Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 21:05   #2551
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Na mnie ta limitka nie robi wrażenia. Tak jak piszecie rzęski fajne, ale do czego ja bym to nosiła? dobre to dla stylu cyberpunk albo kawaii
Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja i tak klei dodawanych nie używam... A same rzęsy miodzio, ceiekawe tylko czy bardzo sztywne...
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Chiński pewnie, ja bym Ci radziłam klej duo zakupić, wydajny, do końca go zużyjesz-bo nie ma możliwości by zasechł w dobrze zakręconej tubce i porządnie trzyma rzęsy.
A jakie kleje do rzęs polecacie?
Ja mam Donegal sztuczne rzęski na pasku,miałam je użyć w Sylwka ale już był czas wychodzić i uznałam że nie będę ryzykować że pierwszy raz w życiu mi się uda dobrze założyć i dodajmy że musiało by być szybko

mam właśnie pierwszy raz mani Gold Old Buffy z flejkami z My Secret.
i idę jutro tak do pracy i mam w nosie
jakie to piękne
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:06   #2552
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
To ja prosiłam. No nic, trudno, ale dzięki za dobre chęci
A mogłabyś chociaż porównać krycie żelka do jakichś innych znanych podkładów? Na przykład HM z bourjois czy revlona CS?
Ja nie dzolls ale mam porównanie odnośnie krycia żelka i HM Bourjois.Żelek kryje lepiej niż HM ale mi się bardziej podoba wykończenie Burżuja.Jest takie ładne,rozświetlone i satynowe żelek również daje dosyć ładne wykończenie ale do Burżuja mu jeszcze brakuje Na początku zachwycałam się żelkiem ale po kilku aplikacjach moja opinia uległa zmianie i zdecydowanie bardziej polecam Burżujka ale jest to tylko moje zdanie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:08   #2553
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, patrzcie: jakby NAS zatrudnili do sprzedaży Esencji to chyba lepszych sprzedawczyń by nie mieli, na bieżąco z info, wiemy jakie następne limitki, trochę swatchy znamy, każda szafa od góry do dołu obcykana, ceny na spiąco powiemy, odpowiedniki, zamienniki.....tylko zatrudniać nas hi hi
hehe tylko, że jak przyszłaby limitka to byśmy jej nie wystawiły nawet na sklep, co najwyżej jakieś resztki, bo wszystko byśmy wykupiły albo dla wizażanek odkładały
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:25   #2554
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja nie dzolls ale mam porównanie odnośnie krycia żelka i HM Bourjois.Żelek kryje lepiej niż HM ale mi się bardziej podoba wykończenie Burżuja.Jest takie ładne,rozświetlone i satynowe żelek również daje dosyć ładne wykończenie ale do Burżuja mu jeszcze brakuje Na początku zachwycałam się żelkiem ale po kilku aplikacjach moja opinia uległa zmianie i zdecydowanie bardziej polecam Burżujka ale jest to tylko moje zdanie

Klusiu, jak zwykle jesteś niezastąpiona Dziękuję Ci

Ja czaiłam się jakiś czas na essencowego musiaczka w kolorze 4 bo wydawał się mieć bardzo przyjemny beżowy odcień, ale jak dowiedziałam się, że masakrycznie podkreśla skórki i mocno matuje to podziękowałam bo to raczej nie dla mnie- mam dosyć normalną cerę i (jak pewnie wszyscy wiedzą) lubię mieć na buzi glow.

Co do żelka to chyba będę musiała go wypróbować bo kusi mnie już dobre kilka miesięcy. Zobaczę jakie na mnie wywrze wrażenie. Zaś Twoją opinię bardzo sobie cenię więc tym bardziej jestem ciekawa tego produktu skoro mówisz, że ma większe krycie od HM. W razie gdyby mnie nie urzekł, to na szczęście nie ma dużej gramatury- szybko zużyję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:45   #2555
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Klusiu, jak zwykle jesteś niezastąpiona Dziękuję Ci

Ja czaiłam się jakiś czas na essencowego musiaczka w kolorze 4 bo wydawał się mieć bardzo przyjemny beżowy odcień, ale jak dowiedziałam się, że masakrycznie podkreśla skórki i mocno matuje to podziękowałam bo to raczej nie dla mnie- mam dosyć normalną cerę i (jak pewnie wszyscy wiedzą) lubię mieć na buzi glow.

Co do żelka to chyba będę musiała go wypróbować bo kusi mnie już dobre kilka miesięcy. Zobaczę jakie na mnie wywrze wrażenie. Zaś Twoją opinię bardzo sobie cenię więc tym bardziej jestem ciekawa tego produktu skoro mówisz, że ma większe krycie od HM. W razie gdyby mnie nie urzekł, to na szczęście nie ma dużej gramatury- szybko zużyję
Oj tam Cieszę się,że mogłam Ci pomóc,Czuprynko Kochana Też chciałam kupić Essencowy lub Catricowy mus ale jak okazało się,że moja mama ma jeszcze pół opakowania nieużywanego Burżuja HM,to jej zabrałam i mam teraz 5 podkładów i nie potrzebuję nic innego na baaardzo długi czas Jest mi niezmiernie miło iż cenisz sobie moją opinię i aż mi się głupio zrobiło jak to przeczytałam bo przecież nie jestem żadnym znawcą tematu,a jedynie dzielę się z Wami moją opinią dotyczącą rożnych produktów,a moja radość nie zna granic jak jeszcze tak dobre duszyczki jak Ty piszą mi takie miłe rzeczy-złapałam buraka na maksa i dziękuję Mam żelka z Rimmela ale jest teraz dla mnie za ciemny i nie mogę go używać ale wpadłam dzisiaj na pomysł,że będę go mieszała z Burżujem HM odcień 51 bo jest stanowczo za jasny.Ale się rozpisałam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:50   #2556
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
mam właśnie pierwszy raz mani Gold Old Buffy z flejkami z My Secret.
i idę jutro tak do pracy i mam w nosie
jakie to piękne
Miałam taki zestaw w zeszłym tygodniu
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:59   #2557
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Jako podkladofobka nie posiadalam i nie posiadam zadnego z nich. Mam tylko obecnie te dwa w musie i rimmel. Pare miesiecy temu bym polecala te musy, ale obecnie juz nie.
W tej kwestii lepiej niech sie wypowiedza jakies weteranki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 22:51   #2558
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
mam właśnie pierwszy raz mani Gold Old Buffy z flejkami z My Secret.
i idę jutro tak do pracy i mam w nosie
jakie to piękne
kocham to połączenie
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 02:16   #2559
Akusia1983
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 875
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Hmmmm może i ja bym się na ten stempelek skusiła gdyby nim dało radę zrobić 'tatuaż' na łopatce, czy stopie to bardzo chętnie
Ja jeśli tylko pojawi się u nas to zakupię sobie ten stempelek, bo więcej nic w oko nie wpadło
Akusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 03:11   #2560
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Akusia1983 Pokaż wiadomość
Ja jeśli tylko pojawi się u nas to zakupię sobie ten stempelek, bo więcej nic w oko nie wpadło
Ja także! Mam jeszcze ten z CaH, ale na wykończeniu. Zawsze kiedy go użyję ludzie pytają, czy mam tatuaż. Efekt jest naprawdę świetny + nie ściera się
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 07:52   #2561
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

zuz123, ola_gie ja też się zakochałam

co do podkładów - mam HM i zastanawiam się, czy wolałabym żelka czy nie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 08:11   #2562
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
ja mam konturówkę soft rose (nie wiem czy to poprawna nazwa) i ma ładny kolor, ale nic poza tym dlatego używam jej jak szminki - na całe usta, a później bezbarwny błyszczyk i wyglada to naprawdę dobrze ale jako sama konturówka jest bardzo nietrwała i trochę za miękka..
Ja mam dwie konturówki, I też uważam, że są troszke za miękkie. Używam zamiast szminki na całe usta. I do tego wystarczy odrobina balsamu do ust i jest super. Efekt trwały i nie wysuszający ust.
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
I niech mi ktoś wyjaśni: skoro jest tester, to po kiego grzyba komuś paluchy wsadzać do kosmetyku?
No jak to... To Ty nie wiesz, że testery maja mocniejszy zapach (w perfimach) lepszy kolor, lepszą konsystencję.... I wogóle Więc żeby nie dać się nabrać, to musisz otworzyć produkt i go sprawdzić. No ale jak juz go oworzysz, to przecież nie kupisz, no bo jak masz kupić otwierany produkt... Co by rozwiać wątpliwośći... tak, ironizuję


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A jakie kleje do rzęs polecacie?
Ja mam Donegal sztuczne rzęski na pasku,miałam je użyć w Sylwka ale już był czas wychodzić i uznałam że nie będę ryzykować że pierwszy raz w życiu mi się uda dobrze założyć i dodajmy że musiało by być szybko
Tak jak SiwaAnka napisała- Duo. Jest genialny
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:19   #2563
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Czesc dziewczyny! Nadal nie mam nic circus a z ice mam tylko brokat! Jest cudowny! Powiedzcie mi jak sytuacja z limitkami i z szminka in the nude wyglada w arkadii i w wola parku? Czy widzialyscie ostatnie limitki w wola parku? Widzialam, ze maja dwie szafy ale na miejscu limitek jakies cosie inne.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No właśnie jak nie używałam jeszcze rozświetlacza, to róż stosowałam na pućki. Jak zaczęłam zabawę z rozświetlaczem, to róż przesunęłam troszkę na dół. Ale spróbuję tak jak Ty.
Emi roz powinien ladowac na pucki w strone zewnetrznej czesci twarzy rozswietlacz nad roz czyli na szczyty kosci policzkowych a bronzer pod roz jakby na wysokosci gornego kacika ust w strone zewnetrznej czesci twarzy czy jak kto woli uszu. Bronzer wyszczupla wtedy buzie i dodatkowo pozwala uwydatnic kosci policzkowe.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:49   #2564
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Nadal nie mam nic circus a z ice mam tylko brokat! Jest cudowny! Powiedzcie mi jak sytuacja z limitkami i z szminka in the nude wyglada w arkadii i w wola parku? Czy widzialyscie ostatnie limitki w wola parku? Widzialam, ze maja dwie szafy ale na miejscu limitek jakies cosie inne.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Emi roz powinien ladowac na pucki w strone zewnetrznej czesci twarzy rozswietlacz nad roz czyli na szczyty kosci policzkowych a bronzer pod roz jakby na wysokosci gornego kacika ust w strone zewnetrznej czesci twarzy czy jak kto woli uszu. Bronzer wyszczupla wtedy buzie i dodatkowo pozwala uwydatnic kosci policzkowe.
O kurcze, i to wszystko się zmieści na mojej małej buzi??
To jeszcze muszę sobie bronzer zakupić.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:58   #2565
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ale ladne rzesy nigdy takich nie nosilam ale kupie sobie, od tak
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:03   #2566
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczynki! Jaki tusz z essence daje maksymalne pogrubienie? testowałyście już wszystkie tusze?
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:14   #2567
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O kurcze, i to wszystko się zmieści na mojej małej buzi??
To jeszcze muszę sobie bronzer zakupić.
zmiesci zmiesci musisz miec tylko dobre pedzle zeby ladnie wykonturowac twarz zaraz znajde jakis material pogladowy:P
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:17   #2568
anitka066
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

uwieeeelbiam musy do twarzy z tej firmy...
dobrze się je rozprowadza- szczególnie, jeśli pod to posmaruję buźkę kremem. :P
__________________
http://ksiazkimojegozycia.wordpress.com/ - mój bloog <3
anitka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:49   #2569
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O kurcze, i to wszystko się zmieści na mojej małej buzi??
To jeszcze muszę sobie bronzer zakupić.
Nie masz brązera?!:confus ed: Koniecznie musisz kupić bo to jest
bardzo przydatny kosmetyk
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 11:56   #2570
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No szkoda go... Dobrze, że to lakier nie był. Tak jak w mojej pralce
jaki był finał tego lakierowego prania?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
tenebra co do kredek Metallics to ja je uwielbiam pod cienie Metallics i inne brązowe. spelniają podobną rolę co cienie w słoiczkach tylko nie trzeba się ciapać palcem no i różnią się konsystencją. Jeśli masz do nich dostęp to polecam.
co do wysuszacza - mam nadzieję że nie zniszczył torby.

Em własnie głowiłam się jak w końcu jest. Ale tym gorzej mam ochotę na nie wszystkie!!!

Inkarnatka
tak, HTR nada się pod BA
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A nie zrobił ci plam na materiale? Bo mi czasami jak na coś kapnie to zostaje plama...

A ten kupon o wartości 10 zł co się dostaje od za zakup o wartości 40 zł to tylko w hebe tak jest?
O dziwo nie ma śladu Gdyby nie to, że wyciągnęłam pustą rozkręconą buteleczkę to pewnie bym się nie zorientowała.

Ale przynajmnije mam fajną buteleczkę z kroplomierzem, wymyłam ją i trzymam tam teraz spirytus do naprawiania cieni i innych takich robótek


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, bierz - odkupię od Ciebie albo jak chcesz, to może znajdę coś na wymianę (zapraszam na PW), nawet 2

Ja sobie linii wodnej nie malowałam, bo i tak nic nie było widać. Za to jako normalna kredka do oczu jest super dla mnie .

Ja też o mało nie kupiłam macanego eyelinera. Dobrze, że sprawdziłam, bo miał wsadzonego palucha na środku. Na szczęście znalazłam jeszcze 1, tym razem zaklejony I mam też zapasowy mystic lemon - ostatni w moim Dougu
Właśnie kupiłam 2 sztuki, ręsztę omówimy na PW, ale to pewnie nie dziś, ok?

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Typowe podejście zakompleksionych snobów

Postanowiłam że jutro lecę do natury po fioletowy liner i czarną ll-kę Zastanawiam się tylko, czy do żelka dokupić pędzelek z Essence, czy trochę dołożyć i kupić Inglota. Co myślicie?


Mam Essencowy pędzelek, ale i tak chcę kupić Inglota więc sama nie wiem...


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja używam dwóch pędzelków z Inglota:

30T:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...0t.html&next=1

oraz
17TL:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...tl.html&next=1

i oba spisują się bardzo dobrze
Och, och, ja właśnie chciałabym te dwa oba

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obiecane zdjęcia kredek metallics klik
Udało mi się zrobić fajne zdjęcia, wszystko dobrze widać
Przekonałaś mnie!

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ma któraś te konturówki do ust, co mają wycofać? Tak od jakiegoś czasu czaję się na te 2 kolorki a oni mi je muszą wycofywać Więc teraz potrzebuję jakiejś opinii, bo nie wiem czy brać, czy nie
Brać!


Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Jestem za, mogłaby sie nawet limitka pojawić z linerami: np. czerwień, turkus, granat, pomarańcz - soczyste i intensywne...

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------





Plusem jest ogromnym, że ładnie się strugają....drewno nie łamie się ia sama masa-kredka nie odpada...porównywalnie do kredek Pierre Rene, które coraz ciężej mi dostać
Oooo ja też bym chciała limitkę z samymi linerami
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:57   #2571
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz o tym:
http://allegro.pl/revlon-bare-it-all...054320296.html

to zrobiłaś bardzo dobrze Mam go i uważam,że jest to baaaardzo dobry produkt w niskiej cenie.Daje efekt tafli jak jak ten z Essence.Różnią się tylko odrobinę kolorem-Essence jest biały i daje taki lekko zmrożony efekt,a Revlon jest lekko różowy
No i kolejnym cosiem mnie kuszą, no

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
EcoTools do konturowania z limitowanego zestawu kabuki - z tego http://kotwkosmetyczce.blogspot.com/...ns-kabuki.html

A co do ulubionych pędzelków do eyelinerów to mam z Catrice i służył mi ponad pół roku i szalenie go lubiłam, ale teraz już jakoś gorzej mi się nim maluje - wydaje mi się, że zakrzywiona końcówka się nieco rozcapierzyła, a ta skośna z kolei się "rozdwaja" podczas malowania
Planuję kupić sobie pędzelek Essence (w końcu ;D) i 30T z Inglota
Jake fajne te pędzle! Kurczę, no chętnie bym je przygarnęła


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Hahaha własnie do mnie dotarło, że wy o metallicsach ze stałej oferty – a ja do Tenebry pisałam o kredkach jumbo z limitki Metallics w każdym razie fajne zdjęcia, zachęcające całkiem, tej fioletowej zwłaszcza

Nieźle… ciekawa jestem jak się ta sprawa zakończy.

Tak i ja też muszę kupić sobie i mamie zapas.

Hmm nie do końca, on jest po pierwsze ciemniejszy, po drugie to bardziej połyskujący brązer niż rozświetlacz…

Wstaw linka jeszcze raz tylko daj gdzieś spację
tylko, że ja błędnie nazwę napisałam więc nie dziwota, że o limitce pisałaś

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Akurat zarówno granat jak i pomarańczowy wg owej blogerki nadają się tylko jako topy, bo absolutnie nie są kryjące.. szkoda. Mi się z tej limitki nic szczególnie nie podoba, rzęsy fajne, ale nie miałabym gdzie w takich chodzić.
W sumie to na ten granat jako top mogłabym się zdecydować, ale bez spinania pośladów.


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Na mnie ta limitka nie robi wrażenia. Tak jak piszecie rzęski fajne, ale do czego ja bym to nosiła? dobre to dla stylu cyberpunk albo kawaii


A jakie kleje do rzęs polecacie?
Ja mam Donegal sztuczne rzęski na pasku,miałam je użyć w Sylwka ale już był czas wychodzić i uznałam że nie będę ryzykować że pierwszy raz w życiu mi się uda dobrze założyć i dodajmy że musiało by być szybko

mam właśnie pierwszy raz mani Gold Old Buffy z flejkami z My Secret.
i idę jutro tak do pracy i mam w nosie
jakie to piękne



A klej to DUO, jak już to padło chyba kupowałam swój już ładny kawałek czasu temu i się skubaniec pięknie trzyma, no irzęsy pięknie trzyma
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:57   #2572
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
zmiesci zmiesci musisz miec tylko dobre pedzle zeby ladnie wykonturowac twarz zaraz znajde jakis material pogladowy:P
Dziękuję, doszło.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie masz brązera?!:confus ed: Koniecznie musisz kupić bo to jest
bardzo przydatny kosmetyk
Ano nie mam, stwierdziłam że róż i rozświetlacz mi wystarczą. O ja naiwna.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:58   #2573
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ufff, nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie masz brązera?!:confus ed: Koniecznie musisz kupić bo to jest
bardzo przydatny kosmetyk
Ja mam, ale nie używam, bo na mnie to pomarańczowe wszystko. Muszę sobie skręcić sama jakiś lepszy kolorek chyba
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:23   #2574
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
jaki był finał tego lakierowego prania?

Fatalny..... Cała pralka w lakierze i kilka ciuchów do wywalenia (w tym mój ukochany żakiet)


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam Essencowy pędzelek, ale i tak chcę kupić Inglota więc sama nie wiem...
Ja też mam oba. Róznią się nieco, więc używam ich do różnych rzeczy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:32   #2575
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

melduje, ze w wola parku pelen cc wlasnie jako pierwsza go napoczelam

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

widzialyscie kosmetyczke z cc? ladna?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:44   #2576
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość

widzialyscie kosmetyczke z cc? ladna?
W Polsce jej nie ma
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:47   #2577
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Byłam dzisiaj w jasmine, kupiłam ostatni złoty liner z CC :P Ogólnie z limitek zostało tam: jeden krem do rąk, bodajże jeżynowy, czerwone i różowe lakiery z cc, naklejki na paznokcie z cc, ciemne linery z cc, biały lakier z 50 i totalnie zmacany cień z tej samej.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:47   #2578
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie masz brązera?!:confus ed: Koniecznie musisz kupić bo to jest bardzo przydatny kosmetyk
Też nie mam, a to dlatego że jeszcze nie trafiłam na odpowiedni odcień - ja jestem biała na twarzy i wszystkie na mnie komicznie wyglądają
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:50   #2579
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
W Polsce jej nie ma
szkoda, mialam na nia ochote.
Kupilam:
cien w kremie zielono brazowo zloty 02 Raise The Curtain For...
puder rozswietlajacy
blyszczyk 01
zloty liner
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:53   #2580
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
szkoda, mialam na nia ochote.
Kupilam:
cien w kremie zielono brazowo zloty 02 Raise The Curtain For...
puder rozswietlajacy
blyszczyk 01
zloty liner
Ja też ją chciałam kupiłam to samo, tylko złoty cień zamiast błyszczyka


Wczoraj w Douglasie w Czyżynach było chyba wszystko z CC poza pośrednim cieniem (wzięłam ostatni ).
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.