Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 12:53   #1201
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja generalnie też, bo masz rację - szkoda nerwów ale mam okno od południa i już jest różnica np jak wczoraj robiłam popołudniu (ale było jasno) i dziś przed południem też niby jasno. Pomijając fakt, że pogoda inna trochę.


ten "fioletowy" brokat jest bardziej magenta, róż jakościowo może nie, ale lakier jakoś tak stracił na uroku troszkę. Dzięki
tak, takie rzeczy mają wpływ ja niemal zawsze robię zdjęcia przed południem.


Aha, rozumiem. A z tym, że lakier traci - tak, doskonale rozumiem
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:27   #1202
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

np. 'Potop' i 'Lalka' na całe szczęście 'Nad Niemnem' miałam tylko fragmenty, gdybym miała czytać całość to chyba bym nie dała rady
Oj tak... Brrrr.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:30   #1203
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
np. 'Potop' i 'Lalka' na całe szczęście 'Nad Niemnem' miałam tylko fragmenty, gdybym miała czytać całość to chyba bym nie dała rady
Uwielbiam tę książkę
Reszty nie czytałam
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:43   #1204
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Uwielbiam tę książkę
Reszty nie czytałam
Prawda... Nie ma to jak zachęcać młodzież do czytania
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:14   #1205
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
ale ja uwielbiam takie lakiery masz piękne pazurki

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Reszty nie czytałam
ja czytałam tylko 'Wesele' i 'Makbeta'
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 15:10   #1206
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Aaaaaa taki motyw
Bardziej mi się podoba niż to poprzednie
Daj jutro w dziennym fotkę
Dziękuję

Zrobiłam, ale nie różni się zbyt od tego wczorajszego
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ciekawe, inne. Jak robiłaś?
Dziękuję.
Najpierw pomalowałam ciemnym granatem- 2 warstwy, jak wyschło to gąbeczką nałożyłam szary w niektórych miejscach, zmatowiłam topem i pędzelkiem zrobiłam wzorek lakierem bazowym.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ciekawe, podoba mi się
Miło, dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

ale fajne :O takie inne i super wygląda
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hmmm, pewnie na żywo fajniej to wygląda...

Zdecydowanie!
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Zazdroszczę wskazówki



Według mnie jest spoko, lubię takie ☠☠☠☠☠☠☠niki
A ja właśnie jej nie lubię, bo jest inna niż pozostałe paznokcie i zawsze mam problem z wypiłowaniem.

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
Prześliczne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

widziałam na insta, świetne
dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 15:33   #1207
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Jesteście kochane Ale ta bazowa zieleń była okropna Muszę się jej pozbyć. Chyba pójdzie na buteleczkę

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier

Piękny lakier Kocham brokaty w mlecznych bazach

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Uwielbiam tę książkę
Pjontasia To samo miałam pisać. Też ją bardzo lubię.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

W niecałe dwie minuty zjadłam całą tabliczkę czekolady
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 15:40   #1208
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i słusznie czasem lepiej przeczekać i dopiero potem próbować ulepszać oby szybko doszły do siebie
ja tak miałam kilka dni temu, wypiłowałam pięknie ładnie, pomalowałam. Patrzę, łopaty niezłe (jak mam mokre dłonie to masakra), czekam aż się zwiną, czekam i nie bardzo się zwijały (miałam ziiimne dłonie, może to to). Porobiłam zdjęcia, nawkurzałam się, bo nie wyglądały dobrze. Już myślałam, że spartoliłam kształt zupełnie piłowaniem, a one wieczorem się pięknie zwinęły

mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
Zdecydowanie lepiej przeczekać, kiedyś tak piłowałam że na koniec skróciłam bo wcale nie wyglądały. Więcej tego błędu nie popełniłam
Jakie cukieraski




Wróciłam i jestem z siebie dumna, capnęłam tylko cztery : czarną skórę, satynę #2, czerwień 1 coat (poprzednia już dobiła dna) i taki jakiś dziwny kolor jakby granat z trend extreme nails #6
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 16:04   #1209
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Lalka to była moja ulubiona lektura A Potop mi dziadek streścił Za to Kordian,Dziady,Wesele, to była trauma
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 16:35   #1210
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
Piękny lakier!

Co do zdjęć to polecam tryb manualny i przy świetle dziennym
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 18:40   #1211
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja najdłużej do 17:30 siedzę.. jakbym miała do 19, to bym chyba zgniła mam jedną grupę, która np. dzisiaj ma do 19, a jutro ma na 8 i jedna z grup jutro zaczyna po 16 i siedzi do 19:15.. kto układał ten plan.. to ja nie mam pojęcia, w każdym razie nas nienawidzi
Nie wiem jak przeżyje te wszystkie poniedziałki
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Manimam, ale jak już wspominałam, niefotogeniczne.
Takie inne ale fajne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Co 2 tydzień wtorek i czwartek ma wolny tzn w tygodnie parzyste chodzi w nieparzyste nie Najpóźniej kończy o 18
Weź mnie nie strasz ja i tak przez Młodą, w tym roku osiwieję
Zazdroszczę mu że ma 2 dni wolnego

Też się przestraszyłam
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Jestem
Kopnijcie mnie w tyłek, żebym mani zrobiła. Mam całe poorane dłonie, chyba będę musiała wysłać zdjęcia do Miał, żeby mi ocenzurowała jakimś kotem czy coś
Maluj !
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
Ten lakier jest fenomenalny
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja czytałam tylko 'Wesele' i 'Makbeta'
A ja przeczytałam tylko 2 lektury i to do pracy maturalnej
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 19:27   #1212
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Nie mam paznokci
Rozdwoiły się wskazówki i poleciały do spiłowania

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oby. Bo to ten typ co ma słomiany zapał
O to to to moja to samo, Młody jej ostatnio matmę tłumaczył, co z tego, że umie jak wystarczy zamienić miejscami dane a ona leży i kwiczy


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja jestem na etapie "nie mogę na nie patrzeć" wydają mi się małe krótkie i koślawe dlatego ostatecznie odłożyłam pilniczek aby całkiem nie przedobrzyć
Pjona - nie mam czego malować, chyba tego rozpuszczalnika z Colorowo poużywam sobie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jestem
Kopnijcie mnie w tyłek, żebym mani zrobiła. Mam całe poorane dłonie, chyba będę musiała wysłać zdjęcia do Miał, żeby mi ocenzurowała jakimś kotem czy coś
Miałcia jest Miszcz w tych sprawach

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i słusznie czasem lepiej przeczekać i dopiero potem próbować ulepszać oby szybko doszły do siebie
ja tak miałam kilka dni temu, wypiłowałam pięknie ładnie, pomalowałam. Patrzę, łopaty niezłe (jak mam mokre dłonie to masakra), czekam aż się zwiną, czekam i nie bardzo się zwijały (miałam ziiimne dłonie, może to to). Porobiłam zdjęcia, nawkurzałam się, bo nie wyglądały dobrze. Już myślałam, że spartoliłam kształt zupełnie piłowaniem, a one wieczorem się pięknie zwinęły

mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
Z tym zwijaniem to jakaś masakra, zwijają mi się te wąskie, ładne a łopaty ni hu hu
Piękności

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no to nie tak źle
nie straszę, jak prowadzący są w porządku to mu dobrze pójdzie, nie martw się na zapas a co ta Młoda wywija?


taka siłownia fajna sprawa
dzisiaj siedziałam w tych tabelkach wszystkich, a jak zobaczyłam pełne tabele to.. ale nie tak najgorzej, nawet pochwałę dziś dostałam


np. 'Potop' i 'Lalka' na całe szczęście 'Nad Niemnem' miałam tylko fragmenty, gdybym miała czytać całość to chyba bym nie dała rady
Oby
Młoda nie ma głowy do przedmiotów ścisłych pozostałe ok ale matma to biedaaaaaaa
Biere się za siebie bo latka lecą
Zdolniacha
Potop czytałam - lubię Sienkiewicza, za Lalką nie przepadam ale czytałam, Nad Niemnem zaczęłam ale nie skończyłam



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jesteście kochane. Ale ta bazowa zieleń była okropna Muszę się jej pozbyć. Chyba pójdzie na buteleczkę


Pjontasia To samo miałam pisać. Też ją bardzo lubię.W niecałe dwie minuty zjadłam całą tabliczkę czekolady
Ta zielonka jako baza nie jest zła
Ja bym nie miała szans - Stonka z Małżem nie dadzą


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Lalka to była moja ulubiona lektura A Potop mi dziadek streścił Za to Kordian,Dziady,Wesele, to była trauma
Ooo ja Wesele i Dziady lubię za to Ferdydurke to masakra jakaś, normalnie zwidy naćpańca

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wróciłam i jestem z siebie dumna, capnęłam tylko cztery : czarną skórę, satynę #2, czerwień 1 coat (poprzednia już dobiła dna) i taki jakiś dziwny kolor jakby granat z trend extreme nails #6
Brawo rasowa pazurkomaniaczka

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48388726]Nie wiem jak przeżyje te wszystkie poniedziałki

Zazdroszczę mu że ma 2 dni wolnego

Też się przestraszyłam[/QUOTE]
Biedna
I w piątki kończy o 13 a jedzie na 10 więc nie jest źle
Prawda

Zrywam sobie przyrosty
Musiałam pousuwać emoty :/
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 20:49   #1213
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pjona - nie mam czego malować, chyba tego rozpuszczalnika z Colorowo poużywam sobie
Brawo rasowa pazurkomaniaczka
Ja niby jako tako mam na czym malować ale ten kształt mi się nie widzi, poczekam aż jeszcze podrosną
Na pewno nie były to moje ostatnie wibosie


Yen tak sobie przeglądałam Twojego bloga i mam pytanie jak szybko ścierają Ci się końce przy tym kształcie? Ostatnio zarzuciłam sobie piękną czereśnię od GR i tego samego dnia wieczorem po kąpieli końce były już białe

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-10-03 o 20:50
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 22:25   #1214
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48388726]A ja przeczytałam tylko 2 lektury i to do pracy maturalnej [/QUOTE]

hah ja Makbeta jakoś tak nie wiem czemu, a Wesele dlatego, że wstyd mi było przed wychą, bo na kółku (na które chodziły 2 osoby: ja i mój W. ) powiedziała 'Anka na pewno Wesele czytała, a Ty?????' - tekst do W. i wtedy poczułam się tak okropnie, że musiałam przeczytać

ale jak dla mnie najfajniejszą lekturą było Tango film tylko oglądałam, ale zachwycił mnie
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 22:32   #1215
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48388726]

Takie inne ale fajne
[/QUOTE]
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 23:00   #1216
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ty... może to w tych neonach coś jest, bo ja też mam właśnie chinkowego neona
no i... malowanie było super tzn nie powiem, że to jest łatwy do malowania lakier, ale wcale mnie aplikacja nie umęczyła, nie zdenerwowała itd. Poza tym myślałam, że będzie grubiej, a tu baza, 3 warstwy i top i paznokcie wyglądają bardzo cieniutko

też zaczęłam myśleć, że coś w tym jest, podobają mi się bardzo moje paznokcie w neonach
to samo ostatnio miałam, mimo 6 warstw (baza, 3 warstwy lakieru i 2 topa) nie było buł i strasznie mnie to cieszyło


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Uwielbiam tę książkę
Reszty nie czytałam

ja właśnie nie przebrnęłam przez Lalkę, Potop i kilka innych, na pewno w tym była Gloria Victis i Przedwiośnie Glorię pominęłam na maturze, wzięłam sobie Przedwiośnie


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Lalka to była moja ulubiona lektura A Potop mi dziadek streścił Za to Kordian,Dziady,Wesele, to była trauma

Kordian, Dziady w sumie doceniłam te lektury dopiero po skończeniu liceum
uwielbiałam romantyzm, Młodą Polskę (dekadentyzm), XX-lecie międzywojenne i okres II WŚ, takie miłości we mnie zaszczepiła moja polonistka
aż znowu zachciało mi się przeczytać niektóre lektury


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Miałcia jest Miszcz w tych sprawach

Młoda nie ma głowy do przedmiotów ścisłych pozostałe ok ale matma to biedaaaaaaa
Potop czytałam - lubię Sienkiewicza, za Lalką nie przepadam ale czytałam, Nad Niemnem zaczęłam ale nie skończyłam


Ooo ja Wesele i Dziady lubię za to Ferdydurke to masakra jakaś, normalnie zwidy naćpańca



niestety znam ten temat.. dopiero korki mi pomogły, jak tłumaczył mi brat i ojciec to była jedna wielka kłótnia i mój płacz z fizyką sobie radziłam, bo się potrafiłam wykuć regułek, a od chemii miałam niedowidzącą kobitę, więc ściągi kilometrowe.. a matma to jednak praktyka, trzeba przewalać zadania do porzygu

rany, ja to nawet w Pustyni i w puszczy nie skończyłam Quo vadis przeczytałam, pomijając pierwsze, nudne rozdziały, podobało mi się bardzo


piona co do Wesela i Dziadów Ferdydurke specyficzne, ale.. nawet mi się spodobało


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hah ja Makbeta jakoś tak nie wiem czemu, a Wesele dlatego, że wstyd mi było przed wychą, bo na kółku (na które chodziły 2 osoby: ja i mój W. ) powiedziała 'Anka na pewno Wesele czytała, a Ty?????' - tekst do W. i wtedy poczułam się tak okropnie, że musiałam przeczytać

ale jak dla mnie najfajniejszą lekturą było Tango film tylko oglądałam, ale zachwycił mnie

Makbet był spoko, nawet bardziej mi się podobał od Romka i Julki
ale Cię musiała zawstydzić świetne, będziesz miała co wspominać po latach

a mi Tango tak średnio wyżej wymieniłam w jakich epokach najlepiej się odnajdowałam na prezentacji maturalnej miałam Konrada Wallenroda, Granicę, Zdążyć przed Panem Bogiem i Medaliony.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 09:16   #1217
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, takie rzeczy mają wpływ ja niemal zawsze robię zdjęcia przed południem.

Aha, rozumiem. A z tym, że lakier traci - tak, doskonale rozumiem
a z ciekawości, od jakiej strony okno?

niestety piąteczka

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ale ja uwielbiam takie lakiery masz piękne pazurki
dzięki Hanuś

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Prześliczne


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Piękny lakier Kocham brokaty w mlecznych bazach
ja też lubię

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej przeczekać, kiedyś tak piłowałam że na koniec skróciłam bo wcale nie wyglądały. Więcej tego błędu nie popełniłam
Jakie cukieraski
nauka nie poszła w las
dziękuję

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Piękny lakier!

Co do zdjęć to polecam tryb manualny i przy świetle dziennym


Amelka haha przepraszam, ale rozbawiłaś mnie tyle to ja wiem, opisałam konkretny problem i raczej oczekiwałam konkretnych wskazówek jesli by któraś wiedziała manualnego jako tako nie posiadam, mogę tylko dostosowywać pewne parametry z auto. No i od kilku lat już nie robię innych zdjęć niż przy dziennym

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48388726]

Ten lakier jest fenomenalny
[/QUOTE]

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 09:17   #1218
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pjona - nie mam czego malować, chyba tego rozpuszczalnika z Colorowo poużywam sobie

Z tym zwijaniem to jakaś masakra, zwijają mi się te wąskie, ładne a łopaty ni hu hu
Piękności
buu ale to serum podobno jest bardzo dobre, może warto przez kilka dni nie malować

o widzisz, u mnie chociaż tyle że wszystkie w miarę jednakowo, ale mają swoje odchyły czasem i nie wiem czemu



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też zaczęłam myśleć, że coś w tym jest, podobają mi się bardzo moje paznokcie w neonach
to samo ostatnio miałam, mimo 6 warstw (baza, 3 warstwy lakieru i 2 topa) nie było buł i strasznie mnie to cieszyło
hehe też się dobrze czuję w neonach, no ale chyba jednak kształt to odrębna sprawa



drugi glitter Ncla

__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2014-10-04 o 09:18
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 09:35   #1219
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Makbet był spoko, nawet bardziej mi się podobał od Romka i Julki
ale Cię musiała zawstydzić świetne, będziesz miała co wspominać po latach

a mi Tango tak średnio wyżej wymieniłam w jakich epokach najlepiej się odnajdowałam na prezentacji maturalnej miałam Konrada Wallenroda, Granicę, Zdążyć przed Panem Bogiem i Medaliony.
Romea i Julii nie miałam
no, a tym bardziej, że do mojej wychy miałam mega szacunek, więc te słowa trafiły prosto w me serce oj będę wspominać

ja strasznie lubię średniowiecze i zaszczepiła się u mnie ta miłość po maturze rozszerzonej, bo pisałam na niej o "Imię róży" - książka o zakonach, mnichach, zagadkach, życiu ludzi średniowiecza nie znałam tej epoki od tej strony, więc zagłębiłam się w temat bardziej

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
drugi glitter Ncla
obłędny i dużo lepszy od tamtego
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 09:39   #1220
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Znów pojawiam się i znikam... to przez próbę ogarnięcia studiów Ale właśnie Was nadrabiam i czytam, że większość studiujących ma podobnie, nie jestem sama
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no niektóre plany są masakryczne.. jak słucham, że niektórym się zdarza mieć 6h okienka to masakra
ja mam w tym semestrze poniedziałki na praktyki, czyli.. od 8 do 10-11 posiedzę na praktykach i reszta dnia wolna
To ja mam takie kulawe szczęście I to na drugiej uczelni z kolei... jak można mieć na magisterce pięciogodzinne okienko?


Wybaczcie mi, że nie komentuje mani Piękne są jak zwykle, komplementów nie starcza, a ja muszę się w miarę streszczać, bo ciągle coś muszę robić... co to się dzieje?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 09:57   #1221
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

drugi glitter Ncla
Cudowne


Hej! Ale dzisiaj jesienna pogoda, ale jak patrzę na te piękne drzewa za oknem, to nawet jestem w stanie wybaczyć to że jest zimno
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 10:26   #1222
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Yen tak sobie przeglądałam Twojego bloga i mam pytanie jak szybko ścierają Ci się końce przy tym kształcie? Ostatnio zarzuciłam sobie piękną czereśnię od GR i tego samego dnia wieczorem po kąpieli końce były już białe
wszystko zależy od lakieru. Potrafią się zetrzeć na drugi dzień. A jak lepszy lakier, to dwa/trzy dni w miarę się trzyma.
Ale ja i tak mam na to sposób - bo ja co 2/3 dni lekko poprawiam kształt, to końcówki są odświeżone.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a z ciekawości, od jakiej strony okno?

niestety piąteczka
od wschodniej okno dachowe, czyli jak przed południem robię, to idealnie



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

drugi glitter Ncla
obłędny
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 12:12   #1223
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wszystko zależy od lakieru. Potrafią się zetrzeć na drugi dzień. A jak lepszy lakier, to dwa/trzy dni w miarę się trzyma.
Ale ja i tak mam na to sposób - bo ja co 2/3 dni lekko poprawiam kształt, to końcówki są odświeżone.
To znaczy?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
drugi glitter Ncla
Coraz piękniejsze
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 13:52   #1224
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

hej
mam do Was pytanie, gdyż od jakiegoś czasu przeglądam wasz wątek "z partyzanta" i bardzo podziwiam wasze paznokcie, jesteście mega
jak myślicie - czy uda mi się w 3 miesiące zapuścić paznokcie tak by wyglądały ładnie? mam 4 stycznia studniówkę i chciałabym mieć własne (a nie żelowe) długie i ładne paznokcie, w sensie, żeby lakier się ładnie na nich prezentował. nie mam problemów z rozdwajaniem, łamaniem, obgryzaniem ich ani nic z tych rzeczy, jedyny problem jest taki, że są krótkie, mam manię przycinania ich nie wystają po za opuszek
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:28   #1225
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
drugi glitter Ncla
Jeszcze piękniejszy niż poprzednik

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48396466]hej
mam do Was pytanie, gdyż od jakiegoś czasu przeglądam wasz wątek "z partyzanta" i bardzo podziwiam wasze paznokcie, jesteście mega
jak myślicie - czy uda mi się w 3 miesiące zapuścić paznokcie tak by wyglądały ładnie? mam 4 stycznia studniówkę i chciałabym mieć własne (a nie żelowe) długie i ładne paznokcie, w sensie, żeby lakier się ładnie na nich prezentował. nie mam problemów z rozdwajaniem, łamaniem, obgryzaniem ich ani nic z tych rzeczy, jedyny problem jest taki, że są krótkie, mam manię przycinania ich nie wystają po za opuszek[/QUOTE]

Chyba nie bardzo rozumiem pytanie, ponieważ sama najlepiej wiesz w jakim tempie rosną Ci paznokcie i dlatego sama możesz to oszacować. Przez 3 miesiące można wyhodować naprawdę długie okazy Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzać z tą długością, bo możesz osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Powodzenia.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:43   #1226
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jeszcze piękniejszy niż poprzednik



Chyba nie bardzo rozumiem pytanie, ponieważ sama najlepiej wiesz w jakim tempie rosną Ci paznokcie i dlatego sama możesz to oszacować. Przez 3 miesiące można wyhodować naprawdę długie okazy Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzać z tą długością, bo możesz osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Powodzenia.
rosną wolno, ale chyba 3 miesiące to wystarczający czas, co nie? właśnie tego nie wiem. czy nawet te wolnorosnące dadzą radę
wiem, nie chcę jakiś monstrualnie długich, chcę tylko, żeby były na tyle długie, żeby lakier wyglądał na nich ładnie, a nie jak u 3 letniej dziewczynki z malutkimi paznokciami
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:51   #1227
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48396897]rosną wolno, ale chyba 3 miesiące to wystarczający czas, co nie? właśnie tego nie wiem. czy nawet te wolnorosnące dadzą radę
wiem, nie chcę jakiś monstrualnie długich, chcę tylko, żeby były na tyle długie, żeby lakier wyglądał na nich ładnie, a nie jak u 3 letniej dziewczynki z malutkimi paznokciami [/QUOTE]

Moje też raczej z tych wolnorosnących. Trzy miesiące to dużo czasu. Jeszcze zdążysz je skrócić kilka razy Jak już troszkę zapuścisz, to pokaż. Dziewczyny na pewno doradzą Ci z kształtem.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:01   #1228
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nad Niemnem zaczęłam ale nie skończyłam

I w piątki kończy o 13 a jedzie na 10 więc nie jest źle
Prawda

Zrywam sobie przyrosty
Przeczytałam wszystkie 3 tomy Nad Niemnem

Ja piątek 8-11:05


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ale jak dla mnie najfajniejszą lekturą było Tango film tylko oglądałam, ale zachwycił mnie
Tango też przeczytałam
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
drugi glitter Ncla
O Mamusiu jest przepiękny
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:13   #1229
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


niestety znam ten temat.. dopiero korki mi pomogły, jak tłumaczył mi brat i ojciec to była jedna wielka kłótnia i mój płacz z fizyką sobie radziłam, bo się potrafiłam wykuć regułek, a od chemii miałam niedowidzącą kobitę, więc ściągi kilometrowe.. a matma to jednak praktyka, trzeba przewalać zadania do porzygu

piona co do Wesela i Dziadów Ferdydurke specyficzne, ale.. nawet mi się spodobało


a mi Tango tak średnio wyżej wymieniłam w jakich epokach najlepiej się odnajdowałam na prezentacji maturalnej miałam Konrada Wallenroda, Granicę, Zdążyć przed Panem Bogiem i Medaliony.
Ja się nie zabieram za tłumaczenie bo po 1 połowy z tych zadań nie rozumiem , po 2, tłumaczenie zazwyczaj kończy się awanturą i latającymi książkami Korki też nie do końca się sprawdzają bo to dużo zależy od korepetytora. Ona potrafi powiedzieć, że coś rozumie a nie rozumie - mówi , że jej głupio . Młody jak na razie się sprawdza tym bardziej, że mu normalnie płacę
O widzisz ja na maturze też miałam Medaliony i Rozmowy z Katem. Podeszły mi pytania jak ta lala - na ustnym miałam, Wy to pewnie tym nowym systemem szłyście.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
buu ale to serum podobno jest bardzo dobre, może warto przez kilka dni nie malować

o widzisz, u mnie chociaż tyle że wszystkie w miarę jednakowo, ale mają swoje odchyły czasem i nie wiem czemu




drugi glitter Ncla
Gwaciam gwaciam zobaczymy co z tego będzie
Dobrze masz moje jakieś takie dzikusy są
Oj ten pierwszy ładniejszy ale ten tez niczego sobie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Znów pojawiam się i znikam... to przez próbę ogarnięcia studiów Ale właśnie Was nadrabiam i czytam, że większość studiujących ma podobnie, nie jestem sama

To ja mam takie kulawe szczęście I to na drugiej uczelni z kolei... jak można mieć na magisterce pięciogodzinne okienko?


Wybaczcie mi, że nie komentuje mani Piękne są jak zwykle, komplementów nie starcza, a ja muszę się w miarę streszczać, bo ciągle coś muszę robić... co to się dzieje?
Vivcia
Ogarniaj się tam i wracaj

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Hej! Ale dzisiaj jesienna pogoda, ale jak patrzę na te piękne drzewa za oknem, to nawet jestem w stanie wybaczyć to że jest zimno
U mnie pięknie i cieplutko

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48396466]hej
mam do Was pytanie, gdyż od jakiegoś czasu przeglądam wasz wątek "z partyzanta" i bardzo podziwiam wasze paznokcie, jesteście mega
jak myślicie - czy uda mi się w 3 miesiące zapuścić paznokcie tak by wyglądały ładnie? mam 4 stycznia studniówkę i chciałabym mieć własne (a nie żelowe) długie i ładne paznokcie, w sensie, żeby lakier się ładnie na nich prezentował. nie mam problemów z rozdwajaniem, łamaniem, obgryzaniem ich ani nic z tych rzeczy, jedyny problem jest taki, że są krótkie, mam manię przycinania ich nie wystają po za opuszek[/QUOTE]
Hej

Spokojnie przez 3 miesiące dasz radę Ja bym je tylko zabezpieczała dodatkowo przed uszkodzeniami, jakąś z odżywek bym na nie dawała, żeby je utwardzić
Powodzenia
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:15   #1230
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48397086]Przeczytałam wszystkie 3 tomy Nad Niemnem

Ja piątek 8-11:05



Tango też przeczytałam [/QUOTE]
Szacun
Też fajnie
Niop za krótkie są i co gdzieś mocniej chwycę to boli
Oj Tango nieeee
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 20:40:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.