Pomóżcie mi się zmienić :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 14:39   #1
ewcia0903
Przyczajenie
 
Avatar ewcia0903
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21

Pomóżcie mi się zmienić :)


Mam nadzieję,że mi coś doradzicie, bo bardzo bym chciała coś zmienić..Przede wszystkim to musze się wziąć za siebie i zrzucić pare kg
Ale też bym chciała się zmienić zewnętrznie.
Bardzo Was proszę o rady
Wstawiłam dwie foty , ta 1 z moim synkiem tak teraz wyglądam, a ta druga to tak wyglądałam przed ciążą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z mężem ;).jpg (65,2 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 292077_267545823269750_1887387555_n.jpg (38,5 KB, 244 załadowań)
__________________
ewcia0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 15:06   #2
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez ewcia0903 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że mi coś doradzicie, bo bardzo bym chciała coś zmienić..Przede wszystkim to musze się wziąć za siebie i zrzucić pare kg
Ale też bym chciała się zmienić zewnętrznie.
Bardzo Was proszę o rady
Wstawiłam dwie foty , ta 1 z moim synkiem tak teraz wyglądam, a ta druga to tak wyglądałam przed ciążą.
Jesteś bardzo ładną kobietą. wydaje mi się, że mogłabyś na przykład rozjaśnić w włosy w deseń ładnego brązu Możesz też zmienić fryzurę, załączam kilka fajnych fotek

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&cl...:24,s:49,i:304

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&cl...9,r:6,s:0,i:90
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:10   #3
ewcia0903
Przyczajenie
 
Avatar ewcia0903
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Dziękuje bardzo , kochana jesteś <3
Te fryzurki są bardzo fajne, musze zapuścić włoski i chyba coś takiego bym chciała, może też spróbuję rozjaśnić włosy, bo już dość czarnego mam
Masz jakiś sposób na pozbycie się zbędnych kg ?
__________________
ewcia0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:26   #4
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Sama teraz zmagam się z dietą wyrzuć z jadłospisu słoycze,czipsy,fast foody.Pij dużo wody,i nie jedz po 18,do tego ćwiczenia..brzuszki,skaka nka.

Powinnaś też zapuścić brwi bo są za cienkie.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:51   #5
elixael
Raczkowanie
 
Avatar elixael
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez ewcia0903 Pokaż wiadomość
Masz jakiś sposób na pozbycie się zbędnych kg ?
Hej, bardzo ładna z Ciebie osóbka nie wyglądasz na swój wiek.. a mogę Ci poradzic na zrzucenie zbędnych kg ja zmagałam się ponad rok z 7 kg nie pomagały ćwiczenia ani dieta aż trafiłąm na bardzo rygorystyczna ale tez skuteczna dietę scarsdale. To około 800 - 1000kcal dziennie, jadłospisy są na wielu stronach. Mozna ją stosować nie dłuzej niż 2 tygodnie ale mozna ją powtarzac. Ja tym sposobem zrzuciłąm 5kg w zaledwie miesiąc z przerwami. Po skonczeniu podniosłam ilość kalorii do 1400, codzienie spacerki i waga się trzyma, jojo już mi nie grozi. Jest to dieta wynisczająca i trzeba samozaparcia, a nie wiem też czy karmisz itd bo przy dziecku to na obcięcie pewnych rzeczy możesz sobie nie móc pozwolić. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało przyznam ze jeśli chodzi o np nie jedzenie po 18, czy ograniczenia słodyczy itd to nic z tych rzeczy same w sobie mi nie pomogły trzeba było konkretnego cięcia i są efekty

powodzenia Kochana! aaa synuś śliczniutki!
__________________
"Nasze życiowe plany: kochać i być kochanym"
elixael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:54   #6
Starosta53
Raczkowanie
 
Avatar Starosta53
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne, Anglia
Wiadomości: 368
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Rzeczywiście jesteś bardzo ładna. Masz śliczne oczy, może warto je trochę bardziej podkreślić? ;> Jeżeli chodzi o dietę to można spróbować odchudzić się za pomocą indeksu glikemicznego, bardzo szybko gubi się tłuszczyk z brzucha Chociaż pół godziny dziennie intensywnego ruchu, wysypianie się i duże ilości wody, myślę, że to klucz do sukcesu..

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

A jeżeli chodzi o fryzurę to zdecydowanie ta pierwsza podana przez Czekoladniczkę i ten kolor, będzie idealna.
__________________
"Wzięłam się za siebie, jestem lepsza i jest lepiej "

Mój plan :
  • dbam o siebie
  • zdrowo się odżywiam
  • ćwiczę
  • zmieniam swój wizerunek
Starosta53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:04   #7
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez ewcia0903 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo , kochana jesteś <3
Te fryzurki są bardzo fajne, musze zapuścić włoski i chyba coś takiego bym chciała, może też spróbuję rozjaśnić włosy, bo już dość czarnego mam
Masz jakiś sposób na pozbycie się zbędnych kg ?
Włosy rozjaśnij, bo z pewnością będzie to korzystne - czarny kolor postarza trochę ..
Zbędnych kg też się właśnie pozbywam - 3-4 kg .. przedwczoraj zapisałam się na siłownie i 3 dni w tyg. będę chodzić
Nadwagi raczej nie masz, bynajmniej nie widać tego na fotce, więc tak jak radzą dziewczyny - dużo ruchu, pij dużo wody niegazowanej i ograniczaj jedzenie powinno wystarczyć
.
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 07:29   #8
ewcia0903
Przyczajenie
 
Avatar ewcia0903
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

DZiękuję Wam bardzo
Mi też się podoba ta pierwsza i jak tylko zapuszcze włoski to taką sobie zrobie.
Jeśli chodzi o brwi to już nie raz chciałam by były grubsze, aleee jak już widzę te krzaczory to nie mogę...
Ale musze się wziąć i je zapuścić, będzie o wiele fajniej wyglądać ;D
Dziecka nie karmię już piersią , więc mogę śmiało wypróbować jakąś dietę ;DD

Od poniedziedziałku nie jem już od 18 godz.
Jak wychodzę z małym na zakupy to robie to w szybszym tempie.Też bym się zapisała na siłownie ale niestety u mnie tego nie ma. A dojeżdżać 28 km w jedną str to mi się zbytnio nie opłaci..

A macie jakieś fajne propozycje makijażu ?

buziole
__________________
ewcia0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:10   #9
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez ewcia0903 Pokaż wiadomość
DZiękuję Wam bardzo
Mi też się podoba ta pierwsza i jak tylko zapuszcze włoski to taką sobie zrobie.
Jeśli chodzi o brwi to już nie raz chciałam by były grubsze, aleee jak już widzę te krzaczory to nie mogę...
Ale musze się wziąć i je zapuścić, będzie o wiele fajniej wyglądać ;D
Dziecka nie karmię już piersią , więc mogę śmiało wypróbować jakąś dietę ;DD

Od poniedziedziałku nie jem już od 18 godz.
Jak wychodzę z małym na zakupy to robie to w szybszym tempie.Też bym się zapisała na siłownie ale niestety u mnie tego nie ma. A dojeżdżać 28 km w jedną str to mi się zbytnio nie opłaci..

A macie jakieś fajne propozycje makijażu ?

buziole
Skoro nie masz w swojej miejscowości siłowni, to możesz włączyć YouTube i tak jest mnóstwo filmików z ćwiczeniami - dają wycisk - i o to właśnie chodzi
Poza tym możesz jeżdzić rowerem, bądź z maluszkiem spacerować i to również wystarczy .

Co do propozycji makijażu .. to jest ich mnóstwo . Ja najbardziej lubię tak:
1. oczywiście podkład, potem puder.
2. oczy podkreślone czarną kredką i na górnej powiece eyelinerem, na koniec tusz do rzęs.
3. zrób ustami dziubek i w miejscu gdzie wystają kości policzkowe nałóż róż lub brązer.
4. na usta możesz nałożyć błyszczyć, bądź modną w tym sezonie czerwoną szminkę .

i voila .
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:21   #10
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez ewcia0903 Pokaż wiadomość
DZiękuję Wam bardzo
Mi też się podoba ta pierwsza i jak tylko zapuszcze włoski to taką sobie zrobie.
Jeśli chodzi o brwi to już nie raz chciałam by były grubsze, aleee jak już widzę te krzaczory to nie mogę...
Ale musze się wziąć i je zapuścić, będzie o wiele fajniej wyglądać ;D
Dziecka nie karmię już piersią , więc mogę śmiało wypróbować jakąś dietę ;DD

Od poniedziedziałku nie jem już od 18 godz.
Jak wychodzę z małym na zakupy to robie to w szybszym tempie.Też bym się zapisała na siłownie ale niestety u mnie tego nie ma. A dojeżdżać 28 km w jedną str to mi się zbytnio nie opłaci..
*
To jest najgłupsza rzecz w diecie No chyba, że kładziesz się spać o 21
Staraj się zjeść ostatni posiłek 3 godziny przed pójściem spać

A co do silowni hmm jeśli masz gdzie skakać to skakanka Teraz cieplutko jest to przed domem wieczorkiem można
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:42   #11
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Sama teraz zmagam się z dietą wyrzuć z jadłospisu słoycze,czipsy,fast foody.Pij dużo wody,i nie jedz po 18,do tego ćwiczenia..brzuszki,skaka nka.
Zgadzam się, jeśli lubisz słodycze to ogranicz ich spożywanie(ustal sobie dni w których sobie na nie pozwalasz) zrezygnuj z gazowanych i słodkich napoi, fast food'ów.
Tylko nie stosuj się do rady typu nie jedzenie po 18 to mit. Kolacje możesz zjeść nawet godzine przed snem, najlepiej białkową.
Skakanka jak najbardziej, brzuszki sobie odpuść bo efektów po nich nie ma.
Cytat:
Napisane przez elixael Pokaż wiadomość
a mogę Ci poradzic na zrzucenie zbędnych kg ja zmagałam się ponad rok z 7 kg nie pomagały ćwiczenia ani dieta aż trafiłąm na bardzo rygorystyczna ale tez skuteczna dietę scarsdale. To około 800 - 1000kcal dziennie, jadłospisy są na wielu stronach. Mozna ją stosować nie dłuzej niż 2 tygodnie ale mozna ją powtarzac. Ja tym sposobem zrzuciłąm 5kg w zaledwie miesiąc z przerwami. Po skonczeniu podniosłam ilość kalorii do 1400, codzienie spacerki i waga się trzyma, jojo już mi nie grozi. Jest to dieta wynisczająca i trzeba samozaparcia, a nie wiem też czy karmisz itd bo przy dziecku to na obcięcie pewnych rzeczy możesz sobie nie móc pozwolić. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało przyznam ze jeśli chodzi o np nie jedzenie po 18, czy ograniczenia słodyczy itd to nic z tych rzeczy same w sobie mi nie pomogły trzeba było konkretnego cięcia i są efekty

powodzenia Kochana! aaa synuś śliczniutki!
Autorko absolutnie nie stosuj się do tego typu rad.Nie dość że metabolizm Ci się spowolni i później będzie Ci ciężko schudnąć, do tego będziesz chodzić głodna. Najgłupsze to właśnie takie "diety" a raczej głodówki nic dobrego nie przyniosą. Jeśli chcesz to napisz swój jadłospis, postaram się pomóc.

Jesteś bardzo ładną kobietą, na Twoim miejscu zapuściłabym brwi i zeszła z koloru na jakiś jaśniejszy brąz. Podoba mi się kolor z pierwszego linka wklejonego przez Czekoladniczke.
Mogłabyś załączyć swoje zdjęcie bez makijażu i z włosami związanymi do tyłu?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:05   #12
elixael
Raczkowanie
 
Avatar elixael
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Autorko absolutnie nie stosuj się do tego typu rad.Nie dość że metabolizm Ci się spowolni i później będzie Ci ciężko schudnąć, do tego będziesz chodzić głodna. Najgłupsze to właśnie takie "diety" a raczej głodówki nic dobrego nie przyniosą. Jeśli chcesz to napisz swój jadłospis, postaram się pomóc.

Akurat to rada lekarza z bezsilności już, ale zadziałała. Nie byłam głodna wcale, a rok zmagan z ograniczaniem węglowdodanów i tłuszczów jedzenie na wieczór białka itd, itd przerabiałam przez rok i nic. W zaden sposób nie podupadłam na zdrowiu przez tę dietę. I efektu jojo nie ma. Poza tym dozwolone są w niej ryby, drób, nabiał, niektóre owoce, warzywa wiec nic strasznego, to żadna głodówka.

Jak pewnie wiesz, dieta to nie tylko zmiana nawyków żywieniowych na tydzień bądź dwa tylko przyzwyczajenie organizmu do zmiany na stałe. Jeśli ma sie tendencję do tycia. Dla niektórych wystarczy ograniczyć słodycze i nie jeść po 18 a dla niektórych, tak jak dla mnie nie pomagały diety 1500 kcal w dół i intensywne dość ćwiczenia, dopiero scarsdale dało efekt i do tego bez jojo.

A poza tym autorka przecież ma swój rozum, a ja tylko napisałam co mi pomogło
__________________
"Nasze życiowe plany: kochać i być kochanym"
elixael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:02   #13
paulinaa92
Raczkowanie
 
Avatar paulinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 140
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Ostatni posiłek 3 h przed snem, gdy czujesz głód zapychaj się warzywami i owocami.. A kg same zlecą
paulinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 06:30   #14
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez elixael Pokaż wiadomość
Akurat to rada lekarza z bezsilności już, ale zadziałała. Nie byłam głodna wcale, a rok zmagan z ograniczaniem węglowdodanów i tłuszczów jedzenie na wieczór białka itd, itd przerabiałam przez rok i nic. W zaden sposób nie podupadłam na zdrowiu przez tę dietę. I efektu jojo nie ma. Poza tym dozwolone są w niej ryby, drób, nabiał, niektóre owoce, warzywa wiec nic strasznego, to żadna głodówka.

Jak pewnie wiesz, dieta to nie tylko zmiana nawyków żywieniowych na tydzień bądź dwa tylko przyzwyczajenie organizmu do zmiany na stałe. Jeśli ma sie tendencję do tycia. Dla niektórych wystarczy ograniczyć słodycze i nie jeść po 18 a dla niektórych, tak jak dla mnie nie pomagały diety 1500 kcal w dół i intensywne dość ćwiczenia, dopiero scarsdale dało efekt i do tego bez jojo.

A poza tym autorka przecież ma swój rozum, a ja tylko napisałam co mi pomogło
Pewnie narazie skutków ubocznych nie zauważysz i będziesz ten sposób odchudzenia chwaliła. Nie wiem ile odżywiałaś się tak, ale metabolizm mógł zostać spowolniony.
Ograniczyłaś węgle, tłuszcze i na noc jadłaś białka(ciekawe co to było) i nic nie schudłaś? Jakoś nie chcę mi się wierzyć. Co ćwiczyłaś? To że są w niej ryby, drób, nabiał, owoce i warzywa(to ciekawe co miałabyś jeść) to nie znaczy że to nie głodówka. Jesteś pewna że straciłaś na niej tłuszcz czy wode?
Nie musisz mi przypominać że zmiany żywieniowe wprowadzamy na stałe, a nie tylko na czas diety ja to bardzo dobrze wiem. Ja mam tendencje do tycia i co z związku z tym? Ta 18 godzina to mit, tak btw czemu uważasz że nie można jeść po tej godzinie? Magicznie się roztyjemy czy jak? To że Tobie nie pomogło to nie znaczy że dla kogoś innego nie pomoże. 800-1000kcal to niestety jest głodówka, a nie dieta.
Miło z Twojej strony że napisałaś co Ci pomogło, ale lepiej namawiać do zdrowego odżywiania, a nie głodówek 800-1000kcal.
Właśnie zobaczyłam co ta "dieta" oferuje, jeśli Ty na niej nie byłaś głodna to gratuluje, ja bym chodziła cały czas. Jest to bardzo niskokaloryczna dieta. Fragment jaki znalazłam o tej "diecie"- "Wadą tej diety jest także monotonia śniadań oraz to, że nie uczy ona zdrowych nawyków żywieniowych."
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 06:53   #15
elixael
Raczkowanie
 
Avatar elixael
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Pewnie narazie skutków ubocznych nie zauważysz i będziesz ten sposób odchudzenia chwaliła. Nie wiem ile odżywiałaś się tak, ale metabolizm mógł zostać spowolniony.
Ograniczyłaś węgle, tłuszcze i na noc jadłaś białka(ciekawe co to było) i nic nie schudłaś? Jakoś nie chcę mi się wierzyć. Co ćwiczyłaś? To że są w niej ryby, drób, nabiał, owoce i warzywa(to ciekawe co miałabyś jeść) to nie znaczy że to nie głodówka. Jesteś pewna że straciłaś na niej tłuszcz czy wode?
Nie musisz mi przypominać że zmiany żywieniowe wprowadzamy na stałe, a nie tylko na czas diety ja to bardzo dobrze wiem. Ja mam tendencje do tycia i co z związku z tym? Ta 18 godzina to mit, tak btw czemu uważasz że nie można jeść po tej godzinie? Magicznie się roztyjemy czy jak? To że Tobie nie pomogło to nie znaczy że dla kogoś innego nie pomoże. 800-1000kcal to niestety jest głodówka, a nie dieta.
Miło z Twojej strony że napisałaś co Ci pomogło, ale lepiej namawiać do zdrowego odżywiania, a nie głodówek 800-1000kcal.
Właśnie zobaczyłam co ta "dieta" oferuje, jeśli Ty na niej nie byłaś głodna to gratuluje, ja bym chodziła cały czas. Jest to bardzo niskokaloryczna dieta. Fragment jaki znalazłam o tej "diecie"- "Wadą tej diety jest także monotonia śniadań oraz to, że nie uczy ona zdrowych nawyków żywieniowych."

Byłam prowadzona przez lekarza przez prawie rok, na każdym szczeblu kalorii 1700 w dół itd, na noc serki wiejskie, białe, czasem ryba, lub jakieś warzywa do tego łyżka oliwy z oliwek. Ćwiczyłam interwały, aeroby trzy razy w tygodniu, nie raz częściej a krócej. Przez rok szukania bilansu zero nie przyniosły efektów.Nie było podjadania.

Wiesz jesteśmy ludźmi i jak nie widać efektów to człowiek sie zdemotywuje, a ta dieta sprawiła że schudłam zbędnych kilka kg i teraz utrzymuje wage przy zdrowym odżywianiu i drobnym ruchu.

Ależ ja nikogo nie namawiam, tak jak powtarzałam ja napisałam co mi pomogło.

Czuje się dobrze i to woda nie była, bo nabrałabym jej na nowo.

aaa dieta przecież dostarcza białka, wegli i tłuszczy tylko w określony sposób trzeba je dawkować, niektóre produkty jak ryba czy drób można jeśc do woli więc nie taki diabeł straszny

Nie wściekaj się bo ja też długo słuchałam rad osób takich jak Ty i żadna nie działała. Nic na mnie nie działało.

i dla mnie jedzenie po 18 to jest bzdura, ja jadam godzine przed snem

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

*nie jedzenie po 18

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinaa92 Pokaż wiadomość
Ostatni posiłek 3 h przed snem, gdy czujesz głód zapychaj się warzywami i owocami.. A kg same zlecą
owoce mają cukry proste! Lepiej nie jeść ich nas noc..
__________________
"Nasze życiowe plany: kochać i być kochanym"
elixael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:36   #16
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez elixael Pokaż wiadomość
Byłam prowadzona przez lekarza przez prawie rok, na każdym szczeblu kalorii 1700 w dół itd, na noc serki wiejskie, białe, czasem ryba, lub jakieś warzywa do tego łyżka oliwy z oliwek. Ćwiczyłam interwały, aeroby trzy razy w tygodniu, nie raz częściej a krócej. Przez rok szukania bilansu zero nie przyniosły efektów.Nie było podjadania.

Wiesz jesteśmy ludźmi i jak nie widać efektów to człowiek sie zdemotywuje, a ta dieta sprawiła że schudłam zbędnych kilka kg i teraz utrzymuje wage przy zdrowym odżywianiu i drobnym ruchu.

Ależ ja nikogo nie namawiam, tak jak powtarzałam ja napisałam co mi pomogło.

Czuje się dobrze i to woda nie była, bo nabrałabym jej na nowo.

aaa dieta przecież dostarcza białka, wegli i tłuszczy tylko w określony sposób trzeba je dawkować, niektóre produkty jak ryba czy drób można jeśc do woli więc nie taki diabeł straszny

Nie wściekaj się bo ja też długo słuchałam rad osób takich jak Ty i żadna nie działała. Nic na mnie nie działało.

i dla mnie jedzenie po 18 to jest bzdura, ja jadam godzine przed snem

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

*nie jedzenie po 18
Rozumiem że byłaś u dietetyka tak? Ile jadłaś kcal dziennie, jak byłaś prowadzona przez lekrza? Przy interwałach trzeba było zostać, aeroby nie są optymalnymi ćwiczeniami do zgubienia tkanki tłuszczowej, aczkolwiek można je dodać do innych ćwiczeń. Na prawdę trudno mi uwierzyć że jadłaś zdrowo, ćwiczyłaś i nic nie schudłaś.
Możesz napisać ile stosowałaś tą diete? Wiesz że najpierw gubimy wode i na diece 1000kcal spalamy mięśnie, dlatego waga idzie w dół.
Ta dieta może i dostarcza tłuszcze, węgle i białka ale nie dostarcza odpowiedniej dawki kcal na dzień. To ja już nie rozumiem to "dieta" 1000kcal a niektóre produkty można jeśc do woli.
Gdzie ja się wściekam? Tłumaczę tylko Tobie, bo promujesz niezdrowe sposoby odchudzania to wszystko.
Próg głodówkowy to 1200kcal, wszystko ponieżej to właśnie głodówka.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:06   #17
Violetta_Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

I ja dołączę się do dyskusji... z dietami trzeba naprawdę uważać, bo można sobie napytać biedy. Owoce w diecie są zdrowe, ale też zawierają dużo cukrów - warto o tym pamiętać. Ja mam problem z brzuchem - bardzo chcę go zgubić, ale samozaparcia NIE MAM. Chciałabym po prostu więcej się ruszać, a szczególnie biegać.
Violetta_Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 14:39   #18
Starosta53
Raczkowanie
 
Avatar Starosta53
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne, Anglia
Wiadomości: 368
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez Violetta_Anna Pokaż wiadomość
I ja dołączę się do dyskusji... z dietami trzeba naprawdę uważać, bo można sobie napytać biedy. Owoce w diecie są zdrowe, ale też zawierają dużo cukrów - warto o tym pamiętać. Ja mam problem z brzuchem - bardzo chcę go zgubić, ale samozaparcia NIE MAM. Chciałabym po prostu więcej się ruszać, a szczególnie biegać.
Próbowałaś odchudzać się z indeksem glikemicznym? Nie trzeba wyrzeczeń i ładnie się chudnie, ja od nowa zaczynam, bo wcześniej sporo schudłam, ale stres przed maturą i mnóstwo słodyczy przyćmiły mój sukces A jeżeli chodzi o samozaparcie to też mi go brak, kiedy byłam powiedzmy 'sportowcem' to nie umiałam żyć bez codziennej aktywności, a teraz.. szkoda gadać
__________________
"Wzięłam się za siebie, jestem lepsza i jest lepiej "

Mój plan :
  • dbam o siebie
  • zdrowo się odżywiam
  • ćwiczę
  • zmieniam swój wizerunek
Starosta53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:29   #19
elixael
Raczkowanie
 
Avatar elixael
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Rozumiem że byłaś u dietetyka tak? Ile jadłaś kcal dziennie, jak byłaś prowadzona przez lekrza? Przy interwałach trzeba było zostać, aeroby nie są optymalnymi ćwiczeniami do zgubienia tkanki tłuszczowej, aczkolwiek można je dodać do innych ćwiczeń. Na prawdę trudno mi uwierzyć że jadłaś zdrowo, ćwiczyłaś i nic nie schudłaś.
Możesz napisać ile stosowałaś tą diete? Wiesz że najpierw gubimy wode i na diece 1000kcal spalamy mięśnie, dlatego waga idzie w dół.
Ta dieta może i dostarcza tłuszcze, węgle i białka ale nie dostarcza odpowiedniej dawki kcal na dzień. To ja już nie rozumiem to "dieta" 1000kcal a niektóre produkty można jeśc do woli.
Gdzie ja się wściekam? Tłumaczę tylko Tobie, bo promujesz niezdrowe sposoby odchudzania to wszystko.
Próg głodówkowy to 1200kcal, wszystko ponieżej to właśnie głodówka.
Zaczynałam od 1700kcal miałam gotowy jadłospis, podany przez niego miesiąc dwa i nic, to obcinałam po sto w dół i tak doszłam do 1200kcal i przez 5 miesięcy trzymałam kcal na tym poziomie plus cwiecznia praktycznie koło 90 minut trzy razy w tygodniu.

Przecież po co miałabym Ci bajki opowiadać, może jestem przypadkiem jednym na milion.. nie wiem. Bynajmniej wszystko co gotowane, duszone, wysokobiałkowe i z optymalna dla diety ilością wegli i niezdrowych tłuszczy w bilansie około 1200kcal mi nie pomagały. Dopiero scarsdale jakimś cudem sprawiła ze waga drgnęła, więc wiadomo jestem człowiekiem cieszyłam sie jak dziecko, bo rok wyrzeczeń i nic a tu prosze.. wiec kontynuowałam przez tydzień, potem przerwa i znowu tydzień i minus 5kg od jakiegoś czasu

Nie miałam praktycznie nadwagi, po prostu przy moim wzroście osoba ważąca 10kg mniej będzie wyglądała super i niedowagi mieć nie będzie a ja wyglądałam z tymi 10kg jako bez nadwagi niezbyt korzystnie.

Poza tym widziałam jak niewiele mi trzeba żeby nabyć kg, choćby jakiś wypad na wczasy kilka niezdrowych posiłków, cola i plus 3 -4kg. A zrzucić....

Myślę przyszłościowo.. o dziecku, żeby go mieć chcę wyglądać w miarę, chce się czuć dobrze w swoim ciele żeby po ciąży walczyć nie z kg sprzed lat tylko tymi które mogę nabrać w trakcie ciąży.

Także dla mnie ta dieta to cud, ale może faktycznie jak ktoś nie jest tak oporny jak mój organizm to lepiej próbować mniej rygorystycznie. Ja tylko dzielę sie swoim doświadczeniem. Pozdrawiam
__________________
"Nasze życiowe plany: kochać i być kochanym"
elixael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 13:12   #20
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Ja zaproponowała bym Ci zgrubić troszkę brwi tzn zapuścić Oko będzie naturalniejsze i nawet przy mocnym makijażu nie będzie wyglądać tandetnie tylko z klasą
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.