kosmetyki Alterra - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 15:06   #241
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
który szampon wybrać do włosów normalnych(myje co 2-3dni) z rozdwojonymi końcówkami? ten z granatem czy z morelą? teraz kosztują 6,99 w promocji w R, tak?
Muszę się przyznać że jestem fanką linii do włosów Alterra
Aktualnie mam szampon z granatem i jestem bardzo zadowolona bo pieknie nawilza włosy-a też mam rozdwajające się
Do tego maseczka z granatem
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:16   #242
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: kosmetyki Alterra

Maseczkę do włosów z granatem dziś użyłam pierwszy raz nie zrobiła na mnie na razie tego "wow" (bardziej śliskie, błyszczące włosy mam po Isanie z babassu) ale daje jej szansę, może się rozkręci w każdym razie włosy są miękkie, gładkie, ładnie pachną (choć identycznie jak ich peeling do ciała, na początku głupie uczucie trochę)

Od jakiegoś czasu używam też szamponu z morelą i pszenicą, zapach bardzo fajny, włosy trzeba porządnie spłukiwać po nim (bo lubi zostawać taki tłusty film ) ale efekt jest ok, włosy są lekkie, błyszczące Tylko okropnie jest niewydajny przez tą swoją galaretowatą konsystencję... Używam go jakieś 2tyg i mam jeszcze może na jedno mycie

A dziś wybieram się do rossa po krem na noc (prawdopodobnie będzie to ten z dziką różą lub do cery dojrzałej ale wtedy wezmę na dzień bo i tak bogaty ma skład ) i krem myjący do twarzy z dziką różą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:25   #243
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

No to faktycznie, mycie się kremem nie może być przyjemne Ja również uzywam micela i strasznie sobie chwalę. Czyści jak nic!
Dla mnie odwrotnie, szampony Alterry to cuda! Mam takie włosy jak nigdy, mimo braku slsów, ujarzmiły moje kręcone włosy, ale już kiedyś o tym pisałam... Dodatkowo mogę napisać teraz po dłuższym stosowaniu, że tylko po nich nie swędzi mnie głowa i nie mam łupieżu. Jestem naprawdę zadowolona! Ach i ta miękkość klaski
Ach marzy mi się jakiś balsam do włosów bez spłukiwania od Alterry Coś w stylu tego Joanny niby z Apteczki Babuni....a skład pozostawia wiele do życzenia.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:27   #244
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Maseczkę do włosów z granatem dziś użyłam pierwszy raz nie zrobiła na mnie na razie tego "wow" (bardziej śliskie, błyszczące włosy mam po Isanie z babassu) ale daje jej szansę, może się rozkręci w każdym razie włosy są miękkie, gładkie, ładnie pachną (choć identycznie jak ich peeling do ciała, na początku głupie uczucie trochę)

Od jakiegoś czasu używam też szamponu z morelą i pszenicą, zapach bardzo fajny, włosy trzeba porządnie spłukiwać po nim (bo lubi zostawać taki tłusty film ) ale efekt jest ok, włosy są lekkie, błyszczące Tylko okropnie jest niewydajny przez tą swoją galaretowatą konsystencję... Używam go jakieś 2tyg i mam jeszcze może na jedno mycie

A dziś wybieram się do rossa po krem na noc (prawdopodobnie będzie to ten z dziką różą lub do cery dojrzałej ale wtedy wezmę na dzień bo i tak bogaty ma skład ) i krem myjący do twarzy z dziką różą
U mnie na początku średnio zachowywała się ta maseczka z granatem A teraz się rozkręciła!Tyle że ja ją używam jak odżywkę do spłukiwania po każdym myciu
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:33   #245
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Coś jeszcze polecacie Dziewczyny?
To ja dzisiaj będę miała 3 raz z kremem z dziką różą na noc. Jest ideałem tylko ten alkohol i moja tłusta cera skłonna to niespodzianek
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:45   #246
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
No to faktycznie, mycie się kremem nie może być przyjemne Ja również uzywam micela i strasznie sobie chwalę. Czyści jak nic!
Dla mnie odwrotnie, szampony Alterry to cuda! Mam takie włosy jak nigdy, mimo braku slsów, ujarzmiły moje kręcone włosy, ale już kiedyś o tym pisałam... Dodatkowo mogę napisać teraz po dłuższym stosowaniu, że tylko po nich nie swędzi mnie głowa i nie mam łupieżu. Jestem naprawdę zadowolona! Ach i ta miękkość klaski
Ach marzy mi się jakiś balsam do włosów bez spłukiwania od Alterry Coś w stylu tego Joanny niby z Apteczki Babuni....a skład pozostawia wiele do życzenia.
I żeby było śmieszniej, to on zamiast natłuszczać (jak to mycie kremem mogłoby wskazywać), to wysusza A moja skóra już jest trochę sucha, nie chcę bardziej Dlatego też myję od ponad roku twarz micelem, teraz Vichy. I to wygodne, i nie wysusza skóry, nie podrażnia (a jestem wrażliwym alergikiem), a myje bardzo dobrze Nie używam podkładu, pudru, różu, tylko oczy maluję (tuszem do rzęs, rzadziej cieniami, kredkami), a z tym bardzo łatwo się uporać micelem.
Mnie po szamponach głowa swędziała, zwykle mnie swędzi, ale po nich chyba bardziej. Teraz używam szamponu i odżywki Isana, swędzi mnie tylko trochę, jakby mniej. Poza tym nieładnie włosy wyglądały, nie spodobał mi się efekt. Ale nie każdemu muszą się podobać Mi podpasował tylko krem do skóry bardzo wrażliwej, na wiosnę i jesień się nadaje i jest tani, nie pachnie, ma miłą konsystencję. Reszta mnie zawiodła, zapachami najbardziej, bo nie lubię mocno pachnących kosmetyków
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 16:17   #247
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja polecam micele z Biodermy- moje KWC !
Faktycznie mocno pachną kosmetyki Alterry, w szamponach i mydłach, mnie to urzeka,ale w kremach do twarzy już mniej. Na dzień mam już swój krem, mój typ, nadal szukam tego na noc.
Ja również staram się ograniczać makijaż, chociaż ze względu na moją tłustą cerę używam czasem korektora i pudru mineralnego,ale tego z Jadwigi ( co to za puder? sama pielęgnacja), kocham tylko róże,bo twarz z nim a bez niego to niebo a ziemia.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 16:45   #248
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Ja polecam micele z Biodermy- moje KWC !
Faktycznie mocno pachną kosmetyki Alterry, w szamponach i mydłach, mnie to urzeka,ale w kremach do twarzy już mniej. Na dzień mam już swój krem, mój typ, nadal szukam tego na noc.
Ja również staram się ograniczać makijaż, chociaż ze względu na moją tłustą cerę używam czasem korektora i pudru mineralnego,ale tego z Jadwigi ( co to za puder? sama pielęgnacja), kocham tylko róże,bo twarz z nim a bez niego to niebo a ziemia.
Miałam kiedyś małą buteleczkę Biodermy Sensibio - zakochałam się w nim Nic tak dobrze nie myje i nie rozświetla, wygładza buzi (nie sądziłam, że to w ogóle możliwe jeśli chodzi o micele!) Ale że dostałam butlę Vichy z pompką (400 ml), to jej używam. Jednak jak skończę, to Bioderma będzie w kolejce.
Ja różu nie muszę używać, mam od urodzenia naturalne rumieńce (od AZS prawdopodobnie) Całe poliki w kolorze od różu do czerwieni, zależnie od różnych czynników. Także problem z głowy Za to uwielbiam szminki! Maluję się nimi od święta, ale i tak uwielbiam je mieć, kupować nowe
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 20:22   #249
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Skutecznie mnie przekonałaś żeby lepiej go sobie odpuścić
A ja myślę, że powinnas przetestować. Nie jest drogi, więc nie będzie żal jak ci nie podpasuje. Bez sensu zniechęcać się po jednostkowych negatywnych opiniach. Ja na KWC widzę głownie pozytywne i dzieki nim zdecydowałam sie na zakup.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Twarz wydaje mi sie bardziej czysta, i nic mi nie wyskakuje. Oczywiście nie wiadomo, czy to zasługa tylko tego żelu, bo używam też krem z różą na noc i kem z trawą cytrynową z Sanoflore.

Krem zalatuje lekko alkoholem, pozostawia skóre troszkę ściągniętą. Moim zdaniem wcale nie trzeba go dużo nakładać, a jak się odpowiednio długo potrze to i pianka delikatna się robi ale to przecież ma być krem do mycia, więc brak piany nie jest tu istotny. Zapewniam cię, że myje i to porządnie. A że jest mało wydajny, to akurat prawda. Nie wystarczy mała kropla jak w przypadku żeli. Ja bym się obawiała, że przez ten alkohol w składzie na dłuższą metę może wysuszyć.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 20:27   #250
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A ja myślę, że powinnas przetestować. Nie jest drogi, więc nie będzie żal jak ci nie podpasuje. Bez sensu zniechęcać się po jednostkowych negatywnych opiniach. Ja na KWC widzę głownie pozytywne i dzieki nim zdecydowałam sie na zakup.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Twarz wydaje mi sie bardziej czysta, i nic mi nie wyskakuje. Oczywiście nie wiadomo, czy to zasługa tylko tego żelu, bo używam też krem z różą na noc i kem z trawą cytrynową z Sanoflore.

Krem zalatuje lekko alkoholem, pozostawia skóre troszkę ściągniętą. Moim zdaniem wcale nie trzeba go dużo nakładać, a jak się odpowiednio długo potrze to i pianka delikatna się robi ale to przecież ma być krem do mycia, więc brak piany nie jest tu istotny. Zapewniam cię, że myje i to porządnie. A że jest mało wydajny, to akurat prawda. Nie wystarczy mała kropla jak w przypadku żeli. Ja bym się obawiała, że przez ten alkohol w składzie na dłuższą metę może wysuszyć.
Na razie bardziej mnie kusi ten żel z AA więc może poczekam z kupnem z alterry ale dzięki za opinie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 20:34   #251
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A ja myślę, że powinnas przetestować. Nie jest drogi, więc nie będzie żal jak ci nie podpasuje. Bez sensu zniechęcać się po jednostkowych negatywnych opiniach. Ja na KWC widzę głownie pozytywne i dzieki nim zdecydowałam sie na zakup.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Twarz wydaje mi sie bardziej czysta, i nic mi nie wyskakuje. Oczywiście nie wiadomo, czy to zasługa tylko tego żelu, bo używam też krem z różą na noc i kem z trawą cytrynową z Sanoflore.

Krem zalatuje lekko alkoholem, pozostawia skóre troszkę ściągniętą. Moim zdaniem wcale nie trzeba go dużo nakładać, a jak się odpowiednio długo potrze to i pianka delikatna się robi ale to przecież ma być krem do mycia, więc brak piany nie jest tu istotny. Zapewniam cię, że myje i to porządnie. A że jest mało wydajny, to akurat prawda. Nie wystarczy mała kropla jak w przypadku żeli. Ja bym się obawiała, że przez ten alkohol w składzie na dłuższą metę może wysuszyć.
fajnie bo skusiłam się dziś na ten krem i ten na noc z różą również

poza tym jeszcze wpadł mi do koszyka olejek z pomarańczą i brzozą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 21:02   #252
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A ja myślę, że powinnas przetestować. Nie jest drogi, więc nie będzie żal jak ci nie podpasuje. Bez sensu zniechęcać się po jednostkowych negatywnych opiniach. Ja na KWC widzę głownie pozytywne i dzieki nim zdecydowałam sie na zakup.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Twarz wydaje mi sie bardziej czysta, i nic mi nie wyskakuje. Oczywiście nie wiadomo, czy to zasługa tylko tego żelu, bo używam też krem z różą na noc i kem z trawą cytrynową z Sanoflore.

Krem zalatuje lekko alkoholem, pozostawia skóre troszkę ściągniętą. Moim zdaniem wcale nie trzeba go dużo nakładać, a jak się odpowiednio długo potrze to i pianka delikatna się robi ale to przecież ma być krem do mycia, więc brak piany nie jest tu istotny. Zapewniam cię, że myje i to porządnie. A że jest mało wydajny, to akurat prawda. Nie wystarczy mała kropla jak w przypadku żeli. Ja bym się obawiała, że przez ten alkohol w składzie na dłuższą metę może wysuszyć.
Mojej suchej cerze się nie spodobał, nie mam żadnego problemu z zapychaniem czy trądzikiem, więc nie jestem w tym aspekcie obiektywna. Dlatego według mnie ta emulsja nie nadaje się dla suchej cery.
Przy pocieraniu pianka się zrobi, a moja twarz cała czerwona i podrażniona Nawet jak myłam zwykłym żelem to delikatnie, nie ma co katować swojej cery. A jeśli jest wrażliwa - tym bardziej.
W kremie do twarzy też jest alkohol i też może wysuszyć
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:09   #253
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Wnioskuję,że alkohol nie służy żadnej cerze, suchej na pewno i tłustej też nie.
Nie da się bez alkoholu? To jedyne zastrzezenie do Alterry, ale nie wiem czy istnieją jakieś inne naturalne konserwanty. Właśnie użyłam kremu z dziką różą. Przetestuje ją na własnej skórze, nie mam innego wyjścia. Ten krem jest taki treściwy, na pierwszy rzut oka właśnie dla cery suchej.
Nie używam żelu do mycia twarzy teraz,bo jestem urzeczona micelem Sebium Biodermy, ale wcześniej chwaliłam sobie Iwostin Lipidę,moje koleżanki do dziś są zadowolone. Jest straszliwie łagodna,stworzona dla wrażliwców i suchocerowców
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 17:17   #254
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mojej suchej cerze się nie spodobał, nie mam żadnego problemu z zapychaniem czy trądzikiem, więc nie jestem w tym aspekcie obiektywna. Dlatego według mnie ta emulsja nie nadaje się dla suchej cery.
Przy pocieraniu pianka się zrobi, a moja twarz cała czerwona i podrażniona Nawet jak myłam zwykłym żelem to delikatnie, nie ma co katować swojej cery. A jeśli jest wrażliwa - tym bardziej.
W kremie do twarzy też jest alkohol i też może wysuszyć
Dla suchej to chyba nic z Alterry się nie nadaje. Tak wysoko w składzie umieszczony alkohol chyba zawsze podsuszy. Mam krem z orchideą, niby dla dojrzałych, a ściąga bardzo.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 17:30   #255
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dla suchej to chyba nic z Alterry się nie nadaje. Tak wysoko w składzie umieszczony alkohol chyba zawsze podsuszy. Mam krem z orchideą, niby dla dojrzałych, a ściąga bardzo.
Masz rację, prawie nic się nie nadaje, niestety... Tylko krem do skóry bardzo wrażliwej mi podpasował, bo jest trochę tłusty, dobrze nawilża, nie ma zapachu prawie i tak ten alkohol nie wychodzi właśnie. A do włosów odżywki są w porządku, choć zapach mi się nie podoba. O reszcie to szkoda gadać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:41   #256
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja z kolei uwielbiam zapach szamponów i odżywek. Krem do rąk te ok pachnie.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 22:16   #257
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Zapach odżywki morelowej podobałby mi się, ale za dużo cukru w niej czuję. Takich fermentowanych owoców. Jeśli mniej by tym pachniała, to byłaby bardzo smakowita Za to ta z granatem trochę nieświeżo pachnie według mnie. Choć używałam jej dosłownie kilka razy, bo mam mini wersję i na wyjazdach ją stosuję jak już. Kolejnym razem głębiej się jej przywącham

Na KWC krem do rąk ma dobre opinie. Myślisz, że do przesuszonej skóry będzie dobry? Moim dłoniom prawie żadne kremy nie pasują, za krótko działają, nie natłuszczają i nawilżają zbyt dobrze
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 23:28   #258
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na KWC krem do rąk ma dobre opinie. Myślisz, że do przesuszonej skóry będzie dobry? Moim dłoniom prawie żadne kremy nie pasują, za krótko działają, nie natłuszczają i nawilżają zbyt dobrze
Jest on przeznaczony do bardzo suchej skóry. Tak jest napisane na opakowaniu. Ciężko jest mi ocenić czy pomaga mega wysuszonej skórze dłoni,bo ja aż takiego problemu nie mam, głownie mam problem ze ściągnięciem skóry po pracach domowych i szorstkością. I w tym spisuje się świetnie. Wiele kremów nie wypróbowywałam - jakieś z Biedronki, Garniera, Neutrogenę i u koleżanek jakieś takie najbardziej popularne, ale wg mnie ten jest najlepszy. Po nim mam ochotę cały czas przebierać rączkami Nawilża,wygładza,daje ukojenie. Jest treściwy i natłuszcza,ale nie zostawia mega tłustej warstwy. Tylko taką miękką powłoczkę. Na pewno koi. Właśnie muszę zaaplikować.
Chyba już go nie zmienię dla mnie wystarczający.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Uwielbiam zapach brzoskwiniowego szamponu

Zapachy kremu z dzikiej róży jest taki sobie, ale aż tak mi nie przeszkadza. Napiszę, aby nie być taką zawsze na TAK dla Alterry
A i zapach emulsji do ciała z liczi na poczatku był fajny, intrygował, ale są dni kiedy jakoś mnie drażni. Pewnie następnym razem kupię bezzapachowy.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2011-10-26 o 23:25
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:16   #259
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki Alterra

taki sobie ten krem niby brązujacy z brzoskwinią;/ moze lepiej by sie nadał latem poniewaz wtedy nie uzywam podkładow i to by było w sam raz
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 10:21   #260
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: kosmetyki Alterra

ja testuję szampon z morelą i jak dla mnie pachnie on jakimś winem owocowym czy ja jestem dziwna?

bardzo dobrze sprawdza się u mnie maska z granatem mimo że używam jej prawie po każdym myciu jako odżywki do spłukiwania polecam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:36   #261
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
fajnie bo skusiłam się dziś na ten krem i ten na noc z różą również

poza tym jeszcze wpadł mi do koszyka olejek z pomarańczą i brzozą
Daj znać jaki będzie krem z różą i olejek.

Z serii z dziką różą mam emulsję do mycia twarzy i krem pod oczy. Oba kosmetyki bardzo mi pasują - emulsja dobrze oczyszcza, skóra wygląda ładnie i promiennie, nie jest napięta i przesuszona. Krem pod oczy jest bardzo leciutki, nadaje się pod makijaż, delikatnie chłodzi (ale bardzo delikatnie) i zmniejsza opuchnięcia. Pasują mi te kosmetyki.

Idę dziś do R., może moja kolekcja Alterry się powiększy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:08   #262
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Czy któraś z Was widziała może u siebie te produkty? Bo znalazłam je jako nowości w KWC, a u siebie nie widziałam niestety..
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ry.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...le.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ze.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1

Ja również lubię również tę emulsję do mycia z dziką różą Jest u mnie zaraz za mydełkami do twarzy Krem pod oczy mam i jeszcze testuję, kremy mam dwa- aloesowy i do wrażliwej, do wrażliwej jest chyba lepszy.. Nie używam ich jakoś super często bo zakochałam się w zielonym babydream
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:32   #263
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was widziała może u siebie te produkty? Bo znalazłam je jako nowości w KWC, a u siebie nie widziałam niestety..
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ry.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...le.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ze.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1

Ja również lubię również tę emulsję do mycia z dziką różą Jest u mnie zaraz za mydełkami do twarzy Krem pod oczy mam i jeszcze testuję, kremy mam dwa- aloesowy i do wrażliwej, do wrażliwej jest chyba lepszy.. Nie używam ich jakoś super często bo zakochałam się w zielonym babydream
Balsam pomaranczowy widzialam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:42   #264
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Balsam pomaranczowy widzialam

Jest szansa, że i u mnie się pojawi
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:43   #265
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Jest szansa, że i u mnie się pojawi
Jest i to wielka bo widziałam go jakieś 2 tyg temu
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:57   #266
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
O, tonik aloesowy, będę musiała go kupić i wypróbować, jak znajdę w jakimś Rossie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 15:30   #267
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja dziś zakupiłam mydełko oliwkowe, zużyję go do łapek, oraz szampon granat&aloes. Zobaczymy jak się sprawdzą
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 17:10   #268
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
taki sobie ten krem niby brązujacy z brzoskwinią;/ moze lepiej by sie nadał latem poniewaz wtedy nie uzywam podkładow i to by było w sam raz
On jest chyba bardziej tonujący niż brązujący, pewnie dlatego taki efekt. Ciekawe czy wystarczy latem, aby nosić go bez podkładu

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Balsam z pomarańczą na pewno był w moim Rossie, ale reszty nie widziałam. Dużo jest kosmetyków ALterry,które nie są dostępne w Polsce, a w Niemczech są już dłuższy czas, np. kosmetyki do makijażu. Sama chętnie bym skorzystała z oferty dla cery tłustej i ich naturalnych make upów. Będę czekać!!

Byłam dzisiaj w Rossie z zamiarem kupienia tego olejku do masażu ( miał być do włosów), chciałam spróbować,ale nie było. Pewnie dlatego,że to taki mały sklepik. Zniechęcona poszłam na dział z mydełkami. Chciałam kupić miodowe, jak któraś z Was polecała, ale jak zobaczyłam konwaliowe nie mogłam się powstrzymać. Zapach obłędny!! To moje drugie obok lawendowego.

Do włosów za to kupiłam w aptece serum Biovaxu A+E. Znacie? Jest super polecam. Bez parabenów, SLS, SLES, dla alergików. BArdzo mi pomaga, teraz to jest jedyny środek do stylizacji moich włosów.

Co do kremu na noc z dziką różą, użyłam go dzisiaj na noc i wczoraj, nic się na razie nie dzieje, a skóra jest taka promienna. Mam nadzieję, że nic mi po nim nie wyskoczy,bo jako krem bardzo mi odpowiada. Warto przetestować, bo jest teraz promocja na dziką różę w Rossmannie za 9,99 produkty, wszystkie z tej serii oprócz chyba ampułek?

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2011-10-27 o 17:13
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 18:44   #269
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ja testuję szampon z morelą i jak dla mnie pachnie on jakimś winem owocowym czy ja jestem dziwna?

bardzo dobrze sprawdza się u mnie maska z granatem mimo że używam jej prawie po każdym myciu jako odżywki do spłukiwania polecam
mi zapach szamponu z morelą bardzo się podoba

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Daj znać jaki będzie krem z różą i olejek.

Z serii z dziką różą mam emulsję do mycia twarzy i krem pod oczy. Oba kosmetyki bardzo mi pasują - emulsja dobrze oczyszcza, skóra wygląda ładnie i promiennie, nie jest napięta i przesuszona. Krem pod oczy jest bardzo leciutki, nadaje się pod makijaż, delikatnie chłodzi (ale bardzo delikatnie) i zmniejsza opuchnięcia. Pasują mi te kosmetyki.

Idę dziś do R., może moja kolekcja Alterry się powiększy.
jasne jak na razie krem na noc użyłam 2x dziś będzie 3 nic nie wyskoczyło, skóra jest taka hmm promienna rano i na pewno dobrze nawilżona
a olejek na włosy nałożę dopiero w weekend ale do tej pory udało mi się przetestować go do masażu Tż i zapach ma obłędny całe mieszkanie pachniało aż do rana

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was widziała może u siebie te produkty? Bo znalazłam je jako nowości w KWC, a u siebie nie widziałam niestety..
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ry.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...le.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ze.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1

Ja również lubię również tę emulsję do mycia z dziką różą Jest u mnie zaraz za mydełkami do twarzy Krem pod oczy mam i jeszcze testuję, kremy mam dwa- aloesowy i do wrażliwej, do wrażliwej jest chyba lepszy.. Nie używam ich jakoś super często bo zakochałam się w zielonym babydream
tylko balsam

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
On jest chyba bardziej tonujący niż brązujący, pewnie dlatego taki efekt. Ciekawe czy wystarczy latem, aby nosić go bez podkładu

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Balsam z pomarańczą na pewno był w moim Rossie, ale reszty nie widziałam. Dużo jest kosmetyków ALterry,które nie są dostępne w Polsce, a w Niemczech są już dłuższy czas, np. kosmetyki do makijażu. Sama chętnie bym skorzystała z oferty dla cery tłustej i ich naturalnych make upów. Będę czekać!!

Byłam dzisiaj w Rossie z zamiarem kupienia tego olejku do masażu ( miał być do włosów), chciałam spróbować,ale nie było. Pewnie dlatego,że to taki mały sklepik. Zniechęcona poszłam na dział z mydełkami. Chciałam kupić miodowe, jak któraś z Was polecała, ale jak zobaczyłam konwaliowe nie mogłam się powstrzymać. Zapach obłędny!! To moje drugie obok lawendowego.

Do włosów za to kupiłam w aptece serum Biovaxu A+E. Znacie? Jest super polecam. Bez parabenów, SLS, SLES, dla alergików. BArdzo mi pomaga, teraz to jest jedyny środek do stylizacji moich włosów.

Co do kremu na noc z dziką różą, użyłam go dzisiaj na noc i wczoraj, nic się na razie nie dzieje, a skóra jest taka promienna. Mam nadzieję, że nic mi po nim nie wyskoczy,bo jako krem bardzo mi odpowiada. Warto przetestować, bo jest teraz promocja na dziką różę w Rossmannie za 9,99 produkty, wszystkie z tej serii oprócz chyba ampułek?

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------
serum a+e jest super
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:17   #270
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
On jest chyba bardziej tonujący niż brązujący, pewnie dlatego taki efekt. Ciekawe czy wystarczy latem, aby nosić go bez podkładu
U mnie w tej roli świetnie się spisał
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.