Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 17:27   #4141
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Cieliste usta

no ja wlasnie widze ze na polskiej stronie maybelline nie jest dostepna moja siostra ja kupila w zwyklej drogerii, tylko takiej troche wiekszej
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 09:52   #4142
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
a ja mam szminke Maybelline, chyba Hydra Extreme ale beżowe opakowanie, nazwa Luminous Beige. Jest naprawde w porzadku, kryjaca, nie ma drobinek, lekko blyszczy. Postaram sie wkleic fotki.
Niestety nie widzialam jej w zadnym Rossmanie itp, moja siostra kupila ja w sklepie kosmetycznym rok temu przed wakacjami. Musze sie tam przejsc spytac czy jeszcze jest bo konczy sie juz

http://www.maybelline.co.uk/PRODUCTS...e_Extreme.aspx to ta szminka

http://www.flickr.com/photos/starsnrockets/3270484652/ - znalazlam zdjecie, u mnie lepiej wyglada, bo mam cieplejsza i troche ciemniejsza karnacje
a mnie ona cielaka wogóle nie przypomina, raczej szminka ze złota poswiatą
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:44   #4143
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Cieliste usta

na moich ustach jest cielista, identyczna jak odcien skory
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:40   #4144
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: Cieliste usta

słyszałam , że w Oriflame są jakieś cieliste szminki? wie ktoś lub ma jakąs z nich??
__________________

anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:10   #4145
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

poszukaj w tym watku, juz byly wstawiane, to nie sa cieliste kolory
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:38   #4146
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

No i mam swoje szmineczki NYX w 2 kolorach ECHO i CIRCE. Niestety..ani jedna ani druga nie jest bezowa i nie daje efektu nude :/ (przynajmniej przy mojej karnacji)

Echo jest sraczkowatym brazem jest to doswlownie kolor jasnego parkietu drewnianego. Taki zolto zielono pomaranczowawy braz. Do mojej karnacji(jasnej i lekko rozowawej) wyglada tragicznie. za to polecam dziewczynom ze sniada cera i ciemnymi oczami.

Circe - jasny krem. Jak roza herbaciana, taki jasny roz zlamany pomarancza. Nijak tez nie jest to kolor nude

Ze szmineczkami poczekam chyba do wakacji bo narazie wygladam przefatalnie
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:46   #4147
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Cieliste usta

Przepraszam ze nie na temat

Podpiszcie prosze by nie zabijali psiaczków
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 17:35   #4148
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Ostatnie nabytki
1) Eveline błyszczyk Jungle Show nr 558 - w opakowaniu ładny jasny beżyk, ale jest transparentny. Bardzo gęsty, klejący, robią się smugi, trzeba wiele razy nakładać aplikator na usta, bo bardzo mało błyszczyku nabiera się za jednym razem. Ogólnie nie polecam.
2) Inglot szminka nr 318 jasny beżyk, lekko perlisty, kryjący, kremowy, ogólnie niezła, ale do jasnej karnacji zdecydowanie
3) Inglot szminka nr 404 - to jest strzał w dziesiątkę Totalny mat, ciemniejszy beż, idealny dla ciemniejszej karnacji, kolor na ustach nie do końca rzeczywisty, ale zrobiłam wiele zdjęć i to było najlepsze. Pomadka sucha, ale ust mi nie wysuszyła Jestem zadowolona z efektu jaki daje
4) Revlon Colorstay Mineral Lipglaze - Błyszczyk Neverending Nude - kryjący, gęsty, na ustach utrzymuje się dłużej niż zwykły błyszczykkolor taki łososiowy/brzoskwiniowy, wygląda całkiem nieźle
Zdjęcia ust w kolejności jak na zdjęciu opakowań
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana


Edytowane przez CzarneSlonko
Czas edycji: 2010-03-19 o 17:36
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:45   #4149
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
No i mam swoje szmineczki NYX w 2 kolorach ECHO i CIRCE. Niestety..ani jedna ani druga nie jest bezowa i nie daje efektu nude :/ (przynajmniej przy mojej karnacji)

Echo jest sraczkowatym brazem jest to doswlownie kolor jasnego parkietu drewnianego. Taki zolto zielono pomaranczowawy braz. Do mojej karnacji(jasnej i lekko rozowawej) wyglada tragicznie. za to polecam dziewczynom ze sniada cera i ciemnymi oczami.

Circe - jasny krem. Jak roza herbaciana, taki jasny roz zlamany pomarancza. Nijak tez nie jest to kolor nude

Ze szmineczkami poczekam chyba do wakacji bo narazie wygladam przefatalnie
Bylo wybrac Honey! To jest bez taki jak korektor. Echo dla mnie tez jest za ciemna, ale poczekam do lata. Jak sie opale moze bedzie git
Korci mnie Circe.

Mozesz strzelic foty?

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Ostatnie nabytki
1) Eveline błyszczyk Jungle Show nr 558 - w opakowaniu ładny jasny beżyk, ale jest transparentny. Bardzo gęsty, klejący, robią się smugi, trzeba wiele razy nakładać aplikator na usta, bo bardzo mało błyszczyku nabiera się za jednym razem. Ogólnie nie polecam.
2) Inglot szminka nr 318 jasny beżyk, lekko perlisty, kryjący, kremowy, ogólnie niezła, ale do jasnej karnacji zdecydowanie
3) Inglot szminka nr 404 - to jest strzał w dziesiątkę Totalny mat, ciemniejszy beż, idealny dla ciemniejszej karnacji, kolor na ustach nie do końca rzeczywisty, ale zrobiłam wiele zdjęć i to było najlepsze. Pomadka sucha, ale ust mi nie wysuszyła Jestem zadowolona z efektu jaki daje
4) Revlon Colorstay Mineral Lipglaze - Błyszczyk Neverending Nude - kryjący, gęsty, na ustach utrzymuje się dłużej niż zwykły błyszczykkolor taki łososiowy/brzoskwiniowy, wygląda całkiem nieźle
Zdjęcia ust w kolejności jak na zdjęciu opakowań
Na zdjeciach te pomadki wygladaja jak rozowe. Ale tak czy siak bede musiala sie kolo Inglota pokrecic, bo wiem ze to co Ty zachwalasz jest zazwyczaj dobre i dla mnie
A poza tym, dobrze Ci w kolorze nr 4. Pasuje Ci no i sama taki lubie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Aha, i chcialam sie pozalic, ze jak zawsze sobie upoluje jakas fajna szminke to potem zmieniaja palete barw, wprowadzaja nowy design i co tam jeszcze, i ta sama szminka juz nie jest ta sama szminka. Bardzo lubie moja stara pomadke maybelline watershine diamonds nr 111 "iridescent pink" w mocno rozowym opakowaniu (jednolity kolor). Dawala taki jasniutki odcien rozu z malutkimi drobinkami, no swietna. I co! Zmienili, nie tylko opakowanie (jakies 2-kolorowe barwione) to na dodatek pomadka juz nie jest ta sama. Jakis roz, a'la dolly parton, bez drobinek
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:56   #4150
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Na zdjeciach te pomadki wygladaja jak rozowe.
Ale różowe nie są, po prostu mój aparat ma jakąś taką tendencję do zaróżowiania
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A poza tym, dobrze Ci w kolorze nr 4. Pasuje Ci no i sama taki lubie
Też lubię, taka miła odmiana od bladych ust
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:32   #4151
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Bylo wybrac Honey! To jest bez taki jak korektor. Echo dla mnie tez jest za ciemna, ale poczekam do lata. Jak sie opale moze bedzie git
Korci mnie Circe.

Mozesz strzelic foty?

Obecnie dysponuje niestety tylko aparatem w telefonie Ale po weekendzie postaram sie o wyrazne zdjecia. To jest CIRCE tylko uwaga! zdejcie robilam w sztucznym swietle i to jeszcze nie jest dokladnie ten kolor! W swietle dziennym jest on taki kremowy. U mnie na ustach jest ciemniejszy od karnacji i pozostawia mi rozowa obwodke dookola. Dodaje tez zdjecie rozy.. mniej wiecej taki to jest kolor na ustach
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 21:50   #4152
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Wg mnie ładnie na Tobie Circe wygląda, ja mam do niej za ciemną karnację.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:19   #4153
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Wg mnie ładnie na Tobie Circe wygląda, ja mam do niej za ciemną karnację.

oj nieee tak sie wydaje bo zdjecie niewyrazne Ale kolor wpada w roz i podkresla wszystkie moje zaczerwienienia. Usta wygladaja jakby byly wysmarowane mascia na uczulenia. Z daleka jest ok..ale z bliska fatalnie. Jakby mial troche wiecej bezu zamiast rozu to bylo by idelanie Dziewczynom z oliwkowa karnacja ladnie ozywi twarz, ale mi..bladziochowi niestety narazie(poki sie nie opale) robi krzywde bo usta wygladaja jak doklejone

Skojarzenie ktore mi przyszlo do glowy patrzac na siebie w lusterku.. to uczulenie..doslownie. Wygladam jakbym przejechala buzka po asfalcie i miala podraznione usta i nalozone na nie krem nivea. Szminka na dodatek nie rozklada sie jednolicie. W miejscach gdzie jest grubiej tworzy calkiem calkiem bez .. natomiast tam gdzie jest jej cienko i znika lekko robi sie rozowa. Wedlug mnie to fatalne polaczenie koloru i tonu (jesli wiecie co mam na mysli) ..tonacja chlodna.. okraszona rozowym kolorem (= siniak, zaczerwienienie, zadrapanie, krostaczy tym podobny efekt naskorny)

Efekt jest tkai jak na zdjeciach pozyczonych z netu (przy mojej jasnej karnacji )

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-03-19 o 22:38
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 11:51   #4154
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Tyris, a moze nie "smaruj" ust ta pomdka tylko ja wklepuj. Ja w przypadku Honey nie maluje nia ust normalnie, bo wtedy wychodzi mi taka a'la maska, tylko najpierw smaruje palec, a potem tym palcem wklepuje pomadke w usta. Te pomadki sa kremowe i dosc wydajne, wiec w moim przypadku wystarczy minimalna ilosc, aby zmatowic usta i uzyskac efekt cielistosci.

Te czerwone obwodki tez mnie dotycza. Szczegolnie po jedzeniu. Wtedy biore odrobine fluidu i wklepuje w te obwodki, a potem pomadka.

Sprobuj
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:51   #4155
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Tyris, a moze nie "smaruj" ust ta pomdka tylko ja wklepuj. Ja w przypadku Honey nie maluje nia ust normalnie, bo wtedy wychodzi mi taka a'la maska, tylko najpierw smaruje palec, a potem tym palcem wklepuje pomadke w usta. Te pomadki sa kremowe i dosc wydajne, wiec w moim przypadku wystarczy minimalna ilosc, aby zmatowic usta i uzyskac efekt cielistosci.

Te czerwone obwodki tez mnie dotycza. Szczegolnie po jedzeniu. Wtedy biore odrobine fluidu i wklepuje w te obwodki, a potem pomadka.

Sprobuj
ja juz tak kombinowalam z tymi szminkami, bo co jak co.. 30zl wydane a nie lubie marnowac pieniedzy. Ale niestety.. sminka jest poprostu zbyt rozowo pomaranczowa Do mojej karnacji pasowal by bardziej neutralny odcien. Ja mam czarne wlosy, jasniutenkie oczy, skore bardzo jasna z tendencja do rozowienia miejscowego(kaciki nosa, ust) i dosc jasna oprawe oczu i w tej szmince przy normalnym makijazu, nawet lekkim smoke wygladam jak mimoza. Ze juz nie wspomne ze kolor wogole nie moj, kompletnie! Jak zrobie bardzo wyrazisty i ciemny makijaz oka to jeszcze jakos ujdzie. Ale generalnie jest to kolor zaczerwienien na mojej twarzy.
Probowlaam zrobic jakies wyrazniejsze foty w swietle dziennym ale tez nie bardzo dlao rade.

Jedyne szminki nude jakie moge nosic zeby nie wygladac jakbym cierpiala na bialaczke albo swinke to takie ktore wpadaja w braz. Ale tez nie braz cieply..tylko kawa z mlekiem. Taki efekt moge osiagnac malujac usta brazowa kredka do oczu i na to nakladajac podklad i blyszcyzk. Szkoda ze nie moge dostac takiej szminki gotowej. Patrzylam na ten Honey, ten jest kolei dla mnie zbyt karmelowy..bo on troche tkai tofi chyba? Jak mozesz to wrzuc zdjecia :P
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:07   #4156
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

U mnie honey jest raczej jasny jak korektor. Tzn jak naloze podklad (uzywam City Matt odcien naturalny), a potem pomadke to wlasciwie usta zlewaja sie z podkladem. Ale ja jak pisalam, lekko wklepuje ja palcem.
Czarne Slonko w swatchach wkleila link do bloga, gdzie sa okazane pomadki nyx, tam jest tez honey. Klik chociaz na zdjeciu to echo wyglada tak jak honey w rzeczywistosci. A honey po pomalowaniu ust daje taki efekt jak na zdjeciu. Ale zakrecilam
Masz racje co do odcienia pomadki w sztyfcie, jest to jasny karmel, ale jak wspomnialam na ustach daje u mnie inny efekt.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:37   #4157
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

To ja moze zaprezentuje o jaki efekt mi chodzi i jakiego koloru szukam, bo jak wiemy nude nudowi nierowny

Cos takiego.. jest to jakby bez zlamany chlodnym brazem i liliowym. Ten kolor jest dla mnie idealny, bo swietnie wspolgra z bardzo jasnymi zimnymi oczami i jasna, porcelanowa cera nie podkreslajac zaczerwien. No tak..tylko czy ktos widzial taka szminke? Kiedys byla w ofercie blyszczykow pierre rene..ale juz x lat temu ja wycofano. Mama sie ze mnie smieje ze od podstawowki nic nie wyeluowalam.. jak sie malowalam podkladem i kredka tak robie to dalej Tego moze na zdjeciach nie widac (bo komorka to dosc prymitywny aparat) ale ten kolor jest brazowawy i jak kawa z mlekiem

Dla zinteresowanych..efekt osiagnelam malujac usta podkladem lovely brilliance (to jest podkald rozswietlajacy z drobinkami zlotymi)w kolorze morela, do tego lekka obwodka z kredki do oczu w kolorze nie brazu a bardziej umbry(zimny braz) i na to kluczowy blyszczykl Yves rocher delifloss, ten w kolorze jasnego rozu(on daje mleczna poswiate i chlodny efekt bo ma liliowe drobinki). Tylko ze minusem tego makijazu ust procz trwalosci jest slony posmak podkladu :/
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:25   #4158
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Ostatnie nabytki
1) Eveline błyszczyk Jungle Show nr 558 - w opakowaniu ładny jasny beżyk, ale jest transparentny. Bardzo gęsty, klejący, robią się smugi, trzeba wiele razy nakładać aplikator na usta, bo bardzo mało błyszczyku nabiera się za jednym razem. Ogólnie nie polecam.
2) Inglot szminka nr 318 jasny beżyk, lekko perlisty, kryjący, kremowy, ogólnie niezła, ale do jasnej karnacji zdecydowanie
3) Inglot szminka nr 404 - to jest strzał w dziesiątkę Totalny mat, ciemniejszy beż, idealny dla ciemniejszej karnacji, kolor na ustach nie do końca rzeczywisty, ale zrobiłam wiele zdjęć i to było najlepsze. Pomadka sucha, ale ust mi nie wysuszyła Jestem zadowolona z efektu jaki daje
4) Revlon Colorstay Mineral Lipglaze - Błyszczyk Neverending Nude - kryjący, gęsty, na ustach utrzymuje się dłużej niż zwykły błyszczykkolor taki łososiowy/brzoskwiniowy, wygląda całkiem nieźle
Zdjęcia ust w kolejności jak na zdjęciu opakowań
słonko narobiłas mi ochoty na te ingloty mam nadzieje ze u mnie tez bedzie taki super efekt jak u ciebie
Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Obecnie dysponuje niestety tylko aparatem w telefonie Ale po weekendzie postaram sie o wyrazne zdjecia. To jest CIRCE tylko uwaga! zdejcie robilam w sztucznym swietle i to jeszcze nie jest dokladnie ten kolor! W swietle dziennym jest on taki kremowy. U mnie na ustach jest ciemniejszy od karnacji i pozostawia mi rozowa obwodke dookola. Dodaje tez zdjecie rozy.. mniej wiecej taki to jest kolor na ustach
gdybym nie miała w domu CIRCE to bym pomyslała ze ta szminka ma kolor ceglasty, niesamowite jak aparaty przekrecaja kolory
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 13:53   #4159
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Tyris, ze zdjec wychodzi mi pomadka fioletowo-rozowa. No, ale co komputer to i inne oddanie barw.
To co masz na ustach, ten odcien przypomina mi pomadke Bourjois nr 26 Beige Miraculeux seria comme par magie.
Ale z opisu wynika ze Ty wolisz efekt kawy z mlekiem.
Hm, jak kawa to capuccino, moze sprobuj blyszczykow manhattana:
1) tasty lips - numerek 35W-szwajcarska czekolada mleczna
2)twist & taste - tu numeru nie widze, ale pachnie migdalami. Jest bardzo podobny do tego pierwszego, tylko jest bardziej chlodny. Ten pierwszy ma cieplejszy odcien.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 16:25   #4160
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Zania dzieki! Obadam sobie kolorki napewno. Szkoda tylko ze blyszczyki..bo wolala bym szmineczki Jakos nie jestem wielka fanka blyszczykow
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:05   #4161
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Zania dzieki! Obadam sobie kolorki napewno. Szkoda tylko ze blyszczyki..bo wolala bym szmineczki Jakos nie jestem wielka fanka blyszczykow
Zajrzyj do Inglota, na pewno coś znajdziesz
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 16:21   #4162
Memento111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: Cieliste usta

a mam pytanie czy jest w INGLOCIE pomadka cielista lekko wpadająca w brzoskwinke???
Memento111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:36   #4163
aniyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Cieliste usta

Hej dziewczyny, również od wielu wielu lat jest fanką cielistych ust. Ale moja skrajność weszła obecnie w lekki odcień różu, czyli takie mega jasne ale w róż lub ewenualnie w brzoskwinkę . Własnie dzisiaj dostałam szminkę z allegro NYX Circe, jednak to nie mój kolor. Jest jasny beż ale nie trafia w moją karnację. Zakupiłam też Revlon mineral Lipglaze |Neverending Nude... też zbytni beż... Może ktoś miałby ochotę wymienić się na jakiś jasny kremowy różyk czy może brzoskwinkę?
aniyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:08   #4164
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez aniyah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, również od wielu wielu lat jest fanką cielistych ust. Ale moja skrajność weszła obecnie w lekki odcień różu, czyli takie mega jasne ale w róż lub ewenualnie w brzoskwinkę . Własnie dzisiaj dostałam szminkę z allegro NYX Circe, jednak to nie mój kolor. Jest jasny beż ale nie trafia w moją karnację. Zakupiłam też Revlon mineral Lipglaze |Neverending Nude... też zbytni beż... Może ktoś miałby ochotę wymienić się na jakiś jasny kremowy różyk czy może brzoskwinkę?
wystaw nyxa jak cos na allegro to zobaczysz jak szybko ci pójdzie ja uwielbiam circeale mam w zapasie jeszcze 1 sztuke
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:53   #4165
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Miałam kiedyś wstawić tu fotki błyszczyka Loreala Glam shine o numerze 405 crystal nude glow. Korzystając z okazji, że świeci słoneczko a w moim aparacie nie chce działać lampa błyskowa załączam fotki tego błyszczyka na moich ustach. Zdjęcia mogą nieznacznie różnić się kolorem, bo były robione z różnych perspektyw. Kolorek w słoneczku ślicznie się mieni i dla mnie to numer 1 wśród błyszczyków nude.

Edytowane przez szmyrgotka
Czas edycji: 2010-03-24 o 12:57
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:58   #4166
welsh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3
GG do welsh
Dot.: Cieliste usta

Ja zakupiłam wczoraj szmineczke inglot osławiony 262 i jestem bardzo zadowolona.Co prawda maluje wargi bardzo delikatnie bo nie chce wyglądać jak śmierć na chorągwi ale pomadka przypadła mi do gustu , choć nieco wysusza usta w połączeniu z dobrą , nawliżającą pomadką jest jak znalazł.
Wstawiam zdjęcie tak jak mówiłam z pomadką nawlizająca nivea i inglotem 262
welsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:18   #4167
aniyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Cieliste usta

no chyba zostawie. ale dzisiaj z allegro przyszły jeszcze trzy następne NYX. honey, echo i creamy beige. teraz to dopiero stwierdzam, że circe to jednak najlepsza. w związku z tym chyba te pozostałe 3 NYX wystawie na allegro, bo jednak zupełnie nie moja bajeczka. buuu
aniyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:34   #4168
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś wstawić tu fotki błyszczyka Loreala Glam shine o numerze 405 crystal nude glow. Korzystając z okazji, że świeci słoneczko a w moim aparacie nie chce działać lampa błyskowa załączam fotki tego błyszczyka na moich ustach. Zdjęcia mogą nieznacznie różnić się kolorem, bo były robione z różnych perspektyw. Kolorek w słoneczku ślicznie się mieni i dla mnie to numer 1 wśród błyszczyków nude.
szmyrotka piekny efekt błyszczyk do dostania w kazdej drogerii?
Cytat:
Napisane przez welsh Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam wczoraj szmineczke inglot osławiony 262 i jestem bardzo zadowolona.Co prawda maluje wargi bardzo delikatnie bo nie chce wyglądać jak śmierć na chorągwi ale pomadka przypadła mi do gustu , choć nieco wysusza usta w połączeniu z dobrą , nawliżającą pomadką jest jak znalazł.
Wstawiam zdjęcie tak jak mówiłam z pomadką nawlizająca nivea i inglotem 262
musze tez ten sposob wyprobowac
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:03   #4169
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Tak, błyszczyk można bez problemy dostać np. w Rossmanie, ale na Allegro są o połowe tańsze. To jest mój ulubiony błyszczyk, a jak jest taka ładna pogoda jak teraz to robi niezłe wrażenie Czasem też go stosuję na pomadkę, chociaż nie ma takiej potrzeby, bo jak na błyszczyk to ładnie kryje. Heh powoli trzeba się robić na bóstwo, bo to wiosna i lato idą
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:15   #4170
welsh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3
GG do welsh
Dot.: Cieliste usta

A co do błyszczyków to posiadam ,,3'' vipery .
Lepszego nie miałam usta błyszczace jak tafla wody , niestety ma minus - okropnie przklejają sie do niego włosy;/;/ Tak że na wiatr odpada.
Zdjecia moich ust w błyszczyku:
__________________
Oh, it's such a perfect day
I'm glad I spend it with you
Oh, such a perfect day
You just keep me hanging on
You just keep me hanging on

Edytowane przez welsh
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:18
welsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.