Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-30, 10:53   #1111
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Nie będę wyliczać moich nieudanych zakupów, ale cóż, każdy się nacina czasem

No ja właśnie też się zbieram, zbieram i słabiutko idzie Ale damy radę Presja czasu, takie tam
noo ta presja czasu kurka 3 miechy mi tylko zostały a ja zamiast chudnąć to nabieram masy i to tam gdzie mi niepotrzebna żeby ten tłuszczyk częściowo w biust szedł
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:54   #1112
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Asix..czy Ty jesteś na avku ??? ładne zdjęcie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:54   #1113
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Evelinek, bo malowanie cieniami jest łatwe Ale baaardzo dawno mnie na yt nie było, kamerka mi zupełnie siadła Może w końcu sobie sprawię cosik nagrywajacego, bo bardzo lubiłam kręcic filmiki Tak to się musiałam na bloga przerzucić i na sesje zdjeciowe A dar dydaktyczny, hmm, na studiach wygadana się zrobiłam i przeprowadziłam masę szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych i jakoś mi to tak wychodzi naturalnie chyba


Ja w sumie nie przeczytałam tych postów "oskarzających", zaglądałam tu naprawdę rzadko. Dziś wpadłam tu dzisiaj z nadzieją, że może dowiem się czegoś o blogu Cathy. Bo mnie rano wbiło w fotel i ciężko mi się z tego otrząsnąć. Ale wcale się nie dziwię tym "oskarżeniom", przecież na tych wątkach plotkowych przewija się masa intymnych historii. Sama też bym sie czuła nieswojo...


Ja ciągle mam nadzieję, że prognozy sie nie sprawdzą i ze weekend bedzie pogodny i grillowy

Ale tempo pisania macie niezłe
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:54   #1114
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
próbowałam z plastikowym masażerem i jak juz pisałam naczynek się dorobiłam ale spróbuje drewnianego i u mnie miesiąc to chyba za mało będzie

marioladabr to będziemy się wspierać razem
JA mam zamiar zakupić sobie taki zestaw do zabiegów z firmy FLP - w tamtym roku robiłam i super efekty, zdecydowanie lepiej moje nogi wyglądały.... tylko zanim zakupię to musi mi się odwyk zakończyć.... Na razie metodą Sel zacznę masaże i peeling kawowy
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:55   #1115
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

faa, ale przecież Ty bardzo dobrze wyglądasz . Fakt nie widziałam Cię w stroju kąpielowym, ale w ubranku jesteś w sam raz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Asix..czy Ty jesteś na avku ??? ładne zdjęcie
Tak, ja . Dziękuję
Postanowiłam dodać avatar, bo przez przeszlo rok nie miałam. Zdalam sobię sprawę że przecież Was również kojarzę po avku .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:57   #1116
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
I pomyśleć że jeszcze parę miesięcy temu wybierałam 1-2 kolory róży, a kupując pędzel do podkładu czulam się zakłopotana że to będzie druga sztuka teraz mam ich duuużo.
Taaa, jeszcze trzy lata temu nie miałam w ogóle ani różu ani pędzli I jakoś żyłam, sama już nie wierzę, że to było możliwe

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Evelinek, bo malowanie cieniami jest łatwe Ale baaardzo dawno mnie na yt nie było, kamerka mi zupełnie siadła Może w końcu sobie sprawię cosik nagrywajacego, bo bardzo lubiłam kręcic filmiki
Yenn, zdradź, jaki masz nick na YT, z chęcią pooglądam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:57   #1117
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
JA mam zamiar zakupić sobie taki zestaw do zabiegów z firmy FLP - w tamtym roku robiłam i super efekty, zdecydowanie lepiej moje nogi wyglądały.... tylko zanim zakupię to musi mi się odwyk zakończyć.... Na razie metodą Sel zacznę masaże i peeling kawowy
taa a co to za zestaw bo nie słyszałam ??

a peelingi kawowe i masaże od jutra będę uskuteczniać
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
faa, ale przecież Ty bardzo dobrze wyglądasz . Fakt nie widziałam Cię w stroju kąpielowym, ale w ubranku jesteś w sam raz
taa w ubraniu to może jeszcze być sztuka kamuflażu hehehe
ale stój kąpielowy
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 11:00   #1118
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kami..pytam bo ciągle zapominam. Masz na wishliście że chętnie być przygarnęła Flata z Blusche..ja mam z EDMu i leży już 2 miesiące a użyłam go tylko raz, chcesz go może przytulić ???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:00   #1119
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Taaa, jeszcze trzy lata temu nie miałam w ogóle ani różu ani pędzli I jakoś żyłam, sama już nie wierzę, że to było możliwe
A ja jeszcze półtora roku temu do makijażu używałam tylko tuszu, eyelinera, kredki i czasem cieni. I wsio . Fakt, do tamtego czasu miałam ładną cerę, a później coś jej odbiło i pojawił się wieeelki trądzik. Ale już wyleczyłam, ale spustoszenie pozostało.
A teraz jak myślę sobie, że miałabym zrezygnować z podkładu mineralnego, to łzy się cisną.. aczkolwiek chciałabym aby przebarwienia jednak poznikały..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:01   #1120
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a ja właśnie taką dokupuję bo mam już 2 takie http://allegro.pl/item1019276815_org...azgi_3_sz.html ale niestety nie mieszczę się a i tak juz zrobiłam generalny porządek i pozbyłam się kilkunastu rzeczy na all i wciąż mam mało miejsca jak to możliwe no i na odwyku jestem już od dłuższej chwili

aa i od 1 maja zaczynam akcje denko hehe a mam sporo do zużycia

a może ktoś chce zacząć walkę z pomarańczową skórka bo ja zaczynam od 1 maja i może ktoś się podzieli jak tego pozbyć
Faa, fajna jest też gąbka z Rossmanna, firma Syrena bodajże, taki prawdziwy drapak, ale na cellulit działa. I masowanie nóg, najlepiej z czymś antycellulitowym I piling kawowy. Ja ostatnio chodzilam na VacuLine, bieganko w maszynie pod cisnieniem, smarowalam sie wczesniej balsamem, i troche mi sie skora wygladzila Ja to mam celulit glownie od tabletek anty, jak je odstawiam to mi cellulit troche schodzi. I bede teraz probowac okladow z borowiny, ciekawe czy podziala
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:04   #1121
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Muszę iść pomóc Mężusiowi coś "przytrzymać czy cuś", bo grzebie przy aucie . A potem będziemy jechać po te karnisze, także żegnam się. Było bardzo miło , jak wrócę to pewnie tyle powstanie postów, że znów się wystraszę .
Papa
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 11:05   #1122
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Yenn, zdradź, jaki masz nick na YT, z chęcią pooglądam
Taki sam jak na wizażu Chyba wszędzie w necie istnieję jako Yennefer albo YenneferD, zboczenie na punkcie Sapkowskiego - uwielbiam postać Yennefer
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:05   #1123
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
taa a co to za zestaw bo nie słyszałam ??

a peelingi kawowe i masaże od jutra będę uskuteczniać

taa w ubraniu to może jeszcze być sztuka kamuflażu hehehe
ale stój kąpielowy
o taki http://www.flp.pl/produkty/3/53
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:07   #1124
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Faa, fajna jest też gąbka z Rossmanna, firma Syrena bodajże, taki prawdziwy drapak, ale na cellulit działa. I masowanie nóg, najlepiej z czymś antycellulitowym I piling kawowy. Ja ostatnio chodzilam na VacuLine, bieganko w maszynie pod cisnieniem, smarowalam sie wczesniej balsamem, i troche mi sie skora wygladzila Ja to mam celulit glownie od tabletek anty, jak je odstawiam to mi cellulit troche schodzi. I bede teraz probowac okladow z borowiny, ciekawe czy podziala
oo tak czytałam ost na modowym o tej gąbce i byłam nawet w rossmannie i nie mogłam sobie przypomnieć co miałam kupić i teraz zrobię sobie karteczkę żebym nie zapomniała
ja nie mam od anty bo ich nie biorę ja mam od słodyczy zapewne i od coli i pepsi które piję hektolitrami
a mój znajomy ma taki cuda te maszyny ale w innym mieście i nie chce mi się jeździć
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:07   #1125
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
noo ta presja czasu kurka 3 miechy mi tylko zostały a ja zamiast chudnąć to nabieram masy i to tam gdzie mi niepotrzebna żeby ten tłuszczyk częściowo w biust szedł
U mnie to samo Ja już nawet w biuście nie potrzebuję, niech tylko reszta spada

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Evelinek, bo malowanie cieniami jest łatwe Ale baaardzo dawno mnie na yt nie było, kamerka mi zupełnie siadła Może w końcu sobie sprawię cosik nagrywajacego, bo bardzo lubiłam kręcic filmiki Tak to się musiałam na bloga przerzucić i na sesje zdjeciowe A dar dydaktyczny, hmm, na studiach wygadana się zrobiłam i przeprowadziłam masę szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych i jakoś mi to tak wychodzi naturalnie chyba


Ja w sumie nie przeczytałam tych postów "oskarzających", zaglądałam tu naprawdę rzadko. Dziś wpadłam tu dzisiaj z nadzieją, że może dowiem się czegoś o blogu Cathy. Bo mnie rano wbiło w fotel i ciężko mi się z tego otrząsnąć. Ale wcale się nie dziwię tym "oskarżeniom", przecież na tych wątkach plotkowych przewija się masa intymnych historii. Sama też bym sie czuła nieswojo...


Ja ciągle mam nadzieję, że prognozy sie nie sprawdzą i ze weekend bedzie pogodny i grillowy

Ale tempo pisania macie niezłe
Bo ja też dawno oglądałam, nie bywam na Wizażystce od kiedy wsiąkłam w minerały, bo mi się włącza mania nawracania

Bardzo naturalnie Ci wychodzi, tak po domowemu, takie cuś jak ja nie stwierdziło po obejrzeniu, ze i tak mi się nie uda, a to już jest sukces, bo ja pałka byłam jeśli chodzi o cienie (nadal jestem, ale już trochę mniejsza)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Taaa, jeszcze trzy lata temu nie miałam w ogóle ani różu ani pędzli I jakoś żyłam, sama już nie wierzę, że to było możliwe
Me too Różu się bałam, a pędzle? Po co komu pędzle A teraz

Yen, ja od sapkowicza zaczęłam na poważnie moją przygodę z fantasy, więc rozumiesz, sentyment mam

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:11
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:08   #1126
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć

rany, ile nowych osób się odezwało! To bardzo fajnie logiczne, że czytacie, ale ja też wolę żebyście czytały "czynnie", nawet jeśli jedynym waszym postem na tym forum ma być codzienne, poranne "heloł" bo jednak czujemy się tu mocno związane, np. ja się tu ostatnio uzewnętrzniałam z problemami hormonalnymi, obawami związanymi z ciążą, problemami rodzinnymi... Mój wybór, bo wiem, że forum jest publiczne, ale jednak fajnie wiedzieć kto czyta i że nie jest jakimś świrem


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
i wstawiam swoją weselną kreację (nie patrzcie na siniaki na nogach, będą czarne kryjące rajstopy )
Bardzo ładna ale na górę koniecznie naszyjnik (np. drewniany) w kolorze jednego z pasków kiecki


Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Co sie stalo na blogu Cathy??Jakos przykro mi sie zrobiło....
...


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ach, dziewczyny, życie jest piękne

czyli za 9 miesięcy wybieramy imię? wiem... marzy mi się


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja nie pochodzę z Przemyśla, mieszkam tu dopiero od sześciu lat.
Ale już niedługo...


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Czarownicujący
uwielbiam to słowo


Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a może ktoś chce zacząć walkę z pomarańczową skórka bo ja zaczynam od 1 maja i może ktoś się podzieli jak tego pozbyć
Ja! Bo niby podczas kąpieli się terroryzuję antycellulitową gąbką a potem masuję oliwką, ale to wszystko z deka na odwal się czas wytoczyć cięższe działa.



Uwielbiam taką pogodę jak dziś idealnie! Cieplutko, ale nie duszno... słonecznie... bajka!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:09   #1127
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kami..pytam bo ciągle zapominam. Masz na wishliście że chętnie być przygarnęła Flata z Blusche..ja mam z EDMu i leży już 2 miesiące a użyłam go tylko raz, chcesz go może przytulić ???
Kochana jesteś, ale odkąd mam flata blusche, edm leżą nieużywane
A podobno flat z lucy minerals też jest godny zainteresowania. Przynajmniej Pranie tak twierdzi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Taki sam jak na wizażu Chyba wszędzie w necie istnieję jako Yennefer albo YenneferD, zboczenie na punkcie Sapkowskiego - uwielbiam postać Yennefer
Dzięki, będę szukać

EDIT: Violl, nie rozpędzaj się tak

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:12
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:11   #1128
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
U mnie to samo Ja już nawet w biuście nie potrzebuję, niech tylko reszta spada


:
a mi niestety w biust nie idzie a szkoda
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Ja! Bo niby podczas kąpieli się terroryzuję antycellulitową gąbką a potem masuję oliwką, ale to wszystko z deka na odwal się czas wytoczyć cięższe działa.
ok super to juz jest nas więcej w "kupie raźniej"


marioladabr a to na all można dostać bo na stronie nie ma cen i mówisz, że trochę pomogło
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:12
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:12   #1129
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Faa, fajna jest też gąbka z Rossmanna, firma Syrena bodajże, taki prawdziwy drapak, ale na cellulit działa. I masowanie nóg, najlepiej z czymś antycellulitowym I piling kawowy. Ja ostatnio chodzilam na VacuLine, bieganko w maszynie pod cisnieniem, smarowalam sie wczesniej balsamem, i troche mi sie skora wygladzila Ja to mam celulit glownie od tabletek anty, jak je odstawiam to mi cellulit troche schodzi. I bede teraz probowac okladow z borowiny, ciekawe czy podziala
Właśnie wczoraj tu o tej gąbce pisałam uwielbiam ją.
A tabletki odstawiłam w tym tygodniu, może i mój cellulit zmaleje


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Me too Różu się bałam, a pędzle? Po co komu pędzle A teraz
Hehe ja to samo. Różu używam dopiero od roku pędzle też posiadam dopiero od roku
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 11:14   #1130
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość

a może ktoś chce zacząć walkę z pomarańczową skórka bo ja zaczynam od 1 maja i może ktoś się podzieli jak tego pozbyć
ja ja ja
w sumie zaczęłam już w kwietniu(ostre ćwiczenia, masaże, nacierania) ale zwłaszcza te dwa ostatnie jakoś mi kiepsko ida
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:16   #1131
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Róż to najlepszy przyjaciel...zawsze to jakieś ozywienie na zmęczonej paszczy...
Faa...biust tez da rady powiększyć...stanikowo uświadomiona jesteś ???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:17   #1132
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
marioladabr a to na all można dostać bo na stronie nie ma cen i mówisz, że trochę pomogło
Nie wiem czy na all jest. To jest sprzedaż w systemie bezpośrednim, od dystrybutorów. Nie mam przy sobie cennika, sprawdzę cenę jak wrócę do domu. Ja kupowałam tylko kremy w tubach i owijałam się zwykłą folią spożywczą

Edit: przejrzałam all - nie znalazłam

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:24
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:20   #1133
tiffany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
GG do tiffany
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witam
trochę sie czuje "wywołana do tablicy " ta dyskusja , pewnie słusznie znalazłam sie w gronie "podczytywaczy "
generalnie czytam kilka watków to co w danej chwili mnie interesuje
tutaj zostalam bo zaprzyjznilam sie z minerałami , obecnie na tapecie jest jeszcze dukan bo dietkuje , i od jakiegos czasu decoupage

faktycznie watek ten jest dosc osobisty i widac ze sieć bardzo
Was połączyła a minerały były tylko poczatkiem wielu głębszych znajomosci i to powoduje ze osoby postronne maja problem z dołączeniem do grupy , mimo ze kilkakrotnie chcialam już coś napisać jednak tego nie zrobiłam ...... i teraz może przyszła pora
szkoda ze okoliczności nie sa idealne pewnie dla obu stron ....

co do blogu Cathy to podpisuje sie pod wszystkim co tutaj już padło i szkoda tak ogromnej pracy która włożyła w stworzenie i prowadzenie bloga który był ogromna skarbnica wiedzy dla wiekszosci z nas
szczególnie ze czekałam opisu dotyczącego rolki bo mam taka mała bo głównie chodzi mi okolce oczu i jakoś nie mogę sie za to zabrać
chociaz moja to taka bardziej stempelek z igiełkami a nie taka typowa rolka

odnośnie vegety od kiedy jestem na diecie i staram sie ograniczyć sól cos na kształt vegety zrobiłam sama kupilam suszoną włoszczyzne jest sprzedawana w takich małych torebkach i zmieliłam ja w blenderze dodajac troche jeszcze czosnku w proszku wyszło super jako przyprawa sprawdza sie świetnie a chyba mimo wszystko zdrowsza niz vegeta tzn mam nadzieje ze tak jest

Pozdrawiam Wszystkie z słonecznej dziś Warszawy
tiffany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:20   #1134
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
oo tak czytałam ost na modowym o tej gąbce i byłam nawet w rossmannie i nie mogłam sobie przypomnieć co miałam kupić i teraz zrobię sobie karteczkę żebym nie zapomniała
ja nie mam od anty bo ich nie biorę ja mam od słodyczy zapewne i od coli i pepsi które piję hektolitrami
a mój znajomy ma taki cuda te maszyny ale w innym mieście i nie chce mi się jeździć

Ja sie nawróciłam i nie piję Coli po przeczytaniu tego: http://www.astrosofa.pl/stylzycia,35...yny-gratis.htm i http://deser.pl/deser/1,97052,656729...oca_Coli_.html Jakoś mi sie odechciało Ale chipsy i słodycze lubię za bardzo

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Bo ja też dawno oglądałam, nie bywam na Wizażystce od kiedy wsiąkłam w minerały, bo mi się włącza mania nawracania

Bardzo naturalnie Ci wychodzi, tak po domowemu, takie cuś jak ja nie stwierdziło po obejrzeniu, ze i tak mi się nie uda, a to już jest sukces, bo ja pałka byłam jeśli chodzi o cienie (nadal jestem, ale już trochę mniejsza)



Me too Różu się bałam, a pędzle? Po co komu pędzle A teraz

Yen, ja od sapkowicza zaczęłam na poważnie moją przygodę z fantasy, więc rozumiesz, sentyment mam
Eh, ja Sapka wielbię ^_^ I fajnie, że się filmiki podobały i że się przydały Chociaż chamstwo niektórych osób na yt mnie na początku przerażało, a potem przywykłam - niektóre komentarze mnie nawet śmieszyły
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Dzięki, będę szukać
Miłego oglądania
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:21   #1135
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Czesc dziewczyny
To ja tez na fali 'ujawniania' przywitam sie z Wami. Podczytuje Was juz jakis czas i przepraszam ze sie nie odzywalam, ale nie zdawalam sobie sprawy jak mozecie sie czuc. Chociaz teraz to mi sie wydaje logiczne. Zawsze tak jakos trudno mi bylo sie z czyms wbic, a poza tym nie jestem osoba wygadana nawet w zyciu realnym. Jesli mnie przygarniecie to czesciej sie bede udzielac, tak zeby nie bylo ze tylko podczytuje.

Takze witam wszystkich jeszcze raz. Jestem Kasia i jestem mineraloholiczka juz od ponad roku. Mieszkam obecnie w Anglii, ale mam nadzieje juz za roczek wroce do mojego ukochanego Poznania

A teraz musze zmykac do pracy.

EDIT
zdazylam cos naskrobac, a tu tyle nowych postow i jak za wami nadazyc

Edit2
i ja tez czekam na nowego flata Lucy, wiec moze juz w przyszlym tyg bede mogla sie nie pomiziac

A teraz juz naprawde musze leciecbo sie spoznie. Milego dnia wszystkim
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.

Edytowane przez moodlishka
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:27 Powód: Dopisek
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:27   #1136
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ale fajnie, tyle nowych do gadania Cześć Dziewczyny

Nawet nie chcę myśleć, jakie tempo ten wątek będzie miał teraz
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:28   #1137
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja ja ja
w sumie zaczęłam już w kwietniu(ostre ćwiczenia, masaże, nacierania) ale zwłaszcza te dwa ostatnie jakoś mi kiepsko ida
ok super nasze grono walczących z pomarańczą się powiększa
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Róż to najlepszy przyjaciel...zawsze to jakieś ozywienie na zmęczonej paszczy...
Faa...biust tez da rady powiększyć...stanikowo uświadomiona jesteś ???
pewnie, że uświadomiona zgłasza się effuniak 75C
ale nawet to nie pomaga nadal wyglądam jakbym jajka sadzone miała na klacie
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nie wiem czy na all jest. To jest sprzedaż w systemie bezpośrednim, od dystrybutorów. Nie mam przy sobie cennika, sprawdzę cenę jak wrócę do domu. Ja kupowałam tylko kremy w tubach i owijałam się zwykłą folią spożywczą
ok super będę czekała na wieści mam jeszcze do wykończenia to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-9...dAlga-Guam.htm w ramach akcji denko
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

Ja sie nawróciłam i nie piję Coli po przeczytaniu tego: http://www.astrosofa.pl/stylzycia,35...yny-gratis.htm i http://deser.pl/deser/1,97052,656729...oca_Coli_.html Jakoś mi sie odechciało Ale chipsy i słodycze lubię za bardzo
ok zaraz poczytam już się boję
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:29   #1138
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Tiffany, Moodlishka Witajcie.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:30   #1139
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witajcie-
jestem hodowca pokrzyw, bo to najlepiej mi wychodzi w zyciu.
Mam 41 lat i jestem uzalezniona:
od kosmetykow
zakupow
chomikowania wszystkiego
internetu
i porannej kawy.
Tempo tego watku jest takiego,z e dopiero teraz dotarlam do konca od wczoraj i mogo sie przywitac.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:32   #1140
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Witajcie-
jestem hodowca pokrzyw, bo to najlepiej mi wychodzi w zyciu.
Mam 41 lat i jestem uzalezniona:
od kosmetykow
zakupow
chomikowania wszystkiego
internetu
i porannej kawy.

Tempo tego watku jest takiego,z e dopiero teraz dotarlam do konca od wczoraj i mogo sie przywitac.
Nadajesz się, trafiłaś we właściwe miejsce
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.