SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 12:47   #1201
HanulaS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 42
Dot.: Kurs/Szkoła Wizażu ŁÓDŹ

sa całe takie duże kursy coś w stylu kurs wizazu makijażu stylizacji i kreowania wizerunku takie kompleksowe wpisz w google bierz pierwszą szkołę od góry najlepiej;p
HanulaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:07   #1202
klaudyna49
Przyczajenie
 
Avatar klaudyna49
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs/Szkoła Wizażu ŁÓDŹ

http://www.erudio.com.pl/kursy/kurs/...esjonalny.html To link do tej szkółki

Ja też się zastanawiam czy by nie iść. Mam ukończone studia, ale myślę o przekwalifikowaniu się. Od zawsze interesowały mnie techniki makijażu, zdobienia paznokci itd. Nie wiem czy opłaca mi się robić jakąś szkołę- roczną bądź dwuletnią. Kosmetyczek na rynku jest bardzo dużo. Myślałam raczej o usługach, na telefon. Jak sądzicie, czy taki kurs wystarczy do wykonywania tego typu usług? czy czegoś rzeczywiście mnie tam nauczą? W końcu będzie to koszt 2000 zł.
klaudyna49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:32   #1203
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Cytat:
Napisane przez sadowskao Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam w szkole wizażu i charakteryzacji FAM w krakowie poszłam z zamiarem zapisania się do grupy która rusza od II semestru. Przede wszystkim zostałam mile zakoczona ceną która podobno od 2 lat nie wynosi już 850 zł na kierunku wizaż charakteryzacja lecz 680zł i 450 za roczny kierunek wizażu. Zaskoczył mnie także fakt że szkoła posiada nową stronę ( nigdzie wcześniej jej nie widziałam) www.fammakeup.com.pl Ilość praktyk w tej szkole jest naprawdę spora ! nie wliczają się one w godziny zajęć które odbywają się od poniedziałku do piątku to naprawdę duży plus. Osoby które chcą chodzic na praktyki mają tu duże możliwości. Kosmetyki na wysokim poziomie trochę boję się zajęc z fryzjerstwa uczą tam jedynie fryzur ( nie ma koloryzacji i strzyżenia) ale pani dyrektor zapewniała że są to podstawy fryzjerstwa które napewno się przydadzą . Czekam na informację od szkoły czy utworzy się grupa od lutego Byłoby super tymczasem prosze o opinie osób które ukończyły FAM w Krakowie
Nie ma tam kierunku 'fryzjerstwo' więc nic dziwnego. Nie wiem czy w jakiejkolwiek szkole wizażu lub charakteryzacji znajdziesz koloryzację i cięcie włosów... nie wiem też jak czasowo chciałabyś to zrealizować bo rok, czy dwa lata to mało nawet na podstawowe tematy wizażowo-charakteryzacyjne a co dopiero na całe fryzjerstwo...
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 19:14   #1204
Malta_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie można zapisać sie na kurs makijażu?

Pewnie już coś znalazłaś Ale napiszę z mojego doświadczenia jak to wygląda - może komuś się przyda taka rada. Ja uczęszczałam na kurs wizażu do szkoły [ciach reklama] I byłam pod ogromny wrażeniem już od pierwszych zajęć. Udostępniono nam całą gamę kosmetyków, modelki itp. Uczyli nas profesjonaliści, którzy kochają to co robią. Można wiele wynieść cennej wiedzy z takich kursów.

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-03-21 o 20:26 Powód: reklama
Malta_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 17:59   #1205
92paulina92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs/Szkoła Wizażu ŁÓDŹ

Cześć dziewczyny, w czwartek 27 marca jest spotkanie informacyjne w szkole wizażu i charakteryzacji 4pory roku. Czy któraś nie chciałaby wybrać się aby zobaczyć co w Łodzi mają do zaoferowania?
92paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 10:45   #1206
IlonaKEC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Mam dwie koleżanki które ukończyły fam bardzo chwalą sobie właśnie zajęcia z fryzjerstwa do których na początku podchodziły z dystansem ( bo przecież nigdy nie myślały o tym by kogos czesac zawodowo) jednak szkoła uczy mocnych podstaw fryzjerstwa dekadowego oraz nowoczesnego ) upięcia, koki itp dzięki temu mają szerokie możliwości jest to duzy plus malując do sesji zdjęciowej mogą też zajać się fryzura zreszta jest to szkoła wizażu i charakteryzacji a charakteryzator nie zajmuje się tylko " pięknym okiem" . Moja koleżanka płaciła jeszcze za szkołe ta wieksza kwote 850 ponieważ kończyła 2 lata temu koleżanka która kończy teraz płaci już mniejsza stawke 680 zł.. zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku Z chęcia poznam opinie innych osób po tej szkole
IlonaKEC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:47   #1207
solelity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Też jestem zainteresowana szkołą FAM, może są tu jakieś absolwentki, które mogłyby napisać kilka słów?
Wie ktoś może czy w tym roku także rusza grupa od drugiego semestru? Kontaktowałam się ze szkołą, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi
No i chciałabym się też dowiedzieć jak jest z teoretyczną stroną nauki, szkoła wymaga jakichś podręczników czy wystarczają same wykłady? Wiem, że jest ogromny nacisk na naukę praktyczną, co mnie bardzo cieszy, zastanawiam się tylko czy jeśli nauka teorii, to wymagane są jakieś materiały czy też nie
solelity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 10:46   #1208
Roseanne
Raczkowanie
 
Avatar Roseanne
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Właśnie też jestem ciekawa i chcę się zapisać Zależy mi żeby dostać potem jakiś certyfikat albo potwierdzenie odbycia kursu, ciekawe czy dają
no i co byłaś? ja byłam tylko na jednym dniu, na makijażu sylwestrowym i wieczorowym. było MEGA. Był kolorowy Smokey Eyes i kolorowy makijaż wieczorowy. Zmalowana pokazała nam techniki, o których żadna nie miała pojęcia. Plus sesja zdjęciowa przed i po i utrwalone efekty. Naprawdę było warto, pracowałyśmy na dobrych kosmetykach - cieniach Glazela, IsaDora no i zmalowana przyniosła też swoje do popróbowania i też swoje pędzle. Będę polecać z całego serca, teraz rusza w Polske, w maju ma szkolenie w warszawei. Każda dostała imienny certyfikat hehe, od vicemistrzyni Polski to nie byle co!
Roseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 19:27   #1209
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez Roseanne Pokaż wiadomość
Zmalowana pokazała nam techniki, o których żadna nie miała pojęcia.
Możesz podać jakiś przykład? Pokazała cokolwiek nowego niż w swoich filmikach?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:23   #1210
Roseanne
Raczkowanie
 
Avatar Roseanne
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Czy cos nowego? Wszystkich jej filmikow nie obejrzalam wiec nie wiem czy wszystko ze szkolenia bylo najej kanale Moge powiedziec, ze to jak sie oglada a jak sie uczy na szkoleniu to sa dwie rozne bajki. Probowalam w domu robic z filmiku i wyszla porazka, a na szkoleniu sieokazalo ze jestem calkiem dobra hehe. Zmalowana pokazala przede wszystkim jak nakladac cienie, laczyc je i rozcierac krok po kroku a tego na pewno nie ma na filmikach. Jak dobierac pedzle, modelowac twarz, jak zrobić idealną kreskę, smokey krok po kroku (mega przydatne!!! teraz na imprezach wymiatam niebieskim smokey :P) i masę, masę innych rzeczy. Można wziąć ze sobą pędzle i kosmetyczki do przeglądu. Wszystkie makijaże są robione na podstawie analizy kolorystycznej. Ja najbardziej skorzystałam z tego rozcierania, bo pokazanie tego krok po kroku jest zupełnie inne niż pokazanie na filmiku. Poza tym, Zmalowana jest mega ciepłą osobą, trochę roztrzepaną ale to dosyć urocze. No i warto ją zarzucać pytaniami, bo ogroooooomną wiedzę zarówno na temat pielęgnacji jak i kosmetyków. Jedynym minusem była dla mnie cena, no ale są osoby, które stać na jej kursy. Mogę jednak z całym sercem powiedzieć, że jakość jest adekwatna do ceny... mnie raczej nie stać na kolejne warsztaty, no ale może w przyszłości uda się wyskrobać bo chętnie bym się wybrała na jakieś tematyczne jak będą w Olsztynie, może np. pin up albo świąteczny. Zmalowana utrzymuje kontakt z nami, kursantkami. Piszemy czasem na fejsie, jak mam jakieś pytanie to zawsze mi odpowie. Jest sympatycznie Po tych warsztatach już nie chcę do nikogo, tylko do Zmalowanej

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Aha, no i trzeba dużo ćwiczyć w domu. i od razu powiem tym, które się wybierają do Zmalowanej: weźcie notatnik i długopis żeby notować, bo to skarbnica wiedzy a wy za to płacicie!!! Plus warto pisać krok po kroku jak się robi, bo można zapomnieć. ja niestety nie zapisywałam i to był błąd........... ale staram się przypominać przy malowaniu i pytam sama siebie "jak to było', moj TŻ sie ze mnie śmieje, haha
Roseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:53   #1211
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez Roseanne Pokaż wiadomość
Czy cos nowego? Wszystkich jej filmikow nie obejrzalam wiec nie wiem czy wszystko ze szkolenia bylo najej kanale Moge powiedziec, ze to jak sie oglada a jak sie uczy na szkoleniu to sa dwie rozne bajki. Probowalam w domu robic z filmiku i wyszla porazka, a na szkoleniu sieokazalo ze jestem calkiem dobra hehe. Zmalowana pokazala przede wszystkim jak nakladac cienie, laczyc je i rozcierac krok po kroku a tego na pewno nie ma na filmikach. Jak dobierac pedzle, modelowac twarz, jak zrobić idealną kreskę, smokey krok po kroku (mega przydatne!!! teraz na imprezach wymiatam niebieskim smokey :P) i masę, masę innych rzeczy. Można wziąć ze sobą pędzle i kosmetyczki do przeglądu. Wszystkie makijaże są robione na podstawie analizy kolorystycznej. Ja najbardziej skorzystałam z tego rozcierania, bo pokazanie tego krok po kroku jest zupełnie inne niż pokazanie na filmiku. Poza tym, Zmalowana jest mega ciepłą osobą, trochę roztrzepaną ale to dosyć urocze. No i warto ją zarzucać pytaniami, bo ogroooooomną wiedzę zarówno na temat pielęgnacji jak i kosmetyków. Jedynym minusem była dla mnie cena, no ale są osoby, które stać na jej kursy. Mogę jednak z całym sercem powiedzieć, że jakość jest adekwatna do ceny... mnie raczej nie stać na kolejne warsztaty, no ale może w przyszłości uda się wyskrobać bo chętnie bym się wybrała na jakieś tematyczne jak będą w Olsztynie, może np. pin up albo świąteczny. Zmalowana utrzymuje kontakt z nami, kursantkami. Piszemy czasem na fejsie, jak mam jakieś pytanie to zawsze mi odpowie. Jest sympatycznie Po tych warsztatach już nie chcę do nikogo, tylko do Zmalowanej

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Aha, no i trzeba dużo ćwiczyć w domu. i od razu powiem tym, które się wybierają do Zmalowanej: weźcie notatnik i długopis żeby notować, bo to skarbnica wiedzy a wy za to płacicie!!! Plus warto pisać krok po kroku jak się robi, bo można zapomnieć. ja niestety nie zapisywałam i to był błąd........... ale staram się przypominać przy malowaniu i pytam sama siebie "jak to było', moj TŻ sie ze mnie śmieje, haha
Acha, czyli to taki kurs dla początkujących fajnie, że skorzystałaś, byłam ciekawa jak to wszystko wygląda od kuchni.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 14:02   #1212
agniesia825
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szkola wizazu

Znacie może jakieś dobre szkoły które prowadzą zawodowy kurs wizażu? Ja znalazłam szkołę beauty box ale nie wiem czy są dobrzy, jak znacie to dajcie znać, czy kosmetyki mają dobre i czy nauczyciele są wymagający bo o takich mi właśnie chodzi żeby się czegoś nauczyć
http://www.beauty-box.pl/school/kurs-makijazu-nauka-makijazu
agniesia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 14:38   #1213
chance_ag
Przyczajenie
 
Avatar chance_ag
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

hej wybiera sie ktoś do szkoły wizażu Beauty- art w Poznaniu ?(zaocznie)
nabór zaczyna sie od wrzesnia czy paźdxierninika ?
chance_ag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:32   #1214
chance_ag
Przyczajenie
 
Avatar chance_ag
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

pobijam wątek . Jest tu ktoś z tej szkoły ?
chance_ag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 22:07   #1215
agnieszka_smieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła Wizażu w Białymstoku

Odwiedziłam osobiście kilka szkół w Białymstoku i w jednej od razu się zakochałam. Rozmawiałam z włąścicielką panią Marcjanną Gładkowską. Powinna się nazywać PASJA Marcjanna. Od pierwszego spotkania czuć, że kocha to co robi, a ja chcę tak samo!!!!!! Szkoła VENA ART na ul. Krakowskiej. A jak się zapisałam, to okazało się, że uczyła się tam moja koleżanka i była mega zadowolona. No i na szczęście czesne jak na moją kieszeń
agnieszka_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 12:58   #1216
little_princess_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 30
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Ja co prawda nie jestem po szkole wizażu, ale córka znajomej zapisała się do Szkoły Piłsudskiego. Na razie jest po pierwszym roku, ale jak odwiedzałam je ostatnio w łodzi to Kasia mówiła, że szkoła jest bardzo fajne i że się sporo nauczyła.
little_princess_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:52   #1217
patiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Szkola wizazu

Interesuję się wizażem ale średnio maluje, bardzo chciałabym profesjonalnie malować. Szukam dobrego kursu z dużą ilością godzin i wymagającymi instruktorami. Zastanawiam się nad szkołą Select lub Proactive bo dobre opinie słyszłam
patiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 17:00   #1218
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Szkoła wizażu Poznań. Ktoś coś ?opinie , rekomendacje itp.? zastanawiam się nad szkoła Anity folaron, ale ciężko wybrać żeby dobrze ulokować pieniążki i wyjść z dobrymi umiejętnościami.
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 13:48   #1219
patiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Ja długo zastanawiałam się nad kursem wizażu gdyż jestem bardzo wybredna. Zrobiłam mały wywiad w środowisku i odwiedziłam parę szkół w Warszawie osobiście. Zastanawiałam się nad dwoma ale wybrałam w ostateczności szkołę Select, gdyż zauważyłam że pracują na profesjonalnych kosmetykach i dobrych markach min. Kryolan, Mac. Zapisałam się na kurs za parę dni zaczynam. Trzymajcie kciuki! Napisze jak było.
patiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 12:32   #1220
Oleczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

hej. ja właśnie też szukam kursu co będzie dawał więcej niż czym się różnią pedzelki i jak nakładac podkład, już po 8 latach bawienią się w wizaż/makijaż chciałabym mieć dobry kurs i papier że mogę malować a i technika by się przydała.
Byłam na 3 dniowym w Alternatywie-podstawy totalne -jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o makijażu to spoko ale mało konkretny.
odnośnie Krakowa -art.pl

Edytowane przez Oleczka24
Czas edycji: 2014-11-07 o 12:34
Oleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 19:27   #1221
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Podepnę się do tematu - szukam szkoły wizażu w Poznaniu. Znalazłam oczywiście szkołę Anity Folaron, ale musiałabym czekać blisko rok... Za to w Beauty Art jest nabór zimowy już w lutym, ale opinie są tak skrajnie różnie i zarzuca się wypisywanie nieprawdy w komentarzach przez pracowników i właścicieli że zwątpiłam w jej renomę.
Może któraś z was ma taki sam dylemat albo go miała wcześniej i jest mi w stanie pomóc?
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:59   #1222
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Nie znam szkoły w Poznaniu ale Beauty art w Warszawie zaliczyłam i jestem bardzo zadowolona, dużo wyniosłam z niej i naprałam pewności w malowaniu. Dużo jednak zależy od wykładowcy. Najważniejsze, ze wszystko było mega higienicznie, na świeżych i pełnych kosmetykach a różnie z tym bywa jak szukałam rok temu szkoły to się napatrzyłam
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 17:08   #1223
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez Roseanne Pokaż wiadomość
no i co byłaś? ja byłam tylko na jednym dniu, na makijażu sylwestrowym i wieczorowym. było MEGA. Był kolorowy Smokey Eyes i kolorowy makijaż wieczorowy. Zmalowana pokazała nam techniki, o których żadna nie miała pojęcia. Plus sesja zdjęciowa przed i po i utrwalone efekty. Naprawdę było warto, pracowałyśmy na dobrych kosmetykach - cieniach Glazela, IsaDora no i zmalowana przyniosła też swoje do popróbowania i też swoje pędzle. Będę polecać z całego serca, teraz rusza w Polske, w maju ma szkolenie w warszawei. Każda dostała imienny certyfikat hehe, od vicemistrzyni Polski to nie byle co!
Dopiero doczytałam twojego posta tak byłam, jednak zniesmaczyło mnie obgadywanie innych vlogerek... tak się nie robi...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 11:31   #1224
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam twojego posta tak byłam, jednak zniesmaczyło mnie obgadywanie innych vlogerek... tak się nie robi...
wow serio? nie spodziewałabym się tego po niej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:52   #1225
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
wow serio? nie spodziewałabym się tego po niej.
No ja też nie. Nie chcę publicznie pisać o szczegółach z wiadomych względów. Ogólnie mnóstwo wycieczek personalnych.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2014-11-19 o 10:53
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:28   #1226
Roseanne
Raczkowanie
 
Avatar Roseanne
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam twojego posta tak byłam, jednak zniesmaczyło mnie obgadywanie innych vlogerek... tak się nie robi...
wiesz co, z tego co ja pamiętam to mówiła mało o innych vlogerkach, tylko że są do bólu profesjonalne i perfekcyjne i przy okazji podkreślała, że ona taka nie jest bo jest zbyt roztrzepana. Nie wiem, ogólnie ja pozytywnie ją odbieram. Bardzo To taki typ człowieka, który wali prosto z mostu co myśli ale jest przy tym życzliwy i pomocny na pewno się wybiorę jeszcze na szkolenie z jakiegoś innego tematu. Smoky eyes teraz promuje
Roseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 16:49   #1227
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Kurs wizażu -olsztyn

Cytat:
Napisane przez Roseanne Pokaż wiadomość
wiesz co, z tego co ja pamiętam to mówiła mało o innych vlogerkach, tylko że są do bólu profesjonalne i perfekcyjne i przy okazji podkreślała, że ona taka nie jest bo jest zbyt roztrzepana. Nie wiem, ogólnie ja pozytywnie ją odbieram. Bardzo To taki typ człowieka, który wali prosto z mostu co myśli ale jest przy tym życzliwy i pomocny na pewno się wybiorę jeszcze na szkolenie z jakiegoś innego tematu. Smoky eyes teraz promuje
Widocznie nie byłyśmy na szkoleniu w tym samym czasie :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 10:57   #1228
ladyyy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Szkola wizazu

Witam,
Absolutnie przestrzegam przed szkołą wizażu "Select", która notorycznie zmienia ceny regularne kursów oraz wprowadza konsumentów w błąd. Do niedawna cena regularna kursu wynosiła 2290 zł, natomiast w przeciągu miesiąca zmieniła się na 2999 zł z 50% zniżką na 1999 zł, gdzie według szkoły oszczędza się aż 1350 zł! Ponadto, proszę być czujnym jeśli chodzi o 50% zniżki gdyż na stronie nie ma informacji o tym, iż wiąże się to ze zmniejszeniem kursu o połowę zajęć (tak było w przypadku kursu weekendowego) w związku z tym nie jest to żadna promocja!
Firma ma lekceważący stosunek do klienta i łamie Ustawę o Ochronie Praw Konsumenta. Utrzymują się bezprawnie za cudze pieniądze. Do tej pory nie oddali mi zaliczki za kurs, a mieli na to 14 dni od otrzymania oświadczenia (nadmienię, iż minął już miesiąc).
ladyyy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 20:23   #1229
patiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Szkola wizazu

Byłam w Select i polecam! Dobre szkolenie, wręcz kultowa atmosfera...wystawiam same pozytywne oceny, cena warta tego co się nauczyłam, a nabyte umiejętności i wiedza pozostaje, ja na szczęście poszłam bo koleżanka była i chwaliła. Wszystkie gratisy i rabaty zgodne z ofertą, szkoda że miałam tak mało kasy żeby ze wszystkich skorzystać.
patiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:50   #1230
marikama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Szkola wizazu

Kurs podstawowy wiem że dobrze jest prowadzony w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu, masz zaświadczenie MEN i dyplom ukończenia. Tyle mogę wypowiedzieć jeśli chodzi o Poznań
marikama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-22 15:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.