Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-21, 12:30   #3931
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
Oj fryz teraz to mam mętlik :d ładnie Ci wyszło !
Już byłam zdecydowana na palette a tutaj taki efekt po londzie fiu fiu

Ja na blogu blond bunny widziałam jak fajnie jej pokryła odrost mieszanka palette A10 + 219 świetnie

Myślisz,że u mnie zgasiłoby rudość i złoto?
bo 1 gasi rudość a 2 złoto?

tyle tych farb im więcej tym gorzej
tak 1 gasi rudość a 2 złoto ale te palette co bunny uzywa obydwie sa popielate wiec na rudość, tzn złoto tez stonują ale większe prawdopodobieństwo na zielonkawy odcień niz gdyby perła była. spróbowac mozesz co Ci zaszkodzi

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
rany, zrobiłam sobie zdjęcia rano i zapomniałam wstawić, przepraszam
W piżamce jeszcze, wybaczcie
no faktycznie dziwne ścięcie a pasemka nie podobają mi sie ;X sa straszne ja wgl nie wiem po co fryzjerzy proponuja pasemka do schodzenia z koloru dla mnie to jakias paranoja.... za ktoryms tam razem musi rozjasnic te same co wczesniej samoistnie juz, bo jak trafić aby poprzednich nie rozjasnić? to raz a dwa to to ze w efekcie końcowym masz nadal jaśniejsze i ciemniejsze pasemka wiec nie równy kolor.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:34   #3932
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

teraz to mam mętlik
muszę się w końcu na coś zdecydować
czyli najprościej muszę mieć coś z 1 i 2
np taki zestaw " 11.10 superrozjaśniający popielaty blond i 11.20 superrozjaśniający fioletowy blond. " mowa o alfaparf


edit: jeżeli w nazwie jest superrozjaśniający to mogę liczyć na to, że przy oxy 9% (calosc) coś mi tam rozjaśni? bo boję się 12% na całe włosy... ewentualnie 9+12% = 10,5

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

dycia faktycznie ścięciem fryzjerka się nie popisała, ja też poluje na jakieś ostre nożyczki i mam zamiar sama sobie podcinać itp

Edytowane przez mmilagross
Czas edycji: 2012-04-21 o 12:42
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:54   #3933
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no faktycznie dziwne ścięcie a pasemka nie podobają mi sie ;X sa straszne ja wgl nie wiem po co fryzjerzy proponuja pasemka do schodzenia z koloru dla mnie to jakias paranoja.... za ktoryms tam razem musi rozjasnic te same co wczesniej samoistnie juz, bo jak trafić aby poprzednich nie rozjasnić? to raz a dwa to to ze w efekcie końcowym masz nadal jaśniejsze i ciemniejsze pasemka wiec nie równy kolor.
ale jeśli użyję dekoloryzatora to rozjaśni tylko te ciemne, prawda? (tzn. tak to na moje wychodzi ) I jeśli wtedy nałożę farbę to kolor się wyrówna?

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
[/COLOR]dycia faktycznie ścięciem fryzjerka się nie popisała, ja też poluje na jakieś ostre nożyczki i mam zamiar sama sobie podcinać itp
ja żeby ściąć muszę najpierw zapuścić dlatego włosy noszę związane bo są straszne :x
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:13   #3934
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
teraz to mam mętlik
muszę się w końcu na coś zdecydować
czyli najprościej muszę mieć coś z 1 i 2
np taki zestaw " 11.10 superrozjaśniający popielaty blond i 11.20 superrozjaśniający fioletowy blond. " mowa o alfaparf


edit: jeżeli w nazwie jest superrozjaśniający to mogę liczyć na to, że przy oxy 9% (calosc) coś mi tam rozjaśni? bo boję się 12% na całe włosy... ewentualnie 9+12% = 10,5

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

dycia faktycznie ścięciem fryzjerka się nie popisała, ja też poluje na jakieś ostre nożyczki i mam zamiar sama sobie podcinać itp
oj nie wiem nie powiem Ci bo alfy nigdy nie używałem, ale ma dobre opinie.ja bym spóbował palette teraz na Twoim miejscu.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
ale jeśli użyję dekoloryzatora to rozjaśni tylko te ciemne, prawda? (tzn. tak to na moje wychodzi ) I jeśli wtedy nałożę farbę to kolor się wyrówna?

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


ja żeby ściąć muszę najpierw zapuścić dlatego włosy noszę związane bo są straszne :x
mam nadzieję że się wyrówna, i tak. rozjaśnionych pasemek najprawdopodobniej juz nie zmieni. ale ciemne będą jaśniejsze, nie wiem w jakim stopniu ale będa
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:18   #3935
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oj nie wiem nie powiem Ci bo alfy nigdy nie używałem, ale ma dobre opinie.ja bym spóbował palette teraz na Twoim miejscu.

w sumie przy palette mam pewność, że rozjaśni prawda?
tylko co do tej a10 bo trochę "boje się" goląbka bo on jest zmywalny a nie chcę po 2 tyg żeby mi się wymazał i znowu złoto biło na odległość

teraz to mam włosy takie jak w załączniku, nie wiem czym je farbować by trochę rozjaśnic a sesja za 10 dni bu.. chyba poprosze fotografa o duzą dawke photoshop'a !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_5142.jpg (23,7 KB, 21 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:28   #3936
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

szczerze? to polecam Ci napisac do blondbunny albo na wątek o rozjasnianiu, bo nie chce Cie ani wprowadzić w błąd ani przyczynic do złego kolorku a bunny bardziej się zna na blondach ode mnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:31   #3937
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

bunny poleciła mi kąpiel na wodzie 9% a potem np majiblond 902Sale boje sie o kondycje włosów po drugiej kąpieli
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 13:41   #3938
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a jakie jest jej zdanie na temat palette na Twoje włosy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:46   #3939
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

napisała, że bez obaw o zielone bo już robiłam perłą i popielem to mam się nie obawiać zieleni

a więcej już się nie pytałam bo nie chcę jej głowy zawracać codziennie siedzę na jej blogu i obserwuję czy ktoś nie miał takich włosów jak ja


zbierając wszystko w kupę to

kąpiel rozjaśniająca 9% + 901s - ale boje się że po kąpieli kłaki będą cierpieć

albo palette a10 - może na pasemku spróbuję, nie wiem
ale mam wrażenie ,że rudości jakby mniej, dużo złota, oj dużo to palette raczej tego nie zniweluje

albo i heja
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:55   #3940
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Zrobię dekoloryzację dwa razy jeden zestaw renee blanche powinien mi wystarczyć z tego co się orientuję.

+tak nie na temat: fryz5 jeśli to Ty na tych zdjęciach to masz pięęękne oczy
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 15:13   #3941
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
Zrobię dekoloryzację dwa razy jeden zestaw renee blanche powinien mi wystarczyć z tego co się orientuję.

+tak nie na temat: fryz5 jeśli to Ty na tych zdjęciach to masz pięęękne oczy
starczy jesli umiejętniej nałozysz.

dziekuję tak moje, dziwne są żółto-zielono-brązowe
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 17:07   #3942
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fakt fryz5 ma ładne oczyska


postanowione robie kąpiel rozjaśniającą i nakładam farbę to będzie moje ostatnie starcie
tylko pytanie do fryza - wiem masz już mnie dość

co nałożyć po tej kąpieli? pewnie będzie kurczak i zółtko i zastanawiam się czy np 10,21 bardzo bardzo jasny blond opalizująco-popielaty

czy może coś z majiblond?

zdjęcia są w załącznikach

teraz już musi się udaC!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opalizujacefiolety.jpg (308,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majiblond.jpg (328,3 KB, 13 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:01   #3943
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ja osobiście chwale sobie 9,22
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:24   #3944
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a w moim przypadku nie muszę mieć 9,21? żeby byla 1 i 2
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:28   #3945
agnieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam!!!Ostatnio fryzjerka ściągnęła mi dekoloryzatorem ciemny brąz z 3/4długości moich włosów(1/4 to zapuszczone odrosty-czekałam by włosy odpoczely przed zmianą koloru) i ufarbowalismy na 7TB bardzo jasny tabac z Lacher geneza,kolor wyszedl karmeloworudawy. Teraz chcę już sama poeksperymentować i pomalować na ciut jasniejszy nastepny w kolejce 8BA jasny blond beżowy i tu własnie proszę o poradę jak zrobić by włosy się rozjasniły do tego koloru. Czy użyć tej farby z oxydantem 3% czy 6% i jak ją nałożyć bo po pierwszej koloryzacji widzę delikatną różnicę między 1/4 ciut jasniejszych wlosów od góry i trochę ciemniejsze 3/4 reszty. Chciałabym osiągnąc efekt jasniejszych wlosów i równomiernie pokrytych kolorem. Nowych odrostów jeszcze nie mam bo minelo 2 tygodnie od koloryzacji u fryzjera i nie chcę czekać aż sie pojawią bo wtedy już wogole sie pogubię jak robic by wyszło równo. Czy ktos mógłby mi doradzić jak przeprowadzić tą operację?zaznaczę,że dekoloryzator nie zniszczył mi włosów, nie boję sie eksperymentować i chciałabym ostatecznie osiągnąc ciemny blond bo to co teraz mam na g lowie jest dosyć rudawe wie gorzej byc nie możepozdrawiam
agnieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:48   #3946
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agnieka Pokaż wiadomość
Witam!!!Ostatnio fryzjerka ściągnęła mi dekoloryzatorem ciemny brąz z 3/4długości moich włosów(1/4 to zapuszczone odrosty-czekałam by włosy odpoczely przed zmianą koloru) i ufarbowalismy na 7TB bardzo jasny tabac z Lacher geneza,kolor wyszedl karmeloworudawy. Teraz chcę już sama poeksperymentować i pomalować na ciut jasniejszy nastepny w kolejce 8BA jasny blond beżowy i tu własnie proszę o poradę jak zrobić by włosy się rozjasniły do tego koloru. Czy użyć tej farby z oxydantem 3% czy 6% i jak ją nałożyć bo po pierwszej koloryzacji widzę delikatną różnicę między 1/4 ciut jasniejszych wlosów od góry i trochę ciemniejsze 3/4 reszty. Chciałabym osiągnąc efekt jasniejszych wlosów i równomiernie pokrytych kolorem. Nowych odrostów jeszcze nie mam bo minelo 2 tygodnie od koloryzacji u fryzjera i nie chcę czekać aż sie pojawią bo wtedy już wogole sie pogubię jak robic by wyszło równo. Czy ktos mógłby mi doradzić jak przeprowadzić tą operację?zaznaczę,że dekoloryzator nie zniszczył mi włosów, nie boję sie eksperymentować i chciałabym ostatecznie osiągnąc ciemny blond bo to co teraz mam na g lowie jest dosyć rudawe wie gorzej byc nie możepozdrawiam
jak nie chcesz rudego to nie wiem czemu nakładałaś ciepłe, rudawe kolory i chcesz kłaść ciepły blond który to pogłebi. musisz połozyć popiel, nie wiem równiez po co chcesz miec jaśniejsze włosy skoro dążysz do ciemnego blondu. użyłaś 7 a to jest średni blond. najlepiej pokaz zdjęcie z obecnym kolorem oraz docelowym kolorem włosów

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
a w moim przypadku nie muszę mieć 9,21? żeby byla 1 i 2
możesz wziąć 9,21 w sumie podobna do 9,22 a mi sie ona podobała wychodziła bardzo naturalnie chłodno, a 9,21 bedzie tylko odrobinę chłodniejsza.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:52   #3947
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

aha bo kombinowałam z numerkami żeby w końcu było dobrze i szukałam 2 i 1
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:00   #3948
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jak dla mnie nie będzie wielkiej różnicy, ale w sumie ja nie miałem rudawego odcienia wiec nie uzywałem popielu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:09   #3949
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dzieki za wszelkie sugestie moze w koncu mi się uda osiagnac wymarzony kolor
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 21:52   #3950
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

gorąco trzymam kciuki!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:08   #3951
agnieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

[QUOTE=fryz5;33697528]jak nie chcesz rudego to nie wiem czemu nakładałaś ciepłe, rudawe kolory i chcesz kłaść ciepły blond który to pogłebi. musisz połozyć popiel, nie wiem równiez po co chcesz miec jaśniejsze włosy skoro dążysz do ciemnego blondu. użyłaś 7 a to jest średni blond. najlepiej pokaz zdjęcie z obecnym kolorem oraz docelowym kolorem włosów[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------
bo mnie fryzjerka wprowadziła w błąd,a na tej palecie próbek i w tym swietle sztucznym cięzko było się dobrze przyjrzeć co to za kolor i nie sądziłam,ze rude wyjdą a ona mi zasugerowała,ze to juz kolor z ciemnych blondów w sumie zle nie wyglada wiec jakos przelknelam efekt ale znow mi sie zamarzyl blond jednak czyli z tych kolorków jasny blond popielaty zniwelowałby tą rudość?czy inny?czy juz nie ma dla mnie ratunku???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2255555140_2.jpg (70,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2268283589_1.jpg (77,4 KB, 15 załadowań)
agnieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:14   #3952
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ja nie znam tej firmy nie będę Cie wprowadzał w bląd...
nie wiem jak one sie zachowują.
pokaz zdjęcie obecnego koloru i docelowego to latwiej będzie.
z kazdego koloru można wyjść
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:15   #3953
agnieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja nie znam tej firmy nie będę Cie wprowadzał w bląd...
nie wiem jak one sie zachowują.
pokaz zdjęcie obecnego koloru i docelowego to latwiej będzie.
z kazdego koloru można wyjść
wrzucam moje obecne wlosy-bez lampy zdjecie i wymarzony kolor,ktory chce osiagnac obojetnie jakimi farbami,ale profesjonalnymi. Bardzo prosze o rade.Wlosy mam dlugosci rowno z lopatkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bezowy blond.jpg (23,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy rude.jpg (21,1 KB, 21 załadowań)
agnieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:43   #3954
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Twoj kolor to taka miedziano zlota 7 czyli średni blond a docelowy kolor jaki pokazałaś to jasny blond, farbami trudno będzie. ja bym sięgnął po kąpiel rozjasniającą (rozjasniacz vincent ledier zielony z woda 6%) i na to farba opalizująco popielata poziom 9 . tak bym trafiał.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:22   #3955
blackdresses
Przyczajenie
 
Avatar blackdresses
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja się własnie zdekolorozywałam i polecam Robiłam to u fryzjera i o dziwo nie zniszczyły mi się włosy tak bardzo jak mnie straszono. Są trochę bardziej suche i kupiłam silnjesze odżywki i szmpony i na pewno będę olejować, ale podobno w miesiąc mając wrócić do poprzedniego stanu
__________________
http://blackdresses.pl
blackdresses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:32   #3956
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blackdresses Pokaż wiadomość
Ja się własnie zdekolorozywałam i polecam Robiłam to u fryzjera i o dziwo nie zniszczyły mi się włosy tak bardzo jak mnie straszono. Są trochę bardziej suche i kupiłam silnjesze odżywki i szmpony i na pewno będę olejować, ale podobno w miesiąc mając wrócić do poprzedniego stanu
jesli mówisz ze masz bardziej suche , to najprawdopodobniej było to rozjasnianie a nie dekoloryzacja, ale tak czy inaczej dobrze ze zadowolona wróciłaś
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:00   #3957
sweetness_
Raczkowanie
 
Avatar sweetness_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Jak słyszę słowo `dekoloryzacja` lub `rozjaśnianie` to mnie skręca!
w dwa miesiące z kruczo czarnego przeszłam na platynę.... w tak krótim czasie bo mi się `zachciało`. więcej takiego czegoś nie zrobię...
od Listopada farbuje na ciemne kolory, wpadłam w manie odżywiania.
Człowiek uczy się na własnych błędach
sweetness_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:05   #3958
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sweetness_ Pokaż wiadomość
Jak słyszę słowo `dekoloryzacja` lub `rozjaśnianie` to mnie skręca!
w dwa miesiące z kruczo czarnego przeszłam na platynę.... w tak krótim czasie bo mi się `zachciało`. więcej takiego czegoś nie zrobię...
od Listopada farbuje na ciemne kolory, wpadłam w manie odżywiania.
Człowiek uczy się na własnych błędach
no...wiesz, jesli zrobiłaś to nieodpowiednio, np rozjasniaczem joanny (nie wiem, zgaduję) kilka razy pod rząd to nie dziwię się że wpadłaś w manię odżywiania aby brać się samodzielnie za takie zabiegi nalezy wiedzieć co się robi.

btw. dekoloryzacja a rozjaśnianie to dwa różne zabiegi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:21   #3959
sweetness_
Raczkowanie
 
Avatar sweetness_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie robiłam w domu!
wszystko w salonie fryzjerskim
pięć wizyt było;p
sweetness_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:31   #3960
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

no to albo pasemkami Ci robili albo najzwyklejszym rozjasniaczem i moze nie wiedzieli jak się do tego zabrac.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.