Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 15:18   #1141
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przyszłam z pieśnią pochwalną na cześć mojego nowego zakupu- Soft Focus Golden... Zamówiłam go bez przekonania, bo coś do zestawu próbek musiałam dobrać i wrzuciłam akurat ten. Nie spodziewałam sie, że rzuci mnie na kolana, a tak się właśnie stało
Kolor lekko żóltawy, ale na twarzy u mnie niewidoczny oczywiście. Za to cud, jaki zrobił z moją cerą, nie do opisania. Pierwsza myśl po zerknięciu w lusterku "OMG- gdzie moje pory??"
Nie tylko w jakiś cudowny sposób mi je ukrył, ale twarz nabrała takiego fotoszopowego rozmycia.. Lekko zmatowił, wygładził, sam pozostając kompletnie niewidoczny.
Nie mam kasy na pełne opakowanie Nie mam kasy Oszczędzać mialam przecież....Muszę poszukać w pamięci jakiejś okazji, żeby zrobić sobie prezent bez wyrzutów sumienia

Całkiem zachwycona jestem również rozświetlaczami Belize Glow oraz Candle Glow. Tylko, że nie chcą mi wyjść na fotkach. W ogóle nie widać, jakie są piękne.
Nie mogę tego czytać! I tak wczoraj kliknełam kilka [naście] próbek cieni , jeden rozświetlacz i róż, tlumacząc sobie, że to tylko grosze... Wzięłam STARLIGHT CLEAR GLOW, a teraz żałuję, że nie wzięłam więcej rozświetlaczy.

Z racji kryzysu powinno się zabronić używania słów "fotoszopowy" , "cudowny", "nie do opisanie", "piekne" etc.



OMG, podali wreszcie datę końca promocji: 15 czerwca, w poniedziałek.....



.

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2009-06-12 o 15:25
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:30   #1142
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przyszłam z pieśnią pochwalną na cześć mojego nowego zakupu- Soft Focus Golden... Zamówiłam go bez przekonania, bo coś do zestawu próbek musiałam dobrać i wrzuciłam akurat ten. Nie spodziewałam sie, że rzuci mnie na kolana, a tak się właśnie stało
Kolor lekko żóltawy, ale na twarzy u mnie niewidoczny oczywiście. Za to cud, jaki zrobił z moją cerą, nie do opisania. Pierwsza myśl po zerknięciu w lusterku "OMG- gdzie moje pory??"
Nie tylko w jakiś cudowny sposób mi je ukrył, ale twarz nabrała takiego fotoszopowego rozmycia.. Lekko zmatowił, wygładził, sam pozostając kompletnie niewidoczny.
Nie mam kasy na pełne opakowanie Nie mam kasy Oszczędzać mialam przecież....Muszę poszukać w pamięci jakiejś okazji, żeby zrobić sobie prezent bez wyrzutów sumienia

Całkiem zachwycona jestem również rozświetlaczami Belize Glow oraz Candle Glow. Tylko, że nie chcą mi wyjść na fotkach. W ogóle nie widać, jakie są piękne.
Cathy, gdzie to cudo soft golden bo nie moge znalezc. Jak slysze , ze cos zakrywa pory to od razu chce poznac
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:53   #1143
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Nie mogę tego czytać! I tak wczoraj kliknełam kilka [naście] próbek cieni , jeden rozświetlacz i róż, tlumacząc sobie, że to tylko grosze... Wzięłam STARLIGHT CLEAR GLOW, a teraz żałuję, że nie wzięłam więcej rozświetlaczy.
Z racji kryzysu powinno się zabronić używania słów "fotoszopowy" , "cudowny", "nie do opisanie", "piekne" etc.
OMG, podali wreszcie datę końca promocji: 15 czerwca, w poniedziałek.....
.

Ja sobie obiecuję, że nie będę czytać Waszych postów, bo też mnie ciągle czyms kusicie, więc choć raz ja też mogę
Jaki koniec promocji ?? Ja nie chcę ! Jeszcze nie.
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy, gdzie to cudo soft golden bo nie moge znalezc. Jak slysze , ze cos zakrywa pory to od razu chce poznac
Soft Focus jest w kategorii Finishing Powders. O, tutaj
Ja mam co prawda niewielkie pory (znacznie mniejsze niż kiedyś), ale i tak są dni, kiedy widzę je w lusterku. Tak było dziś rano. A po nałożeniu SF, po prostu zniknęły
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
MUSZĘ_JE_MIEĆ
Dzięki Kasiu
nie ma za co Chociaż ja nie wiem, czy powinnaś mi dziękować Jakby nie było, parę złotych Ci z kieszeni ucieknie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:01   #1144
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

o, jak się cieszę, że Soft Focus zbiera dobre opinie- do mnie wprawdzie dopiero leci jedynie próbka, ale wprost nie mogę się doczekać, bo jeszcze nie znalazłam swojego ideału w kategorii primer/finishing.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:09   #1145
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

koniecznie podziel się opinią, jak już ją dostaniesz, bo wiadomo, ze co cera, to inny efekt
U mnie- rewelacja. Ale za to kilka innych chwalonych przez niektórych poleciało u mnie w inne ręce, bo się nie sprawdzały.
Chyba zerknę na wątek zakupowy, czy jakiegoś zamówienia z EGM nie ma, bo mnie ten koniec promocji nieco zmartwił i może się jeszcze uda załapać na duże opakowanie w rozsądnej cenie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:16   #1146
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

hmmm... szkoda ze jeszcze nie mam swojej probki Soft focusa... szukam dobrego dla mnie primera a jakby nie bylo szaoszczedzic sie chce zawsze. tylko teraz to mnie na zadne zakupy nie stac...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:23   #1147
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy, nie kuś już niczym bo wszystkie pójdziemy z torbami
Szkoda że promocja się kończy, ciekawe kiedy będzie następna wciąż czekam na moją przesyłkę EGM .
Patrzę że wzięłam próbkę Soft Focus, jestem jej bardzo ciekawa po Twoim opisie Kasiu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 16:30   #1148
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hmmm... szkoda ze jeszcze nie mam swojej probki Soft focusa... szukam dobrego dla mnie primera a jakby nie bylo szaoszczedzic sie chce zawsze. tylko teraz to mnie na zadne zakupy nie stac...
ja swojego focusa jako primera nie używałam, bo mi szkoda, bo ta próbka taka maleńka Coś im się skromnie sypnęło. Wzięłam też Prime& Finish Lightly Tinted, więc jutro zobaczę, jaki z niego primer.
Mnie też nie stać na żadne zakupy....
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Cathy, nie kuś już niczym bo wszystkie pójdziemy z torbami
Szkoda że promocja się kończy, ciekawe kiedy będzie następna wciąż czekam na moją przesyłkę EGM .
Patrzę że wzięłam próbkę Soft Focus, jestem jej bardzo ciekawa po Twoim opisie Kasiu
Aguś, my to się chyba rozmijamy jeżeli chodzi o minerałowych faworytów, więc jest szansa, że Tobie focus nie przypadnie do gustu i będziesz bogatsza o naście $, które Ci w kieszeni zostaną
Fajna ta promocja jest, nie da się ukryć i też mam nadzieję, że niebawem zrobią następną. Chociaż nie, żadnych promocji niech nie robią aż do września
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:53   #1149
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jak tylko dostane wypłatę, to zaszaleję na EGM mam chrapkę na masę rzeczy, strasznie mi sie ta firma podoba wishlista rośnie i rośnie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:05   #1150
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kolejna promocja najlepiej nie wicześniej niż za miesiąc.
Zanim wpadłam w amok zamawiania highlighterów, sprawdziłam stan konta i doszłam do wniosku, że highlightera na obiad nie zjem, nie zaleję nim też baku :P
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:08   #1151
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja do tej pory sie opieralam im choc zaczynalam juz myslec o ich podkladach. ale na razie z tym musze poczekac troche aczkolwiek po takich rekomendacjach niecierpliwie czekam na tego ZitZapa i perfumki i ts probke Soft Focusa.
Cathy- a no, nawet na stronie jest w Finishing powders, cos mi sie pomerdalo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 17:23   #1152
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny tak oglądam mojego Zit Zapa i nigdzie nie widzę ani daty produkcji ani ważnosci... Jak długo po otwarciu można go używać? W końcu to kosmetyk naturalny, więc pewnie niezbyt długo.
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:22   #1153
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jestem caly dzien w young glow WHITEY i musze powiedziec ze po bardzo intensywnym dniu wygladam jak rano, chyba nie bede testowac juz nic bo EGM i AFTERGLOW rządzą

jakby co to jutro skladam zbiorowe EGM

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Jeszcze chcialam pochwalić kosmetyki do wlosów, szampon- zuzywa się nieco więcej niz "normalnego" ale pieni sie dobrze, myje w zasadzie juz jednokrotnie. Odżywka ze splukiwaniem- dobra, latwo sie wlosy rozczesująi są miękkie. Odżywka bez splukiwania- jeszcze lepsza, wlosy mam mięciutkie, naturalne. Szampon jest dobry dla mnie rowniez dlatego ze nie ma w skladzie tegos czegos co mi przesusza skore glowy przy normalnych szamponach.
Więc dziękuje Ci Pranie za zrobienie ze mnie wariatki co szampony kupuje w stanach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-12 o 18:23
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:32   #1154
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jakby co to jutro skladam zbiorowe EGM
czy ja już Ci mowilam, ze Cię nie lubię
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:34   #1155
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja dla Twojego dobra tanio wychodzi nawet za szamponami=> jak zamowilam sobie we wspolnym caly zestaw do wlosow (3x200ml odzywek i szampon hehe) to nie wzrosla cena przesylki wiec śmialo :P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:40   #1156
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja dla Twojego dobra tanio wychodzi nawet za szamponami=> jak zamowilam sobie we wspolnym caly zestaw do wlosow (3x200ml odzywek i szampon hehe) to nie wzrosla cena przesylki wiec śmialo :P
dla mojego dobra ja już nawet nie pamiętam, co zamawiałam, a co nie, komu i za co płaciłam, co do mnie leci, a co dopiero mam na liście itd. Już dawno się w tym wszystkim pogubilam i takiego bałaganu to dawno nie miałam. A wszystko przez to, że za dużo tego, oj za dużo...Zdziwilam się dzisiaj, jak dostałam paczkę i jak spojrzałam na pieczątkę firmy, to w pierwszej chwili chciałam jej nie przyjąć, bo przecież ja nic takiego nie zamawiałam. Dobrze, że wzięłam, bo jednak zamawiałam
A ja tylko focusa chciałam I na żadne szampony nawet nie spojrzę.. Nawet nie wchodzę w tą kategorię.. Przecież przepadłabym jak nic
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:59   #1157
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przyszłam z pieśnią pochwalną na cześć mojego nowego zakupu- Soft Focus Golden... Zamówiłam go bez przekonania, bo coś do zestawu próbek musiałam dobrać i wrzuciłam akurat ten. Nie spodziewałam sie, że rzuci mnie na kolana, a tak się właśnie stało
Kolor lekko żóltawy, ale na twarzy u mnie niewidoczny oczywiście. Za to cud, jaki zrobił z moją cerą, nie do opisania. Pierwsza myśl po zerknięciu w lusterku "OMG- gdzie moje pory??"
Nie tylko w jakiś cudowny sposób mi je ukrył, ale twarz nabrała takiego fotoszopowego rozmycia.. Lekko zmatowił, wygładził, sam pozostając kompletnie niewidoczny.
Nie mam kasy na pełne opakowanie Nie mam kasy Oszczędzać mialam przecież....Muszę poszukać w pamięci jakiejś okazji, żeby zrobić sobie prezent bez wyrzutów sumienia

Całkiem zachwycona jestem również rozświetlaczami Belize Glow oraz Candle Glow. Tylko, że nie chcą mi wyjść na fotkach. W ogóle nie widać, jakie są piękne.
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
o, jak się cieszę, że Soft Focus zbiera dobre opinie- do mnie wprawdzie dopiero leci jedynie próbka, ale wprost nie mogę się doczekać, bo jeszcze nie znalazłam swojego ideału w kategorii primer/finishing.
tak to jest jak sie nie czyta hitów mineralnych...., ze 2 miesiące temu go wpisałam, w podpisie miałam 3 miesiace (a Bog mi swiadkiem miałam w czym wybierać)
cathy jak cie przycisnie to daj znać ja mam dużego to zawsze mogę podesłać - zabieram go w każdym razie na wakacje a do kosmetyczki wakacyjnej selekcja jest niezwykle surowa
nie mam takiego talentu literackiego to nikt nie zwrócil uwagi

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jestem caly dzien w young glow WHITEY i musze powiedziec ze po bardzo intensywnym dniu wygladam jak rano, chyba nie bede testowac juz nic bo EGM i AFTERGLOW rządzą

jakby co to jutro skladam zbiorowe EGM
-
jasne jeszcze tego mi bylo trzeba - Dominka kusi Ty kasujesz - spółę chyba macie to ja zitzapa poproszę sztuk jedna i absolutnie nic innego
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:03   #1158
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

musialas o tym fokusie pisac bo komus calego tez wysylalam w srode a i Pranie zachwala
rachciachzitzap jest
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:12   #1159
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
musialas o tym fokusie pisac bo komus calego tez wysylalam w srode a i Pranie zachwala
rachciachzitzap jest
no i przynajmniej teraz wiadomo, że to nie ja kuszę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 19:12   #1160
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czy promocja dotyczy rowniez zakupu samych probek?
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:17   #1161
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

tak, wszystkiego, a przewaznie z promocji wylaczaja zapachy i pielegnacje wiec teraz jest niezle
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:26   #1162
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ktoś wspominal o wspólnym zamówieniu?
Po dogłębnym, dwutygodniowym testowaniu Padsów AHA, chylę czoła i biję pokłony. Nawet mimo cotygodniowych peelingów nie byłam w stanie poradzić sobie z suchymi , wrednie odstającymi skórkami na czole i przy skrzydełkach nosa.
A płatki używane codziennie rano i wieczorem poradzily sobie z nimi w 2 dni. I nie ucierpiała w wyniku tego moja cienka jak bibulka, naczynkowa cera.
Mam nadzieję, ze starczy mi ich na długo, bo każdy platek rozdzielam na 2 cienkie warstwy i przerywam na pół, czyli na 4 użycia starcza, i to dla całej twarzy i okolic.
Kiedyś kwasiłam sie Effeclarem K, ale Padsy przyjemniejsze w użyciu.



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:29   #1163
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a na to filtr? bo ja je mam i sie boje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:32   #1164
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak, wszystkiego, a przewaznie z promocji wylaczaja zapachy i pielegnacje wiec teraz jest niezle
No to super Chyba zamowie sama, bo chce tylko probki wiec wysylka tania bedzie.

Pastereczko, poprowadz owieczke i powiedz co ma brac(ze wszystkich formul) jesli pasuje jej Bisque z Buff'd i Light Golden VV z Lumiere ;>
To jeszcze w razie czego zdjecie zalacze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k 001 kopia.jpg (36,4 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-12 o 19:34
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:37   #1165
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a na to filtr? bo ja je mam i sie boje
No właśnie... Na Effaclara nakładalam mojego ulubionego Antheliosa, którego mam jeszcze pół flaszki, ale coś mi mineraly na nim nie siedzą, więc używam go tylko sporadycznie.
Mam nadzieję, że mnie za to jaka krzywda nie spotka, ale ostatnio cały dzień w biurze, potem siup w samochód i mocniejsze słonko nie ma szans mnie zlapać :P
Ale od poniedziałku przesiadam się na komunikację miejską wraz z przechadzką półgodzinną w kierunku wschodzącego słońca, a potem powrotem w kierunku zachodzącego i pewnie będę musiała zacząć używac filtrów...

Pranie, filtrujesz się?

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2009-06-12 o 19:50
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:49   #1166
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
No to super Chyba zamowie sama, bo chce tylko probki wiec wysylka tania bedzie.

Pastereczko, poprowadz owieczke i powiedz co ma brac(ze wszystkich formul) jesli pasuje jej Bisque z Buff'd i Light Golden VV z Lumiere ;>
To jeszcze w razie czego zdjecie zalacze
ANDREA MACKENZIE z warm SUE JIn, namina, ruth z kat beige shanon frances z kat yellow to z CM
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:53   #1167
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ajć... dziewczyny, filtry to MUST... quesadila kwas BHA zawarty w effaklarze jest łagodniejszy niż AHA w padsach- ja bym sie bała
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:54   #1168
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ANDREA MACKENZIE z warm SUE JIn, namina, ruth z kat beige shanon frances z kat yellow to z CM
Danke
Hmm widze, ze w Twoim poprzednim zamowieniu EGM wzielam inne kolorki Najwyzej pojda na wymiane.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-12 o 19:55
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:09   #1169
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ajć... dziewczyny, filtry to MUST... quesadila kwas BHA zawarty w effaklarze jest łagodniejszy niż AHA w padsach- ja bym sie bała
Tak jest Psze Pani! Od jutra filrt!
Idę poczytać z czego minerały nie spływają, bo Anthelios nie chce współpracować...



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:14   #1170
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

z lirenki podobno

curry ja nie jestem expertem od takich bladzioszkow wiec moze trafilas
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.