Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 16:33   #2431
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

do shade - na tych fotkach co załączyłaś to jest 6.1 mijarel z 6.22 pomieszany na BANK - bo mi takie wyszły do 3 mycia tylko ja robiłam pół/pół a na efekt kim trzeba byłoby 3/4 6.1 i 1/4 6.22.
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 23:03   #2432
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Proszę o pomoc bo niedoinformowana jestem...czy kolor Farby Majirouge 3,20 ciemny brąz opalizujący intensywny jest kolorem zimnym czy ciepłym??? czy opalizujący to ZIMNY??? jak się wypłukuje??? Marzy mi się średni brąz z lekką fioletową poświatą...więc czy powinnam zmieszać go z innym odcieniem? bo już się pogubiłam
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 00:20   #2433
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kuleczka3 Pokaż wiadomość
do shade - na tych fotkach co załączyłaś to jest 6.1 mijarel z 6.22 pomieszany na BANK - bo mi takie wyszły do 3 mycia tylko ja robiłam pół/pół a na efekt kim trzeba byłoby 3/4 6.1 i 1/4 6.22.
Ee... a jakie ja fotki załączyłam?? <skleroza>

Amstafy ja zawsze robię z 6%. Wellę też.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:51   #2434
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc bo niedoinformowana jestem...czy kolor Farby Majirouge 3,20 ciemny brąz opalizujący intensywny jest kolorem zimnym czy ciepłym??? czy opalizujący to ZIMNY??? jak się wypłukuje??? Marzy mi się średni brąz z lekką fioletową poświatą...więc czy powinnam zmieszać go z innym odcieniem? bo już się pogubiłam
Lynn lepiej nie używaj tych wzmocnionych opali (np. 4.20, czy 3.20) spłukuje się to na wstrętny ciemny rudy niestety. Wiem, bo też mi się taki efekt marzył, jak Tobie i nałożyłam 4.20. Spróbuj raczej połączyć brąz naturalny lub chłodny z odcieniem fioletu

Witajcie dziewczynki, po kilku miesiącach prób i błębów w końcu mam cudowny, wspaniałościowy jasny blond w odcieniu zimnego popielatego beżu. Aaaa, pamiętam, ze kiedyś pisałyście o 9.11, że piękny kolor. Nie radzę tego nakładać samodzielnie, lepiej dodać niewielką ilość do innego koloru, pięknie zneutralizuje żółtko, ale samo w sobie jest totalnie szare.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-09-15 o 08:53
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:37   #2435
Monika_Miranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jestem tu po raz pierwszy Mam nastepujący problem. Dotychczas włosy farbowałam na ciemny brąz loreal casting, wyglądały bardzo czarno i trochę mnie postarzały. Dlatego zdecydowałam sie na dekoloryzację w jednym z lepszych salonów (czyli drogich ( . niestety rezulatat beznadziejny. Na czubku glowy rudy a na końcówkach kasztan... Oczywiście fryzjerka zafarbowała mi potem włosy na jakiś ciepły odcień brązu który się kompletnie zmył po kilku myciach. W kazdym razie teraz dążę do zminego brązu i nabyłam na alle... farbę Loreal MAJIREL kolor nr 5.11 czyli jasny brąz popielaty głęboki .
Czy ktoś ma podobne doświadczenia i domyśla sie co mi wyjdzie po tym farbowaniu ? Pozdrawiam !

Edytowane przez Monika_Miranda
Czas edycji: 2009-09-15 o 10:38
Monika_Miranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:04   #2436
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, po kilku miesiącach prób i błębów w końcu mam cudowny, wspaniałościowy jasny blond w odcieniu zimnego popielatego beżu. Aaaa, pamiętam, ze kiedyś pisałyście o 9.11, że piękny kolor. Nie radzę tego nakładać samodzielnie, lepiej dodać niewielką ilość do innego koloru, pięknie zneutralizuje żółtko, ale samo w sobie jest totalnie szare.
Masz może jakieś fotki Twojego nowego koloru?? I jaką farbą osiągnęłaś taki odcień?
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:35   #2437
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziękuję Shade
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 12:43   #2438
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Gdzieś na początku dyskusji przeczytałam o kolorze z palety Loreal MAJIREL kolor 7.1. Próbowała któraś ? Czy zeszły by mi po niej złote refleksy na jasno brązowych włosach?
allein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:46   #2439
crystall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam! Chciałabym zmienić kolor włosów na jakis czekoladowy, ciemny brąz. Bardzo podoba mi się ten kolor co ma Lindsay Lohan na załączonym obrazku. Jaka farba i jakiej marki b. dobrze pokryła by mi włosy w farbowanym kolorze średni blond z ok. 3 cm odrostów w kolorze mysi , taki brudny ciemny blond? :P Bardzo prosze o rady
crystall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:07   #2440
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez allein Pokaż wiadomość
Gdzieś na początku dyskusji przeczytałam o kolorze z palety Loreal MAJIREL kolor 7.1. Próbowała któraś ? Czy zeszły by mi po niej złote refleksy na jasno brązowych włosach?
Żeby pozbyć się złotych refleksów użyj czegoś z opalem czyli numerkiem 2 po kropce (np 6.2) Popiel czyli 1 wybija rudości i miedziane refleksy.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 14:16   #2441
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

obiecywałam wstawić zdjęcie swoich włosów po artego, mieszanka 6.11 i 5.11, tak wyglądają po 2/3 tyg. (nie pamiętam kiedy robiłam fotkę) od farbowania
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 14:16   #2442
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej dziewczyny za wszelką cenę chcę uzyskać chłodny brąz na głowie ;p

Przymierzam się do zakupu majirel plus litrowy oksydant ale niestety narazie z braku funduszy zakupilam Loreal Recital preference kolor 7,1 islande i troche ochłodziło mi mój kolor. Kładłam tą farbę na sprany color touch 5 +7. A z kolei touch był kladziony na rozjasnione na całości włosy ;p

Niestety color touch spłukał sie w tempie ekspresowym, wyszły koszmarne rudości. Powiem szczerze ze jak na farbę drogeryjną to recital preference spisał się świetnie no ale mimo wszsytko miedź przeswituje gdzieniegdzie ;p

A im dłużej oglądam paletę majirel tym większe mam wątpilowści co do koloru czy uzyc popielu czy moze poglebionego popielu a moze metalicznego z popielatym

wiem ze popiel wybija miedź ale moze gdyby jeszcze do tego popielu dodac metal to efekty byłby jeszcze lepszy? jak sądzicie ?
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 14:39   #2443
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Endorfina123 świetny ten kolorek!

A mi się już mózg pali od myślenia. Nie wiem co dalej! Rozjaśniłam troszeczkę włosy. Teraz są takie ciemnobrązowe, oczywiście z prześwitami miedzi. Czubek jest jasny, taki jaśniutki brązik. Wygląda to wręcz "cudownie". Cholewka... Jak położę 6,1 to znów będę miała czerń! A 7,1 może nic nie zdziałać.... Poza tym chcę bardziej brąz niż popiel...

Nie wiem już nic! Jaka firma, jaki poziom, jaki odcień. NIC.

Pasemka były by najlepszym wyjściem, ale musiałabym robić sama w domu bo fundusze się kończą na profesjonalne usługi. Ratunkuuu!

No i tak siędzę i siedzę i mnie ogarnia frustracja...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:14   #2444
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Endorfina123 śliczny ten kolor
no i teraz sama się zastanawiam czy jak przyjdą mi farby 5,71 czy nie wyjdą zbyt ciemne
Shade ja mam ten sam problem chcę ładny brąz, ale brąz nie czarne, nie miedziane, i nie wiem jak taki kolor osiągnąć.problem w tym że na włosach po dekoloryzacji wychodzą cuda
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:24   #2445
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade.. ja tez jestem w kropce..:/
nie wiem co dalej.. te popiele sa takie bure
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:39   #2446
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Heh... Idę zaraz na piwko. Ubrałam sobie brązowy sweterek, pomalowałam oczka na brązowo-złoty, mam brązowe dodatki i stwierdziłam, że MUSZĘ mieć też takie włosy!!

Jednak wypróbuję Majirel 7,13. Ale najpierw machnę rozjaśniaczem w domu kilka jasnych pasemek.

Tylko jeszcze się zastanawiam nad jednym... Skoro w palecie Majirel kolorek 7,13 to zimny brąz to może sklepowy Loreal Excell 10 też by taki wyszedł? Kolor jest dokładnie ten sam - 7,13 i nazywa się jakiś lodowy blond czy coś... a jednak o połowę tańszy... Co myślicie??

W razie draki - póki co zostaje mi jeszcze sklepowy Islande 7,1
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:42   #2447
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Endorfina123 śliczny ten kolor
no i teraz sama się zastanawiam czy jak przyjdą mi farby 5,71 czy nie wyjdą zbyt ciemne
Shade ja mam ten sam problem chcę ładny brąz, ale brąz nie czarne, nie miedziane, i nie wiem jak taki kolor osiągnąć.problem w tym że na włosach po dekoloryzacji wychodzą cuda
mi już doszła farbka właśnie dziś odebrałam na poczcie mój 6,71 i teraz sie zastanawiam czy robić na 3% czy na 6%... bo mi na 6% potem rudzieją a na 3% wychodzą chłodniejsze...
tak czy siak - dziś wieczorem farbowanko

madziunia, dawaj foty blondu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:51   #2448
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja kiedys u fryzjerki robiłam "czekolade" shade taki kolor by ci sie spodobał zimniutki ale w ogókle nie bury.. taki ciemniejszy brazik ahh marzenie..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:02   #2449
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Masz może jakieś fotki Twojego nowego koloru?? I jaką farbą osiągnęłaś taki odcień?
Mój kolor to połączenie 8.13 z 9.13 i dodatek dosłownie 7ml 9.11 - kolory z diacoloru. Niestety nie powiem Ci dokładnie w jakich proporcjach pomieszana była 8 z 9, bo robiłam u fryzjera, ale na pewno więcej jest poziomu 9.
I naprawdę przy blondach nie ma sie co bać dodatku złota w uzupełniającym refleksie, z popielem wychodzi z tego piękny chłodny beż.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 21:47   #2450
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczyny mozna mieszac farby z innych firm?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 07:32   #2451
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a jak mam wode 6% i dodam do niej trochę wody gotowanej to czy osiągnę tym samym mniejszy jej procent np. 3% wodę i czy to nie zaszkodzi przy farbowaniu
moze któraś z was już to próbowała
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:42   #2452
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade_23 nie rób 7.13 toż to blond popielato złoty, wstawiałam gdzieś swoje zdjęcie po nim, ale wtedy miałam za sobą zaledwie kilka farbowań, teraz po wielokrotnym farbowaniu tym właśnie odcieniem, mogę śmiało powiedzieć: jest ciepły. Na początku daje taki szary średni beż, ale już po tygodniu przebija ciepełko ( wygląda to trochę jak włosy w słońcu ) Zaznaczam, że robiłam Richesse i cały czas stosowałam szampony schładzające kolor. Teraz jestem na poziomie 8.1 z 9.1, ale zamierzam przejść całkiem na 9.1, ktoś pisał o 9.11 macie może jakieś fotki??? Lubię zimno we włosach, ale nie popiół, ech czasem mam dość i kuszą mnie rudości. Powiem Wam jedno, czy miałam blond, czy brąz, czy rudy zawsze był wspólny mianownik: SZUKANIE IDEAŁU:-((((
A co powiecie na połączenie: 9.13 i 9.11 ? Madziunia80 to pytanie jest chyba do Ciebie

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2009-09-16 o 08:45
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:39   #2453
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Shade_23 nie rób 7.13 toż to blond popielato złoty, wstawiałam gdzieś swoje zdjęcie po nim, ale wtedy miałam za sobą zaledwie kilka farbowań, teraz po wielokrotnym farbowaniu tym właśnie odcieniem, mogę śmiało powiedzieć: jest ciepły. Na początku daje taki szary średni beż, ale już po tygodniu przebija ciepełko ( wygląda to trochę jak włosy w słońcu ) Zaznaczam, że robiłam Richesse i cały czas stosowałam szampony schładzające kolor. Teraz jestem na poziomie 8.1 z 9.1, ale zamierzam przejść całkiem na 9.1, ktoś pisał o 9.11 macie może jakieś fotki??? Lubię zimno we włosach, ale nie popiół, ech czasem mam dość i kuszą mnie rudości. Powiem Wam jedno, czy miałam blond, czy brąz, czy rudy zawsze był wspólny mianownik: SZUKANIE IDEAŁU:-((((
A co powiecie na połączenie: 9.13 i 9.11 ? Madziunia80 to pytanie jest chyba do Ciebie
Hmmmm.......... No to mnie teraz pocieszyłaś! Ciepły? A w palecie pisze zimny... hehah! Szkoda gadać...

Póki co zrobię w domu cieńkie pasemka a potem zobaczę. Może jednak powrócę do wizii 7,1... Ale chyba kupię sklepowy L'Oreal... Chwilowo mnie już nie stać na experymenty z profesjonalnymi farbami
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:29   #2454
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

W sumie dziwne, że 7.13 jest w palecie zimnych odcieni, trójka na końcu mówi wyraźnie że farba ma ciepły refleks...ach co firma to inna bajka. Co się tyczy farb sklepowych to ten lodowy blond 9.13 nie ma nic ale to nic wspólnego z lodem daje ciepłą poświatę i na blond włosach wychodzi duużo ciemniej, ale o tym już pisały dziewczyny na wątku o L'oreal Exell 10. Z farb sklepowych najładniej i najbardziej naturalnie wychodził mi Nutrisse 8.1 piękny lekko chłodny blond. Ten odcień jest jednak trudno dostępny. Najgorsze jest to, że ja dokładnie wiem jaki kolor chcę uzyskać, ale mam ten sam problem co WY...NIE WIEM JAK:-(
Przesyłam mój naturalny kolor włosów, jaka ja byłam głupia, że zaczęłam farbować:-( Przepraszam za jakość zdjęcia, to skan. Może wiecie jak wrócić do tego koloru??? Odpada zgolenie głowy na łyso


Muszę usunąć swoje zdjęcia, gdyż pewna wizażanka użyła ich niezgodnie z przeznaczeniem. Skopiowała na swoją stronę, zamazując twarz i podała za własne...cholibka to przykre...jakoś do tej pory nie widziałam zagrożenia w publikowaniu zdjęć na tym forum:-(

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-02-10 o 19:53
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:22   #2455
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
W sumie dziwne, że 7.13 jest w palecie zimnych odcieni, trójka na końcu mówi wyraźnie że farba ma ciepły refleks...ach co firma to inna bajka. Co się tyczy farb sklepowych to ten lodowy blond 9.13 nie ma nic ale to nic wspólnego z lodem daje ciepłą poświatę i na blond włosach wychodzi duużo ciemniej, ale o tym już pisały dziewczyny na wątku o L'oreal Exell 10. Z farb sklepowych najładniej i najbardziej naturalnie wychodził mi Nutrisse 8.1 piękny lekko chłodny blond. Ten odcień jest jednak trudno dostępny. Najgorsze jest to, że ja dokładnie wiem jaki kolor chcę uzyskać, ale mam ten sam problem co WY...NIE WIEM JAK:-(
Przesyłam mój naturalny kolor włosów, jaka ja byłam głupia, że zaczęłam farbować:-( Przepraszam za jakość zdjęcia, to skan. Może wiecie jak wrócić do tego koloru??? Odpada zgolenie głowy na łyso
Jej... Piękny miałaś ten naturalny kolor. Idealnie Ci pasował.. Ech.. Jednak natura wie co robi... Może faktycznie madziunia80 Ci poradzi... Bo my tu głównie o brąz walczymy

A ja właśnie zmyłam rozjaśniacz (zrobiłam dużo cieniutkich pasemek takie refleksy) są mokre jeszcze, ale oczywiście przebija taki rudo-brązowy. Nie szkodzi jednak. Tego się spodziewałam. To dopiero część planu
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:21   #2456
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Jej... Piękny miałaś ten naturalny kolor. Idealnie Ci pasował.. Ech.. Jednak natura wie co robi... Może faktycznie madziunia80 Ci poradzi... Bo my tu głównie o brąz walczymy

A ja właśnie zmyłam rozjaśniacz (zrobiłam dużo cieniutkich pasemek takie refleksy) są mokre jeszcze, ale oczywiście przebija taki rudo-brązowy. Nie szkodzi jednak. Tego się spodziewałam. To dopiero część planu
Jak sobie zrobiłaś sama pasemka? ja też chce

Jestem już po farbowaniu Kolestonem 6,71 i... mi się podoba, kolor w zwykłym oświetleniu jest zimny ale brazowy a nie bury (jak to zwykle po popielach Majirela) a w słońcu wychodzą ciepłe refleksy ale broń boże nie jest to marchewa tylko taki miedziano-złocisty, pozatym znacznie mniej mi przesuszyło włosy niż Maji ogólnie jesli nie bedzie rudzieć to przerzucam się na Welle

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
W sumie dziwne, że 7.13 jest w palecie zimnych odcieni, trójka na końcu mówi wyraźnie że farba ma ciepły refleks...ach co firma to inna bajka. Co się tyczy farb sklepowych to ten lodowy blond 9.13 nie ma nic ale to nic wspólnego z lodem daje ciepłą poświatę i na blond włosach wychodzi duużo ciemniej, ale o tym już pisały dziewczyny na wątku o L'oreal Exell 10. Z farb sklepowych najładniej i najbardziej naturalnie wychodził mi Nutrisse 8.1 piękny lekko chłodny blond. Ten odcień jest jednak trudno dostępny. Najgorsze jest to, że ja dokładnie wiem jaki kolor chcę uzyskać, ale mam ten sam problem co WY...NIE WIEM JAK:-(
Przesyłam mój naturalny kolor włosów, jaka ja byłam głupia, że zaczęłam farbować:-( Przepraszam za jakość zdjęcia, to skan. Może wiecie jak wrócić do tego koloru??? Odpada zgolenie głowy na łyso
Mówcie co chcecie ale mi bardzo sie podoba ten kolor co masz w av fryzurka i kolor genialnie psaują do Ciebie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:36   #2457
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja wyschłam i jestem happy! Nie ma czerni! Mam brązik! No pewnie, że ciepły, bo po rozjaśniaczu ni jak zimny być nie może
Ale super Brąz, brąz, brąz!!
Została mi jeszcze połowa farby L'Oreal Preference Jasny Beżowy Brąz - rozjaśniający ciemne włosy (to działa!) więc w przyszłym tygodniu jeszcze te moje kłaczusie pomęczę. Trudno. Już prawie osiągnęłam cel!
Pasemka robiłam taką szczoteczką specjalną. Po prostu przejechałam po włosach i wyszedł taki balejażyk brązowy
Teraz jeszcze właśnie całość rozjaśnię tę Ferią (oby mi nie wypadły) i potem kupię farbkę na całość (bo odrosty mam jaśniejsze). No i dylemat...
Wkleję propozycje farb sklepowych, które mnie interesują. Co o tym powiecie???? Nie dam się już wkopać w czerń!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:55   #2458
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja wyschłam i jestem happy! Nie ma czerni! Mam brązik! No pewnie, że ciepły, bo po rozjaśniaczu ni jak zimny być nie może
Ale super Brąz, brąz, brąz!!
Została mi jeszcze połowa farby L'Oreal Preference Jasny Beżowy Brąz - rozjaśniający ciemne włosy (to działa!) więc w przyszłym tygodniu jeszcze te moje kłaczusie pomęczę. Trudno. Już prawie osiągnęłam cel!
Pasemka robiłam taką szczoteczką specjalną. Po prostu przejechałam po włosach i wyszedł taki balejażyk brązowy
Teraz jeszcze właśnie całość rozjaśnię tę Ferią (oby mi nie wypadły) i potem kupię farbkę na całość (bo odrosty mam jaśniejsze). No i dylemat...
Wkleję propozycje farb sklepowych, które mnie interesują. Co o tym powiecie???? Nie dam się już wkopać w czerń!!!!
A skąd miałaś ta szczoteczke? Widzę ze my wszystkie już zarzuciłyśmy pomysł popielu (bo wychodzi bury albo smoła) na rzecz brąziku I pasemka robiłaś ta rozjaśniającą farbą tak?
A i co do załącznika - odradzam Casting raz że nikła szansa ze nie wyjdzie rudy dwa ze jak już nie wyjdzie rudy to i tak z czasem zrudzieje trzy ze go ponoć nawet dekoloryzatory nie ruszaja z włosów (info od mojego fryzjera)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-09-16 o 17:56
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:08   #2459
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Szczoteczka jest stara. Była kiedyś właśnie w farbie Loreala (Ferii do pasemek). Pasemka robiłam rozjaśniaczem Joanny.

Najbardziej mnie kusi Excellence 7,1 ale obawiam się, że mało ma z brązem wspólnego... Kurcze no ja nie wiem serio co dalej...

Ja nawet teraz to mogłabym mieć jakiś złotawy brązik. Złotko mi nigdy nie przeszkadzało! Mnie tylko drażnią czerwone i miedziane refleksy. Złote są fajne!

Moim obecnym pragnieniem jest taki oto brązik:
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:30   #2460
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no zloty tak
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.