nie wiem czy jechać dziś do Tesco znowu, pojechałabym bo przy okazji widziałam inne fajne rzeczy zwłaszcza że jutro nie mam możliwości pojechać i jak rzucą limitkę to jestem upupiona

TŻ mówi że w niedzielę i tak nie ma dostaw... kurczę no
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 11:01   #3760
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jak ktoś kolekcjonuje kosmetyki, to myślę, że nie zależy mu na ich zużyciu, a bardziej używaniu i posiadaniu. Są bardziej niepraktyczne hobby.
ja jestem taką osobą bardziej ekscytuje mnie zdobycie czegoś niż samo używanie :d i takim oto sposobem zdobyłam puder z limitowanki Catrice miesiąc temu i ani razu nei uzyłam do tej pory
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 11:10   #3761
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Szczerze? Mi nie byłoby miło po takim poście z Twojej strony
Zwłaszcza, że IMO nikt tu nie oceniał samej autorki filmu tylko to, co na tym filmie było.
Wiadomo, że jej nie znamy i nie możemy/nie powinniśmy oceniać jej jako całokształtu. Ale wrzuciła filmik więc, jak to w sieci, powinna się liczyć z krytyką, ergo możemy wyrazić swoją opinię, oczywiście w granicach dobrego smaku. Od tego jest forum.
Taa... dobrze że nie kolekcjonuje pistoletów albo zużytych chusteczek
EOT?...

Heh nie wiem czy jechać dziś do Tesco znowu, pojechałabym bo przy okazji widziałam inne fajne rzeczy zwłaszcza że jutro nie mam możliwości pojechać i jak rzucą limitkę to jestem upupiona

TŻ mówi że w niedzielę i tak nie ma dostaw... kurczę no
Jak dla mnie każdy może kolekcjonować co mu się tam podoba, ważne żeby mu sprawiało przyjemność i ostatecznie to są jego pieniądze. Moja znajoma kolekcjonuje broń wszelkiego rodzaju, ot takie ma hobby, żeby było ciekawiej zbiera także pluszowe misie. I jest jedyną osobą na której moja kolekcja lakierów nie zrobiła większego wrażenia
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 11:24   #3762
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Lakiery z CC genialne żeby tylko mi się nie ważyły na ustach jak lipstainy z VL
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 11:41   #3763
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ahhh szkoda, że dziś nie mogę wyjść na poszukiwania CC, ale nic straconego - wysłałam rodziców żeby nie było, że jestem wyrodną córką to i tak mieli jechać na zakupy. Także Szczecinianki szykujcie się na wieści
__________________
od 16.05.2013 mgr inż. budownictwa

W ciągłych rozjazdach Szczecin-Kraków-Szczecin
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:01   #3764
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Hot Chocolate zdecydowanie nie ma żadnych drobinek
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Hot Chocolate jest bez drobinek, matowa i ma chłodny odcień
Dzięki Podumam nad nią przy szafie

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Hej! A nie wiecie gdzie znajdę w Warszawie, w okolicach Bemowa/Woli/Centrum cokolwiek z Circus?
Parzyłam w Naturze na Bemowie- zostały tam tylko jakieś resztki z VL (niestety- nie załapałam się na róż ) i w Douglasie w Arkadii, ale tam żadnych limitek nigdy nie widziałam, grr...
P.S.
Witam się w wątku! Na kosmetyki essence trafilam kiedyś przypadkiem, jak koło mnie otworzyli Naturę... no i tez wpadłam- zaczęło się od lakierów- w takiej cenie tyyyle kolorów!
Jak na Bemowie to przecież w Wola Park jest Douglas z podwójną szafą Essence Jak na razie to jedyny D z podwójną szafą A czy jest tam CC, nie wiem.

Cytat:
Napisane przez buffy249
Jakoś błyszczyki z CC do mnie nie przemawiały, dopóki nie zobaczyłam tych zdjęć:

http://marias-beauty-page.blogspot.c...-lacquers.html

Muszę je mieć
Po co ja tam wchodziłam...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-11 o 12:22
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:08   #3765
SilverAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cześć dziewczyny!
Obserwuję was już od dłuższego czasu bo sama jestem maniaczką Essence
Byłam dziś na Floriańskiej i chciałam zakomunikować że nie ma już perfum (bo ostatnie upolowałam ja a w ogóle nie miałam ich w planach no ale buteleczka jest cudna a zapach okazał się być całkiem przyjemny), nie było także rozświetlaczy a jeśli chodzi o inne kosmetyki to jeszcze są dostępne Z cieni w kremie były te najciemniejsze i jeden z jasnych. W łapki wpadły mi też błyszczyki ale odłożyłam grzecznie bo bałam się że to nie będzie mój kolor... dopóki przed chwilą nie zobaczyłam swatchy które któraś z was rano wrzuciła no i żałuje.
SilverAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:19   #3766
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez noisygirl Pokaż wiadomość
Także Szczecinianki szykujcie się na wieści
Szczecinianki czekają z niecierpliwością

BTW. Gdy polowałam na VL, udałam się do szczecińskiej Natury chyba dwa dni po polskiej premierze. To był poniedziałek, z samego rana. Panie oczywiście nie miały pojęcia o limitce, "pocieszyły" mnie, że najbliższa dostawa w piątek. Gdy tego samego dnia wieczorem przeglądałam sobie ten wątek, jedna z dziewczyn napisała, że w tej samej Naturze po południu widziała już VL

Całe szczęście, gdy po kilku dniach znów tam dotarłam (trochę dla mnie nie po drodze), było jeszcze wszystko, co chciałam dorwać

P.S. A ja uważam, że kupowanie jest zdrowe, nakręca gospodarkę, daje ludziom pracę i prowadzi do ogólnego dobrobytu :P Czasem jest nawet lepsze niż pomoc charytatywna, bo lepiej ludziom dać wędkę niż rybę. (co nie znaczy, że nie dokarmiam osiedlowych kotów )

Edytowane przez Acabar
Czas edycji: 2011-12-11 o 12:21
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:23   #3767
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez SilverAngel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Obserwuję was już od dłuższego czasu bo sama jestem maniaczką Essence
Byłam dziś na Floriańskiej i chciałam zakomunikować że nie ma już perfum (bo ostatnie upolowałam ja a w ogóle nie miałam ich w planach no ale buteleczka jest cudna a zapach okazał się być całkiem przyjemny), nie było także rozświetlaczy a jeśli chodzi o inne kosmetyki to jeszcze są dostępne Z cieni w kremie były te najciemniejsze i jeden z jasnych. W łapki wpadły mi też błyszczyki ale odłożyłam grzecznie bo bałam się że to nie będzie mój kolor... dopóki przed chwilą nie zobaczyłam swatchy które któraś z was rano wrzuciła no i żałuje.
Możesz trochę bardziej przybliżyć ten zapach? Tutaj czytam, że jest bardziej kwiatowy i dla nastolatek, a na jakimś blogu, że bardzo zmysłowy, idealny na zimę i już się gubię
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:50   #3768
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Byłam w ZT i Arkadii. Dalej nic ;( W ZT pani powiedziała mi, że dopiero w połowie przyszłego tygodnia coś ma być. Przeginają z tym czekaniem
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:51   #3769
SilverAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Możesz trochę bardziej przybliżyć ten zapach? Tutaj czytam, że jest bardziej kwiatowy i dla nastolatek, a na jakimś blogu, że bardzo zmysłowy, idealny na zimę i już się gubię
Szczerze mówiąc to mistrzynią w opisywaniu zapachów perfum nie jestem
Na jednym blogu przed moim zakupem przeczytałam że woda pachnie bardzo podobnie jak Pur Blanca z Avonu i coś w tym jest. Miałam kiedyś Pur Blance i ledwno dobrnęłam do końca bo jak tylko się nimi psikłam to strasznie kręciło mnie w nosie (nie wspomnę już o kichaniu) ale chyba było to spowodowane uczuleniem na któryś składnik.

Zapach Circus Circus jest delikatny, kwiatowy i raczej nie kojarzy mi się z perfumami dla nastolatek. A co do tego czy jest idealny na zimę czy nie... myślę że to kwestia gustu ale w tym wypadku wydaję mi się że jest to zapach uniwersalny i można go używać i zimą i latem. Szkoda tylko że producent nie podał nam nut zapachowych bo lubię wiedzieć czym pachnę

Kojarzę że któraś z dziewczyn pytała się o Lip Topper. Nie widać tego na zdjęciach promocyjnych ale ta tubka jest przeźroczysta i w środku jest mocno złota maź. Jakoś sobie nie wyobrażam efektu po nałożeniu tego czegoś na szminkę
SilverAngel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 12:58   #3770
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Moje trzy grosze na temat I love Volume
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-12-11 o 13:01
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:23   #3771
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Fajnie pogrubia. Szkoda tylko, że nie podkręca, a na tym najbardziej mi zależy
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:26   #3772
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
P.S. A ja uważam, że kupowanie jest zdrowe, nakręca gospodarkę, daje ludziom pracę i prowadzi do ogólnego dobrobytu :P Czasem jest nawet lepsze niż pomoc charytatywna, bo lepiej ludziom dać wędkę niż rybę. (co nie znaczy, że nie dokarmiam osiedlowych kotów )
Hehe, a to swoją drogą pod warunkiem że kupując nie powiększamy pasywów (tj. kupujemy za gotówkę, szalejemy z kartami kredytowymi), bo to akurat na gospodarkę za dobrze nie działa :P

Lungo zgadzam się z Tobą lubię tusz I love, daje fajny, mocny efekt, ale idealny nie jest, nie potrafi tak pięknie, równo wyciągnąć rzęs, żeby wyglądały jak wachlarz - efekt który obserwuję używając tuszy L'oreal . Są czarne, pogrubione ale takie poszarpane jakby, no i łatwo je sobie posklejać.

Dobra laski - jadę do tego Tesco. jak będzie coś nowego (w co wątpię) to dam znać
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:29   #3773
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Byłam w ZT i Arkadii. Dalej nic ;( W ZT pani powiedziała mi, że dopiero w połowie przyszłego tygodnia coś ma być. Przeginają z tym czekaniem
W ZT w Douglasie maja Essence?Byłam tam i nie widziałam.Czy ja ślepa jestem?

Tesco Gocław W-wa.Limitki CC brak.Są smętne resztki VL-2 flakony perfum, 2 palety i 4 betonowe lakiery
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:33   #3774
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez SilverAngel Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to mistrzynią w opisywaniu zapachów perfum nie jestem
Na jednym blogu przed moim zakupem przeczytałam że woda pachnie bardzo podobnie jak Pur Blanca z Avonu i coś w tym jest. Miałam kiedyś Pur Blance i ledwno dobrnęłam do końca bo jak tylko się nimi psikłam to strasznie kręciło mnie w nosie (nie wspomnę już o kichaniu) ale chyba było to spowodowane uczuleniem na któryś składnik.

Zapach Circus Circus jest delikatny, kwiatowy i raczej nie kojarzy mi się z perfumami dla nastolatek. A co do tego czy jest idealny na zimę czy nie... myślę że to kwestia gustu ale w tym wypadku wydaję mi się że jest to zapach uniwersalny i można go używać i zimą i latem. Szkoda tylko że producent nie podał nam nut zapachowych bo lubię wiedzieć czym pachnę
Cały czas zastanawaim się jeszcze nad VL, ale flakonik CC bardziej mnie zadowala Cóż począć? W normalnej sytuacji obydwa byłyby moje, ale mam za dużo perfum.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:36   #3775
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Cały czas zastanawaim się jeszcze nad VL, ale flakonik CC bardziej mnie zadowala Cóż począć? W normalnej sytuacji obydwa byłyby moje, ale mam za dużo perfum.
ja ostatnio wpadłam do yves rocher i kupiłam dwa flakony (bez i zielona herbata) i nie powstrzymało mnie to przed kupnem jeszcze VL (zazwyczaj nie używam takich zapachów, ale bardzo podoba mi się to, jak się u mnie rozwijają). I nie ukrywam, że te z CC też zamierzam kupić. Jeśli będą we Wrocławiu
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 13:55   #3776
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Lakiery z CC genialne żeby tylko mi się nie ważyły na ustach jak lipstainy z VL
Jak się LIPSTAIN waży na ustach? O_O
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 14:43   #3777
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Douglasach w Plazie i Pestce nadal brak CC
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:45   #3778
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Rozświetlacz piękny, ale wmawiam sobie (i nawet kazałam Lubemu, który leży obok, skomentować negatywnie swatche ;D) że jest za złoty i skoro uważam, że ten z VL jest dla mnie za złoty, to ten już na pewno też będzie ;D

A do błyszczyków mnie ani troszkę nie ciągnęło, dopóki nie zobaczyłam tych swatchy... Wyglądają cudownie, ale mam stanowczo za dużo mazideł do ust i nie mogę kupić kolejnych ;<
Też tak mam kochana. Mówiłam sobie, eeeee takie kolory to pewnie wtórne, ale jak zobaczyłam zdjęcia. To umarł w butach.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Jak jeszcze któraś zacznie o tym tuszu to pogryzę

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie każdy może kolekcjonować co mu się tam podoba, ważne żeby mu sprawiało przyjemność i ostatecznie to są jego pieniądze. Moja znajoma kolekcjonuje broń wszelkiego rodzaju, ot takie ma hobby, żeby było ciekawiej zbiera także pluszowe misie. I jest jedyną osobą na której moja kolekcja lakierów nie zrobiła większego wrażenia
Wyobraziłam sobie twoją znajoma z gnatem w jednej ręce a misiem w drugiej
Ja przyznaje, że kocham swoje kosmetyki, ale chyba bardziej przyjemność mi sprawia polowanie na nie


---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A zdążysz wszystkie zużyć? To kupuj! Mnie ten lekko holograficzny efekt w różowym nie przekonuje, nad czerwonym chwilę się zastanawiałam, ale ja raczej wolę mocniej podkreślone oczy i coś stonowanego na ustach. Mam nadzieję, że nie zmienię zdania.
Hm.... Ja Ci powiem, że nie wierze, że dasz radę sie oprzeć
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:52   #3779
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
W ZT w Douglasie maja Essence?Byłam tam i nie widziałam.Czy ja ślepa jestem?

Tesco Gocław W-wa.Limitki CC brak.Są smętne resztki VL-2 flakony perfum, 2 palety i 4 betonowe lakiery
Jest, na tej ogromnej półce podłużnej z kolorówką na środku, jak wejdziesz to praktycznie zaraz na wprost. Essence jest jakby po stronie z perfumami damskimi (dokładnie na przeciwko nich), pierwsze z brzegu. Ale mało tam ich jest, przynajmniej jak zaglądałam ostatnio.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:59   #3780
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Szczecin CH Molo niestety nie ma CC
__________________
od 16.05.2013 mgr inż. budownictwa

W ciągłych rozjazdach Szczecin-Kraków-Szczecin
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.