Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 17:22   #811
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez _Magdusia_ Pokaż wiadomość
Nie , nigdy . A dlaczego pytasz? Warto kupic i spróbowac?
uważam, że warto, do tej pory to najlepszy preparat na wrastające włoski jaki kiedykolwiek miałam i co ważne jest bezpieczny. Wiem,że niektóre dziewczyny starają sie "robic" go sobie same!!! ja bym sie bała, rozmawiałam z kosmetyczą i stanowczo mi odradziła, bo źle zrobiony, może nawet odbarwiać skóre!!! myśle, wiec, że lepiej nie ryzykować. Rzeczywiście może i folisan nie jest tani, ale starcza na długo i co najważniejsze DZIAŁA
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:27   #812
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez oliwka87 Pokaż wiadomość
uważam, że warto, do tej pory to najlepszy preparat na wrastające włoski jaki kiedykolwiek miałam i co ważne jest bezpieczny. Wiem,że niektóre dziewczyny starają sie "robic" go sobie same!!! ja bym sie bała, rozmawiałam z kosmetyczą i stanowczo mi odradziła, bo źle zrobiony, może nawet odbarwiać skóre!!! myśle, wiec, że lepiej nie ryzykować. Rzeczywiście może i folisan nie jest tani, ale starcza na długo i co najważniejsze DZIAŁA
Dziękuje bardzo za rade , na pewno z niej skorzystam. Zakupię Foliosan jak tylko będzie gdzieś dostępny. Pytałam w ogóle juz o kremy na wrastające włoski w 3 aptekach i nie mieli w ogóle nic!!!
Więc nie wiem gdzie go znajdę a jaka jest cena ?
A co do robienia samej tego specyfiku , wole zapłacić może troche więcej , ale spać spokojnie. A Ty ile płaciłaś , za swój Foliosan ?
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:53   #813
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tez mam taki problem niestety...zastanawiam sie czemu niektóre kobiety moga miec ładne nozki bez zadnych korsteczek czarnych punkcików a inne takie jak ja...:/
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 08:27   #814
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam, również miałam kiedyś taki problem- wieczne krostki, pryszczyki na nogach i wrosty ..........mój największy problem przez kilka lat. Teraz mam nóżki wyleczone i min. stosowałam właśnie folisan i pomógł. Jest dostępny w każdej aptece ale również na allegro. Można go również zrobić samemu i wtedy wychodzi oszczędniej http://www.allegro.pl/item684438544_...50mlnajta.html
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:13   #815
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez _Magdusia_ Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za rade , na pewno z niej skorzystam. Zakupię Foliosan jak tylko będzie gdzieś dostępny. Pytałam w ogóle juz o kremy na wrastające włoski w 3 aptekach i nie mieli w ogóle nic!!!
Więc nie wiem gdzie go znajdę a jaka jest cena ?
A co do robienia samej tego specyfiku , wole zapłacić może troche więcej , ale spać spokojnie. A Ty ile płaciłaś , za swój Foliosan ?
Ja kupiłam Folisan w salonie kosmetycznym Dom Urody w Łodzi. Duża butelkę kupiłam jakiś czas temu i zapłaciłam ok 50 zł, (nie pamiętam ile dokładnie,niestety) a niedawno kupiałm taką mała buteleczke z roll-on'em <idealna do zabrania na wyjazd> za nią zapłaciłam 20 pare zł, ale naprawdę jest tak wydajna, że bardzo się opłaca.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Witam, również miałam kiedyś taki problem- wieczne krostki, pryszczyki na nogach i wrosty ..........mój największy problem przez kilka lat. Teraz mam nóżki wyleczone i min. stosowałam właśnie folisan i pomógł. Jest dostępny w każdej aptece ale również na allegro. Można go również zrobić samemu i wtedy wychodzi oszczędniej http://www.allegro.pl/item684438544_...50mlnajta.html
Czy mówimy o tym samym folisanie, marki Depileve??? Bo z tego co wiem, on nie jest dostępny w aptekach...
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:13   #816
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dziewczyny pomocy !!! .... juz nie wiem co mam robic na moich nogach i przedranionach wyskakuja mi setki malusienkich krost w ujsciach meszkow wlosowych , ktore przeszkadzaja bo z czasem tworzy sie w nich biala "masa" , dadam ze sa one malusienkie i jak wycisne to wyskoczy bialy "czopek " a za kilka dni przeksztalca o sie w jakby krostk z zapalna czerwona obwodka ... jest tego strasznie duzo i nic mi na to nie pomaga stosowalam juz rozne masci , dermatolog rozklada rece bo nie umie znalezc odpowiedniego preparatu na to , czy wiecie moze o jakims skutecznym srodku co by poskutkowal na to ??
dodam ze wysuszanie troche pomaga ...... bo gdy stosuje na to maść cynkową i gdy ide na solarium to jest lepiej ... wiec wniosek ze wysuszanie pomaga bo nie tworza sie wtedy tak duzo nowych a te stare szybko sie wtedy goja
doradzcie mi cos bo sam juz nie wie co z tym zrobic
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:54   #817
paulach20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny ile razy dziennie powinno się smarować nogi tym folisanem (zrobionym samemu)?? Ja smaruje codziennie wieczorem, a później nawilżam nóżki kremem Nivea.
paulach20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 07:55   #818
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny, słyszałam,że kremy typu Nivea, Bambinio nie nadają się na nogi z problemami wrastających włosów, ponieważ zawierają duże ilości parafiny, która zatyka pory w skórze. nie wiem czy to prawda, ale oglądałam program w tv o kremach i tak właśnie jedna z kosmetyczek się wypowiedziała.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

munecabrava nie wyciskaj tych krostek, to jest prawdopoobnie zapalenie mieszków włosowych. przecieraj to wodą utlenioną albo jakimś innym odkażaczem i zmień dermatologa bo na to są lekarstwa!!!!!!!!!!!!!nie tylko do smarowania ale też tabletki.
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 08:19   #819
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Depileve jest dostępny na allegro, ale kupowałam też folisan w aptece, ale nie pamiętam jakiej był firmy, bo jak wyleczyłam nóżki to już go nie używałam.

Munecabrava też miałam takie krostki po usunięciu woskiem wąsika, utrzymywały mi się 2 tyg i stosowałam termontiol, tribiotic, przemywałam te miejsca wodą utlenioną, stosowałam też sudocrem.
Można też takie miejsca przemyć jakimś żelem do golenia dla mężczyzn- bardzo pomaga

Ania ania23- co do nivei to też tak słyszałam, że zapycha. Jednocześnie bardzo lubię nive, ponieważ łagodzi moją podrażnioną skórę po depilacji- jest w tym niezastąpiona. Nogi jednak najlepiej jest smarować jakimś lekkim balsamem nawilżającym, który nie będzie zatykał porów.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 08:30   #820
sonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 349
Dot.: Re: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Oj Piotrze mylisz się co do tych śladów. Ja mam już czerwone ślady po włoskach dosć głęboko pod skórą i niestety nie mam jak usunąć a widać je bardzo wyraźnie. Zawsze czekam na lato aby sie opalić i to ukryć. Pozostaje tylko peeling aby nie powsawały nowe.
pozdrawiam
Mam ten sam problem, a wszystko przez to, ze do depilacji nog uzywalam depilatora. Teraz od miesiąca używam maszynki do golenia i nowe wloski nie wrastaja, jednak te które wczesniej wrosły już głęboko w skórę pozostawiły paskudne czerwone zgrubienia Jak narazie regularny peeling nie pomaga
__________________
Dopiero mówiliśmy, że pobieramy się za dwa lata, a dziś ...
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011062500400430.png

sonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:21   #821
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Jeśli peeling nie pomaga to może szorowanie gąbką szorstką? Jest taka fajna w Rossmannie "syrena", ściera naskórek aż miło a po niej jakiś balsam intensywnie nawilżający. Powinno pomóc
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 17:30   #822
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

witam was mi sie tez wrastaja wlosy na okolicach bikini - ale jakos sobie z nimi radze
ale teraz mi sie zrobilo cosik duzego twardego i czerwonego i niewiem czy to jakis stan zapalny spowodowanym wrosnietym wlosem bardzo gleboko czy cos innego bo az sie boje
odpiszcie czy moze ktos cos kojarzy
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 07:48   #823
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Posmaruj to miejsce maścią ichtilową i na to nałóż plasterek, żeby nie wytarła się maść w ubranie. Następnego dnia nie będzie po tym śladu.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:28   #824
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

POMOCYRATUNKU
Depiatora zaczełam używać 1,5 roku temu byłam tak zadowolona, wiecznie gładkie nóżki, a włoski odrastające takie delikatne iiii w maju tego roku koszmar-czerwone krostki -wrastające włoski masakra
oczywiście wyciskanie, dłubanie...ale nieraz pesetą wyrwam z tej krostki taaakiego długiego włoska, że szok
Od czerwca odstawiłam depilator i nie zamierzam do niego wrócić (juz i tak oszpecił mi nóżki), teraz golę maszynką <masakra> musze golić co 2 dni, ale nowe krostki i blizny mam nadal
Znalazłam w domku sudocrem, maść ichtiolową i tormentiol mam tym smarować czy lepiej kupić ten folisan? tylko żebym żadnych przebarwień się nie nabawiła (opalam się na słonku dosyć często) prosze dorazcie
tak bym chciał mieć nóżki bez tych krost <bujam w obłokach>
zachciało mi się depilatora
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:40   #825
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez justyna1204 Pokaż wiadomość
POMOCYRATUNKU
Depiatora zaczełam używać 1,5 roku temu byłam tak zadowolona, wiecznie gładkie nóżki, a włoski odrastające takie delikatne iiii w maju tego roku koszmar-czerwone krostki -wrastające włoski masakra
oczywiście wyciskanie, dłubanie...ale nieraz pesetą wyrwam z tej krostki taaakiego długiego włoska, że szok
Od czerwca odstawiłam depilator i nie zamierzam do niego wrócić (juz i tak oszpecił mi nóżki), teraz golę maszynką <masakra> musze golić co 2 dni, ale nowe krostki i blizny mam nadal
Znalazłam w domku sudocrem, maść ichtiolową i tormentiol mam tym smarować czy lepiej kupić ten folisan? tylko żebym żadnych przebarwień się nie nabawiła (opalam się na słonku dosyć często) prosze dorazcie
tak bym chciał mieć nóżki bez tych krost <bujam w obłokach>
zachciało mi się depilatora
Sudokremem tego nie smaruj , jest za ciężki.
Maści ichtilowej nie uzywałam , tormentiolu tez nie, także nie wiem.
Może skuś się na ten Foliosan , cena być może nie jest niska , jak pisały inne dziewczyny , ale się opłaca.
Ja poluje na ten Foliosan od jakiegos czasu , ale nie moge go dostać.
W aptekach nie maja nic na wrastające włoski a co dopiero ten Foliosan
Mam nadzieje , że Ty dostaniesz go bezproblemowo.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:54   #826
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dzięki Magdusia za szybciutką odp
Właśnie wysmarowałm nogi tym tormentiolem, znalazłam jeszcze maść witaminową, ale... Jutro odwiedzę pare aptek i mam nadzieje, że znajde ten Foliosan i mi pomoże
Teraz ide robić peeling-trzeba się ratować
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:04   #827
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez justyna1204 Pokaż wiadomość
Dzięki Magdusia za szybciutką odp
Właśnie wysmarowałm nogi tym tormentiolem, znalazłam jeszcze maść witaminową, ale... Jutro odwiedzę pare aptek i mam nadzieje, że znajde ten Foliosan i mi pomoże
Teraz ide robić peeling-trzeba się ratować
No właśnie -częste peelingi i szorstka gąbka , mogą tylko pomóc.
Pamietaj ,żeby zawsze przed depilacja wymoczyć się w cieplutkiej wodzie.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:08   #828
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

jak masz stany zapalene to peelingami tylko pogorszysz sprawe....nog nie opalaj i najlepiej nie golic jakis czas zeby sie pogoilo, sudocrem jest bardzo dobry na ranki i kroski, nie wiem czemu moglby byc za ciezki :| polecam jeszcze acnosan T w aptece bez recepty cena ok 8zl...
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:17   #829
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Termontiol nakłada się punktowo na stany zapalne, tak samo tribiotic.
Sudocrem najlepszy jest na miejsca podrażnione depilacją ale nie poradzi sobie ze stanami zapalnymi i wrostami.
Jeśli masz stany zapalne wstrzymałabym się też z zakupem Folisanu.
Folisan łuszczy delikatnie skórę i zapobiega wrastaniu włosków. Nie powinno się nim smarować miejsc podrażnionych. Zasada jest prosta najpierw leczymy stany zapalne, więcej nie dłubiemy i nie wyciskamy a na sam koniec złuszczamy... Zalecz te stany zapalne termontiolem (punktowo) skoro go masz, na całe nogi możesz używać maści z witaminą A. Jak zagoisz ranki możesz zacząć łuszczenie w celu wydobycia tych włosków które znajdują się jeszcze pod skórą oraz złuszczenie ewentualnych blizn i przebarwień. W tym celu można używać folisanu. Dostępny na allegro w dobrej cenie.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 19:41   #830
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Do osób używających Telocapil+mleczko Hipp:
Mam mleczko, mam Telocapil, co teraz? xD Powiedzmy, wyciskam na dłoń odpowiednią ilość mleczka do posmarowania nogi i dodaję telocapil? Ile tego? Przepraszam, ale ja zawsze muszę mieć wszystko dokładnie wytłumaczone
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:16   #831
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
jak masz stany zapalene to peelingami tylko pogorszysz sprawe....nog nie opalaj i najlepiej nie golic jakis czas zeby sie pogoilo, sudocrem jest bardzo dobry na ranki i kroski, nie wiem czemu moglby byc za ciezki :| polecam jeszcze acnosan T w aptece bez recepty cena ok 8zl...
dusiaaa o tym Sudocremie nie wzięłam sobie z nieba.
Gdybym nie czytała i słyszała takiej opinii , na pewno bym tego nie pisała.
Proszę bardzo dla Ciebie dla potwierdzenia tego co napisałam,
post od PAOLA28 !

Cytuję;

Sudokrem faktycznie jest fajny -to środek dla dzieci, ale głównie zapobiega odpażeniom. Obawiam sie ponadto, że ma on zbyt tłustą (gęstą) konsystencję. Zdecydoanie lepsze są specjalne preparaty po depilacji - zawierają one sladniki, które delikatnie rozmiększają skórę więc skóra lepiej radzi sobie ze zwalczaniem podrażnienń i odrastającymi włoskami
Tego typu preperaty produkowane są przez wiodących producentów kosmetyków - m.in firmy veet czy tanita

__________________
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 07:01   #832
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie twierdze ze wzielas ja sobie z nieba nie wiem skad taki wniosek...czytal tez ta opinie jednak mam inne zdanie, bycmoze dlatego ze uzywam go caly czas i w niktorych krytycznych sytuacjach uratowal moje nogi, zreszta nie tylko moje bo wiele osob pisalo ze im tez pomaga. sprobowac zawsze mozna,zwlaszcza ze to krem dla dzieci i jest dosc lagodny
na wrastajace wloski za to najlepiej spisuje sie mocznik
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:08   #833
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Tak na pewno sprawdza sie przy podrażnieniu. Ja tez od czasu do czasu go uzywam , ale na wrastające włoski-chyba nic z tego.
Mocznik ?
Napisz cos wiecej
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:55   #834
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

na wrastajace wloski na pewno sie nie przyda,bardziej wysusza i goi niz nawilza a wlasnie nawilzenia trzeba zeby te paskudztwa nie wrastaly mocznik mozna kupic samemu (mazidla,BU) i dodawac do gotowych balsamow np hippa (najlepsze o prostym skladzie) albo kupic gotowe kremy a jest ich masa w zaleznosci od stezenia jakie potrzebujesz do 30% nawilza powyzej 30% lekko zluszcza i nawilza.
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:58   #835
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
na wrastajace wloski na pewno sie nie przyda,bardziej wysusza i goi niz nawilza a wlasnie nawilzenia trzeba zeby te paskudztwa nie wrastaly mocznik mozna kupic samemu (mazidla,BU) i dodawac do gotowych balsamow np hippa (najlepsze o prostym skladzie) albo kupic gotowe kremy a jest ich masa w zaleznosci od stezenia jakie potrzebujesz do 30% nawilza powyzej 30% lekko zluszcza i nawilza.
Dusiaaa może zapuścmy na stałe włosy na nogach , nie będzie problemu
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:26   #836
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dzięki wielkie dziewczyny za rady
Ja już sama nie wiem co robić, bo nie używam depilatora już 2 m-ce, a tu dalej te krostki, 1 właśnie mi wyskoczyła pierwszy raz taaaak duża i chciałam ją wycisnąć, ale tak boli (ale już nie bede dłubała) reszta to małe i większe plamki bardziej i mniej widoczne.
aaaa ten super lek to FOLISAN czy FOLIOSAN?? nie moge go dostać w aptekach.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Foilsan jest na allegro: najtańszy 15 zł: http://www.allegro.pl/item700419895_...leve_15ml.html
Jak narazie 15ml wystarczy chyba zamówie i tym folisanem to przewywac te krostki tak? raz dziennie? a można się opalać? boje sie żebym przebarwień na zawsze sie nie nabawiła, ale nie wyobrażam ukrywac sie przed słonkiem, które uwielbiam.
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:01   #837
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez justyna1204 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie dziewczyny za rady
Ja już sama nie wiem co robić, bo nie używam depilatora już 2 m-ce, a tu dalej te krostki, 1 właśnie mi wyskoczyła pierwszy raz taaaak duża i chciałam ją wycisnąć, ale tak boli (ale już nie bede dłubała) reszta to małe i większe plamki bardziej i mniej widoczne.
aaaa ten super lek to FOLISAN czy FOLIOSAN?? nie moge go dostać w aptekach.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Foilsan jest na allegro: najtańszy 15 zł: http://www.allegro.pl/item700419895_...leve_15ml.html
Jak narazie 15ml wystarczy chyba zamówie i tym folisanem to przewywac te krostki tak? raz dziennie? a można się opalać? boje sie żebym przebarwień na zawsze sie nie nabawiła, ale nie wyobrażam ukrywac sie przed słonkiem, które uwielbiam.
ja używam folisan od dłuższego czasu, również na opalone cialo, bo taj ja Ty uwielbiam słoneczko i nic mi się nie dzieje, nie mam żadnych przebarwień, folisan jest naprawdę bezpieczny i najlepszy moim zdaniem ze wszystkich środków. Zazwyczaj uzywam go raz dziennie, ale częściej też można, jeśli jest taka potrzeba. Kup go, naprawdę warto
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:23   #838
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Włoski, które już wrosły mam wydłubywać czy nie? Na szczęście nie mam krost, ale też nie chcę się ich nabawić... Czy peeling/ostra gąbka je usuną?
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:06   #839
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość
Włoski, które już wrosły mam wydłubywać czy nie? Na szczęście nie mam krost, ale też nie chcę się ich nabawić... Czy peeling/ostra gąbka je usuną?
kurcze..ja je wydlubuje ale to glupio wyglada...

__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:53   #840
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie dłubac! jesli nie macie juz stanow zapalnych ani zadrapn to peeling ostra gabka co 2 dzien i 2x dzien masc z mocznikiem 20% .wloski w koncu same wyjda
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.