kremy ujędrniające dla 20 latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 21:30   #1
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17

kremy ujędrniające dla 20 latki


Witam serdecznie. Dokładnie w poniedziałek przekraczam magiczną barierę wieku - kończę 20 lat. Pomimo tak młodego wieku już pojawiają mi się zmarszczki, co w sumie mnie aż tak bardzo nie dziwi.. Mam atopową, ostatnio wiecznie przesuszoną cerę, w przeszłości bardzo dużo się opalałam (teraz zmądrzałam), robię dużo min, często marszczę czoło nie zdając sobie z tego sprawy itd . Zwykłe kremy nawilżające czy natłuszczające niestety nie pomagają (Iwostin Sensitia - krem tłusty - na noc smaruję grubą warstwę, rano policzki nawilżone, nos też, czoło suche jak papier).
Jaki kosmetyk jest najlepszy dla młodej cery 'po przejściach'? Czy może lepiej zainwestować w jakieś serum i krótkotrwałą kurację? Dodam, że moim głównym problemem jest właśnie czoło i okolica wokół oczu. Martwi mnie to, że jeśli już w wieku 20 lat pojawiają mi się zmarszczki to co będzie za kolejne 10 ..
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:41   #2
mmari
Raczkowanie
 
Avatar mmari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: kremy ujędrniające dla 20 latki

ooo ! Ja jestem od Ciebie trochę starsza. W lipcu skończę 22 lata. Też mam zmarszczki mimiczne i często marszczę czoło, więc na czole też mi się pojawiły. Więc przyłączam się do Twojego pytania. Wydaje mi się, że jak przyzwyczaimy skórę do kosmetyków np.30+ to będzie jeszcze gorzej i problem będzie się nasilał. Dla tak młodej skóry chyba nic nie ma ? Znam jeden krem 25+ Ziaja ,ale nigdy go nie używałam.
Może warto nie panikować i puki co tłusty krem i jakieś masażyki przy wsmarowywaniu wystarczą ?
mmari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 22:35   #3
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: kremy ujędrniające dla 20 latki

Ja mam cerą tłustą, nie smażę się na słońcu, a mimo tego też mam zmarszczki. Mam 23 lata. Jest to normalne. Odpowiedź znajdziecie na blogu: azjatycki cukier.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 22:35   #4
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: kremy ujędrniające dla 20 latki

Musisz bardzo zadbać o codzienną pielęgnację, bo skóra wszystko "zapamiętuje" i jeśli będziesz przestrzegać kilku zasad, ona Ci się odwdzięczy
Podstawa: oczyszczanie, tonizowanie, złuszczanie, nawilżenie.

Wejdź na KWC i poszukaj najlepszych kremów nawilżających. Zadbaj też o odżywienie buzi.
Buzia: wklepuj krem (nie wcieraj) i rób przy tym mały masaż. Dobre jest też delikatne szczypanie, co poprawi dodatkowo ukrwienie.
Okolice oczu: zmywając tusz do rzęs wykonuj delikatne ruchy w dół (nie na zewnątrz), a żel do oczu nakładaj z zewnętrznego kącika do wewnętrznego.

Mam nadzieję, że pomoże
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 06:08   #5
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: kremy ujędrniające dla 20 latki

Postaw na pielęgnację "od środka" olej lniany, olej z wiesiołka, zieloną herbatę, soki owocowe i warzywne... W Twoim wieku dobry krem nawilżający, peeling enzymatyczny 1-2 razy w tygodniu i maseczki nawilżające i oczyszczające nie zaszkodzą. No i pamiętaj o pielęgnacji skóry wokół oczu i szyi!!
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.