Zmiana koloru włosów na blond.. Bardzo proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 19:31   #1
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333

Zmiana koloru włosów na blond.. Bardzo proszę o pomoc


Moje włosy są skomplikowane więc proszę się wczytać i sobie to wyobrazić A więc: Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond. No i w tym roku jakoś tak kolo sierpnia postanowiłam sobie zrobić włosy szamponem na 24 mycia... Dodaje jeszcze ważny fakt że włosy przy głowie mam jaśniejsze (od słońca) niż włosy w kucyku. No i kupiłam sobie ten szampon z Joanny - na opakowaniu to był taki bardzo jasny blond ale pani w sklepie mnie zapewniała że na moich włosach wyjdzie dużo ciemniejszy. No i kupiłam, zrobiłam no i przy głowie złapało mi na jaśniejszy niż w kucyku (no bo wiadomo to co było jaśniejsze złapało mocniej). I teraz już 2 miesiące po zrobieniu tego nie zeszło mi to - mam odrosty. Ale kolor przy głowie zmienił mi się na taki jakiś żółty :/ a w kucyku mam ciemny blond... I teraz tak: mam niedługo wesele i chce sobie zrobić dalej szamponem na 24 i dalej chce blond ale taki jakby to powiedzieć "chłodny blond"albo taki średni - pomiędzy jasny a ciemnym blondem.. i chce żeby mi złapało całe włosy a że znowu mi złapie przy głowie bardziej a kucyk ciemniejszy.. Teraz moje pytanie: Jaki kolor szamponu mam kupić ? Chce mieć taki jednolity chłodny blond... Pomóżcie ...
A i jeszcze powiem że farba nie wchodzi w grę..

Edytowane przez Maaja
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:32
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:09   #2
Roganova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana koloru włosów na blond.. Bardzo proszę o pomoc

zdjęcie by się przydało, ale szampony nie rozjaśniają włosów a z tego co zrozumiałam chcesz je lekko rozjaśnić na końcach i przyciemnić od głowy ? może spróbuj rozjaśnić końce sokiem z cytryny żeby trochę wyrównać kolor a potem jakiś popielaty blond w szamponie na całość, pierw nałożyć przy głowie (tam gdzie włosy są jaśniejsze) a potem przeczesać i zostawić na jakieś 10 min

Edytowane przez Roganova
Czas edycji: 2010-10-23 o 20:14
Roganova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.