makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 11:08   #3331
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja zaczynam trochę wcześniej Heviran łykać, bo od dziś i większą dawkę. Mam nadzieję, że mi cholerstwo nie wylezie ;o
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 11:26   #3332
kompaktowa
Raczkowanie
 
Avatar kompaktowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Właśnie zrobiłam sobie hennę rzęs. Po zmyciu trochę piekło, ale 10 minut i już przeszło. Spoglądam w lustro i olaboga, wyglądam jak chomik, mam czerwone oczy, wszystkie żyły na wierzchu. Co z tym zrobić i za ile to zejdzie, ratujcie!!!!!!!!
__________________
Życie jest od tego, by korzystać z niego na całego
kompaktowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 14:37   #3333
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Wierzę, napisz czy coś się zmienia.

Kurcze lepiej jest troche bo nie ropieje juz tak mocno zakropilam kroplami z antybiotykiem bo mam problem czesto z oczami/uczulenie wlasnie mi tak sie objawia ale dzis tylko opuchlizna zostala mysle ze bedzie ok ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 14:51   #3334
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Krusiak ja też tak miewam z oczami i jak tylko poczuję delikatne kłucie w oku, albo jakieś podejrzane "zamglenie" to od razu sól i udaje mi się bez mocniejszych środków
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 15:12   #3335
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Krusiak ja też tak miewam z oczami i jak tylko poczuję delikatne kłucie w oku, albo jakieś podejrzane "zamglenie" to od razu sól i udaje mi się bez mocniejszych środków

Dla mnie to ryzyk fizyk czy na wiosne obudze sie z tak spuchnietym okiem ze go nie otworze czy nie... Ech juz przywyklam... Poza tym zatoki wylewaja mi wlasnie oczami to wtedy dopiero jest impreza ;-/// Bo tydzien czasu siedze w domu a wygladam tak ze kiedys chlopak na pogotowiu sie o kosz na smieci wywrocil... ech szkoda gadac...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 15:30   #3336
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Dla mnie to ryzyk fizyk czy na wiosne obudze sie z tak spuchnietym okiem ze go nie otworze czy nie... Ech juz przywyklam... Poza tym zatoki wylewaja mi wlasnie oczami to wtedy dopiero jest impreza ;-/// Bo tydzien czasu siedze w domu a wygladam tak ze kiedys chlopak na pogotowiu sie o kosz na smieci wywrocil... ech szkoda gadac...
Hmmm... a na te zatoki to nie ma jakiejś rady?????? Kurcze! Masz Kobieto za swoje.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:49   #3337
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny muszę się podzielić z wami bardzo ważną informacja, znalazłam wreszcie kobietę, która doprowadziła moje "cudowne" bordowe brwi do ładu. Pisałam jakiś czas temu, że moje brwi po kilku latach od zrobienia makijażu zrobiły sie bordowe i bałam się robić z nimi cokolwiek, żeby nie pogorszyć wyglądu. Napisała do mnie Renata-Muskat z Gabinetu Różanego w Krakowie i zaproponowała rozwiązanie. Ponieważ nie miałam czasu na szukanie kosmetyczek, a rozwiązanie zaproponowane przez nią wydało mi się całkiem sensowne, postanowiłam, że spróbuje i skorzystam z jej usług. Przejrzałam jej galerie, poczytałam opinie na jej temat i postanowiłam zaryzykować! Po pierwszej wizycie byłam zadowolona, natomiast wiedziałam, że niezbędna będzie korekta, żeby całkowicie przykryć stary makijaż. Teraz byłam na drugiej i jestem pełna podziwu. Brwi wreszcie wyglądają świetnie i już nie muszę się męczyć z ich malowaniem!
Nie wierzyłam, że jeszcze kiedyś będę zadowolona z wyglądu moich brwi, a teraz jestem i to bardzo i jedynie żałuje, że nie znalazłam jej wcześniej i tyle lat męczyłam się z ich zamalowywaniem! Dziewczyny naprawdę szczerze polecam wam Renatę - kobieta robi cuda z brwiami!

Dziękuję ci kochana, wreszcie mam normalne brwi!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje brwi przed i po korekcie.jpg (42,4 KB, 302 załadowań)
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 13:02   #3338
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

catherinne24 faktycznie wyglądało to strasznie,a teraz jest super
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:44   #3339
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a to moje kreseczki, jak mówiłam bardzo delikatne od Muscat -takie jak chciałam ,pani Renatko-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100850.jpg (55,0 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100849.jpg (48,5 KB, 255 załadowań)
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:11   #3340
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
catherinne24 faktycznie wyglądało to strasznie,a teraz jest super
Dzięki! Teraz już nie muszę się martwić, że mi się rozmarze makijaż! Jestem baaaaardzo zadowolona
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:32   #3341
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Coraz bardziej się przekonuję do brwi
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 17:18   #3342
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny ciesze się, że jesteście zadowolone to jest coś co wciąż mnie utwierdza w tym, że piórko i pewne zasady, których uparcie się trzymam, to był dobry wybór
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 17:49   #3343
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dziewczyny ciesze się, że jesteście zadowolone to jest coś co wciąż mnie utwierdza w tym, że piórko i pewne zasady, których uparcie się trzymam, to był dobry wybór
Właśnie, piórko. Nie wiem czy u mnie Panie tę metodę w ogóle stosują, a jak już to tylko taką sobie wyobrażam
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:15   #3344
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dziewczyny ciesze się, że jesteście zadowolone to jest coś co wciąż mnie utwierdza w tym, że piórko i pewne zasady, których uparcie się trzymam, to był dobry wybór
bardzo dobry wybór
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:45   #3345
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W czwartek zrobiłam sobie brwi metodą włoskową. Do soboty było widać zaczerwienienie i delikatną opuchliznę. Linergistka powiedziała mi, że przez najbliższe dni dla mojego zdrowia psychicznego mam unikać lustra, bo brwi będą wydawały mi się zbyt ciemne i żebym poczekała, aż zejdą strupki. Kiedy wybierałyśmy kolor brwi to upierałam się, że kolor który wybrała jest zbyt ciemny (ciemny, chłodny brąz), ale po namowach się zgodziłam (twierdziła, że włoski muszą być ciemniejsze, aby było je widać). Dziś brwi zaczęły się łuszczyć i nadal są mega ciemne. Z kształtu jestem zadowolona, ale wyglądają jak szare.... Jestem załamana, bo chciałam brąz i jeśli robią się szarawe to wyglądają mocno nienaturalnie. Czy one jeszcze zjaśnieją ?
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.

Edytowane przez mitasa
Czas edycji: 2012-07-02 o 13:18
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 20:14   #3346
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
W czwartek zrobiłam sobie brwi metodą włoskową. Do soboty było widać zaczerwienienie i delikatną opuchliznę. Linergistka powiedziała mi, że przez najbliższe dni dla mojego zdrowia psychicznego mam unikać lustra, bo brwi będą wydawały mi się zbyt ciemne i żebym poczekała, aż zejdą strupki. Kiedy wybierałyśmy kolor brwi to upierałam się, że kolor który wybrała jest zbyt ciemny (ciemny, chłodny brąz), ale po namowach się zgodziłam (twierdziła, że włoski muszą być ciemniejsze, aby było je widać). Dziś brwi zaczęły się łuszczyć i nadal są mega ciemne. Z kształtu jestem zadowolona, ale wyglądają jak szare.... Jestem załamana, bo chciałam brąz i jeśli robią się szarawe to wyglądają mocno nienaturalnie. Czy one jeszcze zjaśnieją ?

Powinny jeszcze troszkę się rozjaśnić, natomiast myślę, że jeszcze powinnaś mieć korektę, czy tak?????
Jeśli tak to poinformuj, że chcesz brąz i że nie chcesz mieć mocniejszych brwi, w przeciwnym wypadku kobieta wykona korektę tym samym barwnikiem i wzmocni efekt, który masz w tej chwili.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 22:02   #3347
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tak, za trzy tygodnie mam korektę. Czy jeśli poproszę o brąz to zrobi mi brązowe kreseczki między tymi które mam czy jakby "doleje" brązu do tego co jest ciemne w tej chwili ? Bo kreseczki w tej chwili są na tyle gęste, że tak na marginesie brwi wyglądają jak pełne, a nie kreseczkowe....
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.

Edytowane przez mitasa
Czas edycji: 2012-07-02 o 22:11
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 22:10   #3348
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mitasa wysyłam Ci na priv co i jak
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:45   #3349
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
W czwartek zrobiłam sobie brwi metodą włoskową. Do soboty było widać zaczerwienienie i delikatną opuchliznę. Linergistka powiedziała mi, że przez najbliższe dni dla mojego zdrowia psychicznego mam unikać lustra, bo brwi będą wydawały mi się zbyt ciemne i żebym poczekała, aż zejdą strupki. Kiedy wybierałyśmy kolor brwi to upierałam się, że kolor który wybrała jest zbyt ciemny (ciemny, chłodny brąz), ale po namowach się zgodziłam (twierdziła, że włoski muszą być ciemniejsze, aby było je widać). Dziś brwi zaczęły się łuszczyć i nadal są mega ciemne. Z kształtu jestem zadowolona, ale wyglądają jak szare.... Jestem załamana, bo chciałam brąz i jeśli robią się szarawe to wyglądają mocno nienaturalnie. Czy one jeszcze zjaśnieją ?
Nie chcę Cię straszyć, ale u mnie ten barwnik rozjaśnił się do niebieskiego. Muscat może potwierdzić.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 10:20   #3350
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię straszyć, ale u mnie ten barwnik rozjaśnił się do niebieskiego. Muscat może potwierdzić.
Zgadza się, widziałam i potwierdzam.

...a swoją drogą aPerfectDrug, jak Ci idzie rozjaśnianie?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:26   #3351
tosiaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,

Chcialabym zrobic makijaz permenentny ust w taki sposob zeby jak najbardziej je powiekszyc. Czy ktos z Was ma taki makijaz albo czy macie dostep do zdjec przed i po? Ciekawa jestem czy jest duza roznica i czy wyglada to naturalnie
tosiaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 16:31   #3352
Al1na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jeżeli nikt Ci tego miejsca nie polecił, nie masz możliwości porozmawiać z kimś kto miał tam wykonany zabieg to podstawowa rzeczą jaką powinnaś zrobić to umówić się najpierw na konsultację a nie na sam zabieg. Jak juz pójdziesz na tę konsultację to oceń miejsce, czy Ci odpowiada, czy jest czysto, następnie osoba, która ma wykonać zabieg, powinna Ci pokazać certyfikat uprawniający do pracy w tym zawodzie. Oczywiście same uprawnienia to tylko papier, ale z tego papieru odczytasz jak długo kobieta ten zawód wykonuje i będziesz na wstępie wiedziała, czy oferta na portalu zakupów grupowych była wystawiona np. dla rozgrzania i wprawienia się. Jeśli tak, to powinnaś o tym wiedzieć, wtedy masz prawo wyboru, czy chcesz skorzystać z takiego zabiegu.
Poproś o przedstawienie portfolio tej konkretnej osoby, poproś o wyrysowanie brwi i dobranie koloru.
Jeśli na tym etapie poczujesz zgrzyt i nadal będziesz pełna wątpliwości, ani przez chwilkę nie będziesz się czuła przekonana przez tę osobę to osobiście odradzam. W takiej sytuacji to na jakim sprzęcie ktoś pracuje i jakimi barwnikami to akurat ma najmniejsze znaczenie, jak brakuje doświadczenia, wyczucia i poczucia estetyki to nawet najwyższej klasy sprzęt nie pomoże.
Jestem już po drugiej korekcie makijażu permanentnego, z efektów byłam zadowolona od samego początku. Fakt, faktem sukcesem jest znalezienie odpowiedniego salonu i linergistki. Dla mnie godnym zaufania i polecenia miejscem jest blueberry-instytut.pl podaje od razu stronę, znajdziecie tam zdjęcia wykonywanych makijaży jak i certyfikaty oraz wszelkie dodatkowe informacje .
Al1na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:55   #3353
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Drogie Kobietki

Widząc zadowolenie innych dziewczyn oraz galerię naszej forumowiczki Muscat chciałabym zapytać ile z Was jest z województwa pomorskiego (lub okolic) i byłaby chętna na mp zrobiony własnie przez ową Panią moze gdyby zebrało sie nas chociaż 4 to byłaby możliwość przyjechania do pomorskiego i wykonania nam takiego makijazu chcę po prostu sprawdzic czy znajdzie sie tyle osob i czy warto sobie glowe tym zawracac bo jak wiemy w trojmiescie nie ma zbyt wiele linergistek ktore bylyby godne polecenia i lepiej miec zrobiony makijaz raz a porządnie niz potem jezdzic i szukac kogos kto to naprawi

Takze jezeli jestescie chętne to dajcie znac Wszystko jest jeszcze do dogadania

Pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 09:34   #3354
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
a to moje kreseczki, jak mówiłam bardzo delikatne od Muscat -takie jak chciałam ,pani Renatko-

ja tu zadnych kresek nie widze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:14   #3355
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Drogie Kobietki

Widząc zadowolenie innych dziewczyn oraz galerię naszej forumowiczki Muscat chciałabym zapytać ile z Was jest z województwa pomorskiego (lub okolic) i byłaby chętna na mp zrobiony własnie przez ową Panią moze gdyby zebrało sie nas chociaż 4 to byłaby możliwość przyjechania do pomorskiego i wykonania nam takiego makijazu chcę po prostu sprawdzic czy znajdzie sie tyle osob i czy warto sobie glowe tym zawracac bo jak wiemy w trojmiescie nie ma zbyt wiele linergistek ktore bylyby godne polecenia i lepiej miec zrobiony makijaz raz a porządnie niz potem jezdzic i szukac kogos kto to naprawi

Takze jezeli jestescie chętne to dajcie znac Wszystko jest jeszcze do dogadania

Pozdrawiam
Ale gdzie Muscat mialaby Wam ten zabieg wykonywac? Przeciez do tego potrzebny jest gabinet, odpowiednie lozko i warunki.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:59   #3356
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wydaje mi się, że nie będzie z tym problemu Nie martw się... "na kolanie" tego robić na pewno nie będziemy

Najpierw chce zobaczyc czy bedą chętne Jak sie znajdą wtedy bedziemy ustalac resztę

xoxo
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:14   #3357
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie będzie z tym problemu Nie martw się... "na kolanie" tego robić na pewno nie będziemy

Najpierw chce zobaczyc czy bedą chętne Jak sie znajdą wtedy bedziemy ustalac resztę

xoxo
A no chyba, ze tak
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:48   #3358
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja tu zadnych kresek nie widze
bo są zaraz przy linii rzęs, jakby ich zagęszczenie, chciałam efekt bardzo naturalny ,optycznie powiększający oko i taki osiągnęlam
może tu dostrzeżesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100837.jpg (71,3 KB, 259 załadowań)

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-04 o 19:50
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 14:58   #3359
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jakie delikatne,śliczne te kreseczki
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:29   #3360
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wstawiam na szybciaka fotki brwi kreski tez troche widac
Svinecka jeszcze raz dziekuje za namiary
koncowki brwi mam robione rejuvi powinno ich nie byc/tych pod spodem/ juz przy nastepnej korekcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perm.jpg (32,4 KB, 280 załadowań)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.