jaki Krem pod oczy i na opadającą powiekę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 10:01   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

jaki Krem pod oczy i na opadającą powiekę??


Witam. Od razu mówię, iż wiem , że nie ma kremów na opadającą powiekę Jednak ja mam trochę inny problem... tzn... wydaje mi się, że poprzez zmianę sposobu demakijażu oczu naciągnęłam sobie powiekę. Ponieważ dawniej tarłam oczy w prawo i lewo.. potem to zmieniłam i przykładając wacik po odczekaniu chwili scierałam maskarę w dół tak jakby na policzki pod oczy itp. nie wiem czy to możliwe ale wydaje mi się, że mam teraz jakby bardziej opadającą powiekę, jak uniosę brwi to jest wtedy ok.. no ale marszcze czoło więc to nie jest naturalne. Mam prawie 20 lat (kończę na stracie marca) i zastanawiam się czy są jakieś kremy, które tak ujędrnią mi powiekę i coś z nią zrobią oraz jakieś przeciw zmarszczkom pod oczy ... Mam nadzieje , że rozumiecie co mam na myśli i czy w ogóle coś takiego istnieje. Czy jednak 20 lat to za wcześnie na takie kremy??
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:57   #2
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: jaki Krem pod oczy i na opadającą powiekę??

jeśli byłaby to sprawa nbieprawidłowego demakijażu, to wszystko powinno wrócić do normy - myślę że to ważne jak robimy demakijaż czy nakładamy krem pod oczy, skoro każda kosmetyczka przestrzega, żeby nie naciągać tu skóry
więc jeśli wrócisz do prawidłowej pielegnacji to młoda skóra powinna sama się ujędrnić - kremy raczej zapobiegają, więc nie mam mowy żeby krem do "stareszej" skóry pomógł ci jakoś mocno
radziłabym kupić krem do swojego wieku i raczej pilnować prawidłowego rozsmarowania
tu masz link do artykułu z wizażu o kremach pod oczy
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Uroda-p...-krem-pod-oczy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.