Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 17:54   #511
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Suri: Dzięki

emememsik:
A różnie. Głównie noszę go w torebce i w razie potrzeby smaruje nim usta, albo wysuszone miejsca na ciele (np. stawy palców)
Jest dobry, kosztuje grosze, ale mógłby być lepszy
Do twarzy go nie używam, bo się boję. Nie mam zaufania do produktów, które są "do twarzy i ciała".
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 19:20   #512
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

emememsik to jest odzywka bez spłukiwania
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 19:29   #513
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
emememsik to jest odzywka bez spłukiwania
Dostępna w Polsce? Ta seria jest jedną z moich ulubionych, a ja nic o tej odżywce nie słyszałam Jakie ona ma właściwości? Nawilża, wygładza?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 19:33   #514
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kupiłam ją w zestawie razem z szamponem i balsamem. Ma takie same właściwości jak one czyli wyładza, odżywia i poprawia kolor włosów.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:36   #515
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

nuitatrii, czy ten balsam do paznokci to Tisane? JAk się sprawuje?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 22:11   #516
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

rzyrafka: Tisane to akurat balsam do ust, ale to ta sama firma - Herba Studio. Spisuje się świetnie! Za 6zł kupiłam specyfik lepszy niż Sally Hensen za 40zł Smaruje nim paznokcie codziennie wieczorem. Już po kilku dniach widać efekty. Napisałam szczegółową recenzję w KWC, poczytaj sobie
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 22:50   #517
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A balsam do ust Tisane to mialam juz w podstawowce czyli 9 lat temu i nic sie nie zmienil od tego czasu.

Nuitarii bardzo fajna kolekcja, calkiem zblizona do mojej
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 22:51   #518
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez nuitarii Pokaż wiadomość
rzyrafka: Tisane to akurat balsam do ust, ale to ta sama firma - Herba Studio. Spisuje się świetnie! Za 6zł kupiłam specyfik lepszy niż Sally Hensen za 40zł Smaruje nim paznokcie codziennie wieczorem. Już po kilku dniach widać efekty. Napisałam szczegółową recenzję w KWC, poczytaj sobie
dzięki, idem czytać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:16   #519
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
kupiłam 2 mini zestawy: w każdym żel do mycia 30zm, tonik 60ml, DDMG 30ml i Total Turnaround concentrate. Także za 100zł mam 30 ml koncentratu (tyle, ile opakowanie pełnowymiarowe za 170zł ), 60 ml DDMG i jeszcze 120ml toniku i 60 ml żelu chyba dobry interes
ancia powiedz jak sie sprawuje total turnaround ? bo sie zastanawiam nad nim, ale kurcze drogii...ale mowisz ze te dwa mini zestawy to sa takie po ok 40 zł (3 prdukty) i tam jest ten koncentrat czy o jakich zestawach mowa ?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:37   #520
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

W końcu doszła do mnie Weleda irysowa na noc , już się wysmarowałam i czekam na odżywienie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 07:21   #521
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A mi wczoraj przybyło 5 nowych kosmetyków z Avonu:
- krem z oliwka
- scrub z oliwką
- krem do stóp
- szampon z odżywką
- odżywka w sprayu do włosów
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 16:13   #522
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A mi wczoraj przybyło 5 nowych kosmetyków z Avonu:
- krem z oliwka
- scrub z oliwką
- krem do stóp
- szampon z odżywką
- odżywka w sprayu do włosów
wrzuć fotki
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:55   #523
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Do mnie przybyly krem do ciala Topialyse Sensitive, Oilatum Emulsja do kapieli, Emolium kremowy zel do mycia ciala, Cethapil krem i Cethapil emulsja do mycia skory czyli mowiac krotko - mam zimowy wyprysk skorny
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 23:18   #524
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
W końcu doszła do mnie Weleda irysowa na noc , już się wysmarowałam i czekam na odżywienie
A ja smaruje sie irysowa na dzien i mi sluzy-a krostki byly przedokresowe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 04:24   #525
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
W końcu doszła do mnie Weleda irysowa na noc , już się wysmarowałam i czekam na odżywienie
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ja smaruje sie irysowa na dzien i mi sluzy-a krostki byly przedokresowe
Do mnie też doszła paczka z nową dostawą irysowych - obydwie wersje - w poniedziałek zamówione i zapłacone w aquavicie i wczoraj już u mnie - uwielbiam tam robić zakupy .

I to wszystko - dalej pracuję nad zmniejszeniem kolekcji pielęgnacyjnej i wykańczam flaszkę po flaszce - po nowe pójdę dopiero, jak już od synka będę musiała pożyczać .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 07:12   #526
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
W końcu doszła do mnie Weleda irysowa na noc , już się wysmarowałam i czekam na odżywienie
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ja smaruje sie irysowa na dzien i mi sluzy-a krostki byly przedokresowe
Cieszę się, że Weleda tak samo jak mnie Wam odpowiada. Kremy z serii zarówno irysowej, jak i różanej są bardzo dobre. Pięknie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 09:51   #527
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Do mnie przybyly krem do ciala Topialyse Sensitive, Oilatum Emulsja do kapieli, Emolium kremowy zel do mycia ciala, Cethapil krem i Cethapil emulsja do mycia skory czyli mowiac krotko - mam zimowy wyprysk skorny
Mimbi, ja wczoraj tez byłam u dermatologa, moje AZS odżyło z pełną mocą - Emolium krem specjalny, Protopic na tapecie w pielęgnacji ciała...
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ja smaruje sie irysowa na dzien i mi sluzy-a krostki byly przedokresowe
Cieszę się, że tez ci pasuje, chciaz powiem ci, że ten zapach nie szczególnie mi się podoba...Lavera ma lepsze, mniej ziołowe.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Do mnie też doszła paczka z nową dostawą irysowych - obydwie wersje - w poniedziałek zamówione i zapłacone w aquavicie i wczoraj już u mnie - uwielbiam tam robić zakupy .

I to wszystko - dalej pracuję nad zmniejszeniem kolekcji pielęgnacyjnej i wykańczam flaszkę po flaszce - po nowe pójdę dopiero, jak już od synka będę musiała pożyczać .
Kate, ja się nie zraziłam jeszcze do Aqua mimo tego ich dzikiego opóźnienia z jednym kremem, ale jeśli nadzieję się na to drugi raz to poszukam innej apteki internetowej
Gratuluję wytrwałości w wykańczaniu, mam nadzieję, że po pożyczek od synka nie będzie musiało dojść
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Weleda tak samo jak mnie Wam odpowiada. Kremy z serii zarówno irysowej, jak i różanej są bardzo dobre. Pięknie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę.
Bardzo mi pasują - i na dzień i na noc, ale ta próbka Lavera z dziką różą tez mi bardzo podpasowała i chyba, po Irysie zamówię poełnowymiarową laverową różę. Tak to ze mną jest, że nie lubię monotonii
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 10:07   #528
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mimbi, ja wczoraj tez byłam u dermatologa, moje AZS odżyło z pełną mocą - Emolium krem specjalny, Protopic na tapecie w pielęgnacji ciała...
To Cie mocno przytulam, podobno AZS jest jeszcze bardziej uciazliwe niz to, co mnie dopadlo. Jak bede miala chwilke poczytam recenzje moich nowych kosmetykow na KWC, a teraz tylko szybko informuje, ze SVR udoskonalil serie Topialyse - nazywa sie teraz Topialyse Sensitive. Przynajmniej tak mowila moja dermatolog, sama nie moge tego potwierdzic, bo dermokosmetyki do ciala to nie moja branza (na razie).
U mnie problem jest glownie taki, ze nienawidze smarowac ciala balsamami, bo mam wrazenie, ze sie cala kleje,a tu sie takie nieszczescie stalo, ze MUSZE sie smarowac, wiec cierpie okrutnie i mam wrazenie, ze zbieram wszystkie roztocza z promienia kilometra.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:18   #529
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
To Cie mocno przytulam, podobno AZS jest jeszcze bardziej uciazliwe niz to, co mnie dopadlo. Jak bede miala chwilke poczytam recenzje moich nowych kosmetykow na KWC, a teraz tylko szybko informuje, ze SVR udoskonalil serie Topialyse - nazywa sie teraz Topialyse Sensitive. Przynajmniej tak mowila moja dermatolog, sama nie moge tego potwierdzic, bo dermokosmetyki do ciala to nie moja branza (na razie).
U mnie problem jest glownie taki, ze nienawidze smarowac ciala balsamami, bo mam wrazenie, ze sie cala kleje,a tu sie takie nieszczescie stalo, ze MUSZE sie smarowac, wiec cierpie okrutnie i mam wrazenie, ze zbieram wszystkie roztocza z promienia kilometra.
dzięki Mimbi..no wesoło nie jest...i tak pół biedy, że zima jest i ubranie pelni funkcję maskującą
Muszę opatrzeć tą udoskonaloną serię, ale Emolium powiem ci jest zupełnie przyzwoite za niewysoką cenę, ma dobre składy dla suchej skóry, zerknij sobie na:
http://www.emolium.pl/
A jeśli chodzi o roztocza....to ja też mam paranoję na tym punkcie od kiedy zobaczyłam w jakimś pisemku powiększone zdjęcie tego potwora a juz jak przeczytałam, że one głównie w łóżku siedzą, bo żywią się naszym naskórkiem z pościeli to.....yyyyyy...tragedia, mam świra na punkcie higieny.
Edit:Właśnie doczytałam, że też masz Emolium więc pewnie znasz dobrze tę serię, niepotrzebnie tego linka dałam, ale może komuś innemu się przyda
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 05:15   #530
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziewczyny chyba musze zmienic opinie co do Irysowej Weledy-chyba dostalam uczulenia od niej-za kazdym razem jak sie nia smaruje rano wyskakuja mi takie bolace krosty na czole-uzywalam tylko jej to musi byc ta Weleda-co do krost Okresowych to zmylily mnie chyba-zazwyczaj mialam 1 krostke przed okresem-a jak sie zaczelam smarowac Weleda to wyskoczylo mi z 5 i do tej pory sa a okres juz sie skonczyl.Tak chcialm zeby dzialal ten krem bo nawilza swietnie i chyba sobie tak wmawialam ze to od okresu albo od pogody-odstawiam Welede-zobaczymy czy cera sie poprawi.
Az sie boje teraz ten Skin Food uzyc

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-02-09 o 06:10
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 11:54   #531
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Elfir, no strasznie mi przykro nie wiem, co tam może być co cię zapych...może jakiś olejek?masz skład jeszcze? bo jak nie, to ja ci poszukam w domu, może się ostał, przeklepię tu i pomyslisz co tam jest żebyś następnym razem już się tak nie wpakowała.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 17:39   #532
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Elfir, no strasznie mi przykro nie wiem, co tam może być co cię zapych...może jakiś olejek?masz skład jeszcze? bo jak nie, to ja ci poszukam w domu, może się ostał, przeklepię tu i pomyslisz co tam jest żebyś następnym razem już się tak nie wpakowała.
Wkleilam sklad na biochemii i L_V-nasza biochemiczna ekspertka twierdzi ze mogl to byc jojoba oil albo alkohol albo wosk pszczeli itp,duzo mozliwosci bo krem jest tresciwy i zawiera duzo tresciwych skladnikow-dobrze ze mialam tylko probke-wlasnie siedze z bulwami na czole-wczoraj odstawilam krem-dzisiaj juz przysychaja
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 23:46   #533
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

hej! ja przylatuje zlozyc raport ze wszystkie moje zbiory wrzucilam do szuflady i oddalam sie w rece dr. Hauschki. Cala pielegnacja. Czasami pzed olejkiem doktorka 'przesmaruje' sie 100% olejkiem tea tree. I musze powiedziec, ze taka kuracja robi mi o niebo lepiej niz te wszystkie lancomy, clinique i inne drogie pasci. Mialam ochote na Welede, ale troche mnie Elfie odstraszylas
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 18:58   #534
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
dzięki Mimbi..no wesoło nie jest...i tak pół biedy, że zima jest i ubranie pelni funkcję maskującą
Muszę opatrzeć tą udoskonaloną serię, ale Emolium powiem ci jest zupełnie przyzwoite za niewysoką cenę, ma dobre składy dla suchej skóry,
Edit:Właśnie doczytałam, że też masz Emolium więc pewnie znasz dobrze tę serię, niepotrzebnie tego linka dałam, ale może komuś innemu się przyda
Zdaje relacje z egzemowego frontu - po dwoch dniach stosowania sterydow, skora w miare wrocila do pionu. Oprocz sterydow stosuje tez Emolium zel do mycia i krem Topialyse Sensitive. Zel jest delikatny, ale przez to, ze jest niepachnacy (niestety jak wiadomo to normalka w przypadku tego typu kosmetykow) i slabo sie pieni, mam wrazenie, ze jestem niedomyta. Poza tym dziurka do wylewania go z butelki jest maciupka i trzeba sie troche posilowac, zeby zel wydobyc. Ogolnie sama butelka tez mi sie nie podoba, juz nawet krople zoladkowe maja ladniejsze opakowania. No ale zel jest delikatny i dzieki niemu moja skora jakos tam wyglada, chociaz nie moge powiedziec, zeby stosowanie tego kosmetyku sprawialo mi przyjemnosc.
Kremem Topialyse Sensitive smaruje sie ze lzami w oczach, bo nienawidze tego robic i jest to dla mnie straszna meka. Ma on dziwna konsystencje - niby jest tlusty, ale po kontakcie ze skora wywoluje u mnie takie wrazenie, jakbym sie smarowala tlustym kremem z woda. Przez jakis czas zastanawialam sie nawet, czy mam mokre rece. Krem zachowuje sie tak samo nawet w przypadku jak rece mam suche jak pieprz i dokladnie wytarte w recznik. Wchlania sie przecietnie szybko, ale dobrze nawilza, chociaz - podobnie jak zelu - uzywam go raczej z przymusu niz z przyjemnosci.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:26   #535
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
hej! ja przylatuje zlozyc raport ze wszystkie moje zbiory wrzucilam do szuflady i oddalam sie w rece dr. Hauschki. Cala pielegnacja. Czasami pzed olejkiem doktorka 'przesmaruje' sie 100% olejkiem tea tree. I musze powiedziec, ze taka kuracja robi mi o niebo lepiej niz te wszystkie lancomy, clinique i inne drogie pasci. Mialam ochote na Welede, ale troche mnie Elfie odstraszylas
Jak Ci sluzy Dr Haushka to mysle ze Welede moglabys wyprobowac jezeli nie masz wrazliwej cery tak jak ja.Mi niestety Dr haushka nie podpasowala-za tresciwe kremy jak dla mnie.Ja mam taka wrazliwa cere ze nawet woda termalna Evian mi twarz wysuszyla i dostalam jakiegos podraznienia,a jak skore mocniej przetre wacikeim to sie robi zaczerwieniona.Dla mnie kremy musza byc lekkie bez zadnych fragrance i tresciwych lub wysuszajacych skladnikow-taka mam wybredna cere.
Wyprobuj sobie probki Weledy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:44   #536
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Zdaje relacje z egzemowego frontu - po dwoch dniach stosowania sterydow, skora w miare wrocila do pionu. Oprocz sterydow stosuje tez Emolium zel do mycia i krem Topialyse Sensitive. Zel jest delikatny, ale przez to, ze jest niepachnacy (niestety jak wiadomo to normalka w przypadku tego typu kosmetykow) i slabo sie pieni, mam wrazenie, ze jestem niedomyta. Poza tym dziurka do wylewania go z butelki jest maciupka i trzeba sie troche posilowac, zeby zel wydobyc. Ogolnie sama butelka tez mi sie nie podoba, juz nawet krople zoladkowe maja ladniejsze opakowania. No ale zel jest delikatny i dzieki niemu moja skora jakos tam wyglada, chociaz nie moge powiedziec, zeby stosowanie tego kosmetyku sprawialo mi przyjemnosc.
Kremem Topialyse Sensitive smaruje sie ze lzami w oczach, bo nienawidze tego robic i jest to dla mnie straszna meka. Ma on dziwna konsystencje - niby jest tlusty, ale po kontakcie ze skora wywoluje u mnie takie wrazenie, jakbym sie smarowala tlustym kremem z woda. Przez jakis czas zastanawialam sie nawet, czy mam mokre rece. Krem zachowuje sie tak samo nawet w przypadku jak rece mam suche jak pieprz i dokladnie wytarte w recznik. Wchlania sie przecietnie szybko, ale dobrze nawilza, chociaz - podobnie jak zelu - uzywam go raczej z przymusu niz z przyjemnosci.
Myślę, że ta konsystencja może wynikać w rozdzaju emulscji-czy to nie jest woda w oleju ? Krem specjalny Emolium zachowuje sie podobnie, ale u mnie w 5 sekund się wchłania w sucharowe miejsca... Sterydy zamieniłam na Protopic, bo po kilku latach ich stosowania miałam obsesję, że skóra w miesjcach najczęściej smarowanych robi się cieńsza, szczególnie zgięcia łokci i kolan. Najgorsze są dla mnie teraz łokcie od zewnętrznej strony, nawet opieranie rąk o blat stołu je drażni i boli ale myślę, że jeszcze kilka dni i będzie lepiej
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 19:18   #537
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Oto moje zbiory kosmetyczne z działu pielęgncaja, trochę mi się tego uzbierało ale dużej częście nie używam prawie wcale lub sporadycznie.
Spytam z ciekawości
Dobry jest ten jezynowy płyn do kąpieli z Avonu?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:03   #538
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Myślę, że ta konsystencja może wynikać w rozdzaju emulscji-czy to nie jest woda w oleju ? Krem specjalny Emolium zachowuje sie podobnie, ale u mnie w 5 sekund się wchłania w sucharowe miejsca... Sterydy zamieniłam na Protopic, bo po kilku latach ich stosowania miałam obsesję, że skóra w miesjcach najczęściej smarowanych robi się cieńsza, szczególnie zgięcia łokci i kolan. Najgorsze są dla mnie teraz łokcie od zewnętrznej strony, nawet opieranie rąk o blat stołu je drażni i boli ale myślę, że jeszcze kilka dni i będzie lepiej
Jak dla mnie to moze byc nawet woda w wodzie, byleby smarowanie sie tym nie bylo takie nieprzyjemne. Ciekawe, czy nadejdzie kiedys taki dzien, w ktorym te wszystkie mascie i kremy moze nie tyle zaczna mi sie podobac, ile - przestana mi sie tak strasznie nie podobac.
Czuje sie taka niekobieca, zawsze w zapaszkach i wsrod pieknych kosmetykow, a teraz jedyne pachnace kosmetyki, z jakimi mam stycznosc to szampon, intymniak, dezodorant i mydlo...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 10:20   #539
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jak oglądałam niektóe zbiory to normalnie

A ja mam skromne
1. Do ciała
2. Do twarzy
3. Do mycia ciała + peelingi
4. Do włosów, mało
5. Takie rózne, tez mało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (78,9 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (78,2 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (83,7 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (75,6 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (72,7 KB, 234 załadowań)
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 10:25   #540
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Jak oglądałam niektóe zbiory to normalnie

A ja mam skromne
1. Do ciała
2. Do twarzy
3. Do mycia ciała + peelingi
4. Do włosów, mało
5. Takie rózne, tez mało.
Do jakich włosów ten Reflex Glanz-Kur? Do farbowanych może? Jeśli tak, to jakiego koloru są drobinki?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.