Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 13:27   #2131
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
Dziewczyny u kogo kupujecie revlon jeśli chodzi o allegro?
darmarsklep, kosmetyki_ck, ladymakeup_pl, - u tych sprzedawców moje zakupy przebiegały bez problemu)
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:34   #2132
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dzieki dziewczyny - cos zle wpisywalam w wyszukiwarce, a polecicie mi może jeszcze oddcień do mojej skóry? myslalam o buff... oto moje zdjęcie http://www.voila.pl/183/fkd10/?1
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:47   #2133
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny - cos zle wpisywalam w wyszukiwarce, a polecicie mi może jeszcze oddcień do mojej skóry? myslalam o buff... oto moje zdjęcie http://www.voila.pl/183/fkd10/?1
...
na oko nikt dokładnie ci nie doradzi koloru,trzeba iśc do drogerii i popróbować...lub kupić wcześniej próbki...bo wydaje mi się,że buff będzie za jasny,ja mam buff a skórę o wiele jasniejszą...poza tym revlo może niec bardziej eksponować ci pory,takie podkłady zastygające zazwyczaj tak robią.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:55   #2134
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a jaki podklad mi polecasz? w cenie takiej do 50 zł?
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:03   #2135
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
a jaki podklad mi polecasz? w cenie takiej do 50 zł?
.....
nie polece nic konkretnego,z podkładem to jak ze stanikiem szukanie metodą prób i błędów..dla każdej cery będzie dobre co innego.Poczytaj wątek ''Jaki podkład'' w dziale pytania do Wizażystki.
ale nie zniechęcam cie zupełnie do revlona,tylko najpierw do wypróbowania próbki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-26 o 14:07
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:12   #2136
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No dobra, nabylam Zero Minus Face Atelier. Nie wzielam zadnego kolorowego, bo nie bylam pewna kolorow i z opisow wydawalo sie, ze juz porcelain to poziom nc/nw 15, a reszta ciemniejsza. :/

I teraz stoje przed dylematem - potrzebuje czegos co bede mieszac z tym bialym. Rozwazam ponowny zakup armaniego, ale skoro kolor to juz nie taki wielki problem, to zastanawiam sie czy nie celowac w cos innego (moze tez... tanszego?).
Co by wchodzilo w gre? Burzujow chyba nie zaryzykuje, po tym jak HM robil sie u mnie pomaranczowy, ale rozwazam jakis Max Factor, ew. cos z gornopolkowych moze?
Ma byc dosc jasne (nc/nw15) i zoltawe/oliwkowe.
Anyone?
Takie coś tylko w Erze . Może coś Maca? Pupa Smoothering 06, Armani ma jasne.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:36   #2137
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej, przepraszam ze wpadam tu raz rok..ale mam male pytanko, właściwie trzy. Kończy mi sie moja mieszanka revlona colorstay ivory z odrobiną dermacolu, ładniej sie palcem rozprowadza i lepiej kryje ale sie zastanawiam czy szukać czegoś lepszego, czy ta mieszanka nie zapycha? Niby mi służy ale nie wiem czy nie robię szkody dla skóry. No i jeszcze jedno pytanko..bo tez jesteście bladziochami - Jaką rozjaśniającą domową maseczkę najbardziej polecacie?. Ostatnio robię sobie z rzeżuchy i stosuje krem rozjaśniający z ziaji i koloryt jest rzeczywiście bardziej jednolity ale chciałam cos dla odmiany. I jaki filterek na lato pod makijaż polecacie?

pozdrawiam serdecznie
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 16:44   #2138
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nixie no ja słyszałam o tym dermacolu same kiepskie opinie - zapychacz niby ale nie stosowała. A dasz linka do tego kremu z ziaji?
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 17:04   #2139
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
Nixie no ja słyszałam o tym dermacolu same kiepskie opinie - zapychacz niby ale nie stosowała. A dasz linka do tego kremu z ziaji?
...
ziajka jest przeważnie na parafinie,nie dla twojej skóry,
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 18:14   #2140
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Takie coś tylko w Erze . Może coś Maca? Pupa Smoothering 06, Armani ma jasne.
Jakie cos? Przeciez nie szukam czegos niespotykanego. Po prostu nie orientuje sie w podkladach na tym poziomie jasnosci, bo bez bialego do dodawania musze celowac w wiele jasniejsze.
O armanich wiem, sama napisalam, ze rozwazam ponowny zakup.

Generalnie chyba wyceluje w armaniego ls znowu, chyba ze... zna ktoras z Was cos trwalszego od niego?
Albo jeszcze zostaje mi BB sleeka, w sumie tez kusi, ale nie wiem czy bede zadowolona z uzywania smarowidla do twarzy z takiej polki.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 19:51   #2141
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Podobno mazidła ze Sleeka są lipne MAPa byś nie chciała?


z tą 'białością' Inglota to ja bym nie przesadzała
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 20:01   #2142
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Podobno mazidła ze Sleeka są lipne MAPa byś nie chciała?


z tą 'białością' Inglota to ja bym nie przesadzała
A właśnie, jak Ci się MAP sprawuje?

Ja inglota zazwyczaj na lato używam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:10   #2143
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Podobno mazidła ze Sleeka są lipne MAPa byś nie chciała?


z tą 'białością' Inglota to ja bym nie przesadzała
Ten "BB" ma bardzo dobre opinie, dlatego mnie kusi.
MAPu moja cera nie toleruje ostatnio, zuzywam wlasnie do konca buletke uzywajac jej na dolna czesc twarzy, zeby nie bylo widac jak Armani mi sie odcina - od polowy policzka w dol, podbrodek, linia zuchwy, i tam jest ok.
Szkoda, bo kolor ma swietny, prawie idealny dla mnie.

Nabylam ten bialy i po prostu myslalam, ze moze tym razem bede celowac w cos co ma fajne wlasciwosci, a nie tylko kolor, ale za ciemne tez nie moze byc, nie chce tego mieszac bardziej niz 50:50.
Przejrzalam recenzje podkladow Chanela, Guerlain, Armaniego i innych Lancomow i jakos nic do mnie nie przemawia. Chyba wezme ostatecznie tego Armaniego.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:20   #2144
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

_polly_, całkiem dobrze, już wcześniej miałam z nim do czynienia wciągu dnia ciemnieje niestety i robi się o ton za ciemny ale tragedii strasznej nie ma nie znoszę jego warzenia w okolicy nosa i ust, nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić

enn_, a NARS? Jest chyba tańszy niż Armani.. Czy się mylę?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:52   #2145
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Re: Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

NARS jest tanszy ciut ciut i niestety sheer glow ma matowe wykonczenie.
Tak mi sie marzylo zeby kupic ideal jesli chodzi o wlasciwosci (poza kolorem), ale chyba nie da rady. W sumie wybredna jestem, Lasting Silk to naprawde dobry podklad, chyba jednak nie bede cudowac.

Ja nie mam sposobu na warzenie sie MAPu i nie mam pojecia od czego ono zalezy. Quench chyba kiedys mowila, ze to za duzo silikonow to powoduje przy dluzszym uzywaniu, ale u mnie to jest jakby losowe. Kiedys przez 2-3 miesiace go uzywalam non stop i bylo git, teraz jak uzyje na cala twarz od wielkiego dzwonu to zaluje po pol godziny. :/
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:00   #2146
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Tak się zachwycałam tym Inglotem, a dzisiaj rano nakładam go na twarz i MASAKRA, obrzydliwie zwarzył się na twarzy Rano wyglądał jeszcze jako tako, ale jak około 12 popatrzyłam w lustro to myślałam, że się załamię. Chyba nie lubi się z moją Ziają, ale jedyny krem jaki mam jeszcze w szafce to matująca Perfecta, a maty z reguły nie lubią podkładów :/ Jakieś pomysły na zamianę kremu? Używam Ziaji 30+ z kwasem hialuronowym, bo powoli, ale skutecznie leczy moją buzię z przesuszenia. Bez parafiny, bo mnie zapycha i najlepiej bez silikonów i parabenów. Ech, istnieją takie kremy?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:57   #2147
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Tak się zachwycałam tym Inglotem, a dzisiaj rano nakładam go na twarz i MASAKRA, obrzydliwie zwarzył się na twarzy Rano wyglądał jeszcze jako tako, ale jak około 12 popatrzyłam w lustro to myślałam, że się załamię. Chyba nie lubi się z moją Ziają, ale jedyny krem jaki mam jeszcze w szafce to matująca Perfecta, a maty z reguły nie lubią podkładów :/ Jakieś pomysły na zamianę kremu? Używam Ziaji 30+ z kwasem hialuronowym, bo powoli, ale skutecznie leczy moją buzię z przesuszenia. Bez parafiny, bo mnie zapycha i najlepiej bez silikonów i parabenów. Ech, istnieją takie kremy?
Mnie ten Inglot kilka lat temu wysuszył skórę na wiór - nie mówię, że będzie tak w Twoim przypadku bo ewidentnie niektórym przypasował, ale obserwuj uważnie.
Czemu szukasz kremu bez parabenów?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 06:28   #2148
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Tak się zachwycałam tym Inglotem, a dzisiaj rano nakładam go na twarz i MASAKRA, obrzydliwie zwarzył się na twarzy Rano wyglądał jeszcze jako tako, ale jak około 12 popatrzyłam w lustro to myślałam, że się załamię. Chyba nie lubi się z moją Ziają, ale jedyny krem jaki mam jeszcze w szafce to matująca Perfecta, a maty z reguły nie lubią podkładów :/ Jakieś pomysły na zamianę kremu? Używam Ziaji 30+ z kwasem hialuronowym, bo powoli, ale skutecznie leczy moją buzię z przesuszenia. Bez parafiny, bo mnie zapycha i najlepiej bez silikonów i parabenów. Ech, istnieją takie kremy?
Hmm.. Ja obecnie używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html .
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 07:34   #2149
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Tak się zachwycałam tym Inglotem, a dzisiaj rano nakładam go na twarz i MASAKRA, obrzydliwie zwarzył się na twarzy Rano wyglądał jeszcze jako tako, ale jak około 12 popatrzyłam w lustro to myślałam, że się załamię. Chyba nie lubi się z moją Ziają, ale jedyny krem jaki mam jeszcze w szafce to matująca Perfecta, a maty z reguły nie lubią podkładów :/ Jakieś pomysły na zamianę kremu? Używam Ziaji 30+ z kwasem hialuronowym, bo powoli, ale skutecznie leczy moją buzię z przesuszenia. Bez parafiny, bo mnie zapycha i najlepiej bez silikonów i parabenów. Ech, istnieją takie kremy?
....
nooo wiesz....12 godzin dla każdego podkładu to nieco dłuuuuuuuugoooo....nie spotkałam się jeszcze z takim,który po np 8godzinach wyglądałby nieskazitelnie...nie mówię nawet o 12.... a Inglot nie grzeszy spektakularną jakością pigmentów.
Co do kremów,możesz odszukac w moich postach,wymieniam tam z 10kremów conajmniej wyselekcjonowanych pod kątem niezapychania,nieuczulani a,nawilżania,odbudowy skóry...nie będe po raz kolejny ich wymieniac,bo juz dziewczyny mnie zlinczują za ciągłe powtarzanie się.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 08:34   #2150
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nooo wiesz....12 godzin dla każdego podkładu to nieco dłuuuuuuuugoooo....nie spotkałam się jeszcze z takim,który po np 8godzinach wyglądałby nieskazitelnie...nie mówię nawet o 12.... a Inglot nie grzeszy spektakularną jakością pigmentów.
Co do kremów,możesz odszukac w moich postach,wymieniam tam z 10kremów conajmniej wyselekcjonowanych pod kątem niezapychania,nieuczulani a,nawilżania,odbudowy skóry...nie będe po raz kolejny ich wymieniac,bo juz dziewczyny mnie zlinczują za ciągłe powtarzanie się.
Chodziło o to, że podkład nie wytrzymał do południa.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:05   #2151
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
na oko nikt dokładnie ci nie doradzi koloru,trzeba iśc do drogerii i popróbować...lub kupić wcześniej próbki...bo wydaje mi się,że buff będzie za jasny,ja mam buff a skórę o wiele jasniejszą...poza tym revlo może niec bardziej eksponować ci pory,takie podkłady zastygające zazwyczaj tak robią.
Mi sie tez wydaj, ze 150 będzie za jasna. Może 180? ale sama nie wiem. Masz lekkie naczynka, może wypróbuj zielonej/ żółtej bazy - tylko takiej która nie zapycha. Ja mam także rozszerzone pory i revlon mi je ładnie zmniejsza, a co najważniejsze nie zapycha ( ale nie koniecznie tak musi być u Ciebie)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
nie polece nic konkretnego,z podkładem to jak ze stanikiem szukanie metodą prób i błędów..dla każdej cery będzie dobre co innego.Poczytaj wątek ''Jaki podkład'' w dziale pytania do Wizażystki.
ale nie zniechęcam cie zupełnie do revlona,tylko najpierw do wypróbowania próbki.
Najbezpieczniej zawsze kupić próbkę. Lub poprosić o odlew-kę ( jeśli jest taka możliwość, u mnie w Daglasie tak można). Spróbuj też Healthy Mix z Bourjois.

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam ze wpadam tu raz rok..ale mam male pytanko, właściwie trzy. Kończy mi sie moja mieszanka revlona colorstay ivory z odrobiną dermacolu, ładniej sie palcem rozprowadza i lepiej kryje ale sie zastanawiam czy szukać czegoś lepszego, czy ta mieszanka nie zapycha? Niby mi służy ale nie wiem czy nie robię szkody dla skóry. No i jeszcze jedno pytanko..bo tez jesteście bladziochami - Jaką rozjaśniającą domową maseczkę najbardziej polecacie?. Ostatnio robię sobie z rzeżuchy i stosuje krem rozjaśniający z ziaji i koloryt jest rzeczywiście bardziej jednolity ale chciałam cos dla odmiany. I jaki filterek na lato pod makijaż polecacie?
jak Ci służy to po co zmieniasz? jakby Ci szkodziło od razu byś pewnie wiedziała. Chyba że czujesz, że jest za ciężki ( bo pewnie wymieszanie tych dwóch podkładów daje takie uczucie). Może spróbuj Lancome Idole
Filtr-la roche anthelios, czyli kultowy "ANTEk" spf50

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ziajka jest przeważnie na parafinie,nie dla twojej skóry,
Ziaje odpuść, parafina cię zapcha

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Tak się zachwycałam tym Inglotem, a dzisiaj rano nakładam go na twarz i MASAKRA, obrzydliwie zwarzył się na twarzy Rano wyglądał jeszcze jako tako, ale jak około 12 popatrzyłam w lustro to myślałam, że się załamię. Chyba nie lubi się z moją Ziają, ale jedyny krem jaki mam jeszcze w szafce to matująca Perfecta, a maty z reguły nie lubią podkładów :/ Jakieś pomysły na zamianę kremu? Używam Ziaji 30+ z kwasem hialuronowym, bo powoli, ale skutecznie leczy moją buzię z przesuszenia. Bez parafiny, bo mnie zapycha i najlepiej bez silikonów i parabenów. Ech, istnieją takie kremy?
Z inglota to toleruje tylko lakiery i cienie. Spróbuj kremy lub serum z OLAY
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:50   #2152
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziekuje za podpowiedzi, zaskoczylas mnie z tymi naczynkami,,,, sama nigdy u siebie nic takiego niezaobserwowalam, serio!
Inglota mam puder w kamieniu i jest naprawde fajny tylko mi kobieta polecala sama ciemne kolory i i tak wzielam jasniejszy od tych co mowila a i tak za ciemny :/
Co do kremow i serum z olay to mam i strasznie mnie tłuści i wysusza... ?
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 14:18   #2153
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
Co do kremow i serum z olay to mam i strasznie mnie tłuści i wysusza... ?
To moze spróbujesz jakieś apteczne, la-roche, bioderma, - spójrz na ich oferty
wejdź na bloga w zakładkę "pilegancja a-z"
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 15:13   #2154
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
dziekuje za podpowiedzi, zaskoczylas mnie z tymi naczynkami,,,, sama nigdy u siebie nic takiego niezaobserwowalam, serio!
Inglota mam puder w kamieniu i jest naprawde fajny tylko mi kobieta polecala sama ciemne kolory i i tak wzielam jasniejszy od tych co mowila a i tak za ciemny :/
Co do kremow i serum z olay to mam i strasznie mnie tłuści i wysusza... ?
W Inglocie to zawsze każda z tych wizażystek ma tendencję do "wciskania" zbyt ciemnych podkładów i pudrów. Mi kiedyś nałożyła na twarz z tych równoważących numer 38,czyli wpadający w pomarańczę i uważała, że jest ok i w porządku, oczywiście w tamtym sklepowym świetle też wydawało się ok, ale jednak zaryzykowałam i wzięłam najjaśniejszy 26 i dla mnie nawet ten najjaśniejszy był za ciemny:/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 15:44   #2155
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
W Inglocie to zawsze każda z tych wizażystek ma tendencję do "wciskania" zbyt ciemnych podkładów i pudrów. Mi kiedyś nałożyła na twarz z tych równoważących numer 38,czyli wpadający w pomarańczę i uważała, że jest ok i w porządku, oczywiście w tamtym sklepowym świetle też wydawało się ok, ale jednak zaryzykowałam i wzięłam najjaśniejszy 26 i dla mnie nawet ten najjaśniejszy był za ciemny:/

zreszta jak patrze jakie te laski sztuczne, jak wymalowane, poliki jak u klowna to nic dziwnego chyba :P hehe
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 16:22   #2156
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _karolkarz_ Pokaż wiadomość
Mi sie tez wydaj, ze 150 będzie za jasna. Może 180? ale sama nie wiem. Masz lekkie naczynka, może wypróbuj zielonej/ żółtej bazy - tylko takiej która nie zapycha. Ja mam także rozszerzone pory i revlon mi je ładnie zmniejsza, a co najważniejsze nie zapycha ( ale nie koniecznie tak musi być u Ciebie)
z tym że o ile Buff jest ładnie żółty, o tyle ten ciemniejszy, 180, jest już zdecydowanie pomarańczowy. A tu mimo iż zdjęcie jest ciemnawe to widać, że skóra nie ma tak ciepłego odcienia. IMHO łatwiejsze do zaakceptowania są różnice w jasnośći niż tonacji pomarańczowa twarz przy żółtawej szyi zawsze będzie wyglądała na wytapetowaną. Trochę za jasna co najwyżej na bladą
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 16:27   #2157
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość

z tą 'białością' Inglota to ja bym nie przesadzała
Ostatnio poprosiłam panią w inglocie o pokazanie najjaśniejszego podkładu. Był dla mnie za ciemny. A śnieżką nie jestem.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 16:36   #2158
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4001060 0]Ostatnio poprosiłam panią w inglocie o pokazanie najjaśniejszego podkładu. Był dla mnie za ciemny. A śnieżką nie jestem.[/QUOTE]
Nie wiem, jak te rozświetlające podkłady, bo ich nie próbowałam (wydawało mi się, że niczego nie zakrywają na twarzy,tylko dają taki lekki "glow"), ale jeśli chodzi o YSM to najjaśniejszy 41 jest o wieeeele za ciemny dla bladziochów, a ten najjaśniejszy z równoważących, o którym wspomniałam - numer 26 też jest za ciemny, a do tego wpada w róż...
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 17:48   #2159
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z tym że o ile Buff jest ładnie żółty, o tyle ten ciemniejszy, 180, jest już zdecydowanie pomarańczowy. A tu mimo iż zdjęcie jest ciemnawe to widać, że skóra nie ma tak ciepłego odcienia. IMHO łatwiejsze do zaakceptowania są różnice w jasnośći niż tonacji pomarańczowa twarz przy żółtawej szyi zawsze będzie wyglądała na wytapetowaną. Trochę za jasna co najwyżej na bladą
masz całkowitą rację
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:21   #2160
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A może potraficie porównać kolor do pharmaceris f - mialam ten 2 - sand beige i był odrobinkę za ciemny... kurcze, chcialabym dzisiaj zamowić sobie a nie mam jak podjechac do drogerii by zoabczyc te kolory teraz mam też z lirene natural mat, kolor natural - http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...l%3B1600%3B933
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.